Skocz do zawartości


Zdjęcie

JA I DRES!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
77 odpowiedzi w tym temacie

budo_mameha
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 546 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kielce

Napisano Ponad rok temu

Re: JA I DRES!

Wyszłam z domu po jakoś przed 21.00, szłam z plecakiem (niosłam blaszkę do ciasta babci), a tu drogę zachodzi mi jakiś dres i do mnie "Dawaj plecak!"


Green Lady, bardzo ciekawie opisałaś to wszystko, co działo się po zaczepce słownej. Jestem pełna podziwu dla twojej reakcji.

A czy mogłabyś jeszcze napisać, co było zanim on zaszedł Ci drogę i zażądał plecaka? Dres musiał się skądś wziąć, nie wyrósł spod ziemi. Ciekawi mnie, czy szedł za tobą, czy czekał na ciebie w jakimś miejscu? Może było tak, że czułaś jego wzrok na sobie na chwilę przed tą zaczepką?

Postaraj się przypomnieć sobie jak najwięcej szczegółów z tej sytuacji przed i napisz tutaj lub do mnie na priva.

Z góry dziękuję.
  • 0

budo_green_lady
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 249 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: JA I DRES!

A czy mogłabyś jeszcze napisać, co było zanim on zaszedł Ci drogę i zażądał plecaka? Dres musiał się skądś wziąć, nie wyrósł spod ziemi. Ciekawi mnie, czy szedł za tobą, czy czekał na ciebie w jakimś miejscu?


To było tak - wydawało mi się że chce normalnie przejść, a zaszedł mi drogę. Z zaskoczenia.

Ja myślę, że to był impuls z jego strony, że wymyślał na poczekaniu co ma robić.

Ciul i tyle.
  • 0

budo_mameha
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 546 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kielce

Napisano Ponad rok temu

Re: JA I DRES!

To było tak - wydawało mi się że chce normalnie przejść, a zaszedł mi drogę. Z zaskoczenia. Ja myślę, że to był impuls z jego strony, że wymyślał na poczekaniu co ma robić.


Hm, szczerze mówiąc, oczekiwałam bardziej wyczerpującej odpowiedzi.

Możesz bliżej opisać ten swój stan, który określiłaś jako "wydawało mi się" ? Może coś zauważyłaś podejrzanego w jego wzroku? Zachowaniu? Może na krótką chwilę przed tym jak on zaczął, miałaś uczucie, że coś ci się w tej sytuacji nie podoba? Nie miałaś czegoś takiego? A może miałaś, tylko zlekceważyłaś? Może było tak, że przez ułamek sekundy przeleciała ci przez głowę myśl typu: "oho, coś mi się ten kolo nie podoba", ale natychmiast odrzuciałaś ją jako niedorzeczną i teraz odbierasz to tak, jakby tego sygnału w ogóle nie było?

Proszę, odtwórz sekunda po sekundzie wszystko to, co się działo w Twoim umyśle.
Bo coś mi się wydaje, że jednak to nie był impuls z jego strony.

Jeżeli uważasz, że takie opowiadanie na forum jest zbyt krępujące dla Ciebie, skorzystaj proszę z priva. To dla mnie ważne.
  • 0

budo_cassini
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1739 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kresy

Napisano Ponad rok temu

Re: JA I DRES!

Moim zdaniem-ciul może pomyśli zanim napadnie kolejną dziewczynę.

Obawiam się, że jednak nie. Tego typu sprawy należy załatwiać w miarę mozliwości do końca (wyroku sądowego). Jeżeli sie tego nie zrobi jest duże prawdopodobieństwo, że koleś wytypuje sobie inną ofiarę i zrobi tak ponownie.
  • 0

budo_mobo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 254 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: JA I DRES!
Eh ale ludzie to są upośledzeni. Nie nazywajcie dresiażem każdego co nosi dres bo to ludzie dziani i nie zaimują się krojeniem plecaczków dziewczynkom 8O
  • 0

budo_green_lady
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 249 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: JA I DRES!
"Eh ale ludzie to są upośledzeni. Nie nazywajcie dresiażem każdego co nosi dres bo to ludzie dziani i nie zaimują się krojeniem plecaczków dziewczynkom" - 8O

Ale pierdolety piszesz.
  • 0

budo_matee
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 701 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: JA I DRES!
o w morde O_O 8O 8O 8O 8O 8O respekt kobieto. Jak mnie kiedys drechy chwycily to taki mur mialem ze na sama mysl o uczieckach czy kopnieciach prawie zaczalem sie smiac.
ale fakt, mnie nie chwycili tylko "dawac komory" -"nie mamy" przeszukali, nie znalezli i poszli. gratuluje bo ja nie mam pojecia co bym zrobil.
  • 0

budo_matee
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 701 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: JA I DRES!
jop, sora za drugiego posta ale zajebalem glupio w tamtym ;p drechy mnie chwycily w sensie zatrzymaly, a chwytac w sensie za fraki to nie zlapaly ;p
  • 0

budo_kapral
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3301 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:jakaś afryka, sam nie wiem
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: JA I DRES!
Kobiety muszą o siebie zadbać kiedy nie ma nas w pobliżu albo jak oglądamy mecz!
Mam nadzieje, ze więcej nie będziesz miała takich przypadków, ale jeśli już, to potraktój skurwiela mocniej ;)

Mobo- dla mnie dres= ciul.
może bazuje na stereotypach, ale nie znam ani nie spotkałem się z żadnym człowiekiem w dresie, który niósł za sobą jakaś wartość intelektualną:)
poza tym, dresów już nie ma. Jeszcze 5 lat temu to może i mogliby napierdolić itp itd ale teraz to już cioty som.
Naprawde. Szwędam się po różnych okolicach i innch dziwnych miejscach a moje oczy obserwują sobie i takie ja sobie wnioski wyciągnęłem ;)
  • 0

budo_smook
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 134 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: JA I DRES!
Kapral ja znam dużo ludzi którzy chodzą ubrani na sportowo bo lubią poprostu wygode i głupi przez to nie są. Tym samym tokiem myslenia wojsko to same zachlane świnie i zryte czachy i tylko drzeć pizde umieją.
  • 0

budo_jabłon
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 103 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: JA I DRES!
pozwole sobie na mały ot bo juz wcisnąłem swoje nędzne 2 grosze wten temat :)
co do sporu między kapralem a smookiem to mam mał historyjke

jak byłem w wojsku dokładnie csmw w ustce mieliśmy takirgo sobie kaprala co odpowiadał za całą nasz zbieranine ironicznie nazywał nas maszynami do zabijania ale do czego zmierzam
ja coś zjebaliśmy to on mówił "maśluny zajebane"" ide na góre przebrać się LSD (lekki strój dowódczy)i bedziecie napierdalać po bruk aż zdechiecie.koleś pomimo żę chlał był wojskowym i dresiarzem :) i miał cos sensownego do powiedzenia
więc prawda leży po środku :) :) :) :) :) :) :) :) :) :)
  • 0

budo_smook
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 134 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: JA I DRES!
Nie zrozumiałeś chyba, napisałem właśnie że hasła typu dres=ciul, wojsko=pijaki bo też tak często słysze to herezje jakieś są. Przykład na to dałeś dobry. Także light a nie spór.
  • 0

budo_jabłon
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 103 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: JA I DRES!
taki mały żarcik sytuacyjny
  • 0

budo_khunag
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2091 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Polska!
  • Zainteresowania:Kyokushin

Napisano Ponad rok temu

Re: JA I DRES!

ale nie znam ani nie spotkałem się z żadnym człowiekiem w dresie, który niósł za sobą jakaś wartość intelektualną


A mi się zdarzyło parę razy. Pamiętaj też, że dres dresowi nierówny - niektórzy sobie chodzą w sportowych dresikach dla czystej wygody, ale są też tacy, którzy biorą (a czasem kupują) ze sklepu najdroższy i najbardziej odblaskowy i oczojebny model uważając, że to szczyt mody jest ;)
  • 0

budo_jabłon
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 103 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: JA I DRES!
otóż to w dresie można wyjebać o wiele lepszego kombosa niż w getrach z lajkry :) :) :)

i więcej miejsca na jaja :)
  • 0

budo_tt48
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 437 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: JA I DRES!

Eh ale ludzie to są upośledzeni. Nie nazywajcie dresiażem każdego co nosi dres bo to ludzie dziani i nie zaimują się krojeniem plecaczków dziewczynkom 8O


Może miałeś namyśli, że dziani bo kroją innym komórki. To że tatuś dał drechowi BMW dla szpanu to nie oznacza , że nie płaci za benzynę, kaska na koks i na panięnki. Takie kryteriami kieruje się drech. Co do panięnet to każdy ma zaisteresowanie. Ale nie o to mi chodzi. Naj częściej typowy dres to zakuta pała i szpaner. Chociaż są normalne osoby które chodzą w dresie i sobie żyją z godnie z społeczeństwem. Np: Sportowcy (biegacze, osoby trenujące sztuki walki itd... piszę ogółem) Dres bardzo wygodnie nosić więc nie którzy lubią go mieć na sobie. Ale niestety łobuzy zaczeły nosić ten ubiór i kojaży się z bandziorami i złodziejami.
  • 0

budo_hmjf
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 258 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Olsztyn

Napisano Ponad rok temu

Re: JA I DRES!
tt48:


Mądrości życiowe.



Hehe z góry przepraszam :)

Kolo weź popracuj trochę nad stylem, gramatyką i w ogóle ortografią (ale ją w sumie olać możesz, i tak będzie wiadomo o co chodzi 8) )

Takie kryteriami kieruje się drech.


To powyżej - to już prawie mistrzostwo świata w polskim błędzie gramatycznym. Pewnie się czepiam i sam też robię błędy, ale nie no, nie mogę patrzeć jak ktoś aż tak rozpierdala polską mowę.

Ale niestety łobuzy zaczeły nosić ten ubiór i kojaży się z bandziorami i złodziejami.


Aha ok, dzięki za info :)

The tt48 hantah :)
  • 0

budo_egon
  • Użytkownik
  • Pip
  • 29 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: JA I DRES!
To był pewno jakiś ćpun w dresie co nie znaczy że człowiek w dresie niejest człowiekiem sam nosze dres i jest bardzo wygodny ,a jakoś niekradne.Lecz nie wtum rzecz.

Brawo dla Green Lady.
Dałaś mu nauczke i nieukrywaj sie teraz w domu bądź dumna.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024