Skocz do zawartości


Zdjęcie

Trening kopniec a zdrowe kolana


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
21 odpowiedzi w tym temacie

budo_skiper
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1052 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: Trening kopniec a zdrowe kolana
Mate napisał, że drzewo nie ma amortyzacji. Ok...ja jestem spokojny bo kopałem w drzewko - brzózkę, która całkiem całkiem amortyzowała, pozatym przecież ochraniacz troche amortyzuje, a po trzecie jakoś tak z reguły kopię, że gdy trafiam w cel to nie mam wyprostowanej nogi jeszcze, a przy ugiętym kolanie to chyba tak źle już nie jest.
  • 0

budo_angmoh
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 247 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z Antypodów

Napisano Ponad rok temu

Re: Trening kopniec a zdrowe kolana

Mate napisał, że drzewo nie ma amortyzacji. Ok...ja jestem spokojny bo kopałem w drzewko - brzózkę, która całkiem całkiem amortyzowała, pozatym przecież ochraniacz troche amortyzuje, a po trzecie jakoś tak z reguły kopię, że gdy trafiam w cel to nie mam wyprostowanej nogi jeszcze, a przy ugiętym kolanie to chyba tak źle już nie jest.


Ja to mam w okolicy takie "drzewka" ze nic nie zamortyzuja, rownie dobrze mozna by napierdalac w lampe uliczna (jak policja nie widzi). Poza tym w ochraniacze za bardzo nie wierze od czasu jak sie zderzylem goleniami z jednym gosciem i ja bylem zalatwiony, on nic nie zauwazyl mimo ze to ja mialem ochraniacze a on nie. I wreszcie to w domu to chce sobie pomachac laczki "niegoleniowe" bo tych goleniowych to macham duzo na kazdym treningu.

Skiper, dzieki za zaproszenie ale chyba nie skorzystam. Odzwyczailem sie juz od klimatu w Polsce, moja zona to by w ogole zamarzla :) Styl zycia tez jest inny... zeby nie bylo ze narzekam na ojczyzne to dotyczy ogolnie Europy. Regularnie bywam w Niemczech (czesciej niz w Polsce) i kiedys mialem dosyc po tygodniu, a teraz to tesknie za Singiem juz po pierwszym dniu w Europie. :oops: Sorry za OT.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024