Skocz do zawartości


Zdjęcie

Co sądzicie o tej sekcji?


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
32 odpowiedzi w tym temacie

budo_tt48
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 437 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Co sądzicie o tej sekcji?
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] mieści się na Ursynowie, czy jak przejdę tam to mi uznają mój stopień w KB? Czy znowu wszystko odpocządku nie zabardzo mi się chce, ile kosztuje 1 miesiąc treningu?? Jak zmieniałem 16 razy kluby to zmienie 17 raz tylko kurna teraz muszę wiedzieć że warto bo jak kurna usłysze za parę miesięcy że poszedłem do słabej sekscj to się kurna zastrzele.
  • 0

budo_suhy
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 146 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Co sądzicie o tej sekcji?
Mój kumpel tam trenuje i bardzo sobie chwali.Ostatnio na TVN Turbo było o zawodnikach z tej sekcji.Płaci sie chyba 90 zł.A ja to polecam sekcje na ul.Mandarynki;].
  • 0

budo_tt48
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 437 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Co sądzicie o tej sekcji?
Jest jeden problem mam wpis w Red Tiger jak niepozwolą abym się wypisał to nici z przejścia. Hmm a może shidokan? tylko gdzie
  • 0

budo_anjin
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 600 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Co sądzicie o tej sekcji?
w jaki sensie "nie pozwolą" :?: 8O

Pozdrawiam,
  • 0

budo_tt48
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 437 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Co sądzicie o tej sekcji?

w jaki sensie "nie pozwolą" :?: 8O

Pozdrawiam,


Dzwoniłem tam na Ursynów i mi ta osoba tak powiedziała że mogą być problemy.
  • 0

budo_zjarany_swistak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 756 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Co sądzicie o tej sekcji?
o co chodzi?!?! jezu wierzyc mi sie nie chce jak czytam.
Po pierwsze- Jak to ci NIE POZWOLA? CHyba sobie jaja robisz. Cwiczysz tam gdzie chcesz, to czy idziesz na trening czy nie, czy masz ochote czy nie, itp itd. przeciez to zalezy od ciebie!!Nie ogarniam jak moga mi nie pozwolic buehehee
Po drugie- Po cholere maja ci uznawac stopnie. W ogole jakie stopnie?! :) Jak cwiczylem (na mandarynki, pzdr suhy:P) to nie bylo, ani tez nikogo nie obchodzilo jaki stopien by mogl miec itp. Pozatym o tym ze sa stopnie to sie dowiedzialem po 1.5 roku heheh.
Ogolnie rob co chcesz, cwicz gdzie chcesz.
  • 0

budo_tt48
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 437 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Co sądzicie o tej sekcji?

o co chodzi?!?! jezu wierzyc mi sie nie chce jak czytam.
Po pierwsze- Jak to ci NIE POZWOLA? CHyba sobie jaja robisz. Cwiczysz tam gdzie chcesz, to czy idziesz na trening czy nie, czy masz ochote czy nie, itp itd. przeciez to zalezy od ciebie!!Nie ogarniam jak moga mi nie pozwolic buehehee
Po drugie- Po cholere maja ci uznawac stopnie. W ogole jakie stopnie?! :) Jak cwiczylem (na mandarynki, pzdr suhy:P) to nie bylo, ani tez nikogo nie obchodzilo jaki stopien by mogl miec itp. Pozatym o tym ze sa stopnie to sie dowiedzialem po 1.5 roku heheh.
Ogolnie rob co chcesz, cwicz gdzie chcesz.


Chodzi o to że jak mnie nie wypiszą to nie będę mógł startować w zawodach tak powiedział Piotr Śiegoczyński. Mówił że z tym są problemy.
  • 0

budo_tt48
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 437 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Co sądzicie o tej sekcji?
Kurcze teraz idę na trening na KB a o 21:00 są zajęcia Shidokanu aż mnie korci chyba sobie pujdę zobacze.
  • 0

budo_macias
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 932 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdynia

Napisano Ponad rok temu

Re: Co sądzicie o tej sekcji?
z ciekawosci-co ty tak czesto sekcje zmieniasz?
  • 0

budo_proxopata
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 225 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Toruń

Napisano Ponad rok temu

Re: Co sądzicie o tej sekcji?
wiesz nawrzucali w innym topicu chlop pomyslal i jest git :) w twoim wieku chyba sie nie jeździ na zawody , osoby majace 24 lata to na zawodach powinny zdobywac tytuly mistrza itd.
  • 0

budo_seiryuu
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 318 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Co sądzicie o tej sekcji?
Bardzo polecam ten klub. :)

pzdr
  • 0

budo_gizmo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2337 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Świdnik/Lublin

Napisano Ponad rok temu

Re: Co sądzicie o tej sekcji?
Jeśli masz certyfikat PZKB na stopień, to sądzę, że uznają go w każdej sekcji...

Gizmo
  • 0

budo_jagnieszka
  • Użytkownik
  • Pip
  • 27 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Co sądzicie o tej sekcji?

http://www.kickcenter.republika.pl/Assam%20Tourism%20-%20Places%20of%20Interest_pliki/index4.htm mieści się na Ursynowie, czy jak przejdę tam to mi uznają mój stopień w KB? Czy znowu wszystko odpocządku nie zabardzo mi się chce, ile kosztuje 1 miesiąc treningu?? Jak zmieniałem 16 razy kluby to zmienie 17 raz tylko kurna teraz muszę wiedzieć że warto bo jak kurna usłysze za parę miesięcy że poszedłem do słabej sekscj to się kurna zastrzele.

KOlejny nawrócony. Alleluja! Jednak fajnie jest móc pooglądać treningi zanim się zapisze, cooo?Koniec wredoty. Jak CI się tam spodoba a masz bliżej na pl. Bankowy to możesz przyjść na Orlą - tu tez są trenerzy z KS Piaseczno.
  • 0

budo_tt48
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 437 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Co sądzicie o tej sekcji?
Narazie byłem na shidokanie, niezła sztuka walki , jaki ja kiepski jestem w parterze, ale jakoś tam sobie ledwo radziłem. We wtorek się przejdę się na Ursynów no i zobaczymy a z wpisem nie będzie problemu
  • 0

budo_tt48
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 437 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Co sądzicie o tej sekcji?

z ciekawosci-co ty tak czesto sekcje zmieniasz?


A tak już mam zmieniam zmieniam i zmieniam , zawsze przychodzi czas na zmiane
  • 0

budo_adomin
  • Użytkownik
  • Pip
  • 28 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Co sądzicie o tej sekcji?
tt48 dobrze robisz, bo w RT duzo sie nie nauczysz
  • 0

budo_tt48
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 437 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Co sądzicie o tej sekcji?

tt48 dobrze robisz, bo w RT duzo sie nie nauczysz


Ale wiesz co chyba pujdę na Shidokan
  • 0

budo_tt48
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 437 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Co sądzicie o tej sekcji?
Proszę zamknąć ten topic to wszystko nie aktulne bo tamta sekcja dopiero przyjmuje po wakacjach, ale i tak odchodze z RT.W sumie to nie wy mnie namówiliście na zmiane. Zapytałem się trenera jak ćwiczyć aby bić się technicznie. ONA POWIEDZIAŁA ŻE TO SAMO SIĘ ZROBI. To mi dało dużo do myślenia. Bardzo dużo i wywniostkowałem pewne wniostki, które wtedy nie załważyłem. Trener musi kochać to co robi i nie patrzeć sie na kase. Co do gościa to wali farmazony, ty PBEK koleś ja miałem prawie 3 lata przerwy to robi niezłe pustki. To co teraz umiem to tylko 30% to co umiałem 3 lata temu. Ale wiedze teoretyczną mam takich żeczy się nie zapomina.
  • 0

budo_rip
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 414 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:RIP

Napisano Ponad rok temu

Re: Co sądzicie o tej sekcji?

Proszę zamknąć ten topic to wszystko nie aktulne bo tamta sekcja dopiero przyjmuje po wakacjach, ale i tak odchodze z RT.W sumie to nie wy mnie namówiliście na zmiane. Zapytałem się trenera jak ćwiczyć aby bić się technicznie. ONA POWIEDZIAŁA ŻE TO SAMO SIĘ ZROBI. To mi dało dużo do myślenia. Bardzo dużo i wywniostkowałem pewne wniostki, które wtedy nie załważyłem. Trener musi kochać to co robi i nie patrzeć sie na kase. Co do gościa to wali farmazony, ty PBEK koleś ja miałem prawie 3 lata przerwy to robi niezłe pustki. To co teraz umiem to tylko 30% to co umiałem 3 lata temu. Ale wiedze teoretyczną mam takich żeczy się nie zapomina.


straszne brednie...plączesz sie, motasz..w dodatku piszesz nie po polsku...
  • 0

budo_tt48
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 437 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Co sądzicie o tej sekcji?


brednie...plączesz sie, motasz..w dodatku piszesz nie po polsku...


A czego nie rozumiesz???
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024