Skocz do zawartości


Zdjęcie

GI GoSport


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
8 odpowiedzi w tym temacie

budo_wujen
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 81 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

GI GoSport
Mam pytanko. Czy opłaca się kupić GI w GoSporcie. (ich marki) znaczy Gi GoSport.
Nie ma podanej gramatury (ale na dotyk, jest dość grube i solidne) mój rozmiar kosztuje 175 zł. Może ktoś miał z nimi kontakt, albo może polecić coś dobrego w podobnej cenie. Gi ma służyć na treningu judo, jak również walk w formule ju-jitsu.
  • 0

budo_tengu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 605 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wroclaw

Napisano Ponad rok temu

Re: GI GoSport
firma jest mi kopletnie nieznajoma, a i 175 zl to az za malo. Nawer Maturo (ktorych kompletnie nie cenie) kosztuja ok 220 zl. ZWROC uwage jak jest wzmocniona na karku i jaki ma kolnierz, na szwy (jakosc serwowana przez firme mozna rospoznac np po dokladnosci z jaka wykonane sa spodnie). Pozatym nie znam powaznych firm ktore nie podaja gramatury!

Niewiele drozsze sa Serwach, a nie slyszalem zeby ktos na nie wybitnie sapal. Ja osobiscie i jeszcze pare ludzi tutaj, powiem Ci: pooszczedzaj i kup sobie cos naprawde porzadnego, np. Mizuno albo Moskito (ale ja lubie sie lansowac na macie :) ), bo z takich produktow bedziesz naprawde zadowolony i wytrzymaja one naprawde dlugo. Najlepiej poczekaj na odpowiedz speedego 62, bo sie na tym zna i pomaga ludziom kupic fajne rzeczy bez grozby bankrucji!

Pozdrawiam MH
  • 0

budo_morfiusz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 113 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lublin

Napisano Ponad rok temu

Re: GI GoSport
Zgadzam sie z Tengu,ale podpowiem Ci tesh inne wyjscie.Jeżeli chcesz tak jak On lansować :) sie na macie ale za niewielki koszt to przejdz sie po sklepach z uzuwaną odzieża,zwłaszcza po tych które sprowadzają odzież z zagranicy (najlepiej Niemczech-ludzie tam czasami oddają nowiutkie Gi) :)
Można tam trafić prawdziwe perełki.Tak jak ja ostatnio trafiłem Gi "Danrho Nippon Competition Duo".Podwójna plecionka z jedej strony biała z drugiej niebieska,a spodnie maja konkretne wzmocnienia na kolanach i nie tylko :twisted: Wszystko kosztowało mnie 35 zł a Gi jest jak nowiutkie.
Nawet Sihan mi zazdrości :)
Wiec pomyśl o tym, a jak nie to czekaj na odpowiedz speedego 62.On Ci napewno coś doradzi !!
  • 0

budo_wujen
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 81 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: GI GoSport
Ja nie chce sie lansować po macie, chce tylko mieć szmatę, która nie podrze się ani nie poprzeciera za szybko, za jak najmniejszą ilość pieniążków. Środki mam spore, poprostu w ramach oszczędności chce wydać jak najmniej, mimo iż stać mnie na Mizuno.
  • 0

budo_speedy62
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 460 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Hamburg

Napisano Ponad rok temu

Re: GI GoSport
witam-poniewaz zostalem wyrwany do tablicy,wiec sie melduje-podaj rozmiar i kolor-zobaczym
  • 0

budo_wujen
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 81 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: GI GoSport
172-174 cm. wzrostu (zalezy kto mierzy ;) ) białe.
  • 0

budo_tengu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 605 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wroclaw

Napisano Ponad rok temu

Re: GI GoSport

witam-poniewaz zostalem wyrwany do tablicy,wiec sie melduje-podaj rozmiar i kolor-zobaczym


fajnie :D dasz sie jeszcze postawic do kata :wink: :)

wujen- to z lansem to zart :wink: , poprostu bawi mnie to slowo, ja mam to szczescie, ze dostaje fajny sprzet od klubu za friko :) . Pozatym troche szmat poprzecieralem w zyciu i cenie sobie te marki, wytrzymaly duzo wiecej niz inne.

Pozdrawiam MH!
  • 0

budo_speedy62
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 460 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Hamburg

Napisano Ponad rok temu

Re: GI GoSport
..przeczytaj post frbowane judogi-tam sa podane namiary na GI espada-tanie i dobre pozdrawiam ..
  • 0

budo_jodan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 775 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:zależy od punktu odniesienia

Napisano Ponad rok temu

Re: GI GoSport
ja w Go sporcie widuje judogi adidasa, po jakieś 170 blach i cos jeszcze, niby do judo ale nawet nie plecionka, po jakies 70 blach (!).
odpuśc sobie, mi trener polecił judoge decathlon, bo juz mi się stare wdzianko rozłazi. zapłacisz jakies 150 z gwarancją, że ci się nie zbiegnie o połowę po 1 praniu. no i gdzies na jakims forum widziałem pochlebne opinie o Decathlon, więc myslę ze warto.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024