Skocz do zawartości


Zdjęcie

Modern Arnis - Kraków


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
163 odpowiedzi w tym temacie

budo_ros
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 321 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:FMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Modern Arnis - Kraków
Achaaa.... :!: :!: :!:

Jutro w Dzienniku Polskim będzie artykuł o mnie i o Modern Arnis w Krakowie....
Kto z Kraka niech kupuje.....autografy będę rozdawał tylko na treningu... :wink: :!: :!:
  • 0

budo_ros
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 321 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:FMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Modern Arnis - Kraków
Szacuneczek Panie Kolego poklon

:D
  • 0

budo_warhead
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4469 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Modern Arnis - Kraków
Jeżeli zobaczysz walkę ( oczywiście sportową ) dwóch dobrych fighterów, to nie będziesz wiedział który uprawia Arnis a który Eskrimę, bo żaden z nich nie będzie mógł wykorzystać wszystkich technik których się nauczył w ramach swojego stylu.
Dlaczego...? Bo walka jest bardzo prosta i prymitywna i większość "ładnych sztuczek", których się uczymy jest niemozliwa do wykonania. Wszystko sprowadza się do ilości czasu jaki każdy z nas może poświęcić na treningi, bo to przekłada się później na sposób walki.

-----------------------------------------------

Za to szacunek Ros. Nie kazdy z tradycyjnych FMA ma podobne zdanie - jezeli jeszcze na treningach tak wiedze przekazujesz to ja jestem pod wrazeniem - pozytywnym oczywiscie.

POzdrawiam
  • 0

budo_ros
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 321 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:FMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Modern Arnis - Kraków
Witam

Warhead- jeżeli ktoś mnie pyta jaki styl jest najlepszy odpowiadam..... każdy, który ćwiczysz, tylko ćwicz a nie gadaj! :twisted:

Jeżeli chodzi o stronkę FMA jest pierwszy odzew, chociaż spodziewałem się większego zainteresowania...???!!!! chyba sprawdzi się zasada - "lepiej mało ale dobrej jakości" :wink:

Zapraszam na swoją stronę do działu Informator Krakowski - jeżeli możecie coś dodać to będę wdzięczny poklon
  • 0

budo_ros
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 321 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:FMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Modern Arnis - Kraków
Witam!

Nowa stronka jest już uruchomiona, jeszcze czeka ją kilka kosmetycznych poprawek.
Zobaczcie dział FMA w Polsce i na świecie, nowość.... :!:

Mam nadzieję że wielu z forumowiczów przyłączy się do tworzenia tego działu. Może kiedyś przerzucimy wszystko do Polskiej Encyklopedii FMA.

Dzięki za teksty, które dostałem od przedstawicieli różnych FMA w Polsce.
  • 0

budo_mccoy
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 528 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Illinois

Napisano Ponad rok temu

Re: Modern Arnis - Kraków
... i za granica :D :wink:
  • 0

budo_ros
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 321 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:FMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Modern Arnis - Kraków
McCoy :oops:

.....i za granicą poklon

Ten internet tak skraca odległości, że zapomniałem dodać...
  • 0

budo_mccoy
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 528 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Illinois

Napisano Ponad rok temu

Re: Modern Arnis - Kraków
hey Ros, wyslalem ci pm o treningach itp ale znalazlem rowniez twoj nr tel w internecie. to jest oficjalny kontakt na ciebie? jak tak to bede dzwonil dzien przed przyjazdem do grodu kraka. slyszalem rowniez ze sie fma w lublinie rozkrecily? tam rowniez bede i to przez pare dni. sirhem, daj znac co tam sie kreci i jak masz ochote to pomachamy.
pozdro
  • 0

budo_ros
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 321 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:FMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Modern Arnis - Kraków
Tak McCoy - to jest mój nr telefonu więc dzwoń. Ze względu na przyjazd "gościa" z daleka, będę gotów do treningu :balisong: :drinking: w każdej chwili hehehe...

:wink:
  • 0

budo_ros
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 321 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:FMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Modern Arnis - Kraków
Witajcie

Obecnie przygotowuję info na temat Angela Cabalesa - Serrada Escrima. W jego życiorysie jest wzmianka o mistrzu Felisimo Dizon. Czy ktoś o nim słyszał ? Jeżeli tak to będę wdzięczny za przesłanie mi info, razem z adresem strony źródłowej.

I jeszcze jedno, wielu z Was zna jęzk angielski i przegląda rózne strony w necie, jeżeli traficie na materiał który jest juz u mnie przetłumaczony ale zauważycie jakiś błąd, przejęzyczenie lub złe tłumaczenie to dajcie znać. Udało mi się namówić kuzynkę na tłumaczenie ale Ona jest spoza "branży" i nie zna wielu określeń FMA, więc błąd może się trafić.

Pędzę na trening..... :balisong:
  • 0

budo_ros
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 321 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:FMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Modern Arnis - Kraków
Kenjiro
Wysłałem Ci maila, sprawdzasz pocztę czasami.??
:wink:
  • 0

budo_ros
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 321 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:FMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Modern Arnis - Kraków
Powolutku, powolutku stronka się zapełnia...parę zdjęć, parę ciekawych linków.... ale co Wam będę mówił, na pewno sprawdzacie :)
  • 0

budo_ros
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 321 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:FMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Modern Arnis - Kraków
Arnisadorki - Arnisadorzy :!: :!: :!:

Bahala Na !!! ...coś co można przetłumaczyć jako "płyń na fali". Nie kombinuj, nie martw się czy będzie dobrze czy źle, przyjmuj to, co przynosi los, uśmiechaj się i ciesz się życiem, bo jutro będzie nowy dzień i też będzie świecić słońce…

:wink:
  • 0

budo_mccoy
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 528 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Illinois

Napisano Ponad rok temu

Re: Modern Arnis - Kraków
bahala na - "cokolwiek sie zdarzy, nie pekaj" :-) trudno to przetlumaczyc na polski, ale zawolanie pochodzi od filipinskich batalionow specjalnych uformowanych przez amerykanow. walczyli z japonczykami w dzungli i szlo im duzo lepiej niz jankesom. twarde z nich byly ziomki :-) to wlasnie tam Giron uczyl sie praktycznych aplikacji swojej sztuki i nie kijem, ale maczeta.
pozdro
LB
  • 0

budo_ros
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 321 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:FMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Modern Arnis - Kraków
hej McCoy!

Ponieważ twoje tłumaczenie bardziej mi się podoba :) przyjmuje je za jedyne, słuszne hehehe....
Swoje wziąłem z artykułu napisanego przez "podróżników" więc ich interpretacja musiała być bardziej "cywilna" [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Pozdrawiam
  • 0

budo_ros
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 321 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:FMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Modern Arnis - Kraków
Kenjiro
Nie mogę Ci odpowiedzieć na PRIV bo mi to nie działa, może coś z tym zrobisz, jesteś moderatorem :!:

W mailu pytałem :Witaj Kenjiro!
Mam pytanko, wypatrzyłem na twojej stronie artykuł o Antonio Illustrisimo , czy mogę go zamieścić na swojej stronie w dziale FMA?! Troszkę go może skrócę, żeby miał bardziej "dostępną" objętość. Oczywiście podam adres twojej strony źródłowej.
Może masz jeszcze info o innych systemach FMA? Wiesz że próbuję zebrać trochę wiedzy w temacie, na Polską stronę FMA?!
Pozdrawiam
Piotr Rosiewicz - ROS
  • 0

budo_ros
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 321 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:FMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Modern Arnis - Kraków
Witam

Dostałem wiadomość z pytaniem o treningi ale nie mogę odpowiedzieć bo adres zwrotny nie działa :!:
Jeżeli to ktoś z forum to proszę o ponowny kontakt, może telefoniczny?!!

Ros
  • 0

budo_kenjiro
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1799 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdynia

Napisano Ponad rok temu

Re: Modern Arnis - Kraków
Dopiero wczoraj dostalem tego maila od Ciebie Ross. Czym ty go wysylales? Goncem? :)

Odpowiedz dostales tez wczoraj...

Pozdrawiam
  • 0

budo_ros
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 321 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:FMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Modern Arnis - Kraków
Kenjiro dzięki!

Już spiratowałem artykuł o Antonio Ilustrisimo i co wam powiem, szukałem zdjęć Tatanga i znalazłem tylko dwa, które juz są na mojej stronie. Może ktoś dysponuje jakąś fotką mistrza???

I druga sprawa, potrzebna pomoc..!!! Albo mam bielmo na oczach albo jestem "inaczej" widzący ale nie trafiłem na logo/emblemat systemu Ilustrisimo Kali :!:
Podobnie jest z Inayan System - nie jestem pewien czy to logo jest orginalne czy jest to znak jakiegoś klubu działającego na bazie Inayan?? może ktoś mi to potwierdzić??

może ktoś wypatrzył gdzieś w necie.. :?: :?:
  • 0

budo_kenjiro
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1799 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdynia

Napisano Ponad rok temu

Re: Modern Arnis - Kraków
Niestety w necie nie ma zbyt duzej ilosci fotek Tatanga. W wywiadzie jest jedna u mnie...

Jesli chodzi o logo Ilustrisimo, to nie wiem czy takowe istnieje. Ilustrisimo system jako taki jest wogole dosc malo znany i wielu jest "rzekomych mistrzow" i ludzi ktorzy chwalili sie ze byli uczniami Tatanga, trenujac z nim raz przez godzine ;)

Tutaj [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] masz tez fotke Tatanga i przy okazji tez Romo...:)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024