Skocz do zawartości


Zdjęcie

mt od razu po basenie


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

budo_matee
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 701 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

mt od razu po basenie
chodze na mt dość krótko i wiedzialem ze mogą byc z tym problemy, mianowicie w piątek mam basen ktory konczy sie o 17 45 i mt ktore zaczyna sie o 18 .... na samo dojscie potrzebuje ok. 10 minut ale od basenu idzie sie jakies 20 minut... powiedzcie czy warto mi popierdzielac z basenu ? zresztą i tak z ostatnich 10 minut basenu sie urywam.... problemu by nie było gdyby mt bylo troche blizej no i gdyby na basenie bylo lżej.... przelozyc basen na inny dzien czy chodzic na to i na to az nie zachoruje/nie padne z wyczerpania?
  • 0

budo_hszanek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 188 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: mt od razu po basenie
Fajniej by chyba było jakbyś to miał na odwrót: najpierw wycisk na MT a potem rozluźnienie mięsni na baseniku, ale wiesz jak to mówią chcieć to móc człowieku 8) dlatego jeśłi chcesz trenować i pływać i czujesz sie na siłach po takiej sesji to nieidze problemów :wink: ..z tym ze ja to znawcą nie jestem :) :) :) .Pozdrawiam
  • 0

budo_tt48
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 437 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: mt od razu po basenie

chodze na mt dość krótko i wiedzialem ze mogą byc z tym problemy, mianowicie w piątek mam basen ktory konczy sie o 17 45 i mt ktore zaczyna sie o 18 .... na samo dojscie potrzebuje ok. 10 minut ale od basenu idzie sie jakies 20 minut... powiedzcie czy warto mi popierdzielac z basenu ? zresztą i tak z ostatnich 10 minut basenu sie urywam.... problemu by nie było gdyby mt bylo troche blizej no i gdyby na basenie bylo lżej.... przelozyc basen na inny dzien czy chodzic na to i na to az nie zachoruje/nie padne z wyczerpania?


Basen to dobry ale raczej po treningu, rozlużnić mięśnie. Teraz tak wychodzić z basenu i iść po mokrym śniegu można się przeziębić, lub zachartować:) Przełuż basen na inny dzień.
  • 0

budo_niedziel
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2844 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ze wsi jestem
  • Zainteresowania:Taekwondo

Napisano Ponad rok temu

Re: mt od razu po basenie

Fajniej by chyba było jakbyś to miał na odwrót: najpierw wycisk na MT a potem rozluźnienie mięsni na baseniku,

Ja ciagnalem swojego czasu taekwondo ( tez aerobowy trening jak mt ) a potem basen i tak 4xyg, a prze 2 pozostale dni to bez basenu.

Co do pytania autora to zalezy jak dobrze plywasz i jaka masz wytrzymalosc. Jak jestes na pewnym etapie to plywasz 2h i nie czujesz zmeczenia ( w sumie tylko w glowie sie kreci jak juz wyjdziesz z basenu ;) ). W takim wypadku mozesz sobie tak lajtowo isc na MT.
Ale jak padasz po kazdym plywaniu to musisz zreszygnowac z jednej rzeczy.
Jak masz malo energii to mozesz ( a nawet powinienes ) skozystac z suplementacji, ajkies weglowofgany, bialko napewno.
  • 0

budo_matee
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 701 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: mt od razu po basenie
hmmm po basenie roznie bywa :? a co do zmiany dnia.... chcialem zmienic na początku ale po namysle doszedlem do wniosku ze w inny dzien to juz wogle nei da rady :? po basenie ostatnio pije jakies smieszne napoje :P chyba pomagają bo jakos mi idzie cwiczenie :P
btw, dzieki za rady :] ;p
  • 0

budo_matee
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 701 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: mt od razu po basenie
kurde... jeszcze jedno..... zapomnialem napisac w tamtym poscie :P mt konczy sie o 19 15 a basen juz wtedy raczej zamkniety :?
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024