Skocz do zawartości


Zdjęcie

Bodypad ?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
10 odpowiedzi w tym temacie

budo_pepe
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 677 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław/Aberdeen
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Bodypad ?
hmm nie wiem co napisac wiec moze wkleje notke z esports.pl

Czy nie zauważyliście, że odkąd staliście się użytkownikami komputerów mniej czasu macie na uprawianie sportu? Nieznacznie nabraliście na wadze i przy jakimkolwiek wysiłku fizycznym szybko się męczycie? Chcecie to zmienić, jednak nie macie ochoty rozstawać się z ulubionym zajęciem?

Chyba znaleziono dla was rozwiązanie. Jest nim BodyPad stworzony przez francuską firmę BigBen. Urządzenie to pozwala sterować bohaterami gier za pomocą ruchów ciała!

Wystarczy nałożyć na siebie wchodzące w skład zestawu sensory na kolana, łokcie i dłonie oraz połączyć je z paskiem, który komunikuje się drogą radiową z umieszczonym przy konsoli odbiornikiem. Zaletą takiej innowacji nie jest jedynie wymuszenie na graczach ruchu, lecz także poprawienie jakości zabawy, szczególnie z "bijatykami", grami sportowymi i tanecznymi, gdyż reakcje ciała przenoszone są do komputera szybciej niż za pomocą joysticka, co z pewnością uatrakcyjnia grę.

Na chwilę obecną BodyPad współpracuje jedynie z dwiema konsolami: PlayStation2 i Xbox, ale producenci zapewniają, że w krótce powstanie odmiana przeznaczona także na PCty. Pewnie interesuje was cena. Za przyjemność z używania BogyPada trzeba bowiem zapłacić 50 Euro - przyznacie, że nie jest to zbyt wygórowana cena. Zainteresowanym polecam oglądnięcie krótkich filmików reklamowych na stronie producenta. [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
Dołączona grafika


  • 0

budo_kruk
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 109 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice

Napisano Ponad rok temu

Re: Bodypad ?
no to ide mame prosić o prezent na wielkanoc :)


fajny bajer, ciekawe czy faktycznie tak szybko reaguje jak piszą ??
  • 0

budo_hakas
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 481 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Zachodniopomorskie

Napisano Ponad rok temu

Re: Bodypad ?
No fainy bajer.Tylko mam pytanie czy jak komputer nas bije to boli :?: :)
  • 0

budo_mesjasz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1074 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice
  • Zainteresowania:Ninjitsu

Napisano Ponad rok temu

Re: Bodypad ?
hmmm,z tego co pokazuja na filmach wynika ze ruch jednej konczyny odpowiada za jeden przycisk...czyli wystarczy machnac jakkolwiek nogą,i postac wykonuje kopniecie zaprogramowane pod danym klawiszem.Na filmie widac jak facet ledwo podnosi kolano, a postac na ekranie(chyba Bryan z Tekkena) robi kopniecie z obrotu... :roll:
jak dla mnie zaden bajer...
  • 0

budo_kruk
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 109 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice

Napisano Ponad rok temu

Re: Bodypad ?
mesjasz nie do końca, jakaś tam kombinacja tych róchów jest, moze bardziej zwiazana np z tym pilotem, ale to i tak zawsze leprze niz klawiaturka :)






p.s. czy wiesz moze mesjaszu co to było "paris metro"??
  • 0

budo_nuevo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 433 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: Bodypad ?
mesjasz nikt ci nie broni kopać normalnie, technicznie.

jak dla mnie gadżet rewelacyjny, szczególnie że jestem fanatykiem tekkena
  • 0

budo_jerryisback
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 291 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:kosh/wwa
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: Bodypad ?
to krok w strone nowej ery gier :D
dla mnie rewelka:)
pomyslcie jaki to by byl trening przejsc VF albo Tekkena. to jak godzinka albo wiecej walki z cieniem, pod warunkiem ze techniczie wykonywalibysmy ciosy. jak bede w stanach na wakacje to poszukam tej zabaweczki :D
  • 0

budo_y3ti
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 356 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Pruszków / Wawa
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Bodypad ?
Fajne. Mam tylko nadzieje, ze to nie bedzie dzialac jak pistolet do takiej starej konsoli (jeszcze przed "Rambo" - takie czarne pudelko, pamieta ktos?) co byla tylko jedna gra (+ jej odmiany),
a mianowicie pong i strzelanie pistoletem w bialy kwadrat.

Z kumplem jak gralismy, to wykombinowalismy, ze jesli strzelamy w lampke (lub inne intensywne swiatlo) to trafiamy ;)

Ciekawe, czy jesli tutaj zrobie przysiad to mi salto, i kopniecie o 520 stopni zrobi ;)
Pomysl fajny, poczekamy - zobaczymy :)
  • 0

budo_mesjasz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1074 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice
  • Zainteresowania:Ninjitsu

Napisano Ponad rok temu

Re: Bodypad ?

mesjasz nikt ci nie broni kopać normalnie, technicznie.

jak dla mnie gadżet rewelacyjny, szczególnie że jestem fanatykiem tekkena

nikt ci nie broni kopać technicznie wciskajac przyciski normalnego pada trzymanego w lapach.... :roll:
IMO żadna róznica...

Z kumplem jak gralismy, to wykombinowalismy, ze jesli strzelamy w lampke (lub inne intensywne swiatlo) to trafiamy ;)

stare lightguny dzialaly dzieki temu ze w momencie nacisniecia spustu cel na ekranie na ulamek sekulndy sie rozswietlal,a element swiatloczuly w lufie sprawdzal czy jest oswietlony...:)strzelanie w lampe to stara sztuczka...
Messiah da oldschool console gamer :)
  • 0

budo_suhy
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 146 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Bodypad ?
Było kiedys coś podobnego do psxa rozstawione dookoła ciebie jakies słupy tylko że np.
kopniak to byl x reka to O i trzebaw bylo kombinacje robic ktore sie mialy nijak do walki na ekranie.
  • 0

budo_mesjasz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1074 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice
  • Zainteresowania:Ninjitsu

Napisano Ponad rok temu

Re: Bodypad ?

mesjasz nie do końca, jakaś tam kombinacja tych róchów jest, moze bardziej zwiazana np z tym pilotem, ale to i tak zawsze leprze niz klawiaturka :)


Kiedyś(daaawno temu) ten sprzęt był opisywany w NEO+...ja większe nadzieje wiąże z drugim opisywanym wtedy urządzeniem:kabina przeznaczona do salonow arcade,w ktorej wiazki laserowe(chyba... nie pamietam dokladnie) odczytuja polozenie czlowieka w srodku i przekladaja dokladnie na dedykowana gre...

p.s. czy wiesz moze mesjaszu co to było "paris metro"??

no wiesz trudno zapomnieć ta knajpe gdzie,po tym jak przeniosla sie tam ekipa inkubatora,ludzie siedzieli w kółkach na ziemi po przy stolikach nie bylo miejsca :)
pomyslmy:
kilka dziesiatek przelizanych dziewczyn
2 razy zlamany nos w bojkach z nazi-metalami
i moja impreza z okazji 19...
fajne wspomnienia z tamtąd mam... :) :) :)
swego czasu IMO najfajnisza knajpka w k-ce...

domyslam sie ze znamy się stamtad...?
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024