Skocz do zawartości


Zdjęcie

WIELKA PROSBA !!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
17 odpowiedzi w tym temacie

budo_speedy62
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 460 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Hamburg

Napisano Ponad rok temu

WIELKA PROSBA !!
Kochani -czy ktos z Was ma judo kontakty w USA ?Szukam dla mojej corki rodziny mieszkajacej w niezbyt wielkiej odleglosci od klubu (dobrego ) judo,ktora by ja przyjela na okres 10miesiecy (High School Year).Bede wdzieczy za wszelkie podpowiedzi !!-pozdrawiam !!
  • 0

budo_speedy62
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 460 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Hamburg

Napisano Ponad rok temu

Re: WIELKA PROSBA !!
..czy jest ktos w stanie pomoc ?!..
  • 0

budo_speedy62
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 460 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Hamburg

Napisano Ponad rok temu

Re: WIELKA PROSBA !!
..to moze inaczej-moze znacie jakies niezle kluby (namiary ) w "kraju nieskonczonych mozliwosci"-bede wdzieczny za wskazowke..dzieki !!
  • 0

budo_langus
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1155 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sanok
  • Zainteresowania:Judo

Napisano Ponad rok temu

Re: WIELKA PROSBA !!
Witam

Ja słyszałem że "Chicago Police Judo Club" jest w Chicago najlepszy. Ale nie sprawdzałem (: Dodam tylko że kumpel chciał się tam zapisać ale go nie przyjęli.
Tak po za tym to tutaj jest lista klubów w USA:

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Ale które są dobre to ja nie wiem.

Pozdrowionka
  • 0

budo_speedy62
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 460 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Hamburg

Napisano Ponad rok temu

Re: WIELKA PROSBA !!
..dzieki za pierwsza wskazowke-ale tak daleko to juz tez jestem-mnie chodzi bardziej o jakies osobiste polecenie - z clubami juz kontaktujemy dosyc dawno-ale wszystko rozbija sie o "host family"-i tu jest problem--ale jeszcze raz dziekuje
  • 0

budo_^hast^
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3373 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sopot

Napisano Ponad rok temu

Re: WIELKA PROSBA !!
Na stronie Judo Info jest forum dyskusyjne. Tam siedza w glownej mierze amerykanie. Wydaje mi sie iz tam masz wieksze szanse znalezienia konkretnej pomocy.
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_langus
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1155 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sanok
  • Zainteresowania:Judo

Napisano Ponad rok temu

Re: WIELKA PROSBA !!
Witam

Nie ma za co. Pytanie Twoje wysłałem do kumpla w Chicago. On raczej na pewno nie ma warunków na "host family" ale może kogoś zna.
Tylko tak se myśle. Po grzyba do USA? Przecież Niemcy lepiej chyba stoją w Judo niż USA -nie? Czy się mylę albo nie po nauki Judo głównie jedzie?

Pozdrowionka
  • 0

budo_speedy62
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 460 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Hamburg

Napisano Ponad rok temu

Re: WIELKA PROSBA !!
..dziki Hast,dzieki Langus !!!-wszystko racja-nie jedzie po nauke judo a bardziej coby jezyk utrwalic-byloby swietnie gdyby mogla dalej trenowac-a tak oczywiscie przyznaje racje-szkola z internatem we Frankfurcie nad Odra -i taniej i o wiele lepiej-przy okazji Polecam-Slubice jako miejsce na oboz-z mozliwoscia treningu po drugiej stronie naprawde we wspanialym obiekcie-pozdrawiam!!
  • 0

budo_tali
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: WIELKA PROSBA !!
Prosiłbym o niedeomralizowanie młodzieży po przez pisanie takstów na temat USA że to kraj "nieskończonych możliwości". A tak , a propo niech się lepiej na naukę języka japońskiego córka przerzuci i wtedy poślij ją do Japan.
  • 0

budo_tengu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 605 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wroclaw

Napisano Ponad rok temu

Re: WIELKA PROSBA !!

Prosiłbym o niedeomralizowanie młodzieży po przez pisanie takstów na temat USA że to kraj "nieskończonych możliwości". A tak , a propo niech się lepiej na naukę języka japońskiego córka przerzuci i wtedy poślij ją do Japan.


ehh, jak masz zamiar pierzyc od rzeczy do idz na forum samoobrony


Speedy62 nie mam niestety mozliwosci pomocy w kwestii spania, ale w ciagu nastepnych dwoch dni postaram sie wywidziec o kluby w USA. Mam kontakt z Big Johnem z GB i z paroma innymi trenerami.

Jezeli chodzi o Ameryke Polnocna to mam kotakt z rodzinka w Toronto ale to nie jest strona ktora cie interesuje!

Pozdrawiam MH!
  • 0

budo_speedy62
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 460 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Hamburg

Napisano Ponad rok temu

Re: WIELKA PROSBA !!
.sliczne dzieki..bede czekal..jak na razie otrzymujemy raczej same negatywne odpowiedzi zza "wielkiej wody" lub w stylu jak bedziesz zglos sie... samo zycie ..
,,ale jesli ktos sie tam wybiera np juz jako student-to sluze juz zdobytym doswiadczeniem -pozdrawiam!!
  • 0

budo_tengu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 605 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wroclaw

Napisano Ponad rok temu

Re: WIELKA PROSBA !!
Speedy62, sorry ale mam problemy sprzetowo-netowe, z tego powodu mam problem z korzystaniem z gg i z dostepem do netu. Jak mozesz to przeslij mi na priva lub na mail (poszedl na maila) bo to moge sobie odebrac kafejce nad ktora mieszkam. W niedziele zadzwonie do ciebie z informacja o klubach (narazie czekam na odpowiedz)!

Pozdrawiam MH!
  • 0

budo_speedy62
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 460 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Hamburg

Napisano Ponad rok temu

Re: WIELKA PROSBA !!
..na mamy w koncu kontakty z rodzinami zarazonymi judo-moze ktos podpowie opinie o trenerach-1 Jim Hrbek(Schenectady-Stan NY,2 William Andreas (Clermont-Floryda )-pozdrawiam !!
  • 0

budo_voyzzek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 225 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:w-wa
  • Zainteresowania:Judo

Napisano Ponad rok temu

Re: WIELKA PROSBA !!
chyba Ci (Twojej córce) trochę zazdroszczę :roll:
  • 0

budo_speedy62
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 460 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Hamburg

Napisano Ponad rok temu

Re: WIELKA PROSBA !!
..jeszcze nie ma czego-to jej decyzja-osobiscie wolalbym ,zeby poszla do szkoly z internatem we Frankfurcie nad Odra-ale zdecydowala inaczej-po miesiacach usilowan i poszukiwan sprawy zaczynaja sie konkretyzowac-teraz potrzebny jest jeszcze przyslowiowy lut szczescia (no i finanse) i moze sie uda..wtedy zdam relacje-dzieki i pozdrawiam( a jak bedzeisz chcial poslac swoja corke ,sluze nabytym praktycznie doswiadczeniem )
  • 0

budo_jodan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 775 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:zależy od punktu odniesienia

Napisano Ponad rok temu

Re: WIELKA PROSBA !!
można spóbowac poszukac kontaktu z tamtejszymi federacjami poprzez Polski Związek Judo, do tego chyba te nieroby sie jeszcze nadają.
  • 0

budo_kręciel
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 410 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: WIELKA PROSBA !!
speedy62, jeśli potrzebujesz kontaktu z klubem w USA, to spróbuj zagadać z trenerem Borowiakiem (tym od Nastuli). Oni, tzn AZS AWF jeżdżą co roku na NY Open, więc na pewno mają kontat z jakimś klubem w NY. Wydaje mi się, że rodinę która przyjmie Twoją córkę na 10 m-cy może być ciężko znaleźć, ale jakbyś wysłał ją do jakiejś szkoły z internatem, która daje stypednium naukowe lub sportowe, to pewnie koszty udałoby się zminimalizować. Pozdrawiam
  • 0

budo_speedy62
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 460 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Hamburg

Napisano Ponad rok temu

Re: WIELKA PROSBA !!
dzieki Kreciel-no z tym stypendiem to jeszcze trudniej-ale udalo sie znalezc rodzine-pojedzie do Hrbeka-byly opiekun reperzentacji olimpiskiej-rodzina bezie za friko-tylko pozostale oplaty_-no i jestesmy na etapie dopinania formalnosci wyjazdowych-ale udalo sie dzieki pomocy wielu obcycjh ludzi zwizanych jednak z judo- (mam jeszcze dwie inne rodziny-wiec jesli ktos jest chetny to sluze )-pozdrawiam serdecznie !!
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024