Skocz do zawartości


Zdjęcie

Olsztyn - help :)


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

budo_mujahid
  • Użytkownik
  • Pip
  • 21 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Babilon

Napisano Ponad rok temu

Olsztyn - help :)
witam,

W sumie to nie wiedzialem za bardzo w jakim dziale ten post umiescic...
Jesli ktos jest z olsztyna i moze mi pomoc bylbym bardzo wdzieczny: czy jakiekolwiek treningi odbywaja sie u nas w godzinach przedwieczornych lub w weekendy?? Odkad zaczalem prace musialem przerwac treningi bo pracuje wieczorami i juz czuje jak kostnieje..
Wiem ze jest Wing Tsun w soboty. Cos jeszcze?
A moze jest ktos nie z olsztyna ale mial podobny problem i jakos go rozwiazal? W koncu chyba wszedzie wszelkie treningi odbywaja sie glownie wieczorami..
Wielkie dzieki dla kazdego za ewentualna pomoc.
  • 0

budo_liczmistrz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2877 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawka

Napisano Ponad rok temu

Re: Olsztyn - help :)
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_mujahid
  • Użytkownik
  • Pip
  • 21 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Babilon

Napisano Ponad rok temu

Re: Olsztyn - help :)
ja mniej wiecej orientuje sie CO mozna trenowac w Olsztynie. Pytanie czy mozna trenowac cokolwiek jesli pracuje sie od 16 do 21.
Ale dzieki tak czy inaczej.
  • 0

budo_gog0
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 64 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk
  • Zainteresowania:Capoeira

Napisano Ponad rok temu

Re: Olsztyn - help :)

ja mniej wiecej orientuje sie CO mozna trenowac w Olsztynie. Pytanie czy mozna trenowac cokolwiek jesli pracuje sie od 16 do 21.
Ale dzieki tak czy inaczej.

No widzisz, ja miałem podobny problem (też pracuję o takich mniej wiecej godzinach) na początku próbowałem znaleźć coś na rano, ale nawet nie zdążyłem się dobrze rozejrzeć, a już musiałem rano też do pracy pomykać. Spróbuj na poszukać jakiejś sekcji na Olsztynskim Uniwerku. Często takie sekcję mają zajęcią południową pora i jak umiejętnie zagadasz to się wkręcisz.

Inną alternatywą jest dogadanie sie z pracodowcą jeśli masz płynny grafik ; tak ja zrobiłem, co pozwoliło mi chodzić na zajęcia ( raz w tygodniu, co prawda, ale to lepsze niż nic !). Grunt to się nie zniechęcaj jak za pierwszym razem nic nie znajdziesz. Pozdro !
  • 0

budo_jodan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 775 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:zależy od punktu odniesienia

Napisano Ponad rok temu

Re: Olsztyn - help :)
Jeśli ci pasuje w sobotę o 18 na Kortowie (UWM) , to masz tam sekcję Pszczyńskiej Akademii Sztuk Walki.
  • 0

budo_mujahid
  • Użytkownik
  • Pip
  • 21 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Babilon

Napisano Ponad rok temu

Re: Olsztyn - help :)
Kurcze...przyznam że pierwszy raz usłyszałem o czymś takim jak "pszczyńska akademia sztuk walki"...przejrzalem ich strone internetową i jestem trochę skołowany...czego oni właściwie uczą? Najpierw jest o jakiejś "pszczyńskiej sztuce walki" opracowanej przez dwóch założycieli, a potem to już wszystko: karate, kung fu, orientacja w terenie, itd. Czy mam przez to rozumieć że w każdym klubie prowadzone są osobno treningi różnych stylów czy mieszają to razem w ramach "pszczyńskiej sztuki walki"?
Jesli ktoś jest zorientowany w temacie i mógłby mi udzielić odpowiedzi to byłbym wdzięczny..a może gdzies już na tym forum był ten temat omawiany? Jakoś nie mogłem go odnaleźć..
A tak na marginesie to zdążyłem już odkryć że olsztyński Camel Fight Club (Muay Thai) ma w tygodniu tyle zajęć (praktycznie codziennie) że z moim nieco ruchomym grafikiem mógłbym się jakoś w to wpasować.
  • 0

budo_jodan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 775 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:zależy od punktu odniesienia

Napisano Ponad rok temu

Re: Olsztyn - help :)
Zajecia w Olsztyńskiej sekcji PASW prowadzone są pod kątem samoobrony opartej na stójce z przewagą uderzeń i kopnięć nad chwytami. Ale momo wszystko PASW to tylko z braku czegoś lepszego ci poleciłem, mimo że akurat ten trener rozwija się w kierunku nowoczesnej walki, ale zawsze to nie to co nowoczesny bojowy styl.
Poszukaj po innych forach, nie powiem jakich bo mnie mod wytnie, ale sporo tego było na innych. Warto zajrzeć, warunki niezłe (byłem), instruktor to równy gość.
jeśli cie interesuje, to 16 kwietnia będzie tam seminarium PASW z mistrzami z Pszczyny, sam zobaczysz, będzie sama pszczyńska góra, wielcy artysci sztuk walki.
Zaznaczam, według mnie są lepsze style, bardziej nakierunkowane na skuteczność, ale podałem ci ten kontakt ze względu na terminy treningów.
Co do survivalu, to nie bój nic. Tylko na obozach szkoleniowych, a one sa nieobowiązkowe.
Co do mieszania - kurczę, troche ciężko to wyjasnić. Jest to wszystko połaczone w 1 system, nie ma osobnych zajęć dlka każdego aspektu. Jest multum elementów stylu, który cały czas sie rozwija i adaptuje nowe techniki (teraz np grapplingu). Ale każdy instruktor na tej bazie tworzy własny styl. W sekcji olsztyńskiej jest on oparty na stójce kickbokserskiej + elementy chwytów.
Idź do trenera, to spox gość, znam go. On ci uczciwie wyjaśni co i jak, bez żadnej wody. telefomn znajdziesz w bazie klubów na [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] a i ja chetnie wyjaśnię ci według mojej wiedzy co i jak.
W kazdym razie warto zajrzeć, na pewno dostaniesz po kościach.
  • 0

budo_mujahid
  • Użytkownik
  • Pip
  • 21 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Babilon

Napisano Ponad rok temu

Re: Olsztyn - help :)
dzieki wielkie za wyjasnienie.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024