Skocz do zawartości


Zdjęcie

"Ustawki" 2


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
99 odpowiedzi w tym temacie

budo_khunag
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2091 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Polska!
  • Zainteresowania:Kyokushin

Napisano Ponad rok temu

Re: "Ustawki" 2
Matko Święta, jaki odzew :)

Ogólnie widzę, że mieszacie mnie z błotem, spodziewałem się tego, ale jak to już wielu powtarzało "wolę żeby mnie dwunastu sądziło, niż sześciu niosło".

Parę spraw muszę jednak naprostować:

[quote]hcieliście dzieciakom spuścić wpierdol, ale że było ich za dużo i okazali się starsi, to zadzwoniliście po policję i rozpierała was potem duma z dobrze wykonanego uczynku, a widmo radości niosło was i niosło, aż pewnego dnia, całkiem przypadkiem wchodząc na budo...[/quote]

zabawne, fakt, ale czytanie ze zrozumieniem to się kłania ;) my nie poszliśmy wtedy kogoś lać, poszliśmy na "własny teren" po prostu na wszelki wypadek w większej grupie, mieliśmy po prostu nastawienie typu: jak zaczną, to spieprzać nie będziemy ;)

[quote]Dlaczego się poczułeś urażony słowami Moderatora?
Przecież Was było 15 a ich około pięćdziesięciu...[/quote]

Urażony to w sumie trochę za duże słowo, ale gdyby były nas równo, to (jeśli by nie spieprzyli ;) ) prawdopodobnie byśmy się prali. I byłaby to wtedy ustawka jak się patrzy.

Czy ze mną jest naprawdę coś nie tak, że jak słyszę, że mają mi kumpli lać, to nie siedzę na dupie, tylko idę pomóc? Jeśli uważacie, że tak zachowuje się debil, to mnie dość mocno dziwi, a co do przestępcy, to nawet jeśli przyznam wam rację, czy nie lepiej nim zostać w niektórych sytuacjach?
Myślicie, że jakbym się czuł patrząc na siebie w lustro, gdybym powiedział, że mam to w dupie, kilku innych też, a ci co zostali wylądowali by na intensywnej?

Zanim zaczniecie nas osądzać to dajcie jakieś inne rozwiązanie, co mogliśmy zrobić? Pochować się po domach i nie wyściubiać nosa?

[quote]ustawka wystepuje wtedy kiedy wystepuje walka nie ma walki nie ma ustawki[/quote]

Co za różnica, czy do walki doszło, czy nie? Byliśmy przekonani, że dojdzie i tak sięteż zachowywaliśmy.

[quote]gdybyscie nawet skopali im dupy to wtedy by bylo ok?[/quote]

Litości. Jak ktoś Cię leje, a ty mu oddasz to źle robisz? Poza tym szczerze mówiąc, to mieliśmy nadzieję, że po prostu przyjdą tam, zobaczą, że się ich nie boimy i w razie co będziemy bronić swego i zrezygnują z niecnych planów ;)

Jednak gdyby nas zaatakowali, to bez względu na wynik uważam, że tak, byłoby ok.

Poza tym zapewniam Cię, że po naszej stronie nie było ani jednej osoby, która miałaby ochotę się bić, czy spuszczać komuś manto, gdyby jednak do tego doszło, raczej wyrzutów sumienia by nbie było.

[quote][quote]jakich kolegow mam to mam ale to sam moi koledzy i kiedy ja bede potrzebował pomocy oni tez mi pomoga[/quote]


Budująca wiara młodych. Naprzód. Budować socjalizm[/quote]

Gratuluję poczucia humoru ;) ,jednak mimo wszystko powiedz mi, nie masz sam takich znajomych do których możesz zadzwonić, gdy dzieje się coś niedobrego, a Ty zawsze możesz na nich liczyć, a oni na Ciebie? Jeśli nie, to już chyba lepiej być debilem i bandytą ;)

[quote]Powtórzę się: biorąc udział w ustawce popełniasz przestępstwo z art. 158 Kodeksu Karnego zagrożone karą do 3 lat pozbawienia wolności... (albo usiłujesz je popełnić, albo pomagasz w popełnieniu)[/quote]

Ja też się powtórzę: my nie szliśmy nikogo lać, zebraliśmy się po prostu w większej liczbie w miejscu, gdzie zwykle przesiadywaliśmy i nie zamierzaliśmy pierwsi nikogo atakować, po prostu sobie siedzieliśmy i czekaliśmy na rozwój wypadków, więc:

[quote]Tutaj można się tylko BRONIĆ (obrona konieczna)![/quote]

Nic dodać, nic ująć.

Ja się naprawdę z tobą zgadzam Kselos:

[quote]Wiec jak chcesz sie z kimś bić = to poczekaj aż cie napadnie[/quote]

Taka właśnie była sytuacja.

[quote]I w ogóle szkolna bójka raczej niewiele ma wspólnego z awanturami kibiców.[/quote]

A co to było, jak nie kibice? ;) Tylko "powód" mieli inny.

[quote]Ale wtedy byłem "nieletni"...[/quote]

Też nie byłem wtedy jeszcze "letni", dziś sądze, że mógłbym się w takiej sytuacji posłużyć się znajomościami, żeby ich zniechęcić, ale kto wie.

[quote]Idź na najbliższy posterunek policji, i zgłoś że w piętnastu zbieracie się żeby spuścić komuś prewencyjny wpierdol, po czym poproś o jakieś papiery które to zalegalizują.

Kurwa, normalnie nie mogę. Jak rozmawiać z ludźmi, którzy nie używają na codzień mózgów[/quote]

Może trochę źle się wyraziłem, a może trochę zbyt nerwowy jesteś ;)

Ewentualny "wpierdol" miał nastąpić jedynie w wypadku, gdy nas zaatakują.

I bez osobistych wycieczek proszę, ostatnie zdanie było niepotrzebne.

[quote]Adam namawia aby zawsze wszystko zgłaszać na policje.[/quote]

W takim Krakowie bym się nie wachał, bo tam policja działa jak należy. W małych miasteczkach bywa trochę inaczej, dlatego zadzwoniliśmy po nich dopiero, gdy było ewidentne, że coś się dzieje, inaczej by nas zbyli. Wiem z doświadczenia.

[quote]I warto chwilami o tym pomyśleć zanim się "skrzyknie kumpli"[/quote]

Warto. Ale co się postąpi w takiej sytuacji zależy od nastawienia człowieka do danej sytuacji, a nie od jego inteligencji. Ważne, żeby mieć świadomość ewentualnych konsekwencji.

[quote] Bo kumple się umówili na ustawkę z kibicami? Nie, dzięki... To nie lojalność - to szaleństwo...[/quote]

To już twój wybór. Od siebie mogę powiedzieć, że po tym zajściu zaczepki ze strony dresiarzy (o dziwo) były dużo rzadsze. Poza tym ja tam wolę być w 20stu na 50ciu raz, niż sam na czterech co drugi dzień ;)

[quote]A więc w ustawkach uczestniczą przestępcy. Bo to żli ludzie są[/quote]

Jak najbardziej się zgadzam. Może to faktycznie nie była ustawka, skoro my tego w żadnym wypadku nie chcieliśmy. Inwazja? ;) :)

[quote]ale zar postaw sie w mojej sytuacji,dzwoni do ciebie dobry kumpel z prosba o pomoc,chce zebys wpadł na wskazane miejsce,tam jest juz ekipa i czekamy na inna bo kumpel ma jakąs rozkmine z jednym z nich[/quote]

Ja bym się pewnie pojawił, ale skoro kumpel ma "rozkmine z jednym z nich" to niech się sam z nim leje. Przyjść można, żeby ten drugi go z kumplami nie zlał.

[quote]Cały problem w tym,że ich było kilkudziesięciu,a was kilkunastu.Jakby było odwrotnie,to odnieślibyście ''miażdżące zwycięstwo''
Moja rada zróbcie z nimi ''ustawkę'' wtedy,gdy w okolicy będzie grał zespół metalowy.Będzie więcej luda po waszej stronie[/quote]

Bardzo się mylisz co do naszych intencji. My nigdy nie dążylibyśmy do takiej sytuacji. To nie było na zasadzie "to co chłopaki, lejemy się?", to było postawienie nas przed faktem dokonanym - "będziemy was lać". No i bądź tu mądry.

[quote]Przyjaciele nie zawiedli,zamordowali Tomka.(nie znałem go osobiście,ale sprawa była głośna w mediach).
Okazali się lojalni i charakterni co nie?[/quote]

Nie znam sytuacji, nie wypowiadam się.

Uuuff, rozpisałem się troszkę.

Pozdrawiam,
  • 0

budo_domr
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 580 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: "Ustawki" 2

A CO DO MOICH WŁOSÓW NA KLACIE TO MÓJ WRAZLIWY PUNKT WIĘC LEPIEJ ZAJMIJ SIĘ WYGRZEBYWANIEM RODZYNA Z WŁASNEJ DUPY BO MASZ CIENKIE TEKSTY :lol:


ROTFL, umarłem, co za... ok nieważne buhahhaha

chyba sobie to walnę w podpisie na gg jak boga kocham :peace:
  • 0

budo_kselos
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1657 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: "Ustawki" 2
Co do samoobrony to:
- mogę się uzbroić w pałę i nóż, no co, wolno mi!
- mogę zwołać kumpli, nie musze być sam !
- mogę pojechac gdzie chcę - np. na obce osiedle i rozsiąść sie na środku boiska - dlaczego nie?
Jak przejdzie banda miejscowych to wcale nie muszę uciekać, czy zostawiac kumpli na pastwę losu.
Jak zostane zaatakowany moge sie bronić - i to jest ok. Wszystko w ramach obrony koniecznej.
Natomiast jak pójdziemy sie z kimś bić - zaatakować ich, to to jest przestepstwo - jasne?
Jak sparuję w lesie z kolegami, czy nie-kolegami - ale w celu SPORTOWYM to to jest ok. Jak atakuję i chcę kogoś POBIĆ - to to jest przestępstwo - jasne?
Jak ktos by skrzywdził mnie, moją rodzinę, przyjaciół - będę sie potem mścił - to to jest przestepstwo, za które mogę iśc do pudła - jasne? a to, że im się sprawiedliwie należało - może sąd da mi mniejszy wyrok...
Dodam, że prawo zwyczajowe dawało prawo do zemsty krwawej - z tym, że prawo zwyczajowe obowiązywało DAWNO dawno temu...
  • 0

budo_khunag
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2091 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Polska!
  • Zainteresowania:Kyokushin

Napisano Ponad rok temu

Re: "Ustawki" 2
Nom, jak najbardziej. Z tego co napisałeś wynika, że jestem "czysty".
  • 0

budo_kselos
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1657 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: "Ustawki" 2
Poszliscie grupą w swoje miejsce. Czekaliście na atak. Wezwaliscie policje. Tyle.
  • 0

budo__ragan_
  • Użytkownik
  • Pip
  • 34 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Hanysowo

Napisano Ponad rok temu

Re: "Ustawki" 2
:lol: :lol: :lol: :lol:

rolff od dłuższego czasu czytam to forum i wydaje mi sie ze jego poziom drastycznie spada :evil:

Dlamnie jestescie poprostu śmieszne typki ! przyszliście sie bić i zadzwoniliście po policje :roll: Ci drudzy tez nie mądrzejsi... Pozatym niewspominaj o rzadnej ustawce ! bo było jakies napinanie bandy debili ! ustawic to sie mozna w okreslonej liczbie i bez sprzetu. pozatym jak widzieliscie ich niezdecydowanie (bo ej bez przesady jakby chcieli to by was zmielili odrazu a nie czekali) chłopaki przyszli sie ponapinac i juz... mogliscie ruszyc zdecydowanie w ich strone, pewnie by sie o własne nogi pozabijali :lol:
  • 0

budo_archi
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 466 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna
  • Lokalizacja:ABADA Białystok/Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: "Ustawki" 2

rolff od dłuższego czasu czytam to forum i wydaje mi sie ze jego poziom drastycznie spada :evil: (...)


No właśnie :roll:
Czytaj topic i myśl zanim napiszesz ...
  • 0

budo_jabłon
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 103 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: "Ustawki" 2
mam wrażenie że nasze rozważania utknęły w martwym punkcie :lol: :)
  • 0

budo_khunag
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2091 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Polska!
  • Zainteresowania:Kyokushin

Napisano Ponad rok temu

Re: "Ustawki" 2

rolff od dłuższego czasu czytam to forum i wydaje mi sie ze jego poziom drastycznie spada


Klasyczna wypowiedź forumowa ludzi nie mających niczego do powiedzenia. Order Złotej Kalarepy dla Ciebie.

Dlamnie jestescie poprostu śmieszne typki !


Zapewne gdybym opowiedział o jakiejś sytuacji w której komuś dowaliłem byłbym cool? Tylko co by mi to dało?

przyszliście sie bić i zadzwoniliście po policje


Przeczytaj. Pomyśl. Napisz.

chłopaki przyszli sie ponapinac i juz... mogliscie ruszyc zdecydowanie w ich strone, pewnie by sie o własne nogi pozabijali


Być może. Zastanawialiśmy się później czy tak by się właśnie stało. Ale załóżmy, że wezmę dwóch kumpli i płaskownik w łapę i stanę przed tobą. W którą stronę byś ruszył? Jeśli w naszą, to kto tu jest śmieszny? Ja się nie wstydzę przyznać, że miałem nasrane w porach.

mam wrażenie że nasze rozważania utknęły w martwym punkcie


Cóż, opisałem sytuację i byłem ciekaw waszej opinii. Dzięki za odzew :)
  • 0

budo_mishman
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 72 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: "Ustawki" 2
biały napisał

sa sytuacje że trzeba sie opowiedziec,nie zawsze udział w ustawkach biora debile czy przestepcy,jakich kolegow mam to mam

to jest zycie a nie bajka czy film,a poza tym u mnie to nie miał byc awantura kibicow,tylko roznica zdan,ichlopaki chcieli aby oddzielic ziarno od plewu.

rzozio napisał

Jak sie to czyta idzie zbacaniec, ze ustawka to przestepstwo.
Przestepstwo to jest jak wykrecisz paragwe i cie namierza a potem z niej przyjebia.


Popieram przedmówców. I chociaż ze mnie taki ziom co na ustawce nigdy nie był. No, chyba żeby policzyć dwa wypady po kapustę do dziada, co za straganem ją trzyma zamiast w obrót puścić. Dlaczego we wspomnianych dwóch przypadkach obyło się bez użycia siły? Bo rozsądni ludzie używają sensownych argumentów. A na ustawce jak to na ustawce, nierzadko "cepy" idą w ruch. Parafrazując słowa jednego ze znanych polskich bokserów "Boks to boks, można wyłapać serię cepów, drugie tyle młotów i nadal dyktować warunki."
pozdro :evil:
  • 0

budo_kapral
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3301 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:jakaś afryka, sam nie wiem
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: "Ustawki" 2

rolff od dłuższego czasu czytam to forum i wydaje mi sie ze jego poziom drastycznie spada


Klasyczna wypowiedź forumowa ludzi nie mających niczego do powiedzenia. Order Złotej Kalarepy dla Ciebie.

Dlamnie jestescie poprostu śmieszne typki !


Zapewne gdybym opowiedział o jakiejś sytuacji w której komuś dowaliłem byłbym cool? Tylko co by mi to dało?

przyszliście sie bić i zadzwoniliście po policje


Przeczytaj. Pomyśl. Napisz.



chłopaki przyszli sie ponapinac i juz... mogliscie ruszyc zdecydowanie w ich strone, pewnie by sie o własne nogi pozabijali


Być może. Zastanawialiśmy się później czy tak by się właśnie stało. Ale załóżmy, że wezmę dwóch kumpli i płaskownik w łapę i stanę przed tobą. W którą stronę byś ruszył? Jeśli w naszą, to kto tu jest śmieszny? Ja się nie wstydzę przyznać, że miałem nasrane w porach.

mam wrażenie że nasze rozważania utknęły w martwym punkcie


Cóż, opisałem sytuację i byłem ciekaw waszej opinii. Dzięki za odzew :)


Obawiam się mój drogi, że _ragan_ ma racje,

takie topici niczemu nie służą, a tylko dzieci wyłaowują swoje frustracje

ok, wypierdalają mnie z kompa, potem dopisze
ciao
  • 0

budo_mate
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2646 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: "Ustawki" 2

Jeszcze jedno... Popatrz na swoje posty - pod nick'iem masz ich ilość i datę rejestracji na BUDO... Teraz popatrz na posty Adama i porównaj co tam jest... Jak myślisz dlaczego został modem w tak cudnym dziale? :wink:


Za kare ... kurwa, za kare 8O

to czemu sie nie zwolnisz ?
ps. przyznaje ze masz przesrane mi by nie chcialo sie z taką bandą debili urzerać - bo niestety ale generalizując tak własnie mozna okreslic pewną grupe osób ktora pisze w tym dziale :?
  • 0

budo_vigo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 374 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: "Ustawki" 2

:lol: :lol: :lol: :lol:

rolff od dłuższego czasu czytam to forum i wydaje mi sie ze jego poziom drastycznie spada :evil:

Dlamnie jestescie poprostu śmieszne typki ! przyszliście sie bić i zadzwoniliście po policje :roll: Ci drudzy tez nie mądrzejsi... Pozatym niewspominaj o rzadnej ustawce ! bo było jakies napinanie bandy debili ! ustawic to sie mozna w okreslonej liczbie i bez sprzetu. pozatym jak widzieliscie ich niezdecydowanie (bo ej bez przesady jakby chcieli to by was zmielili odrazu a nie czekali) chłopaki przyszli sie ponapinac i juz... mogliscie ruszyc zdecydowanie w ich strone, pewnie by sie o własne nogi pozabijali :lol:

W Sidney przez wiele lat miały miejsce ustawki z użyciem wszelakiej maści narzędzi :) Bardzo pomysłowi byli kiedys Ci Australijczycy :wink:
  • 0

budo_khunag
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2091 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Polska!
  • Zainteresowania:Kyokushin

Napisano Ponad rok temu

Re: "Ustawki" 2

Obawiam się mój drogi, że _ragan_ ma racje,

takie topici niczemu nie służą, a tylko dzieci wyłaowują swoje frustracje


Zatem posypuję głowę popiołem i wnoszę o zamknięcie/usunięcie topicka. Nie miałem na celu wywołania zamieszania, ot historyjka ;)

W ostateczności może posłużyć za przestrogę ile tego ortalionowego tałatajstwa może się czasem zebrać.

Pozdrawiam i sorry, jeśli napsułem krwi.
  • 0

budo_kapral
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3301 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:jakaś afryka, sam nie wiem
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: "Ustawki" 2
nie mialem na celu nazwac cie dzieciakiem, ani nic w ten desen, no offence.
Ino uwazam, ze tn topic po prostu do niczego nie prowadzi.
  • 0

budo_khunag
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2091 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Polska!
  • Zainteresowania:Kyokushin

Napisano Ponad rok temu

Re: "Ustawki" 2

nie mialem na celu nazwac cie dzieciakiem, ani nic w ten desen, no offence.
Ino uwazam, ze tn topic po prostu do niczego nie prowadzi.


Czasy kiedy bym się przejął, że ktoś nazywa mnie dzieciakiem dawno minęły. Poza tym wiem o co Ci chodzi, więc no offence taken ;)

Z mojej strony EoT.
  • 0

budo_niedziel
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2844 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ze wsi jestem
  • Zainteresowania:Taekwondo

Napisano Ponad rok temu

Re: "Ustawki" 2
A dla mnie pujscie z kims sie po...alac, a potem wezwanie policji jest frajerskie.
Nie dziwie sie, ze nazywaja was brudasami i ludzmi bez hohoru.
To jak sie ustawiaja kibice, ma miejsce ustawki wzywaja policje, policja rozgania grupe, a potem po okolicy kraża 'zmechanizowane patrole' przeciwnej grupy i lapia pojedynczych osobnikow. Smieszne? Nie, prawdziwe.
Topic do niczego nie prowadzi.
Poszedles na ustawke, wiec nie ma znaczenia, czy jestes lysy, czy masz wszaż na glowie, czy jestes w dresie czy ozyganych i dziurawych spodniach ala pank. Bez roznicy. Podobnie jak to, ze chodzisz do liceum a inny do zawodowki.
Juz w pierwszym poscie popelniles blad myslowy nie zauwazajac tego.
  • 0

budo_niedziel
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2844 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ze wsi jestem
  • Zainteresowania:Taekwondo

Napisano Ponad rok temu

Re: "Ustawki" 2
" czasu nie było wiele, więc zebraliśmy się tylko w liczbie ok. 15 osób, lecz wciąż pewni swego ruszyliśmy na znane również naszym przeciwnikom miejsce, gdzie zwykle przesiadywaliśmy "po godzinach" przy biwku lub bez - mieściło się ono w niby-lasku na tyłach, żeby było śmieszniej, plebanii. "

stary czytasz siebie sam?
zebrales ekipe, zeby naje..ac typow z innej grupy. pomysl chwile.
  • 0

budo_hmjf
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 258 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Olsztyn

Napisano Ponad rok temu

Re: "Ustawki" 2
Niedziel:

stary czytasz siebie sam?
zebrales ekipe, zeby naje..ac typow z innej grupy. pomysl chwile.


Czytając całość tekstu Khunaga zrozumiałbyś może co innego (choć zapewne czytałeś cały tekst), przynajmniej ja to inaczej odebrałem. Khunag wraz z kumplami dowiedzieli się, że dresy gimnazjaliści szykują się na nich, więc zamiast iść na swoją miejscówkę w 3 poszli w 15, co by przygotować się na obronę. Całości akcji nie będę oceniał, bo ogólnie czasy ustawek mam za sobą (właśnie gimnazjum:), choć wg mnie zrobili chyba najllepiej jak mogli. A nuż by dresom dokopali i by się ortaliony przekonały. Właśnie kiedyś w gimnazjum po jednej zwycieskiej ustawce podwórkowej :) nasi liczniejsi oponenci i to głównie dresy po porażce o dziwo stali się kumplami. Z tym że chcieli włączyć nas w jednągrupę i ruszyć napierdalać inne osiedla. Ja już się wtedy usunąłem. Patriotyzm miałem osiedlowy, a nie zbójecki :D

Teraz z tego co wyprawialiśmy śmiać mi się chce i zarówno cieszę się, że nic się nie stało. Ale to co Khunag z ekipą zrobili to nie nazwałbym tyle ustawką co właśnie samoobroną i obroną terytorium :) Jak zrozumiałem z tekstu nie chcieli im napierdolić "ot tak", ale wtedy gdy dresy przyszłyby by im wpierdolić. Obrona, może z lekką chęcia nauczki i zemsty 8) W każdym razie po policje i tak zadzwonili, więc rozsądek okazali, a swoje miejsce mają pewnie nadal.

ps. A co do tego że topic jest niepotrzebny, to było już więcej bezsensowniejszych topiców, które się ciągnęły na parę stron. A topic ten wg mnie najgorszym nie jest.
  • 0

budo_khunag
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2091 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Polska!
  • Zainteresowania:Kyokushin

Napisano Ponad rok temu

Re: "Ustawki" 2
Jezu, miało być EoT, ale niektórym jak się młotkiem czegoś do głowy nie wbije, to nie zrozumieją - załóżmy, że masz ulubioną knajpę do której codziennie sobie chodzisz z kumplami itp. , słyszysz, że ktoś chce wam dowalić, a że wie, że przesiadujecie w tej knajpie, to zdajesz sobie sprawę, że może tam przyjść. Czy w takim wypadku, gdy pójdziesz tam na piwo to znaczy, że przyszedłeś się napierdzielać? Czy może rezygnujesz z chodzenia do tej knajpy? Przecież jeśli to jest "twój teren" i jeśli ktoś chce ci tam dowalić, to znaczy, że on jest agresorem, a Ty się bronisz. A jak mnie w domu w drodze do kibla dorwą to może też się szedłem napierdalać?

czy masz wszaż na glowie, czy jestes w dresie czy ozyganych i dziurawych spodniach ala pank


Litości. Wsadź sobie, za przeproszeniem, w zad swoją homofobię, ewentualnie zapisz do LPR. Takich tam trza.

Pozdrawiam serdecznie
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024