Skocz do zawartości


Zdjęcie

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
12 odpowiedzi w tym temacie

wilk007
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 310 postów
  • Pomógł: 0
9
Neutralna
  • Lokalizacja:dolnyśląsk
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

ODŻYWKI KTÓRE BRAŁEM ,KTORE POLECAM ,KTÓRE ODRADZAM,OBALANIE MITÓW
po południu rozwine temat bardziej.bede opisywał odżywki wg kategorii
1.białka
2.gainery
3.kreatyny
4.antykataboliki
5.witaminy
6.boostery azotu
7.boostery testosteronu
obale kilka mitów,dodam coś od siebie.mam nadzieje że komuś sie to przyda.najlepiej jakby wielu z nas opisało tak jak i ja i wtedy mielibysmy porównania i wspólne odczucia na temat odżywek
  • 0

Bover
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1422 postów
  • Pomógł: 0
21
Neutralna
  • Lokalizacja:Bydgoszcz
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Sport
  • Wzrost [cm]:173
  • Waga [kg]:86

Napisano Ponad rok temu

Re: ODŻYWKI KTÓRE BRAŁEM ,KTORE POLECAM ,KTÓRE ODRADZAM,OBALANIE MITÓW
Będę odwiedział temat,zapowiada sie ciekawie.

Czekamy :-)
  • 0

wilk007
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 310 postów
  • Pomógł: 0
9
Neutralna
  • Lokalizacja:dolnyśląsk
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: ODŻYWKI KTÓRE BRAŁEM ,KTORE POLECAM ,KTÓRE ODRADZAM,OBALANIE MITÓW
najpierw kilka słów o sobie
wiek 27 lat
wzrost 184
waga obecna 99kg
biceps 44,5cm
udo 68cm
klata 121cm

przypominam że wszystkie opisywane odżywki i cykle testowałem na sobie,opisy są moje prywatne a nie jak co niektórzy skopiują tekst z artykułu i wielce koorwa mądzry.ok dzisiaj opisze witaminy i buzery testosteronu

WITAMINY
1.PLUSZ multiwitaminum-smak zajebisty,pyszny napój witaminowy-polecam jak ktoś lubi orenżądki hehe,w czsie brania zero chorób itp.
2.OLIMP multiwitamina-fajne kapsy,działanie j/w
3.NOW FOOD daily vits-biore je obecnie,za 20 zł 100 tabsów-3 miechy brania,polecam,mają wszystko co trzeba


BUZERY TESTOSTERONU

1.PREMIUM NUTRITION tribex1500-czysty tribulus,działanie polegało na poprawieniu snu,libido w góre ze masakra,lekkim spadku tłuszczu,zaznaczam ze brałem po cyklu kretynowym-nie polecam jeśli chodzi o kase
2.PREMIUM NUTRITION test-a-boost-brałem po cyklu kretynowym,libido w góre,spala tłuszczyk troszke,wzrost agresji treningowej ale za te kase nie polecam
3.HI TEC tribulus terestris profesional series-libido w góre,mocne utwardzenie mięśnia,agresja treningowa w góre,polecam bo za 60 zł ma sie cykl na 30 dni(ja brałem 3 kapsy dziennie a nie 2 jak pisał producent),polecam bo działa a w porówniu do tych 2 powyżej jest tani,wiec po co ładować kase ....


co do buzerów teścia to przymierzam sie do m-staka,natural sterol compleks albo N1T-kasa nie mała ale skład kuszący i chciałbym porównać dzialanie tribulusa z tymi niby zaawansowanymi produktami,ewentualnie zapodam novedexa.krótko mówiąc-nie ma co tracić kasy na niesprawdzone wynalazki,buzer typu animal m-stak jest chwalony wiec tylko dlatego go wezme (albo innego np novedex)na mnie tribulus działa dobrze wiec zobaczymy jak zadziała coś teoretycznie mocniejszego.co do witamin to warto je brac bo uzupelniają diete a wiadomo że sportowcy potrzebuja wiekszych dawek.ok jutro opisze kreatyny i buzery azotu
  • 0

Dathí

    Pan i wladca, Wielki Ksiaze, Mistrz Zakonu, Wodz wielkiej hordy,

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 601 postów
  • Pomógł: 1
14
Neutralna
  • Lokalizacja:Baile Átha Cliath
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:- kolkowanie komunistow
    - polowania na mongolow
    - techniki rozpinania biustonoszy sila woli
    - brawurowa jazda cinquecento

Napisano Ponad rok temu

Re: ODŻYWKI KTÓRE BRAŁEM ,KTORE POLECAM ,KTÓRE ODRADZAM,OBALANIE MITÓW
Dobry temat :D

No ciekawi mnie ten M-stack, ma w skladzie Beta-Ecdysteron i 5-Metyl-7-Methoksyizoflawon - sam planuje zrobic cykl na czystym Beta-Ecdysteron i 5-Metyl-7-Methoksyizoflawon.
  • 0
Prawdziwy mężczyzna nie je miodu - prawdziwy mężczyzna żuje pszczoły
Been there, taken that

Jesli pomoglem to postaw mi piwo :D

EXPERTO

EXPERTO
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 14273 postów
  • Pomógł: 5
  • Lokalizacja:P.O.T.C.O.A.W.M.B.W.
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:- Śliczne Panny.
    - Przyroda.
    - Kulturystyka.
    - Sztuki Walki.
    - Forum.
    - Samochody.
  • Staż [miesiące]:od 2003
  • Wzrost [cm]:188
  • Waga [kg]:100-102

Napisano Ponad rok temu

Re: ODŻYWKI KTÓRE BRAŁEM ,KTORE POLECAM ,KTÓRE ODRADZAM,OBALANIE MITÓW
wilk007 wrzucaj lepiej Swoje foty :D

Nie udzielam pomocy na PW / PM / Priv. Wszelkie pytania proszę pisać na forum, w temacie otrzymasz więcej opinii.


wilk007
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 310 postów
  • Pomógł: 0
9
Neutralna
  • Lokalizacja:dolnyśląsk
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: ODŻYWKI KTÓRE BRAŁEM ,KTORE POLECAM ,KTÓRE ODRADZAM,OBALANIE MITÓW
foty zapodam pod koniec roku bo czeka mnie dziaranie i 2 cykle na stormach i buzerach teścia i wtedy pokaże :D na razie nie ma szanss hehehehe.zamierzam dobic do swojej formy-tak około 107 kg i wtedy ocenicie
  • 0

GośćGuest_GOLIAT_*

Guest_GOLIAT_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: ODŻYWKI KTÓRE BRAŁEM ,KTORE POLECAM ,KTÓRE ODRADZAM,OBALANIE MITÓW
Masz tu promo - [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

wilk007
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 310 postów
  • Pomógł: 0
9
Neutralna
  • Lokalizacja:dolnyśląsk
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: ODŻYWKI KTÓRE BRAŁEM ,KTORE POLECAM ,KTÓRE ODRADZAM,OBALANIE MITÓW
weekend nalezy do tych na ostro hehehhehehe ale cóż koniec urlopu.o kreatynach i buzerach azotu napisze w niedziele.i mam zajebisty dylemat.......jaki buzer teścia kupić....
1.animal m-stak
2.novedex
3.restore
4.jungle warfare
5.bad ass mass
6.mass fx
7.n1-T
wszystkie składy mają dobre....mi zależy na podniesieniu testosteronu i minimalizacji estrogenów.moze dołoże tribulusa ok 1000mg na noc.....koorwa trudny wybór.......
  • 0

Dathí

    Pan i wladca, Wielki Ksiaze, Mistrz Zakonu, Wodz wielkiej hordy,

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 601 postów
  • Pomógł: 1
14
Neutralna
  • Lokalizacja:Baile Átha Cliath
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:- kolkowanie komunistow
    - polowania na mongolow
    - techniki rozpinania biustonoszy sila woli
    - brawurowa jazda cinquecento

Napisano Ponad rok temu

Re: ODŻYWKI KTÓRE BRAŁEM ,KTORE POLECAM ,KTÓRE ODRADZAM,OBALANIE MITÓW

weekend nalezy do tych na ostro hehehhehehe ale cóż koniec urlopu.o kreatynach i buzerach azotu napisze w niedziele.i mam zajebisty dylemat.......jaki buzer teścia kupić....
1.animal m-stak
2.novedex
3.restore
4.jungle warfare
5.bad ass mass
6.mass fx
7.n1-T
wszystkie składy mają dobre....mi zależy na podniesieniu testosteronu i minimalizacji estrogenów.moze dołoże tribulusa ok 1000mg na noc.....koorwa trudny wybór.......


Bralem Restore - dobry cukierek, Novedex bedzie podobny, moze nawet lepszy. Uwazalbym na JW i BAM - to juz sie po PH ociera. JW blokuje na 100% (a przynajmniej stary JW). Jeszcze bym wzial pod uwage Animal Test. M-stack ma ciekawy sklad, w Irlandii mi go wycofali :thumbup:
  • 0
Prawdziwy mężczyzna nie je miodu - prawdziwy mężczyzna żuje pszczoły
Been there, taken that

Jesli pomoglem to postaw mi piwo :D

wilk007
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 310 postów
  • Pomógł: 0
9
Neutralna
  • Lokalizacja:dolnyśląsk
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: ODŻYWKI KTÓRE BRAŁEM ,KTORE POLECAM ,KTÓRE ODRADZAM,OBALANIE MITÓW
czas na opis buzerów azotu i kreatyn

BUZERY AZOTU
1.MUSCELTECH-pumptech-lekka pompa,lekki wzrost wytzrymałości-jak dla mnie strata kasy bo po pierwsze drogie,po drugie samo AAKG działa podobnie,dla musceltech to firma stawiająca na kolorowe obrazki a nie skład i działanie,nie polecam
2.VITALMAX AAKG megacaps-pompa taka sobie,ale duża poprawa wytrzymałośći,widoczny brak zmeczenia,polecam bo tanie i w miare działa,brałem 1 kaps rano i 2 przed treningiem
3.UNIVERSAL shock therapy-zalicze to do buzera,klepie fajnie ,polecam


ogólnie uważam że samo AAKG wystarczy,shock klepie jak trzeba,ale sam storm na cyklu wystarczy,wole zainwestować w diete

KREATYNY
1.TREC momohydrat kratyny-pierwsza kreta i obok storma najlepsze klepniecie,może dlatego że pierwszy cykl,brałem z ładowaniem i powiem szczerze że nie piłem wody tak jak niby trzeba a pompa zajebista
polecam na pierwszy raz
2.HITEC monohydrat-klępło ujowo,nie wiem czemu ale dziadostwo
3.BIOGENIX cellpump-jak dla mnie wogóle nie klepie,sam jabłczan podosi poziom ATP i dlatego wzrost siły,ogólnie jak dla mnie słabe bardzo,porównywalne z mono
4.VIATLMAX ester kreatyny,lepsze od mono,mniej nawadnia,ogólnie dobre,brałem 4 kapsy w ciągu dnia,polecam zamiast CP bo efekt trwalszy i lepszy
5.UNIVERSAL storm-najlepsza kretka jaką brałem,na 1 cyklu ze stormem+białko+dobra dieta,zrobiłem 6,5 kg masy,pompa zajebista,polecam
6.DYMATIZE Xpand-po CP niebo a ziemia,fajnie pompowało,dobra cena,fajne rezultaty,plecam,lepiej dołożyć pare złty i kupic Xpanda niż CP
7.CEL n-crease-fajna kretka z orotanem kreatyny ,słabsza od storma,ale polecam,dobra pompa i agresja




na kretaynach miałem kilka cyklów,mieszłąem różne,najlepszy cyklto stormz shockiem,klepia mnie za każdym razem,nawet storm.faza przesycenia to dla mnie bujda,ja zawsze brałem wieksze dawki(oprócz storma)ok 12 gram na dzień.dobra dieta i dobra kretka to poowa sukcesu,do tego odpowiedni trening i sukces murowany.moze kiedys spróbuje clouta ale to zobaczymy.p oki storm klepie nie zamienie go na nic innego.pod koniec opisywania odżywek opisz eswoje cykle na kreatynach.obalam mit o estrze który niby nie działa lepiej od mono a także mit że storm słabo klepie bez buzera azotu.poza tym łączenie dextrozy z mono nic nie daje to chwyt marketingowy nie poparty w praktyce.dextroza jest dobra ale jako dodatek energetyczny po treningu.
  • 0

miko39
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1096 postów
  • Pomógł: 0
7
Neutralna
  • Lokalizacja:Wlkp
  • Płeć:Mężczyzna
  • Wzrost [cm]:178
  • Biceps [cm] :39
  • Klatka piersiowa [cm]:115
  • Udo [cm]:64
  • Przysiad [kg]:100 5x5 na klatce
  • Wyciskanie [kg]:110
  • Martwy ciąg [kg]:160
  • Waga [kg]:80

Napisano Ponad rok temu

Re: ODŻYWKI KTÓRE BRAŁEM ,KTORE POLECAM ,KTÓRE ODRADZAM,OBALANIE MITÓW
Bardzo ciekawy temat i fajne opisane suple
  • 0
"Niemożliwe nie istnieje,to tylko puste słowo..."

plewek1233
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 123 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Belfast
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: ODŻYWKI KTÓRE BRAŁEM ,KTORE POLECAM ,KTÓRE ODRADZAM,OBALANIE MITÓW

weekend nalezy do tych na ostro hehehhehehe ale cóż koniec urlopu.o kreatynach i buzerach azotu napisze w niedziele.i mam zajebisty dylemat.......jaki buzer teścia kupić....
1.animal m-stak
2.novedex
3.restore
4.jungle warfare
5.bad ass mass
6.mass fx
7.n1-T
wszystkie składy mają dobre....mi zależy na podniesieniu testosteronu i minimalizacji estrogenów.moze dołoże tribulusa ok 1000mg na noc.....koorwa trudny wybór.......


Od siebie polecam animala m-stak ja lykalem to razem ze animal Stak po 2 puchy kazdego na cykl i bez tygodniowej przerwy
w suplementacji jak zaleca producent i naprawde niezle kopie.
Mass fx zamierzam polaczyc razem hyperdrol X2 i lean FX w jednym cyklu za 3 tyg i zdam relacje jak by co.
  • 0

barto5
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1009 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Śląsk B-B
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Kulturystyka
    muzyka
    boks
    sporty siłowe
    kobiety :D
  • Staż [miesiące]:od 2007 z przerwami kontuzjami itp.

Napisano Ponad rok temu

Re: ODŻYWKI KTÓRE BRAŁEM ,KTORE POLECAM ,KTÓRE ODRADZAM,OBALANIE MITÓW

Od siebie polecam animala m-stak ja lykalem to razem ze animal Stak po 2 puchy kazdego na cykl i bez tygodniowej przerwy
w suplementacji jak zaleca producent i naprawde niezle kopie.
Mass fx zamierzam polaczyc razem hyperdrol X2 i lean FX w jednym cyklu za 3 tyg i zdam relacje jak by co.


zdawaj relacje z tego cyklu w naszych relacjach bardzo ciekawy cykl się zapowiada :!:
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024