Skocz do zawartości


Zdjęcie

"Ustawki" 2


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
99 odpowiedzi w tym temacie

budo_whufc
  • Użytkownik
  • Pip
  • 22 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: "Ustawki" 2
lat mam calkiem sporo. jednak bez roznicy ile bym ich nie mial taki czyn nazywany jest F.......
  • 0

budo_volt
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 405 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: "Ustawki" 2

lat mam calkiem sporo. jednak bez roznicy ile bym ich nie mial taki czyn nazywany jest F.......

fakt ! policji wogole powinlo nie byc ! Przynajmniej frajerstwa by w Polsce nie bylo :wink:
  • 0

budo_gambit
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2089 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:bardzo dziki wschód

Napisano Ponad rok temu

Re: "Ustawki" 2
And now, for something completly diffrent................................................................................................................................................




THE LARCH... :)

Niech ktos zamknie ten topic. Adamie D szacunek, bo ta kara coraz cięższa.
  • 0

budo_adamd
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3411 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: "Ustawki" 2
:lol:

spoko, kolega kibic dostał pierwsze ostrzeżenie, jak nie zamknę tematu to może zarobi jeszcze na dwa :wink:
  • 0

budo_gambit
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2089 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:bardzo dziki wschód

Napisano Ponad rok temu

Re: "Ustawki" 2

dzwonienie na policje bo jest mozliwosc ze dostaniesz po glowie to sie nazywa : FRAJERSTWO! zapamietajcie sobie!


Dzwonienie po straż bo jest mozliwość że spali Ci się mieszkanie to tez frajerstwo, tak samo jak dzwonienie po doktora jak czujesz że coś z Tobą nie tak (no chyba że mieszkasz w Łodzi :wink: ) Czyżby przedszkolaki dorwały się do netu, może pora na kolejne czyszczenie ?????? :)
  • 0

budo_janwillen
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 352 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Caserta
  • Zainteresowania:Kyokushin

Napisano Ponad rok temu

Re: "Ustawki" 2

dzwonienie na policje bo jest mozliwosc ze dostaniesz po glowie to sie nazywa : FRAJERSTWO! zapamietajcie sobie!


Dzwonienie po straż bo jest mozliwość że spali Ci się mieszkanie to tez frajerstwo, tak samo jak dzwonienie po doktora jak czujesz że coś z Tobą nie tak (no chyba że mieszkasz w Łodzi :wink: ) Czyżby przedszkolaki dorwały się do netu, może pora na kolejne czyszczenie ?????? :)

dobre poklon :) :)
  • 0

budo_human_metal
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 62 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:żebym to ja wiedział

Napisano Ponad rok temu

Re: "Ustawki" 2
Ech... jakby się ktoś dziwił że przestałem pisać na tym forum. No ale że od czasu do czasu tu zaglądam bo lubię się pośmiać to i wypowiem się na pewne tematy a co:>

1.Mam wrażenie że sporo jest tu osób które mają jakieś kompleksy i z całego czyjegoś postu wyciągają sobie fragment z którym się nie zgadzają i obrażają autora postu jaki z niego debil i frajer i że to on jest super bo zrobiłby inaczej. To akurat tyczy się nie tylko tego fora. Nie wiem skąd w ludziach taka chęć wywyższania się nad innymi.

2.Forum ulica faktycznie schodzi na psy. Co drugi temat to "czy dobrze zrobiłem?". Kiedyś miałem się w takim wypowiedzieć ale zrezygnowałem. To się nudne robi. Większość sytuacji jest podobnych a każdy musi się zapytać bo w jego przypadku był jeden przeciwnik więcej. Już lepiej odświerzyć inny topic i tam się tym podzielić.

3.Przętępca. Bierzesz udział w ustawce jest przestępstwem (zgadzam się). Sporo osób tutaj pisze jakie to jest złe i że nie wolno tego robić. A ja się spytam ile z tych osób ma pirackie płyty? Albo nie sprząta po swoim psie na trawniku? To też przestępstwo. Jeśli nikt tego nie popełnia to zwracam honor ale mam wrażenie że niektórzy obrońcy moralności to obłudnicy. (no offence, to tylko moja opinia wyrobiona tym że znam sporo takich osóB)

4.Aby wziąść udział w tej dyskusji. Zgadzam się z założycielem tematu co do jego czynności. Poczekać i ewentualnie samoobrona. Brawa za wezwanie policji. Większość ludzi gardzi policją i nie odważają się za wezwanie jej. Ale temat faktycznie nie pasuje do nazwy i raczej nie wnosi nic nowego. Choć gdyby posortować wszystkie takie tematy i zrobić z niego jeden jako poradnik co i jak robić i czy się dobrze robić to głosowałbym aby ten temat wykorzystać. Kilka mądrych postów tu padło.

Sorry za OT. Chciałem po prostu się wypowiedzieć:> Ciekawe ile osób po mnie pojedzie:>
  • 0

budo_deejay
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 444 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Londyn

Napisano Ponad rok temu

Re: "Ustawki" 2
Kurka wodna, ja też miałem się nie wypowiadać, ale zabiłeś mnie tym rozumowaniem:

3.Przętępca. Bierzesz udział w ustawce jest przestępstwem (zgadzam się). Sporo osób tutaj pisze jakie to jest złe i że nie wolno tego robić. A ja się spytam ile z tych osób ma pirackie płyty? Albo nie sprząta po swoim psie na trawniku? To też przestępstwo. Jeśli nikt tego nie popełnia to zwracam honor ale mam wrażenie że niektórzy obrońcy moralności to obłudnicy. (no offence, to tylko moja opinia wyrobiona tym że znam sporo takich osóB)

To, że 90% populacji posiada nielegalny soft i tego nie komentujemy, oznacza że na mocy indukcji matematycznej nie możemy ganić ustawek i wszelkich innych debilnych zachowań ulicznych?

z resztą się zgadzam
  • 0

budo_whufc
  • Użytkownik
  • Pip
  • 22 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: "Ustawki" 2
pOLICYJNE FORUM!!!!!!!!!
  • 0

budo_smoke
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1960 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice
  • Zainteresowania:Boks

Napisano Ponad rok temu

Re: "Ustawki" 2

pOLICYJNE FORUM!!!!!!!!!


no baaaaa, sami policjanci :lol: ...
  • 0

budo_skorpiob
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 876 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:polska :D

Napisano Ponad rok temu

Re: "Ustawki" 2

pOLICYJNE FORUM!!!!!!!!!

No jasne ze policyjne i juz nawet namierzylismy Cie po IP
  • 0

budo_adamd
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3411 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: "Ustawki" 2

pOLICYJNE FORUM!!!!!!!!!


No, policyjne.

Mam nadzieję że będzie to dla Ciebie bodźcem wystarczającym do tego żeby poszukać sobie jakiegoś innego, niepolicyjnego 8)
  • 0

budo_volt
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 405 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: "Ustawki" 2

pOLICYJNE FORUM!!!!!!!!!

Spalic !!!!!!!!






:wink:
  • 0

budo_spid
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 713 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: "Ustawki" 2

pOLICYJNE FORUM!!!!!!!!!


Nie policyjne tylko forum ludzi NORMALNYCH. Ty się zastanów się co piszesz bo tylko siebie ośmieszasz takimi podwórkowymi tekstami.

Np. jak helupiarz sfutruje babcie co ma 500 zł renty, a babcia zadzwoni na policję to co? Babcia też frajer?
  • 0

budo_gambit
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2089 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:bardzo dziki wschód

Napisano Ponad rok temu

Re: "Ustawki" 2

pOLICYJNE FORUM!!!!!!!!!


no baaaaa, sami policjanci :lol: ...


Komisarz Tomasz Kruszyński komenda stołeczna policji, kłaniam się.
  • 0

budo_malachi
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 325 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Amsterdam/Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: "Ustawki" 2
Niech ktoś go pouczy o jego prawach :wink:
  • 0

budo_whufc
  • Użytkownik
  • Pip
  • 22 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: "Ustawki" 2
towarzystwo wzajemnej adoracji :wink: magia internetu!
  • 0

budo_maximus89
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 175 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:LUBLIN

Napisano Ponad rok temu

Re: "Ustawki" 2

nie no kselos nie przesadzaj,to jest zycie a nie bajka czy film,a poza tym u mnie to nie miał byc awantura kibicow,tylko roznica zdan,ichlopaki chcieli aby oddzielic ziarno od plewu.


Hmm ziarno od plewu rozumiem chcieli sie nawzajem zajebać, zeby nie bylo juz plewu ? :P
  • 0

budo_rzozio
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 315 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:targowek

Napisano Ponad rok temu

Re: "Ustawki" 2

Komisarz Tomasz Kruszyński komenda stołeczna policji, kłaniam się.

jak dla mnie nie ma sprawencji, policjant tez czlowiek, niech tylko beda wporzadelu i daja ludziom pracowac, prosta rzecz - musi byc sztama w 2 strony : niebiescy trzepia frajerow i bandytow co leja na zasady a daja zyc ludziom i na towarzycho odwroca jak mus oko, a towarzycho trzyma sie tego zeby robotki szly na czysto i nie bylo obsuwy i wtedy jest gitara. zasztela mnie zawsze jak slysze o drogowcach co sami biora a odjechac nie daja, albo jak blacharnia zawija lamusa o barachlo a za rogiem jest kapurno i tam ich potrzeba bardziej
  • 0

budo_angmoh
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 247 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z Antypodów

Napisano Ponad rok temu

Re: "Ustawki" 2

jak dla mnie nie ma sprawencji, policjant tez czlowiek, niech tylko beda wporzadelu i daja ludziom pracowac, prosta rzecz - musi byc sztama w 2 strony : niebiescy trzepia frajerow i bandytow co leja na zasady a daja zyc ludziom i na towarzycho odwroca jak mus oko, a towarzycho trzyma sie tego zeby robotki szly na czysto i nie bylo obsuwy i wtedy jest gitara.

:shocked!: Rzozio na moderatora!!!! Ja po prostu kocham to forum!!! :splat: :rofl:
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024