Skocz do zawartości


Zdjęcie

Filmy z ulicy


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
2543 odpowiedzi w tym temacie

budo_balofy
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1592 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Filmy z ulicy
to sie nazywa prawo.
a do tego to sie nazywa kontekst.
naprawde, wiecej tlumaczyc nie trzeba.

i aha: ze ty nie mowisz, twoje prawo. a ze inni mowia: ich prawo ;)
  • 0

budo_dar75
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3410 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:kiedyś z O, teraz z P.
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Filmy z ulicy

...
dar:
nie raz nie dwa na forum w cudzyslowiu promowales i usprawiedliwiales przemoc na osobach z ktorych pogladami sie nie zgadzasz. jak dla mnie jest to nie tylko hanba ale dodatkowo lamanie regulaminu forum.
takich rzeczy sie nie powinno pisac. o wstydzie chyba mowic nie musze.
aha, bez obrazy, ale nikt kto ma minimalne chociaz pojecie o tej subkulturze nie potraktuje tego co piszesz za rzetelne i obiektywne, oraz za majace przelozenie na calosc tego 'ruchu'.


No offence ale kiedy i gdzie promowałem przemoc? Chyba, że stwierdzenie "wpierdol sie należał" za to uznasz, ale 90% użytkowników budo wzywa do "zaorania, rozstrzelania, zbombardowania, itp tego czy tamtego w imie tego czy tamtego".

Ponadto niby dlaczego miałbym sie wstydzić swoich poglądów?

Koniec OT.
  • 0

budo_użyszkodnik
  • Użytkownik
  • Pip
  • 48 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Jaskinia Tygrysów

Napisano Ponad rok temu

Re: Filmy z ulicy

Fascynujące. Byłem członkiem czegoś co obecnie nazywa się "antifą" i w życiu nic nie podpaliłem, ani nie namalowałem na ścianie. Ba, znałem wielu kolesi z "antify" o raczej prawicowych poglądach, tudzież deklarujących się jako "apolityczni".
Tak więc nie pierdol waćpan farmazonów.
A co do ganiania 1 przez 30. I ganiałem i byłem ganiany. I zdarzało się wyskoczyć w dwóch przeciwko 15, jak i uciekać 15 przed dwoma.
Wyznawana ideologia nie jak sie nie ma do osobistej odwagi, umiejętności walki, tak czy inaczej rozumianego honoru.

Bajki, bajeczki, bajania. Jakich "prawicowych" zapatrywaniach, coś a'la PPS? Masz lewackie poglądy, czym cuchnie na kilometr z Twoich niekoherentnych wypocin, i biegałeś w tzw. "antifie", znaczy się podpadasz pod moją definicję. Różnica między nami jest taka, że nigdy za nikim nie biegałem, uważałem to za wyjątkowo prymitywne nawet szczeniakiem będąc i wyznając takie, a nie inne poglądy. Wychodzi an to, że nie dość, że czerwony, to jeszcze prymityw. Dalej uważasz, że nie masz powodów do wstydu? Śmiać mi się chce, gdy ktoś bredzi o "apolityczności", a później się wymądrza na tematy ewidentnie polityczne, albo przystępuje do EWIDENTNIE politycznej grupki zadymiarzy. Nie przeczę, że w tzw. "antifie" czyli lewackiej bojówce walczącej z ludźmi, których mniej lub bardziej słusznie uważają za politycznych adwersarzy, są osobnicy, którzy nie do końca się identyfikują z lewackimi bredniami. Najczęściej łączą ich koleżeńskie stosunki z zaangażowanymi lewakami i zamiłowanie do bójek.

A tak szczerze? Żałuję, że Twoja głupota nie została ukarana celniejszym ciosem noża. Korzyść podwójna, jeden idiota w piachu, drugi idiota za kratkami.


Gdybologia, acz prawdopodobna. Zazwyczaj jest tak, że swój strach i stres odładowuje się nie bezbronnym przeciwniku. Zresztą naziole jego pod buty tez by wzięli. A ten konkretny naziol miał sporo na sumieniu i solidny wpierdol mu się należał (oczywiście gdyby prawo pozwalało na samosądy :D ).

1. Udowodnij, że to "naziol".
2. Udowodnij, że miał sporo na sumieniu.
3. Wyjaśnij mi w jaki sposób stosunek 50:1 kwalifikuje członka grupy jako bezbronnego ( no chyba, że chodzi o to, że nie miał jeszcze nic w ręku).
  • 0

budo_ncro
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 348 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Taekwondo

Napisano Ponad rok temu

Re: Filmy z ulicy
Wiecie co? Bujałem się z różnymi ludźmi, czasem bardzo dziwnymi, często o bardzo radykalnych poglądach i z lewa, i z prawa. Ale nigdy nie przyszło mi do głowy, żeby bić kogoś z powodów światopoglądowych. A zdarzało mi się bić z "normalnych" powodów (raz nawet jako Warszawiak :lol: ), więc nie była to kwestia jakiegoś pacyfizmu.
  • 0

budo_użyszkodnik
  • Użytkownik
  • Pip
  • 48 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Jaskinia Tygrysów

Napisano Ponad rok temu

Re: Filmy z ulicy

Wiecie co? Bujałem się z różnymi ludźmi, czasem bardzo dziwnymi, często o bardzo radykalnych poglądach i z lewa, i z prawa. Ale nigdy nie przyszło mi do głowy, żeby bić kogoś z powodów światopoglądowych. A zdarzało mi się bić z "normalnych" powodów (raz nawet jako Warszawiak :lol: ), więc nie była to kwestia jakiegoś pacyfizmu.

Potrafiłem dyskutować z anarchistami, miłośnikami komuny w wydaniu PRL, socjalistami, nazistami, prawicowcami, monarchistami i innymi ciekawymi ludźmi. Krew mnie zalewała czasem, gdy opowiadali brednie, może nawet mnie korciło, żeby przyłożyć, kiedy argumenty nie trafiały. Ale wszyscy byli ludźmi cywilizowanymi. Nie jakimiś zwierzętami, dla których ideologia to "Bakunin miał rację, jebać nazioli!", albo "Hitler miał rację, jebać lewaków". Prawda jest taka, że ci "sportowcy" i "biegacze" to przeważnie samo dno. Najgorsze odpadki każdej idei.
  • 0

budo_zaorish
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1418 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Filmy z ulicy

zobaczcie jak w 0:44 gosc w czapce przyczail noz i szybko czmychnal, ...

Startowałeś kiedyś do gościa z nożem? Za pierwszym razem jak mi w zadymie koleś wyjął noż to się prawie zesrałem ze strachu. Po kolejnych mam blizny. Krytykuj jak uzbierasz kolekcję zdobytych w walce noży.

...jakby naziol lezal to tamten pierwszy do butowania by byl

Gdybologia, acz prawdopodobna. Zazwyczaj jest tak, że swój strach i stres odładowuje się nie bezbronnym przeciwniku. Zresztą naziole jego pod buty tez by wzięli. A ten konkretny naziol miał sporo na sumieniu i solidny wpierdol mu się należał (oczywiście gdyby prawo pozwalało na samosądy :D ).

tak czulem, ze ktos zle zrozumie to co napisalem. jakbym zobaczyl noz to bym spierdalal z predkoscia swiatla, a porownanie tamtego goscia jak zobaczyl noz do sytuacji jakby lecial z butami na lezacego mialo na celu pokazanie tylko psychiki takiego szczura.
  • 0

budo_dar75
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3410 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:kiedyś z O, teraz z P.
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Filmy z ulicy

.... Masz lewackie poglądy, czym cuchnie na kilometr z Twoich niekoherentnych wypocin, .... Wychodzi an to, że nie dość, że czerwony, to jeszcze prymityw. ....

A tak szczerze? Żałuję, że Twoja głupota nie została ukarana celniejszym ciosem noża. ....


Niebywały przejaw intelektualnego wyrafinowania, bogatego języka i równie bogatego życia duchowego.

Jakem "czerwony prymityw" proponowałbym Ci zwiekszyć dawkę codziennego onanizmu, bo testosteron Ci się na mózg rzuca.
  • 0

budo_użyszkodnik
  • Użytkownik
  • Pip
  • 48 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Jaskinia Tygrysów

Napisano Ponad rok temu

Re: Filmy z ulicy

.... Masz lewackie poglądy, czym cuchnie na kilometr z Twoich niekoherentnych wypocin, .... Wychodzi an to, że nie dość, że czerwony, to jeszcze prymityw. ....

A tak szczerze? Żałuję, że Twoja głupota nie została ukarana celniejszym ciosem noża. ....


Niebywały przejaw intelektualnego wyrafinowania, bogatego języka i równie bogatego życia duchowego.

Jakem "czerwony prymityw" proponowałbym Ci zwiekszyć dawkę codziennego onanizmu, bo testosteron Ci się na mózg rzuca.

Nie wiem dlaczego miałbym odnosić się z jakimś szczególnym szacunkiem do prymitywnego lewaka. Uzasadniłem dlaczego Cię za takiego uważam, nie obchodzi mnie czy Ci się to podoba, czy nie. Abstrahując od Twoich poglądów - które mi zupełnie nie leżą, ale mniejsza z nimi - jesteś bandytą, który otwarcie przyznaje się do działania w grupie podejrzanie zbliżonej do czegoś, co można już chyba zakwalifikować jako związek przestępczy. Jeśli to nie wystarczy jako dowód Twojej marności intelektualnej, to fakt, że rzucasz się na ludzi z nożami i żyjesz tylko dlatego, że jakimś cudem zawsze trafiałeś na takich, którzy nie mieli na tyle determinacji, żeby Cię zadźgać chyba już musi wystarczyć.

Nie życzę Ci szczególnie źle, natomiast śmierci życzę Ci na tyle, na ile życzyłbym jej kretynowi z nagród Darwina, który w rosyjską ruletkę grał pistoletem samopowtarzalnym. Darwinizm społeczny dobra rzecz.
  • 0

budo_zaorish
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1418 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Filmy z ulicy
Panowie, bez wycieczek osobistych, bo bede dawal warny.
  • 0

budo_sniffles
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1272 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ze slonecznej warmii
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Filmy z ulicy
Panie szkodnik. Ja nie wyrazilem swojej opinii czy to dobrze czy mozne zle ze jeden baran dzgnal drugiego barana nozem. Przedstawilem tylko sytuacje ktora sie na ow filmiku wydarzyla.
A co do pogladow to ile glow tyle opinii. Kazdy ma swoje argumenty i swoja racje. Zawsze bedziemy w punkcie wyjscia. To tak jakby sie klocic ktore kobiety sa ladniejsze - brunetki, blondynki a moze rude?
  • 0

budo_cabelo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 586 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Opole/Wrocław
  • Zainteresowania:BJJ/SF

Napisano Ponad rok temu

Re: Filmy z ulicy

To tak jakby sie klocic ktore kobiety sa ladniejsze - brunetki, blondynki a moze rude?


Oczywiście że bez sensu - wiadomo że rude :wink:
  • 0

budo_pinczer
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 295 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Filmy z ulicy
Estonczyk walczy o swe prawa w Finlandii
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_thufir hawat
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 736 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdynia

Napisano Ponad rok temu

Re: Filmy z ulicy
Panowie, z dyskusjami o czerwonych, czarnych, zielonych i kogo rozstrzelać, kogo zadźgać a kogo powiesić do do knajpy. A odnośnie filmu- kiedy widziałem go po raz pierwszy, to od razu pomyślałem sobie: "morderstwo z premedytacją". Facet wyciągnął nóż, ukrył go, zaczekał aż wejdą ludzie i zabił jednego z nich. Na pewno nie była to żadna obrona konieczna, gdyby czuł się zagrożony mógłby swobodnie przejść do innego wagonu, a on zamiast tego przygotował się do dokonania zabójstwa.

Pozdrawiam, Thufir
  • 0

budo_smyk
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 184 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Filmy z ulicy

To tak jakby sie klocic ktore kobiety sa ladniejsze - brunetki, blondynki a moze rude?


Oczywiście że bez sensu - wiadomo że rude :wink:


Im bardziej zardzewiały dach, tym wilgotniejsza piwnica...

Anty OT:


  • 0

budo_jockey
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 97 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:pŁd.

Napisano Ponad rok temu

Re: Filmy z ulicy

Estonczyk walczy o swe prawa w Finlandii
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]



Ten chłopak w czerwonym t shirt'cie największy kozak, i tak właściwie po co przystawiał mu włosie szczotki do twarzy? Wielki bohater, chyba chciał się znaleźć w lokalnej gazecie wśród zasłużonych obywateli.
  • 0

budo_jet
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2606 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Filmy z ulicy

http://www.liveleak.com/view?i=da8_1297870586

Co za cipki pracują w tej policji, było ich dwóch, jeden miał pałkę drugi gaz i jeszcze bali się podejść do niego na 2 metry.
  • 0

budo_jet
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2606 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Filmy z ulicy

http://www.liveleak.com/view?i=da8_1297870586

Co za fujary pracują w tej policji, było ich dwóch, jeden miał pałkę drugi gaz i jeszcze bali się podejść do niego na 2 metry.
  • 0

budo_pawełbjj
  • Użytkownik
  • Pip
  • 16 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Filmy z ulicy
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]


haha dobry dresik, chyba ściąga ich na płaskie :D
  • 0

budo_pawełbjj
  • Użytkownik
  • Pip
  • 16 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Filmy z ulicy
Dobra mam jeszcze

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Czarnuch hehe
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_użyszkodnik
  • Użytkownik
  • Pip
  • 48 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Jaskinia Tygrysów

Napisano Ponad rok temu

Re: Filmy z ulicy

Czarnuch hehe
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Czy mi się wydaje czy biały mówi do bambusa "Siedź! Zostaw mnie!"? 8O
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024