Skocz do zawartości


Zdjęcie

JA I DRES!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
77 odpowiedzi w tym temacie

budo_szczena
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1203 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Boks

Napisano Ponad rok temu

Re: JA I DRES!
ta historyjka to taki współczesny Czerwony Kapturek

:rofl: wilk napadł czerwonego kapturka który nióśł brytfanne do babci muhaha
  • 0

budo_szczena
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1203 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Boks

Napisano Ponad rok temu

Re: JA I DRES!
Green Lady, przybądź z gajowym :rofl:
  • 0

budo_green_lady
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 249 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: JA I DRES!

Green Lady, przybądź z gajowym :rofl:


A tym gajowym będziesz ty. Przygotuj się, bo inaczej ci szczena opadnie jak zobaczysz tego wilka.
  • 0

budo_green_lady
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 249 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: JA I DRES!
Moja historyjka moją historyjką, a ty pewnie oczekiwałbyś że napisze że niosłam 20 g fety do pobliskiego parku. Byłoby bardziej wiarygodne. Napisałam jak było.

Na forum to możesz sie nagadać.
Zapomniałam, Szczenia z pozdrowieniami - pocałuj mnie w dupe.
  • 0

budo_vigo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 374 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: JA I DRES!
Mam silne przeczucie, że Green_Lady to wilk przebrany za kapturka :lol:
  • 0

budo_greg(zg)
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 130 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Winny Gród

Napisano Ponad rok temu

Re: JA I DRES!
Gdybym był dresiarzem i zostałbym tak sponiewierany przez kobietę w trakcie wykonywania rutynowych czynności rozbójniczych - na pewno rzuciłbym tą robotę w cholerę :D



A tak na serio to kto wie, może dzięki Green_Lady jednego bandziora mniej ? :roll:
  • 0

budo_szczena
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1203 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Boks

Napisano Ponad rok temu

Re: JA I DRES!

Moja historyjka moją historyjką, a ty pewnie oczekiwałbyś że napisze że niosłam 20 g fety do pobliskiego parku. Byłoby bardziej wiarygodne. Napisałam jak było.

Na forum to możesz sie nagadać.
Zapomniałam, Szczenia z pozdrowieniami - pocałuj mnie w dupe.


ja tam tylko zauwazylem pewna fajna analogie, czemus sie zbulwersowala tak niewsiasto :(
  • 0

budo_komban
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 327 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: JA I DRES!

Moja historyjka moją historyjką, a ty pewnie oczekiwałbyś że napisze że niosłam 20 g fety do pobliskiego parku. Byłoby bardziej wiarygodne. Napisałam jak było.

Na forum to możesz sie nagadać.
Zapomniałam, Szczenia z pozdrowieniami - pocałuj mnie w dupe.


Chyba nie załapałaś, że śmieją się do ciebie, a nie z ciebie :/

Gratuluję reakcji. A z tym zwiewaniem nawet jak się obronisz to często jest automatyczne. Człowiek chce się poprostu wyrwać z niebezpieczeństwa.
  • 0

budo_malachi
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 325 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Amsterdam/Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: JA I DRES!
Zasada jest prosta - możesz uciec, uciekaj. I nie ma tu żadnej filozofii. Nie widzę sensu w pozostaniu i dokopaniu takiego dresa do ziemi, zwłaszcza że to może mieć odwrotny skutek. A nawet jak się uda to mogą pojawić się różne problemy w postaci kumpli pobitego, albo nawiedzonych ludzi gotowych zeznać, że to ty byłeś agresorem. Kop w jaja, łokieć w szczenę (coś prostego, co boli - jak po tym padnie na ziemię to świetnie, jak nie - trudno; chodzi o stworzenie sobie szansy do ucieczki, wykorzystując zaskoczenie) i w długą - proste. Dziewczyna świetnie się spisała. Ja pewnie bym tego lepiej nie zrobił. poklon
  • 0

budo_mate
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2646 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: JA I DRES!

Trenuję Karate Kyokushin. Zaraz pewnie będzie jazda, że, bo już nie raz widziałam, że ktoś wspomniał o KK i jakieś głupie komentarze były, że to ubogi styl. A ja jestem dumna.


co by nie mówiono o KK (OT - tez uwazam ze to ubogi styl ale mniejsza o to :wink: ) to masz powody by być z siebie dumna Szacunek dla Ciebie bo tez trenowałem kyokushin (z dużym poświeceniem) poklon
  • 0

budo_tt48
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 437 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: JA I DRES!

Świat jest chory :!: Wyszłam z domu po jakoś przed 21.00, szłam z plecakiem (niosłam blaszkę do ciasta babci), a tu drogę zachodzi mi jakiś dres i do mnie "Dawaj plecak!", ja pierwszy raz miałam taką sytuację dziś więc miałam strach w oczach, ale pomyślałam, że nie mogę oddać mu mojego plecaka i sobie iść. Dres był mojego wzrostu, ale miał pewnie ze 28 lat więc był starszy sporo, widać, że pewny siebie, a ja miałam oczy jak pięć złotych. Ja do niego, że nie oddam, bo z jakiej racji, a on że jak chce żeby mi się nic nie stało to żebym nie pyskowała, bo "dostane po ryju i więcej tamtędy nie przejdę". Chciałam po prostu go ominąć, a on mnie za ramiona wziął i docisną do stojącego obok śmietnika. Kopnęłam go w krok z całej pary jak się dało, dres się schylił i jeszcze dostał kopa w twarz, w nos chyba trafiłam i uciekłam. Blok babci był trzy dalej, uciekłam, wpadłam z hukiem, nawet nie myślałam wtedy o tym, dotarło do mnie dopiero jak opowiedziałam babci i doszło do mnie, że to było moje pierwsze, mam nadzieję ostatnie "starcie" z "bandytą".
Jak można kogoś napaść :?: Dziewczynę, która sobie idzie, nikomu nie przeszkadza, wygląda w miarę normalnie i w ogóle 8O Dla mnie to chore. Ja nie wychodzę jak się ściemni. Nigdy więcej sama nie wyjdę. To był jakiś osiedlowy dres, co ja zrobię jak go spotkam, a on mnie pozna? Nie wiem. Musiałam to tu powiedzieć.
Pozdrawia Green_Lady.


Nieźle popieprzony gość a zarazem totalny jełopa i palant. Napadać na dziewczynę to trzeba być totalny kaszaniastym kalafiorem i w mózgu mieć nie równo. Pewnie jego matka go waliła wałkiem po łbie i teraz nienawidzi kobiet. Moim zdaniem to ćpun bo do tak skrajnego czynu pójść, napady raczej są na kolesi a na dziewczyny :? Do czego to już doszło. Moim zdaniem dobrze zrobiłaś bo się obroniłaś ale sumie mogłaś go kopać jak już by leżał aż przestanie się ruszać, a co tam przecież i tak to śmieć.
  • 0

budo_hmjf
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 258 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Olsztyn

Napisano Ponad rok temu

Re: JA I DRES!
tt48:


Moim zdaniem dobrze zrobiłaś bo się obroniłaś ale sumie mogłaś go kopać jak już by leżał aż przestanie się ruszać, a co tam przecież i tak to śmieć.



tt48 Twoje zdanie jest naprawdę nizłe, gratuluje podejścia do życia i szybkości oceny. Możesz mnie nie lubić i niezbyt mnie to interesuje, ale bez przesady tacy jak Ty to nie wiem czy myślą. A podbudowę gramatyczną to też masz ekstra, choć gdybyś pisał rzeczy mądre to bym nic nie maił. Tak piszesz głupoty i głupim stylem. Pomyśl zanim coś napiszesz. A i do szkoły czy gdzie tam na jakieś korepetycje przydałoby się pochodzić albo gdziekolwiek indziej. Bądź może więcej pić zacznij to Ci przybedzie szarych komorek, jak to naukowcy radzieccy odkryli i wcale im tego za złe nie mam :)
  • 0

budo_mate
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2646 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: JA I DRES!

ale sumie mogłaś go kopać jak już by leżał aż przestanie się ruszać, a co tam przecież i tak to śmieć.


o kurwa ale ty głupi jestes nic do ciebie nie mam ale na takie objawy glupoty nie moge byc obojetny Pomysl choc przez chwile co dzialoby sie w glowie normalnej dziewczyny gdyby kogoś skopała tak ze przestałby sie ruszać Serio ci radze zacznij myślec bo to uławia zycie
  • 0

budo_green_lady
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 249 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: JA I DRES!


Chyba nie załapałaś, że śmieją się do ciebie, a nie z ciebie :/


Może dlatego, że mi do śmiechu nie było. Ani nie jest.
  • 0

budo_green_lady
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 249 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: JA I DRES!

Moja historyjka moją historyjką, a ty pewnie oczekiwałbyś że napisze że niosłam 20 g fety do pobliskiego parku. Byłoby bardziej wiarygodne. Napisałam jak było.

Na forum to możesz sie nagadać.
Zapomniałam, Szczenia z pozdrowieniami - pocałuj mnie w dupe.


ja tam tylko zauwazylem pewna fajna analogie, czemus sie zbulwersowala tak niewsiasto :(


No wyszło tak jakbym była jakimś biednym dzieciątkiem :? A ty byś się nabijał :evil: że się udało.
  • 0

budo_khunag
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2091 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Polska!
  • Zainteresowania:Kyokushin

Napisano Ponad rok temu

Re: JA I DRES!
Zajebiście dziewczyna zrobiła i koniec tematu. Gratuluję dobrej reakcji :-) .

I nie dziwcie się, że się bulwersuje. To co się wyrabia ostatnio na ulicach sięw pale nie mieści po prostu. Kiedyś dwie moje znajome dostały wpierdol (plus kradzież komórek) od pięciu dresiar. Jeśli są już żeńskie odpowiedniki ławkersów-jumaczy, to coś tutaj mocno nie jest w porządku :roll: [/b]
  • 0

budo_chupacabra
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 57 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice

Napisano Ponad rok temu

Re: JA I DRES!

Nieźle popieprzony gość a zarazem totalny jełopa i palant. Napadać na dziewczynę to trzeba być totalny kaszaniastym kalafiorem i w mózgu mieć nie równo. Pewnie jego matka go waliła wałkiem po łbie i teraz nienawidzi kobiet. Moim zdaniem to ćpun bo do tak skrajnego czynu pójść, napady raczej są na kolesi a na dziewczyny :? Do czego to już doszło.


No cóż, może i koleś jest popieprzony, ale niestety, taka jest dziś rzeczywistość.
W okolicach mojego osiedla, siostre kumpla napadli 2 razy: za pierwszym razem byli to trzej goście z pałami, a drugi raz pięciu z nożem :? No a dziewczyne tego samego kolegi napadło 3 gości w kominiarkach-zaszli od dyłu przewrócili, wycirali po ziemi i ukradli torebkę. W ogóle tu w okolicy to bez przerwy na dziewczyny i kobiety napadają.
  • 0

budo_cassini
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1739 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kresy

Napisano Ponad rok temu

Re: JA I DRES!
Niestety coraz więcej jest przejawów takiego właśnie skurwysyństwa. Facet postanowił dopaść łatwą w jego mniemaniu ofiarę i na szczęście w tym przypadku naciął się szpetnie. Oczywiście to jest prywatna sprawa dziewczyny co dalej z tym fantem zrobi, jednak nie radziłbym tej sprawy zostawić. Policja po zgłoszeniu zawiadomienia o przestępstwie raczej jednak zareaguje, natomiast dalszego zachowania bydlaka nie można z góry przewidzieć. Może odpuścić, ale może też kombinować jak się odkuć na kobiecie, która go urządziła. Takie sprawy trzeba załatwiać do końca. Należy pamiętać o tym, że Policjanci są normalnymi ludźmi, którym również zachowanie bandziora się bardzo nie spodoba i sądzę że przy w miarę dokładnym rysopisie powinni coś zdziałać.
  • 0

budo_mate
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2646 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: JA I DRES!
chyba ze to ich kumpel :?
  • 0

budo_maciejsobczak
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 391 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wawka

Napisano Ponad rok temu

Re: JA I DRES!
Bardzo dobra reakcja, moim zdaniem adekwatna to sytuacji i zakończenie też prawidłowe. Gościu-popieprzony nie ma co-podszedł faktycznie jak do łatwej ofiary nie spodziewając się wogóle żadnych fajerwerków technicznych-no bo dziewczyna-a tu taaaki zonk. Moim zdaniem-ciul może pomyśli zanim napadnie kolejną dziewczynę.


tt84-z komentarza


POZDRO
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024