Skocz do zawartości


Zdjęcie

obrona przed psem


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
396 odpowiedzi w tym temacie

budo_adamd
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3411 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: obrona przed psem
9. Zakaz podszywania się pod inną osobę, lub używania kilku nicków jednocześnie.
  • 0

budo_volt
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 405 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: obrona przed psem

pies nie ma rodowodu = jest kundlem.

:rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:


ty sie nie smiej, bo tak mowia wszyscy znawcy, serio. Maja na to nawet sluszne argumenty ale nei chce mi sei otym pisac, jak Cie to interesuje to poszukaj na forum o psach.

W sumie to to jest glupie bo jak z miotu moze rodowod otrzymac tylko 6 psow (moze 8 nie pamietam) to te pozostale nie dostana, a nie roznia sie przeciez niczym od tych z rodowodem, tyle ze maja papiery :roll: . W swietle prawa kudel, a tak naprawde bzdura.
  • 0

budo_wolverine
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 407 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: obrona przed psem

pies nie ma rodowodu = jest kundlem.

:rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:


ty sie nie smiej, bo tak mowia wszyscy znawcy, serio. Maja na to nawet sluszne argumenty ale nei chce mi sei otym pisac, jak Cie to interesuje to poszukaj na forum o psach.

W sumie to to jest glupie bo jak z miotu moze rodowod otrzymac tylko 6 psow (moze 8 nie pamietam) to te pozostale nie dostana, a nie roznia sie przeciez niczym od tych z rodowodem, tyle ze maja papiery :roll: . W swietle prawa kudel, a tak naprawde bzdura.


Z tego co wiem to to jest ściema że 6 psów może dostać tylko rodowód, każdy chyba dostaje. Wiem że kiedyś czytałem że to ściema wymyślona przez hodowców.
  • 0

budo_volt
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 405 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: obrona przed psem
No dobra, no to taka sytuacja, ze psiana z rodowodem nie zostala dopuszczona do rozrodu bo ten z komisji byl kutasem :roll: . Potem ma dzieci, szczenieta whatever i one tez sa czystej krwi ale nie maja rodowodu. Niczym nie roznia sie od tych z rodowodem, tyle ze nie maja papieru... Porabana sprawa :wink:
  • 0

budo_einstain
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 140 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Pyrlandia

Napisano Ponad rok temu

Re: obrona przed psem

W sumie to to jest glupie bo jak z miotu moze rodowod otrzymac tylko 6 psow (moze 8 nie pamietam) to te pozostale nie dostana, a nie roznia sie przeciez niczym od tych z rodowodem, tyle ze maja papiery . W swietle prawa kudel, a tak naprawde bzdura.


KIEDYS TAK BYLO !!! ale juz od kilku lat ten glupi przepis zostal zmieniony !!! i rodowod dostaje kazdy szczeniak z miotu o ile jego rodzice spelnili okreslone warunki, ktore sa niezbedne do zalozenia hodowli i wyrobienia metryk i rodowodow szczeniakom !!!
  • 0

budo_puent
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1157 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław-kosmos

Napisano Ponad rok temu

Re: obrona przed psem

(gdyby ktos chcial moge udostepnic materialy o Teorii Dominacji)


pozdr.


Byłbym wdzięczny,mail w stopce.
  • 0

budo_druss
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 513 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: obrona przed psem
Jeśli mnie pamięć nie myli to nikt nie poruszał zagadnienia skuteczności wszelkiej maści paralizatorów wobec naszych czworonożnych przyjaciół.
Wobec tego mam pytanie do ekspertów :wink:
Co sądzicie o paralizatorach? Da się je wykorzystać w miarę efektywnie przeciw agresywnym psom?
Coś musi działać :twisted:


Pozdrawiam
  • 0

budo_puent
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1157 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław-kosmos

Napisano Ponad rok temu

Re: obrona przed psem
jak dla mnie to tylko rozzeźli czworonoga, jak to na ludzi nie działa za specjalnie to na psa w szale raczej tymbardziej.
  • 0

budo_einstain
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 140 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Pyrlandia

Napisano Ponad rok temu

Re: obrona przed psem

Byłbym wdzięczny,mail w stopce.



wysłałem :)
  • 0

budo_dran
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 326 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łomża
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: obrona przed psem
Sorki za maly off top, ale skoro juz zaczela sie tu taka dyskusja co do psow bez rodowodu, to zabiore glos ;) Wedlug mnie jest to bzdura, ze pies bez rodowodu to kundel... Oczywiscie jest tak wedlug zwiazku, tylko ze ja ten zwiazek mam w glebokim powazaniu...
A dlaczego? Po pierwsze hodowalem rottweilery, mialem psy z rodowodami, medalami, z papierami reproduktorow, ale tez suki bez takich papierow. Niech mi ktos wyjasni, w czym szczeniak po reproduktorze bez wyrobionych papierow jest gorszy od takiego z metryczka? No poza cena oczywiscie...
Ktos tu mowil, zeby sie przejechac z takim kundlem na wystawe to zobaczymy? No to powiem, jezdzilem ze swoja suka-kundlem ogladac wystawy. Jakie byly reakcje? Ludzie pytali czemu ja takiej pieknej suki nie wystawiam, bo pewnie by wygrala ;) Jak mowilem, ze to kundel to robili glupie miny.
A czemu zwiazek mam w takim powazaniu? Bo wystawy nie raz wygrywaly psy wygladajace naprawde jak kundle, tylko ze nie wazny pies, wazny wlasciciel i nie raz slyszalem jeszcze przed konkursem, czyj pies wygra. Zasrane towarzystwo wzajemnej adoracji i tyle... Na tej wystawie pan sedzia da medal koledze, a na nastepnej kolega da medal jego psu. Dzieki temu kasuja kupe kasy za szczeniaki i nie dopuszczaja innych do interesu.
A jakie przekrety robia? Zdarzalo sie i tak, ze skupowali losowe szczeniaki (kundle bez rodowodu ;) ), wystawiali im papierki, ze niby sa z ich hodowli i kasowali piekne sumki... To ja to pieprze... Wole miec ladnego psa bez rodowodu, niz takiego z podstawionym papierkiem... A skad mam wiedziec jaki mi sie akurat trafi?
No to tyle w kwestii rodowodow jak dla mnie. Oczywiscie, niekontrolowana hodowla na wielka skale szkodzi rasie. Ale jak ktos to robi z glowa i dba o poziom hodowli, to roznicy nie ma zadnej dla mnie. Rownie szkodliwe jest wyzej opisane dzialanie wielkich hodowcow, ktorych psy czasem wygladaja koszmarnie a wygrywaja wystawy... Kupilem kiedys psa z rodowodem i papierami reproduktora ! od sedziny ze zwiazku. Wiecie co? Pies nie powinien byl byc wogole dopuszczony do hodowli, z powodu wrodzonej wady (wnetr). Zajebiscie, nie?
  • 0

budo_dran
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 326 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łomża
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: obrona przed psem
Znow nie mam przycisku edycji, nie wiem czemu ;)
Einstain, jeszcze co do chwytu za szczeke ktory opisales, to w wyniku zabaw z psami sam doszedlem do czegos takiego ;) W dodatku jak zlapiesz go za dolna szczeke, to on odruchowo probuje ja uwolnic zamiast gryzc. Ale nie wiem jak dziala w walce, podejrzewam ze nie dziala. Widze tu jednak dodatkowe problemy... Raz, ze taki chwyt jest dosc bolesny rowniez dla czlowieka, bo zeby wbijaja sie w reke i ciezko jest mocno scisnac. Dwa, ze powodzenie misji jest uzaleznione nie tylko od sily ale i budowy psa... Po prostu dzwignia, jak pies ma krotka szeroka szczeke to duzo ciezej jest wykonac takie cos. No i ta sila szczek niektorych ras... Nie podejrzewam, zebym dal rade powstrzymac psa przed zacisnieciem zebow.
  • 0

budo_einstain
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 140 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Pyrlandia

Napisano Ponad rok temu

Re: obrona przed psem
Dran: calkowicie sie z toba zgadzam. ja tylko napisalem jak to jest wg. zwiazku ...

Pies nie powinien byl byc wogole dopuszczony do hodowli, z powodu wrodzonej wady (wnetr). Zajebiscie, nie?


zwazywszy ze jest to forum o sportach walki i ogolnie kazdy z nas przypierdolic w gebe pewnie umie, to znalazlbym ja i morde wyklepal ... tylko ze to kobieta byla :?

Normalnie, bo to zla ... kobieta byla :lol:
  • 0

budo_einstain
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 140 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Pyrlandia

Napisano Ponad rok temu

Re: obrona przed psem
dasz rade na zwyklych burkach podworkowych itd. ale z psami bojowymi to bym nie ryzykowal :)
  • 0

budo_coondelboory
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 64 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: obrona przed psem

Einstain, jeszcze co do chwytu za szczeke ktory opisales, to w wyniku zabaw z psami sam doszedlem do czegos takiego ;) W dodatku jak zlapiesz go za dolna szczeke, to on odruchowo probuje ja uwolnic zamiast gryzc. Ale nie wiem jak dziala w walce, podejrzewam ze nie dziala.[...]


Probuje sie uwolnic zwierzak w zabawie. Pies w walce po prostu odgryzie ci palce :D .
A w praktyce na psa chyba najlepsza jest petarda, nie spotkalem jeszcze takiego, ktory by nie ostygl po strzale. Moze mysliwskie, po szkoleniu albo gluche.

C.
  • 0

budo_jabłon
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 103 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: obrona przed psem
puent nie wiem ską mwsz takie info że poaralizator zbytnio na ludzi 8O nie działa kupel raz dla zabawy dostał w klate i nie miał za dobrze.więc pudelka raczej wyjebie w kosmos :)

:) :) :)
  • 0

budo_volt
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 405 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: obrona przed psem


Einstain, jeszcze co do chwytu za szczeke ktory opisales, to w wyniku zabaw z psami sam doszedlem do czegos takiego ;) W dodatku jak zlapiesz go za dolna szczeke, to on odruchowo probuje ja uwolnic zamiast gryzc. Ale nie wiem jak dziala w walce, podejrzewam ze nie dziala.[...]


Probuje sie uwolnic zwierzak w zabawie. Pies w walce po prostu odgryzie ci palce :D .
A w praktyce na psa chyba najlepsza jest petarda, nie spotkalem jeszcze takiego, ktory by nie ostygl po strzale. Moze mysliwskie, po szkoleniu albo gluche.

C.

oj moj rottwailer raz byl na dworze podczas sylwestra, ktos odpalil achtunga (czy jakos tak) - takie duze petardy o robia huku jak ja pierdole, a ten szaleniec chcial sie z nimi bawic, petarda wystrzeliwuje a ten do niej, dobrze ze byla na smyczy :roll:
  • 0

budo_kapral
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3301 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:jakaś afryka, sam nie wiem
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: obrona przed psem
Ostatnio stwierdzilem, ze na psy swietnie dziala moj SF G2 (120 lumenow).
Chwilke im poswiece i juz jest spokoj. Jak w oczy walne to pies jest tym bardziej zezorientowany
  • 0

budo_popo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1035 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Copacabana
  • Zainteresowania:Iaido

Napisano Ponad rok temu

Re: obrona przed psem
Pies mojej kolezanki od huku petard dostawal szalu i gryzl wszystkich lacznie z wlascicielami, w dodatku byl mieszanka bulmastiffa z czym tez duzym, wiec byl slusznych rozmiarow.

Co do rodowodu, to szczeniaki z drugiego miotu, chodzby niewiadomo jak dobrego pochodzenia byly, to rodowodu juz nie maja.
  • 0

budo_smoke
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1960 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice
  • Zainteresowania:Boks

Napisano Ponad rok temu

Re: obrona przed psem

Co do rodowodu, to szczeniaki z drugiego miotu, chodzby niewiadomo jak dobrego pochodzenia byly, to rodowodu juz nie maja.


że co kurwa ? ...
weź mi tu bajek nie opowiadaj ...
  • 0

budo_paeł
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 942 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: obrona przed psem

Co do rodowodu, to szczeniaki z drugiego miotu, chodzby niewiadomo jak dobrego pochodzenia byly, to rodowodu juz nie maja.


Jesli obydwoje rodzicow ma rodowody+prawa hodowlane, a krycie bylo zgodne z regulaminem ZK to maja rodowody.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024