Skocz do zawartości


Zdjęcie

ATW i mt...


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
12 odpowiedzi w tym temacie

budo_matee
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 701 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

ATW i mt...
No cóż.... do atw nie chodze za długo ale zanim poszedłem mówiono mi ze zajecia prowadzi Jakubek. Fakt, za pierwszym razem byl ale ostatnio sie nei chce pojawic :? Typ co go zastępuje ( o ile sie nie myle ma ksywe jaszczur ) troche kiepsko prowadzi zajęcia .... co chwila ma telefon albo ktos wlazi na sale i on leci gadac z goścmi :roll: Odbiera komórke, daje najprostsze cwiczenie jakie mozna i cwiczymy tak dlugo az on gada :/ Samo MT bardzo mi sie podoba ale gdzie w gdansku sie na nie zapisac? na atw jestem.... na spojni jest za duzo ludzi a do tego trenera co podawaliscie link niedlugo zadzwonie ale nie wydaje mi sie ze to wypali..... poradźcie coś..... moze na co warto sie zapisac....?
  • 0

budo_tae tad
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2258 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: ATW i mt...

daje najprostsze cwiczenie jakie mozna i cwiczymy tak dlugo


To ze daje najprostrze kombinacje i dlugo je cwiczycie to akurat duzy plus, wiekszosc ludzi nie zdaje se sprawe z tego ze im bardziej kombinacja skomplikowana tym mniej przydatna w praktyce, najprostrze = najskuteczniejsze
  • 0

budo_sombre
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 296 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z Gdańska

Napisano Ponad rok temu

Re: ATW i mt...
Przecież masz podwieszony topic z adresami klubów... 2 we Wrzeszczu, 1 na Przymorzu i Chełmie... :roll:
  • 0

budo_matee
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 701 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: ATW i mt...
widze sombre ze nie czytasz co pisze.... 2 we wrzeszczu.... 1 to atw a jedno to spojnia :) do tego na chelmie bede dzwonic.... no a to na przymorzu to....? bo nie ma jego ani w spisie w topicu ani nigdzie :D na drugi raz czytaj jak ktos cos pisze ..... :roll:
  • 0

budo_matee
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 701 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: ATW i mt...
tae.... daje na odwal najprostsze... idzie do gosci i zeby byla zmiana cwiczenia to na poczekaniu cos wymyśla.... np. lewy prawy ..... no super i tak do czasu az on skonczy gadac z nowymi... dalej uwazasz to za plus? :?
  • 0

budo_hszanek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 188 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: ATW i mt...
klub na przymorzu przeniósł się na spójnię i to jest ten do którego chodze (nazywa się Kai Muay Thai-pozdrawiam :wink: ) . Tym samym na przymorzu oficjalnego klubu nie ma. Pozdrawiam.
  • 0

budo_sombre
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 296 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z Gdańska

Napisano Ponad rok temu

Re: ATW i mt...

widze sombre ze nie czytasz co pisze.... 2 we wrzeszczu.... 1 to atw a jedno to spojnia :)


No i ? się zgadza, prawda ? :) A o tym, że się z Przymorza przeniesli, to nie wiedziałem, bo jeszcze 3 miechy temu widziałem na Przymorzu plakaty, więc myślałem, że nadal aktualne.

Hszanek, o ten klub ci chodzi ? http://www.forum-kul...showtopic=71539
  • 0

budo_tae tad
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2258 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: ATW i mt...
Lewy prawy to najskuteczniejsza kombinacja bokserska (bo najprostrza) im czesciej cwiczysz tym intensywniej koduje Ci sie w glowie, cwiczac to "do znudzenia" sprawiasz ze staje to sie dla Ciebie nawykiem
  • 0

budo_hszanek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 188 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: ATW i mt...
Sombre, własnie o ten klub mi chodzi :D z Tym ze już nikogo nie przyjmujemy, bo sekcja jest przepełniona. :wink: Pozdrawiam
  • 0

budo_matee
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 701 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: ATW i mt...
aaaaaa zapomnialem sie spytac.... do ludzi ktorzy cwicza mt - na kazdym treningu cwiczycie lokcie? :? tutaj jeszcze sie nie spotkałem z uderzaniem lokciami..... fakt nie cwicze za dlugo ale ludzie ktorzy cwiczą mt mowili ze dosc czesto sie u nich pojawiały lokcie na treningach :?
  • 0

budo_wotan
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 148 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:okolice Kato / CHICAGO

Napisano Ponad rok temu

Re: ATW i mt...

aaaaaa zapomnialem sie spytac.... do ludzi ktorzy cwicza mt - na kazdym treningu cwiczycie lokcie? :? tutaj jeszcze sie nie spotkałem z uderzaniem lokciami..... fakt nie cwicze za dlugo ale ludzie ktorzy cwiczą mt mowili ze dosc czesto sie u nich pojawiały lokcie na treningach :?


Umnie to roznie bywa, raz sa raz ich niema zalezy jakie techniki akurat robimy, ale srednio co drugie zajecia sa jakies kombinacje z "wplecionymi" lokciami.
  • 0

budo_bartek.f
  • Użytkownik
  • Pip
  • 37 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: ATW i mt...
Spróbuj jeszcze zobaczyć na halę Stocznia tam gdzie dawniej trenowali bokserzy. W poniedziałek,środe i piątek o godz. (chyba) 20:00 (nie jestem pewny) odbywały się tam treningi Thai Boxingu. Byłem tam jednak jakieś 4 miesiące temu, i nie wiem czy to jeszcze istnieje, wtedy było mało osób ok.8 (ale słyszałem że istnieje). Cena była 100 zł/miesiąc. Pozdrawiam.
  • 0

budo_zagier
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 738 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Goettingen

Napisano Ponad rok temu

Re: ATW i mt...

aaaaaa zapomnialem sie spytac.... do ludzi ktorzy cwicza mt - na kazdym treningu cwiczycie lokcie? :? tutaj jeszcze sie nie spotkałem z uderzaniem lokciami..... fakt nie cwicze za dlugo ale ludzie ktorzy cwiczą mt mowili ze dosc czesto sie u nich pojawiały lokcie na treningach :?


Moze zwyczajnie od poczatku nastawiles sie negatywnie do treningow, a taka postawe juz teraz trudno jest zmienic.
Pewnie chciales od razu trenowac nie wiadomo jakie kombinacje i techniki, pamietaj ze kazdy kiedys zaczynal od poczatku.
Organizmy musi przyzwyczaic sie do obciazen treningowych bo inaczej sie "zajedziesz", a wtedy mijaja checi do trenowania.
Dlatego uzbroj sie w cierpliwosc, wtedy zobaczysz ze efekty same przyjda, nawet nie bedziesz wiedzial kiedy.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024