Skocz do zawartości


Zdjęcie

Filmy z ulicy


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
2543 odpowiedzi w tym temacie

budo_zaorish
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1418 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Filmy z ulicy
Antifa wiem jedynie, ze to skrot od antyfaszystow, czyli ten jeden to pewnie jakis naziol, chuj, nie znam sie. Z tego co obeznani w temacie na budo mowili, to Antifa takie same pojeby jak nie wieksze, od samych nazioli. Jednych i drugich bym wypierdolil do ziemianek zdala od ludzi. A na filmiku widac ze niezle pizdy ze nie potrafili 50osobowa ekipa zneutralizowac jednego goscia, nawet jesli byl z nozem.
  • 0

budo_mikhal
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 127 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Filmy z ulicy

Co to jest ta cała Antifa? i czemu oni chodzili na tym filmiku w grupie chyba z 100 osób?


Google is you friend

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Tak samo zjebani sa jak faszysci/nazisci. I udaja ,ze maja moralna wyzszosc nad faszystami/nazistami... zal
  • 0

budo_pinczer
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 295 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Filmy z ulicy
Kolo z nożem to podobno znany naziol hiszpanski chyba żołnierz ( o ile mnie pamięć nie myli) i trafil na lewaków jadących na jakiś jedynie-słuszny protest. Siedzi.
  • 0

budo_pawełbjj
  • Użytkownik
  • Pip
  • 16 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Filmy z ulicy
I źle że siedzi. Postąpił prawidłowo, wielu ludzi pomaga teraz jemu na odsiadce jak i jego rodzinie.

Meksykaniec od 1vs7 POWRACA, kto nie widział:

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_sniffles
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1272 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ze slonecznej warmii
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Filmy z ulicy
Koles z nozem byl zolnierzem. Chlopak ktory dostal tym krotkim ruchem zostal trafiony w serce i zmarl. Naziol siedzi za zabojstwo.
  • 0

budo_zaorish
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1418 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Filmy z ulicy
zobaczcie jak w 0:44 gosc w czapce przyczail noz i szybko czmychnal, jakby naziol lezal to tamten pierwszy do butowania by byl
  • 0

budo_użyszkodnik
  • Użytkownik
  • Pip
  • 48 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Jaskinia Tygrysów

Napisano Ponad rok temu

Re: Filmy z ulicy
Antyfaszyści to po prostu lewacka bojówka. Dokładnie ci sami degeneraci, którzy uwielbiają jeździć po Europie i palić centra miast z okazji różnych rautów biznesowych. Dokładnie ci sami, którzy smarują anarchie obok sierpów i młotów. Ta cała nazwa jest właściwie niezłym wybiegiem, bo kto przeciwko antyfaszystom, jak nie faszyści? Dodam tylko, że dla nich faszystowskie jest państwo (każde), faszystowska jest policja, faszystowski jest monopolistyczny kapitalizm (to nazwa np. dla ustroju PRLu, który dla nich nie był komuną ani socjalizmem, bo komuna i socjalizm to piękny idee i nie można ich aż tak wypaczyć). Widziałem nawet na jakimś błyskotliwym forum, bodaj Lewicy bez Cenzury, opinię, że w Katyniu mordowano polskich faszystów (bardzo żałuję, że nie zrobiłem zrzutu ekranowego z tych mądrości).

Dla nich Faszyzm to dokładnie to samo co Nazizm, a to już dokładnie to samo co nacjonalizm, a dla większości z nich nawet dokładnie to samo co patriotyzm.

Koles z nozem byl zolnierzem. Chlopak ktory dostal tym krotkim ruchem zostal trafiony w serce i zmarl. Naziol siedzi za zabojstwo.

Zauważyłeś jak się krzywo na niego patrzyła ta czerwona swołocz już wsiadając do wagonu? Miał czekać, aż rzuci się na niego 50 bojówkarzy, którzy jechali akurat robić rozpierduchę w innej części miasta, a zatem byli w mocno bojowych nastrojach i na pewno działałaby psychologia tłumu? Zrobił, co uznał za stosowne. Czytałem o jego procesie, który wydawał się być zwyczajną kpiną robioną po publiczkę.

Dołączona grafika
  • 0

budo_smyk
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 184 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Filmy z ulicy
Z przeideologizowanym nacjonalistycznym bełkotem spod znaku łysej pały możesz sobie myknąć misiu kolorowy do polityki, tutaj wrzucamy filmiki... BTW - jakim cudem na tym wątpliwej jakości filmiku dostrzegłeś KRZYWE spojrzenia? Ludzka wyobraźnia nie zna granic jak widać....
Quasi anty OT:


  • 0

budo_użyszkodnik
  • Użytkownik
  • Pip
  • 48 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Jaskinia Tygrysów

Napisano Ponad rok temu

Re: Filmy z ulicy

Z przeideologizowanym nacjonalistycznym bełkotem spod znaku łysej pały możesz sobie myknąć misiu kolorowy do polityki, tutaj wrzucamy filmiki... BTW - jakim cudem na tym wątpliwej jakości filmiku dostrzegłeś KRZYWE spojrzenia? Ludzka wyobraźnia nie zna granic jak widać....

Oj, oj, jak stanowczo pomerdałeś ogonkiem! A jak merytorycznie polemizujesz. Fenomenalna postawa! A dziwnym przypadkiem prawie wszyscy wchodząc odwracali się w jego stronę, a po chwili zaczęli mieć do niego o coś pretensje. Tak się jakoś dziwnie złożyło.
  • 0

budo_maykel
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 202 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:lublin

Napisano Ponad rok temu

Re: Filmy z ulicy

I źle że siedzi. Postąpił prawidłowo, wielu ludzi pomaga teraz jemu na odsiadce jak i jego rodzinie.

Zabił człowieka. Może jeszcze powinien medal dostać? Fakty są takie że nikt go de facto nie ruszył a on pierwszy zadał cios. Możemy sobie gdybać co by było jakby tego nie zrobił, ale niech za swoje czyny odpowiada.

BTW: jak dla mnie wszyscy którzy się biją i zabijają między sobą o ideologie kwalifikują się do zaorania...
  • 0

budo_użyszkodnik
  • Użytkownik
  • Pip
  • 48 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Jaskinia Tygrysów

Napisano Ponad rok temu

Re: Filmy z ulicy

BTW: jak dla mnie wszyscy którzy się biją i zabijają między sobą o ideologie kwalifikują się do zaorania...

+Pierdyliard.

Przynajmniej jeśli chodzi o robienie burd ulicznych z powodu ideologii.
  • 0

budo_balofy
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1592 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Filmy z ulicy
zabiles - papa do wiezienia.
wyjatkowe okolicznosci? mniejszy wyrok.

mikhail: ale jak oni maja byc zdelegalizowani? anarchokomuszki myslisz partie o tej nazwie zalozyly czy stowarzszenie ?:)

pierwszy filmik obejrzalem wlasnie ten 1 vs 30.
kurwa co za bydlo.


grzybek:
dziewczynOM.
  • 0

budo_mikhal
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 127 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Filmy z ulicy

mikhail: ale jak oni maja byc zdelegalizowani? anarchokomuszki myslisz partie o tej nazwie zalozyly czy stowarzszenie ?:)


Po pierwsze to Mikhal :)

Po drugie to robi sie znowu jakis kurewsko wielki offtop

Po trzecie to niech policja tlucze komuchow i nazistow po rowni a niestety antifa to swiete krowy w hiszpanii i grecji.
  • 0

budo_mradu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3413 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:New Rembridge
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Filmy z ulicy

zabiles - papa do wiezienia.
wyjatkowe okolicznosci? mniejszy wyrok.

Balofy, jak zazwyczaj piszesz nieglupio, tak tu dojebales po calosci. W obronie koniecznej zabiejsz = idziesz do wiezienia? Nigga plz.
  • 0

budo_maykel
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 202 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:lublin

Napisano Ponad rok temu

Re: Filmy z ulicy
Nawet wg teksańskich standardów ta akcja byłaby dyskusyjna jako przykład obrony koniecznej.
  • 0

budo_mradu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3413 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:New Rembridge
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Filmy z ulicy
Maykel - ja nie dyskutuje z tym czy to byla obrona konieczna czy nie, bo na ten temat dosc jasno wypowiedzial sie hiszpanski sad. Ja kwestionuje tylko kategoryczne stwierdzenie "zabiles - idziesz siedziec".
  • 0

budo_nipponson86(konto usunię)
  • Użytkownik
  • 0 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: Filmy z ulicy

Nawet wg teksańskich standardów ta akcja byłaby dyskusyjna jako przykład obrony koniecznej.


A jakie to są "teksańskie standardy"?Serio pytam, bo nie wiem.
  • 0

budo_dar75
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3410 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:kiedyś z O, teraz z P.
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Filmy z ulicy

Antyfaszyści to po prostu lewacka bojówka. Dokładnie ci sami degeneraci, którzy uwielbiają jeździć po Europie i palić centra miast z okazji różnych rautów biznesowych. Dokładnie ci sami, którzy smarują anarchie obok sierpów i młotów. ..

Fascynujące. Byłem członkiem czegoś co obecnie nazywa się "antifą" i w życiu nic nie podpaliłem, ani nie namalowałem na ścianie. Ba, znałem wielu kolesi z "antify" o raczej prawicowych poglądach, tudzież deklarujących się jako "apolityczni".
Tak więc nie pierdol waćpan farmazonów.
A co do ganiania 1 przez 30. I ganiałem i byłem ganiany. I zdarzało się wyskoczyć w dwóch przeciwko 15, jak i uciekać 15 przed dwoma.
Wyznawana ideologia nie jak sie nie ma do osobistej odwagi, umiejętności walki, tak czy inaczej rozumianego honoru.

A wracając do tematu.

zabiles - papa do wiezienia.
wyjatkowe okolicznosci? mniejszy wyrok.

Balofy, jak zazwyczaj piszesz nieglupio, tak tu dojebales po calosci. W obronie koniecznej zabiejsz = idziesz do wiezienia? Nigga plz.


Tutaj nie było obrony koniecznej. Zastosowane środki były niewspółmierne do zagrożenia.
Więc do paki.

zobaczcie jak w 0:44 gosc w czapce przyczail noz i szybko czmychnal, ...

Startowałeś kiedyś do gościa z nożem? Za pierwszym razem jak mi w zadymie koleś wyjął noż to się prawie zesrałem ze strachu. Po kolejnych mam blizny. Krytykuj jak uzbierasz kolekcję zdobytych w walce noży.

...jakby naziol lezal to tamten pierwszy do butowania by byl

Gdybologia, acz prawdopodobna. Zazwyczaj jest tak, że swój strach i stres odładowuje się nie bezbronnym przeciwniku. Zresztą naziole jego pod buty tez by wzięli. A ten konkretny naziol miał sporo na sumieniu i solidny wpierdol mu się należał (oczywiście gdyby prawo pozwalało na samosądy :D ).
  • 0

budo_balofy
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1592 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Filmy z ulicy

Balofy, jak zazwyczaj piszesz nieglupio, tak tu dojebales po calosci. W obronie koniecznej zabiejsz = idziesz do wiezienia? Nigga plz.

no przeciez dodalem ze jak wyjatkowe okolicznosci to mniejszy wyrok.
moze to kwestia dyspozycji dnia, ale nie liczac nieumyslnosci, tylko akcje pokroju tej z filmiku (a dyskusje prowadzimy w nawiazaiudo czegos przeciez a nie wyrwana z kontekstu), to nie chce mi sie dokonywac tak skomplikowanych wyabrstrahowanych procesow myslowych ktore pozwolily by mi na wymyslenie przykladu w ktorym ot tak by bylo lawo usprawiedliwic pozbawienie zycia i puszczenie wolno.

pan zolnierz z nozem to nie tatus broniacy domu ktory popchnal napastnika ktory glowke popsul o prog domu.
ze czul sie pan zolnierz zagrozony jest wiecej niz pewne, ale mimo wszystko wiezienie dla mnie w tej czy kazdej nawet troszke zblizonej sytuacji jest czyms oczwistym.

mikhal sorry za pomylke ;)
swiete nie swiete (czy raczej nie biorac pod uwage zlewaczenia panstw i jego podejscia do tego typu przestepcow i wywrotowcow), antyFa i jej podobne to nie sa oficjalne, namacalnie istniejace organizacje ktore mozna delagalizowac


dar:
nie raz nie dwa na forum w cudzyslowiu promowales i usprawiedliwiales przemoc na osobach z ktorych pogladami sie nie zgadzasz. jak dla mnie jest to nie tylko hanba ale dodatkowo lamanie regulaminu forum.
takich rzeczy sie nie powinno pisac. o wstydzie chyba mowic nie musze.
aha, bez obrazy, ale nikt kto ma minimalne chociaz pojecie o tej subkulturze nie potraktuje tego co piszesz za rzetelne i obiektywne, oraz za majace przelozenie na calosc tego 'ruchu'.
  • 0

budo_mradu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3413 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:New Rembridge
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Filmy z ulicy
Dar, a przeczytaj mojego pierwszego posta na tej stronie tematu, w ktorym odpowiadam Maykelowi.

Balofy - przestan, bo brniesz. Ja nie mowie o tej konkretnej sytuacji, co juz z reszta napisalem dosc wyraznie. Jezeli ktos zabija wlamywacza, to ma do tego swiete prawo, ergo skandalem byloby gdyby poszedl siedziec. Kategorycznie nie moge sie zgodzic z Twoim tokiem rozumowania. Czy sledztwo powinno byc? Oczywiscie, ze tak. Czy bez wzgledu na okoliczności ferować wyrok? W zyciu.
A pisanie "no przeciez napisalem, ze "mniejszy wyrok" w razie wyjatkowych okolicznosci" zahacza mi o Andrzeja Zolla i innych obroncow praw bandytow.

edit: Jeszcze do Dara - no skoro nazik poszedl siedziec to widocznie nie byly :) . Natomiast mozna dyskutowac czy 30krotna przewaga liczebna przeciwnika nie usprawiedliwia uzycia niebezpiecznego narzedzia, jak noz czy palka (w swietle prawa zarowno jedno jak i drugie jest niebezpiecznym narzedziem. Ba! W niektorych sytuacjach pałka może być traktowana jak broń , np. imitacja kija baseballowego).

edit one more time: Tak, wlasnie Balofy. To sie nazywa prawo, ktoremu Ty sie sprzeciwiasz, a ktore gwarantuje czlowiekowi mozliwosc obrony - z zabiciem napastnika wlacznie. Zaprawde, wiecej tlumaczyc nie tylko nie trzeba - wrecz nie wypada.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024