Skocz do zawartości


Zdjęcie

Czy ten trening.....


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

Buczek79
  • Użytkownik
  • 6 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Czy ten trening.....
Witam
W zeszłym roku dostałem plan na ogólnorozwojówke.
tak on wygląda:
Użytkownik miko39 dnia 07.10.2008 - 13:15 napisał

Na początek ogólnorozwojówka poszukaj w opcji szukaj

Mięśnie nóg

-wyprosty nóg na maszynie 12 - jeśli nie posiadasz maszyny możesz to ćwiczenie zastąpić wykrokiem ze sztangą

-przysiady z obciązeniem 12 - czyli na gryf zakładasz obciążenie i kładziesz gryf na barkach za głowę i jedziesz przysiady

Klatka piersiowa
- wyciskanie sztangielek na ławeczce płaskiej 12 - (byle jaką deske znajdź rzuć na to jakiś koc i jest ławeczka bo widziałem ze nie masz dużego obciążenia także jak na ogólnorozwojówke wystarczy )

- rozpiętki 10 - także 2 hantle do rąk i na jakiejś desce to zrobisz


Barki

-wznosy sztangielek na boki 12
- wyciskanie sztangielek 12 - także na tej "desce" płasko
Jaka jest roznica miedzy zaznaczonymi cwiczeniami???????????????????????????????????????????????????????????

Plecy
-podciąganie max - na drążku
-wiosłowanie sztangą nachwytem 12

Bicepsy
- uginania ramion ze sztangą stojąc 12

Tricepsy
- francuzy sztangielką 12

Łydki
- wspięcia na palcach 15

Co tydzień dokładaj do planu jeden obwód
Ćwicz nim 4-6 tygodni
W związku z tym mam pytanie, czy moge cwiczyć 6 razy w tyg ale tak zeby niedziela była wolna(co tydzien dodaje jeden obwód do 6. Czy są jakies przeciwwskazania to wykonywania tych cwiczeń.
Pozdrawiam
  • 0

KAM

    Wujek

  • Ekspert
  • PipPipPipPip
  • 3978 postów
  • Pomógł: 8
105
Bardzo Dobra
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:Płynę od 2008

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy ten trening.....
Jeżeli wykonałeś już ten trening to zacznij ćwiczyć na masę 3-4 razy w tygodniu.
  • 0

Buczek79
  • Użytkownik
  • 6 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy ten trening.....

Jeżeli wykonałeś już ten trening to zacznij ćwiczyć na masę 3-4 razy w tygodniu.

Wiesz co mam 170 cm wzrostu i waże prawie 100 kg i chce to zrzucić,czy na pewno treningi na mase?
  • 0

Hustler
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 347 postów
  • Pomógł: 0
9
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy ten trening.....
Jak chcesz się redukować to dieta z ujemnym bilansem kcl i aeroby. Jak z kondycja ?? Aeroby minimum 30 minut, zacznij 2 razy w tygodniu i stopniowo dodawaj tygodniowo, az dojdziesz do 4-5.Dodaj do tego trening siłowy bo jest pomocny w redukcji.
  • 0

Buczek79
  • Użytkownik
  • 6 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy ten trening.....

Jak chcesz się redukować to dieta z ujemnym bilansem kcl i aeroby. Jak z kondycja ?? Aeroby minimum 30 minut, zacznij 2 razy w tygodniu i stopniowo dodawaj tygodniowo, az dojdziesz do 4-5.Dodaj do tego trening siłowy bo jest pomocny w redukcji.

Jeżeli chodzi o moją kondycję-jest mierna ale od kilku tygodni wziolem sie za bieganie( jak narazie 1200m bo na więcej nie mam siły ale widze ze powoli jest coraz lepiej i mam nadzieje ze wytrwam w załozeniach.
Wracając do ogolnorozwojówki to ta mi pasuje bo cwicze w domu(mam hantle i ławeczke poziomą), nie chodze na zadna pakernie. Przedemną jeszcze 4 tyg ogólnorozwojówki ale jak macie może link w jakims treningiem na spalanie w warunkach domowych to będę wdzięczny.
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024