Skocz do zawartości


Zdjęcie

Włocławek - sekcje


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
14 odpowiedzi w tym temacie

budo_grzesiek21
  • Użytkownik
  • Pip
  • 18 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Włocławek

Napisano Ponad rok temu

Włocławek - sekcje
siema wszystkim wie ktoś może jakie sztuki walki można trenować we Włocławku
za odpowiedz z góry dzięki
  • 0

budo_kojki
  • Użytkownik
  • Pip
  • 38 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Włocławek - sekcje
Witam!
We Włocławku są cztery sekcje judo - WTJ, Olimpijczyk Włocławek, Włocławski Klub Sportów Walki i UKS 12 ( nie polecam:) ) Ja osobiscie polecam WTJ. Jezeli chcesz napisze Ci kiedy sa treningi i w jakich godzinach. We Włocławku jest rowniez BJJ - Włocławski Klub Sportow Walki. Tam jest ciekawie (tylko szkoda ze sam parter). Mozesz rowniez trnowac boks w starcie - grupa zawodowa. Mysle ze w tych klubach mozesz sie najbardziej rozwinac. Jest jescze Kickboxing w WCK (Włocławskim Centrum Kultury) oraz karate. Sa rowniez smieszne szkoly sztuk walki tzn. takie ktore sa nastawione tylko na branie pieniedzy> A i jescze jest Viet Vo Dao w II LO im. Mikolaja Kopernika. CZOLEM!
  • 0

budo_grzesiek21
  • Użytkownik
  • Pip
  • 18 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Włocławek

Napisano Ponad rok temu

Re: Włocławek - sekcje
siemka nareszcie ktoś z włocławka .
Jak byś mugł to napisz mi o Judo, Bjj ,boksie i kick boksie. Miejsce dokładnie , godziny i dni treningów, hyba że sie jeszcze orientujesz w cenie. ZA wszystko dziekuje.
Podobno kick boksing jest jeszcze w "Herkulesie"(teraz zmienili nazwe na "Forma") i w szkole 12 :?:
  • 0

budo_deberr
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 63 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:włocławek - kurwidołek

Napisano Ponad rok temu

Re: Włocławek - sekcje
JUDO:
-WTJ, stary osir, wchodzisz od boku, treningi: pon-piatek 18.15
-Olimpijczyk, w PST, pon-piatek, cos kolo 17
-UKS 12 (sekcja uczniowska, wiec same dzieciaki)
BJJ:
-Włocławski Klub Sportow Walki, hala mistrzow, nie wiem jak obecnie, ale kiedys trenigi mieli 2-3 razy w tygodniu jakos na 20 sie zdaje, jezeli ci bardzo zalezy to moge sie dowiedziec jak tam teraz trenuja
KICKBOKSING
- SP 12, trenigi 3 razy wtygodniu, cena 40 zl ? (tak slyszalem, nie wiem na ile w tym prawdy) i nie wiem jakie godziny ale chyba cos kolo 17 maja
- WCK - chyba tam juz nie ma trenigow, bo jest teraz silownia OLIMP
BOKS
- START, ulica Łazienna chyba, ale nie jestem pewien, niedaleko teatru impresaryjnego,
sa podzialy na grupy i sie nie orinetuje jak z trengami tam maja, wiem tyle ze kumpel trenuje w pon, sr, piatki o 19 i za 3 trenigi w miesiacu 3 dyszki placi

A co do formy to tam chyba masz treningi boksu, ale podbno dosyc drogo jest. Ogolnie jest w czym wybierac. Pochodz po trenigach, potrenuj troche i zobacz co ci najbardziej odpowiada i trenuj, bo naprawde warto...
  • 0

budo_grzesiek21
  • Użytkownik
  • Pip
  • 18 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Włocławek

Napisano Ponad rok temu

Re: Włocławek - sekcje
Serdeczne dzięki deberz
znasz jeszcze może cene BJJ i JUDO.
  • 0

budo_grzesiek21
  • Użytkownik
  • Pip
  • 18 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Włocławek

Napisano Ponad rok temu

Re: Włocławek - sekcje
Serdeczne dzięki deberr
znasz jeszcze może cene BJJ i JUDO.
  • 0

budo_kojki
  • Użytkownik
  • Pip
  • 38 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Włocławek - sekcje
BJJ - 30 zl albo 40 zl za misiac
Judo w WTJ raczej za darmo
Judo w Włocławskim Klubie Sportow Walki - 30 zl na miesiac
Judo w Olimpijczyku albo skladka jest jedna na rok albo placisz co misiac - nie wiem dokladnie :roll:
  • 0

budo_jason
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 69 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kujawy

Napisano Ponad rok temu

Re: Włocławek - sekcje
Z dobrych źródeł wiem że bjj jest we Włocławku w Hali Mistrzów 4 razy w tygodniu - poniedziałki,środy,czwartki,piątki od 20.00 do 22.00 ( w piątki chyba od 19 do 21). Składka wynosi z tego co wiem 50 zł na miesiąc.Treningi są naprawde profesjonalne, zajrzyj to się przekonasz :D
  • 0

budo_grzesiek21
  • Użytkownik
  • Pip
  • 18 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Włocławek

Napisano Ponad rok temu

Re: Włocławek - sekcje
Ale gdzie dokładnie jest "Włocławski klub sportów walki" :?: :)
  • 0

budo_jason
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 69 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kujawy

Napisano Ponad rok temu

Re: Włocławek - sekcje
treningi wksw bjj Włoclawek (Husaria) i wksw judo Włocławek odbywają się w Hali Mistrzów - jeśli chciałbyś siedowiedzieć czego o treningach idź tam w czasie, kiedy się odbywają i poprostu zapytaj . Jestem pewien że za udział w pierwszych treningach nic nie zaplacisz.
  • 0

budo_grzesiek21
  • Użytkownik
  • Pip
  • 18 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Włocławek

Napisano Ponad rok temu

Re: Włocławek - sekcje
Boks i Kick boks już odpada. :)
Powiedzcie jak wam sie chce jeszcze coś o judo WTJ i Bjj. Bo tam hyba sie zapisze.
W WTJ treningi są od poniedziałku do piątku, czy tylko w poniedziałek i piątek :D i napewno za darmo :?:
Chodzi mi też nauczyć sie troche pod ulice.
A w Bjj jest sam partet :?:

POwiedzcie co jest waszym zdaniem najskuteczniejsze (we włocławkich sekcjach)
I co wy trenujecie :?:

PS:A wiecie gdzie jest jeszcze karate kyukosinkay - Tanio w miare .
  • 0

budo_grzesiek21
  • Użytkownik
  • Pip
  • 18 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Włocławek

Napisano Ponad rok temu

Re: Włocławek - sekcje
Troche długo mi to coś zajmuje ,ale kiedy sie już spakuje i chce iść to zaczyna padać daeszcz :lol:
Jakieś fatum hehe.
  • 0

budo_jason
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 69 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kujawy

Napisano Ponad rok temu

Re: Włocławek - sekcje
Kyokushin jest chyba w lzk. na bjj są także walki pod kątem ulicy, bez kimon, z uderzeniami itp...


pozdrawiam
  • 0

budo_deberr
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 63 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:włocławek - kurwidołek

Napisano Ponad rok temu

Re: Włocławek - sekcje
judo w WTJ jest od poniedzialku do piatku, w zasadzie w soboty tez sa treningi, ale to przewaznie bieganie jest, ogolnie trening nastawiony bardziej sportowo, ale czasem dla gupoty bijemy sie bez judog tak "bez regol". Treningi sa w zasadzie za darmo.
Co do BJJ to ci nie powiem, bo nie trenowalem tam, widzialem jeden czy dwa treningi i jedyne co moge powiedziec to to ze chlopaki daj rady i coniektorzy na zawodach robia wyniki. Ogolnie to wpadnij w poniedzialek, zobaczysz co i jak, z trenerem pogadasz.
A co do karate to swojego czasu bylo w gimnazjum nr 1, to jest na wiejskiej kolo kosciola pw. sw. stanislawa. Wydaje mi sie ze sa tam jeszcze treningi ale nie orientuje sie kiedy. Jak trafie kogos znajomego to zapytam.
A od nosnie tego co jest najskuteczniejsze, to generalnie moje zdanie jest takie ze nie powinienes sie do konca tym sugerowac, tylko trenowac to co cie sie njabardziej podba, zebys w treningi wkladal wysilek i serce, a nie cwiczyl bo niby sie bic nauczysz...

pozdrawiam
  • 0

budo_hmjf
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 258 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Olsztyn

Napisano Ponad rok temu

Re: Włocławek - sekcje
deberr:

A od nosnie tego co jest najskuteczniejsze, to generalnie moje zdanie jest takie ze nie powinienes sie do konca tym sugerowac, tylko trenowac to co cie sie njabardziej podba, zebys w treningi wkladal wysilek i serce, a nie cwiczyl bo niby sie bic nauczysz...


No powinieneś deberr za tę sentencje Nobla dostać w dziedzinie budo.net.pl hehe :) Szkoda że niektórzy tego nie rozumieją, czy nie mają własnego zdania i dążą tylko do tego co hiperduper skuteczne, a potem się dziwią, że bęcki dostają bądź boją się swoją skuteczność sprawdzić czy też komuś pomóc w potrzebie, bo po co psuć swoje wyobrażenie na temat skuteczności, wystarczy pogadać troche i już wiadomo co jest skuteczne i ekstra w ogóle hehe :)

Pozdro
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024