Skocz do zawartości


Zdjęcie

Młodzi Kozacy


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
124 odpowiedzi w tym temacie

budo_ernilbn
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 212 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:LBN

Napisano Ponad rok temu

Młodzi Kozacy
Sytuacja z przed godz. wraz z kolegami pojechalismy do kolezanek na jedno z osiedli , wszystko ladnie pieknie , gdy zaczelismy sie kierowac do samochodu 2 kolesi podbiega do na i pyta czy szukamy WOJNY my niezwazajac na nich poszlismy przed siebie , po chwili uslyszelismy ze ida po reszte no wiec w tej chwili mielismy pare przemyslen do czasu gdy przybiegli.ByLO ich razem 4 osoby ....3 z nich to szkiletory ,chude jak nie wiem co i moze gdzies 3kl.gim a 4 widac ze starszy i byl wiekszy.Popatrzylismy na niech imowilmy ze jedizemy nas tez bylo 4 (3 z nas czynni zawodnic)...skonczylo sie na slownej WOJNIE ...Chlopaki chyba szukali przygod na wieczor ..co bysmy wy zrobili w takiej sytuacji pokazali kto jest silniejszy czy odeszli tak jak my??
  • 0

budo_rip
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 414 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:RIP

Napisano Ponad rok temu

Re: Młodzi Kozacy
ja bym poszedł zapalić.

ileż można - olałeś goscia to ok, po co z tego robic wielkie halo?
  • 0

budo__ragan_
  • Użytkownik
  • Pip
  • 34 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Hanysowo

Napisano Ponad rok temu

Re: Młodzi Kozacy
Szczerze ? przekopał bym im głowy, skoro Wy cos tam trenujecie a oni wyglądali na leszczy (choc wiesz pozory mylą) to czemu nic niezdziałaliscie ? jak bedzie sie takim popuszczac to co z nich wyrosnie ? :roll:
Ja dzis miałem swoją przygode ja i dwóch moich kolegów chodzilismy sobie po terenie szkoły nagle 3 typów z okrzykiem DAWAJ ICH ! zaczeli nas gonic z butelkami, my w wieku ze tak powiem szczeniackim :lol: oni kolesie po 25 lat... oczywiscie niestawilismy oporu tylko zerwalismy wroty, gonili nas az pod naszą klatke (chcieli wejść ale zamknelismy drzwi na zamek) i co ja mam teraz zrbic ? wyjsc jutro z nożem na dwór ? nie, lepiej z siekierą przynajmniej zasieg ma wiekszy :roll:
  • 0

budo_malachi
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 325 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Amsterdam/Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: Młodzi Kozacy

nagle 3 typów z okrzykiem DAWAJ ICH ! zaczeli nas gonic z butelkami


No nie... ty to musisz żyć w ciekawej dzielnicy. Ale co oni robili na terenie szkoły?
  • 0

budo_smoke
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1960 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice
  • Zainteresowania:Boks

Napisano Ponad rok temu

Re: Młodzi Kozacy

nagle 3 typów z okrzykiem DAWAJ ICH ! zaczeli nas gonic z butelkami


No nie... ty to musisz żyć w ciekawej dzielnicy. Ale co oni robili na terenie szkoły?

siedzieli sobie Panie, np. na boisku i spożywali napoje wyskowowe, ja takie coś widzę codziennie ...
  • 0

budo_malachi
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 325 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Amsterdam/Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: Młodzi Kozacy
Ok, takich żulków jest pełno. Ale żeby nagle zrywali się i rzucali z krzykiem do ataku? To mi się jeszcze nigdy nie przydarzyło...
  • 0

budo_dzey
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2486 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z grzbietu wielblada
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Młodzi Kozacy

Ale żeby nagle zrywali się i rzucali z krzykiem do ataku? To mi się jeszcze nigdy nie przydarzyło...


to odwracajac sytuacje - w dawnych licealnych czasach 3 typkow probowalo ukrasc rower stojacy pod szkola.. ze byl to niezly rowerek i kumpel o niego bardzo dbal to od czasu do czasu wygladal przez okno i patrzyl czy stoi.. i akurat zobaczyl tych gostkow jak przy nim majstrowali i juz go wynosili.. rzucil sie do nich biegiem - a my krzyknelismy po korytarzu zeby wolac chlopakow i pedem na dwor.. potem byla scenka:
3 gosci z rowerem na plecach biegnie w strone osiedli a za nimi jakis 50ciu licealistow z piana na pyskach i okrzykami bojowymi.. lol :D
skonczylo sie na tym ze jak juz ten moj kumpel byl za blisko - to rzucili w niego rowerem i zwiali.. byli starsi sporo i lepiej biegali bez obciazenia :lol:

ale dla osoby postronnej musialo to ciekawie wygladac :twisted:
  • 0

budo_dzey
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2486 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z grzbietu wielblada
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Młodzi Kozacy

co bysmy wy zrobili w takiej sytuacji pokazali kto jest silniejszy czy odeszli tak jak my??


tez kiedys mnie na osiedlu mojej ex-laski w nocy zaskoczylo paru kolesi (ja bylem z kumplem i wlasnie mielismy wsiadac do samochodu) - i tez pierwszy text to bylo czy szukamy wpierd**u.. grzecznie pytam - a o co chodzi - a ten juz podchodzi zeby mi zasadzic haczka.. no to szybko mowie ze ja od tego i tego z osiedla to sie zatrzymal - zadal pare pytan szczegolowych i byl spokoj bo akurat to byli jego kumple.. inaczej by bylo niespecjalnie milo..

a w twoim wypadku? zwialbym - po co sie narazac niepotrzebnie na bojke? jeszcze jakis pajac mialby noz czy palke (szczegolnie taki leszczyk) i by sie skonczylo na OIOMie..
a jesli by juz sie naprawde chcieli lac i nie byloby szansy na odwrot - to tak jak zrobiles - zaczac gadke - ale w pol zdania urywac i strzelic temu duzemu okrezny lokiec i poprawic z buta.. pewnie by pomoglo reszcie zrozumiec ze noca sie spi a nie szuka wrazen.. ewentualnie pracuje :lol:
  • 0

budo_vigo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 374 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: Młodzi Kozacy
Do mnie kiedyś podszedł 6 latek z kijem bejzbolowym i się mnie zapytał czy chcę wpierdol :rofl: Jego starsi "koledzy" schowani w klatce schodowej go podpuszczali żeby kogoś sprowokował i można było temu komuś mordę bezkarnie obić. Mnie nie sprowokował i mordy mi nie obili :wink: Miałem wtedy ?.. z 16 lat chyba.
  • 0

budo_vigo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 374 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: Młodzi Kozacy
Zdarzyło mi się też, że szedłem z kolegami, którzy bójki (upejeni alkocholem) szukali... z 3 czy 4 razy w życiu. W takiej sytuacji starałem się kolegów ukrócić... i zawsze się to udawało. W razie gdyby doszło do bójki to bym w niej pewnie nie uczestniczył... może że któraś ze stron stron zamierzała by komuś na poważnie krzywdę zrobić, albo ktoś chciałby mi dać wpierdol.

Zaczepiany za młodu byłem nieraz, ale nigdy niebiłem się jak nie musiałem... no może raz :twisted: . Chociaż na starość człowiek takie rzeczy z pamięci wyrzuca i nigdy nie wiadomo :wink: .
  • 0

budo_cassini
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1739 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kresy

Napisano Ponad rok temu

Re: Młodzi Kozacy

Szczerze ? przekopał bym im głowy

No to już prędzej sznurem od żelazka po dupie.
  • 0

budo_ernilbn
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 212 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:LBN

Napisano Ponad rok temu

Re: Młodzi Kozacy
Byla to sytuacja 4 na 4 pewnie gdyby oni kogos z nas uderzyli to byla by to szybka akcja....ale po wymianie zdan oni tez chyba sie torche przestraszyli..i sie rozeszlismy
  • 0

budo_mmaakkss
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 156 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bytom

Napisano Ponad rok temu

Re: Młodzi Kozacy
swiat schodzi na psy
  • 0

budo_ripper
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 161 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Młodzi Kozacy
Niedawno byłem świadkiem jak pare 6-7 letnich gnojków ganiało się z różnymi żelaznymi prętami. 8O Jak jeden przywalił drugiemu kątownikiem to tamten juz nie wstał a reszta jeszcze go przekopała... :( :roll: :nie: co sie dzieje z tym narodem?
  • 0

budo_trumfel
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 157 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lublin

Napisano Ponad rok temu

Re: Młodzi Kozacy
a jakie to było osiedle w Lublinie?? ja pamietam taką akcje trzej młodzi "gangsta" rzucający ku....ami naszczalo do worka i walili w niego patykiem któremu pierwszemu pęknie 8O
  • 0

budo_ernilbn
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 212 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:LBN

Napisano Ponad rok temu

Re: Młodzi Kozacy
U nas na osiedlu nazywamy takich mlodych Mloda Gwardia...zaloza dres i jazda ...:)
  • 0

budo_as
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 75 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: Młodzi Kozacy
Moim zdaniem, jak mieliście przewagę, to trzeba było im wklepać.
Może odłuczyliby się ludzi zaczepiać?
  • 0

budo_kot behemot
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Młodzi Kozacy
Czasami jak widzę takich rozkołysanych szczeniaków, dodatkowo w ciuchach hooligana, albo z innym hwdp na czole, to mam ochotę lać, ze ho ho ho.
Ale co by to dało?
Generalnie olać, powiedzieć zeby przyszli ja przytyją, albo co ;)
  • 0

budo_ghostek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 318 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Młodzi Kozacy

Niedawno byłem świadkiem jak pare 6-7 letnich gnojków ganiało się z różnymi żelaznymi prętami. 8O Jak jeden przywalił drugiemu kątownikiem to tamten juz nie wstał a reszta jeszcze go przekopała... :( :roll: :nie: co sie dzieje z tym narodem?


Ostatnio widziałem coś podobnego, ale bez prętów - jeden się przewrócił, reszta go skopała i pobiegli dalej ...

Inna sprawa, że niestety nie dotyczy to tylko gówniarzy. Kumpel stoi raz na przystanku i czeka na autobus - podchodzi do niego 30-letni gość, zgniata w rękach puszkę od piwa i mówi :
- Masz to naprostować, bo jak nie to dostajesz wpierdol.

Znajomy próbował się go pozbyć, a jak to nie poskutkowało chciał pójść na następny przystanek. Gość widocznie pomyślał, że trafił na frajera, bo zatrzymywał kumpla siłą ... i to był chyba jego największy błąd tego dnia :wink:
  • 0

budo_mmaakkss
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 156 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bytom

Napisano Ponad rok temu

Re: Młodzi Kozacy
U jest taka banda młodocianych kozaków :) Raz sie rzucali w 8,ale nie reagowalismy bo to żałosne, kolesie dorastający nam do klaty najwyżej i sie rzucaja ... Mysla ze jak palą to ze sa juz dorosli ? Posmialismy sie troszke przynajmniej :) Jak sie posuna dalej to dostana tzw oklep i po sprawie :twisted: :P
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024