Skocz do zawartości


Zdjęcie

Doce pares i Andy Gibney


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
11 odpowiedzi w tym temacie

budo_bonzeeq
  • Użytkownik
  • 6 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Doce pares i Andy Gibney
Jakies 3 tygodnie temu rozpoczalem moja przygode ze sztukami walki pod okiem niejakiego ANDY GIBNEY'a w Wielkiej Brytanii- czy ktos zna moze to nzawisko? Podobno dostal swoj 6sty dan w doce pares od Grandmastera Cacoy'a i poprowadzil (chyba w 2001) UK team do mistrzostwa swiata w stick fightingu. Kwestia...ilez w tym prawdy (mowil, ze nasi tez byli, ale dostali niezly lomot ;) . Dzieki za odp
  • 0

budo_pies
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 72 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Toruń

Napisano Ponad rok temu

Re: Doce pares i Andy Gibney
chłopie o nim każdy słyszał, tylko co ma do tego to, że dostał 6 dan. W Polsce są też tacy i co??;) Gówno.
Ucz się, jest niezły. Ale jak jeszcze nie zapłaciłeś to może Dany Guba??
Albo wogóle z innej beczki - Pat ze swoim Rapid? Polak jest jednym z asystentów ;)
Trenuj, resztę czas pokaże.
Pozdrowionka
  • 0

budo_alien
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 93 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:outlander

Napisano Ponad rok temu

Re: Doce pares i Andy Gibney
ja go widzialem - na zywo - Cacoy nim mate wycieral na pokazie jak byl w polsce u Nycka
Cacoy Cannette - starszy mily pan - pozatym ciezko powiedziec - Giney robil za manekina .....uczyl sie wtedy ciezko u niego ...
  • 0

budo_radix
  • Użytkownik
  • Pip
  • 26 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Doce pares i Andy Gibney
Co do Gibneya to nie będę sie wypowiadał bo na tyle go nie znam, aby wydawać swoją opinię. Natomiast mogę coś napomknąć o tych zawodach w Kettering. Gadanie o dostaniu łomotu jest oczywiście mocno przesadzone. Zawody były rozgrywane w formule z podcięciami nogami, co było dla nas nowością i tu trzeba przyznac że czasami znajdowaliśmy się w niekorzystnej sytuacji :) pomoimo tego niektórzy z nas przywieźli stamtąd jakieś blachy po obiciu angoli :)
Zdecydowanie najlepiej prezentowali się wtedy zawodnicy Dannego Guby: Glen Daniels i Elmar Aleksander - chłopaki zreszta trenowali najprawdopodobniej muay thai co ułatwiało im walkę na takich zasadach.
  • 0

budo_radix
  • Użytkownik
  • Pip
  • 26 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Doce pares i Andy Gibney
Pies a widziałeś tego newsa:
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_zax
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 294 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Polska
  • Zainteresowania:FMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Doce pares i Andy Gibney
radix:
to wszytko mówi za siebie. Z tego co się orientuję to od stopnia V dan następne dostaje się za wkład w rozwój sztuki walki. Ciekaw jestem tylko ile dostałbym materiału z Doce Pares podczas seminarium np. w Oleśnicy ...
  • 0

budo_radix
  • Użytkownik
  • Pip
  • 26 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Doce pares i Andy Gibney
Huehehe - mi nie musisz tego mówić, że to mówi samo za siebie.
  • 0

budo_bonzeeq
  • Użytkownik
  • 6 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Doce pares i Andy Gibney
Czy moglby ktos mi wytlumaczyc o co chodzilo z ta afera dotyczaca dymisji Jana Nycka z funkcji prezesa PFCK, czy cos w tym stylu....
Znalazlem jakis czas temu te oto stronke:

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

...o tenze fakt zapytalem Andy'ego, stwierdzil tylko ze to jakas polityczna sprawa i "ktos zrobil z igly widly". Kim jest Ch.Nasilowski w swiecie Doce Pares?

Nie pisalem o Andy'm, bo mialem zamiar sie pochwalic ze ten ma 6ty dan a reszta do domu (sic!); lecz zapytac doswiadczonych czy jest dobrym trenerem i czego ciekawego moglby mnie nauczyc. Tak wogole, to sklecil cos pod nazwa Unified Fighting Systems, gdzie polaczyl JKD z Eskrima, Muay Thai. Wyglada to calkiem ciekawie, lecz ci ktorzy chodza juz do niego dluzszy czas mowia, ze nie ma prawie sparingow. Czy to mnie gdzies zaprowadzi, gdy ja nastawiam sie na samoobrone w tym kraju debili, gdzie co drugi nosi kose lub (co gorsza-fakt!) jakiejs domowej roboty maczugi nabijane gwozdziami.

Radix, skrobnij mi jak mozesz cos wiecej na temat tego turnieju (moze jakas stronka?). :)
  • 0

budo_bonzeeq
  • Użytkownik
  • 6 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Doce pares i Andy Gibney
Pytajac o sparringi nie mam zamiaru kwestionowac w jakikolwiek sposob umiejetnosci przekazywania wiedzy przez trenera- wiem, ze do nich jeszcze musze troche sie pouczyc "na sucho", zastanawia mnie jednak czy w przyszlosci ich niedobor moze zawazyc na skutecznosci wyuczonych technik.
  • 0

budo_sirherm
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 200 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Czestochowa - Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: Doce pares i Andy Gibney
Wedlug mnie uczenie sie technik i ukladow bez sprawdzenia ich w walce ( tu w sparingach) nie jest najlepszym rozwiazaniem. Oczywiscie nie mozna po kilku spotkaniach kazac komus stanac na macie, bo walka byla by chaotyczna a przede wszystkim zdrowie cwiczacych zagrozone 8) . Choc jesli ktos trenuje jakis czas to kiedys trzeba sprawdzic co sie umie, bo mata weryfikuje wszystko, pokazuje jak malo sie umie ostudzajac praktykujacego :)
  • 0

budo_zax
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 294 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Polska
  • Zainteresowania:FMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Doce pares i Andy Gibney
Sirherm - sam to sprawdziłeś, prawda!
  • 0

budo_sirherm
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 200 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Czestochowa - Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: Doce pares i Andy Gibney
Swieta prawda :)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024