Skocz do zawartości


Zdjęcie

moda na ubrania ?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
107 odpowiedzi w tym temacie

budo_mariusz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 104 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: moda na ubrania ?
Noo te spodnie szerokie z obrazem pit bula to juz dla kserobojów sa...ej no ku**a nie wiem jak u was ale u mnie w miescie takie łachy to tylko jakies łepki po 13 lat nosza którzy wogule nie rozumieja o co biega..ee no sorry K**wa wchodze na siłke a tam 10 koksów gada o awanturze poubieranych w szerokie spodnie z twarza pit bula nna tylnej kieszenii??? buhahaha No przynajmniej nie we Wrocławiu...Kurwa potem sie mówi o Chuliganach z oni to ze oni tamto...to jebane smarki po 13 lat co pouciekali z osrodków szkolno-wychowawczych...okradna babcie i potem sie tak miesza Chuliganów z bandzorami...NIe wiem nie potrafie tak sie bezsensowanie upierac w swojej racjii..poprotu wiem ze tak nie jest jak niektórzy pisza....Staryy ja cały czas mieszkam w blokowisku..gdzie sie cpa..pije.. i bije..wiec nie ucz mnie o róznicach...poprpostu wiem swoje...to ze Ty masz poglad na to taki a nie inny to juz Twoja sprawa...
  • 0

budo_mijar
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 302 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wroclaw
  • Zainteresowania:Capoeira

Napisano Ponad rok temu

Re: moda na ubrania ?
Ludzie.. ileż można o chuliganach??

Mariusz:

cytuję za:
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]


chuligan m IV, DB. -a, Ms. ~nie; lm M. ci -i, te -y, DB. -ów
«człowiek naruszający obowiązujące normy współżycia społecznego; łobuz, awanturnik»
Banda chuliganów.


Więc nie dziw się że:

Kurwa potem sie mówi o Chuliganach z oni to ze oni tamto...


Bo taka jest definicja chuligana... że Ty posługujesz się określeniem chuligan w spaczonym znaczeniu pozytywnym, to już nie jest problem nikogo kto posługuje się językiem polskim.

Tyle w temacie.
Zamknąć to bo, się dziwne rzeczy dzieją i zaraz znowu będzie o kibolach.
  • 0

budo_mariusz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 104 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: moda na ubrania ?
Masz racje.....Mnie wogule dziwi to ze tutaj sie zaczał temat o chuliganach bo temat brzmi innaczej.. :? i juz pisałem wczesniej ze nie gadamy tutaj o chuliganach tylko o temacie...
  • 0

budo_diriz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 348 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: moda na ubrania ?
hehe no juz tak do topiku - to po prostu kretynska moda jak juz ktos tu napisal, tez mi odkrycie zrobili nasi podworkowi bandyci - lysole od poczatku powstania powiedzmy "ruchu" skinowskiego nosza szmaty utozsamiane z walka i jakos wczesniej o tym nikt nie pisal. ja tez mam bluze pitbula (nawet dwie, i to nawet z psem udajacym fightera vale tudo) i co, to oznacza ze jestem chuliganem? ostatni chuliganski wybryk jaki sobie przypominam w moim wydaniu to podlozenie panu od matmy gotowcow na przerwie do jego teczki. nie dajmy sie zwariowac! 54672819 razy bylo tu juz walkowanie na temat braku wzorcow, frustracji mlodziezy i td. wszystko to prawda, ale nie zmienia to faktu ze polmozgiem TRZEBA SIE PO PORSTU URODZIC i potem zostac chuliganem i byc dumnym z tego ze wyladowuje sie swoja agresje na innych ludziach. mieszkal.em prawie caly zycie na blokowichu jak pewnie mnostwo ludzi tutaj, wiec nie bede nic juz pisal o tym bo swietnie jest to znane z autopsji.

a na dowod polmozgostwa cos o starszej mlodziezy - z takim zrytym beretm TRZEBA SIE URODZIC i nic tego pozneij nie zmieni:

Dziennik Łódzki:

Akademik.
Impreza.
11 pietro.
Duuuzo alkoholu.
Ubawione towarzystwo, wlasciwie to byla typowo samcza
impreza, gdyz o zadnych niewiastach mowy nie bylo. Zreszta to ma akurat
najmniejsze znaczenie.
Tak wiec ubawione i rozluznione alkoholem towarzystwo postanowilo
zrobia cos totalnie odjechanego. Znalezli wiec ochotnika
(który sam sie zglosil!) i postanowili wyslac go na Marsa. I nie byloby w
tym nic smiesznego, gdyby nie to, iz imprezowicze wpakowali
delikwenta do pudla, podpisali je tekstem "MISJA NA MARSA" i ...
wyrzucili przez okno.
Z tego wlasnie, wyzej wspomnianego, 11 pietra.
Historia z poczatku zabawna, zamienila sie w koszmar.
Chlopak oczywiscie zginal na miejscu.
Zaniepokojeni ludzie, widzac szczatki
ciala w kaluzy krwi, zadzwonili na policje.
Ta, powiazujac fakty i idac za glosami nadal
odbywajacej sie imprezy, skierowala sie do odpowiedniego
pokoju. I co zastali?
Otoz drugie pudelko. Na którym widnial napis "MISJA
RATUNKOWA".
Gdy policjanci otworzyli pudelko i zapytali, co tu sie
dzieje, uslyszeli:
wlasnie mielismy zamiar wyslac misje ratunkowa.
Bo stracilismy kontakt radiowy z poprzednikiem.
A z pudelka wyszedl kolejny student...


  • 0

budo_kubutek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 606 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:że znowu?

Napisano Ponad rok temu

Re: moda na ubrania ?
8O O kufa................... 8O
Misja ratunkowa :roll:
  • 0

budo_dran
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 326 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łomża
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: moda na ubrania ?
Mariusz a ile Ty masz lat jesli mozna spytac ? Bo jak ktos pisze, zeby go nie uczyc bo pol zycia przezyl na szarym blokowisku i jest taki doswiadczony, to musi juz miec chyba dobrze z gorki ;)
Inna sprawa, ze troche dziwne jest gloszenie hasel typu "beznadzieja zycia, szara rzeczywistosc" itp. glownie przez nastolatkow, ktorzy to tych trudow jeszcze w przewazajacej wiekszosci nie zaznali, nie maja rodziny na utrzymaniu itp. Juz predzej powinni takie teksty wyglaszac ich rodzice, a jakos nie przychodzi im to do glowy...
Tak sie sklada, ze ostatnio panuje moda, na kreatywnosc, aktywnosc itp. Takich ludzi szukaja pracodawcy itd. Wiec jak ktos chce sie przygotowac do zycia, rywalizacji o prace itp. to moze powinien wykazac sie wieksza otwartoscia umyslu i pomyslowoscia, niz stanie i opluwanie klatki schodowej kazdego dnia ?
Jak kazdy chce sie tylko wtopic w tlum i przezyc zycie nic nie robiac konstruktywnego, to nie dziwne, ze ma takie poglady na temat otaczajacej go rzeczywistosci. Prawda jest taka, ze starczy ruszyc lbem, a znalezienie sobie ciekawych zajec wcale nie musi pociagac za soba wielkich kosztow.
Macie szare przytlaczajace blokowiska? No ciekawe... Tylko jak sie na nich pojawi cos nowego, kolorowego, to jest natychmiast niszczone... Szara ta rzeczywistosc nie? Jak dzieciaki same sie wkrecaja w takie klimaty, bo cieszy je gdy moga sobie np. postac pod blokiem i ogrzac sie przy plonacych beczkach jak czarnuchy z getta na teledyskach, to niech nie winia za to rzeczywistosci, tylko swoja zryta psyche.
A co do mody na ciuchy to mnie osobiscie nic nie przeszkadza, byle sie zachowywali normalnie, to niech nosza co chca. Gorzej jesli ta moda na stroj laczy sie z okreslonym zachowaniem. Bunt nastolatkow - nic nowego. Kazdy to chyba przechodzil i nic tego nie zmieni. Mozna tylko probowac ukierunkowac to troche inaczej, bo taka chuliganka zaczyna byc powaznym problemem dla otoczenia.
  • 0

budo_sir
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 100 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: moda na ubrania ?
Dran dobrze, ze jestes optymista i wierzysz, ze kazdy ma szanse, bo to prawda. Ale te szanse sa zajebiscie nierowne. Niektorzy sa niemal przegrani na starcie a inni moga byc matolami i sie opieprzac a i tak skoncza studia i po protekcji zalapia sie na lepsze posadki. Sam to wiem, bo wstyd mi ale sie przyznam nie raz znajomym zalatwialem rozne rzeczy dla ich dzieci, ktore jak na moje powinny dostac lanie i zostac w poprawczaku umieszczone. Syn kumpeli kopnal nauczycielke bo chciala mu fajke zabrac. Zwykly chlopak z osiedla polecial by za to ze szkoly. A ten tylko dostal upomnienie, bo kumpela akurat ma znajomosci. Czesto widze tego palanta, zero szacunku dla matki, dwa samochody po pijaku rozbil i co? Studia skonczy i zalapie lepsza robote niz ktos ze wsi bez plecow.
  • 0

budo_mariusz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 104 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: moda na ubrania ?
mam 18 lat..i duuuzo przezyłem na blokach....nie chodziło o to zeby nie pouczał o zycui w sensie zycia :lol: tylko w sensie zycia na bloku...bo mysle ze u mnie dopiero sie zblizaja lata w których naucze sie zycia :)
  • 0

budo_mariusz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 104 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: moda na ubrania ?
a tak wogule to pokaz mi zdanie gdzie napisałem ze jestem jakis doswiadczony??bo cos nie moge znalesc...
  • 0

budo_dran
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 326 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łomża
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: moda na ubrania ?

Staryy ja cały czas mieszkam w blokowisku..gdzie sie cpa..pije.. i bije..wiec nie ucz mnie o róznicach...poprpostu wiem swoje...

A jakos tak sie zasugerowalem ;) Nie obrazaj sie, to nie bylo zlosliwe stwierdzenie, tylko nawet z perspektywy tych marnych paru latek jakos smiac sie chce jak to sie czlowiekowi od zawsze wydawalo ze taki doswiadczony jest ;)
Edit:
A wogole to niby zycie w bloku ma byc juz samo w sobie takie straszne? ;) Ja mieszkalem w bloku gdzies do polowy szkoly sredniej i fajnie wspominam... A to, ze na blokowiskach mozna teraz zebrac po ryju itd. to juz wlasnie wina podejscia malolatow do zycia, a nie faktycznej nedzy.

Sir fakt, szanse sa bardzo nierowne, ale swoim zachowaniem mozna je albo poprawic albo sie pograzyc, chyba w to nie watpisz? Niestety, co do cwaniaczkow z kasa i znajomosciami to prawda i wszystko im w zyciu latwo przyjdzie, ujdzie na sucho (do czasu oczywiscie az nie zrobia czegos czego sie juz nie da zatuszowac, a takie osoby maja sklonnosc do obrastania w piorka). Ale nikt nie mowil, ze zycie jest sprawiedliwe... Tylko to, ze nie jest sie od urodzenia super bogatym i nie ma sie koneksji, to nie powod zeby reszte zycia spedzic przed telewizorem z flaszka w reku albo obijajac innym mordy na ulicy, nieprawdaz?
A niestety ostatnio taka moda, ze dzieciaki lubia sie wkrecac w klimat narzekania i wrecz na sile pokazuja jakie sa pokrzywdzone w zyciu... Co dziwne zalapuje sie na to wiele dzieciakow z dobrze sytuowanych rodzin, wiec nie jest to znow kwestia czysto materialna. Fakt, ze ci naprawde biedni i malo zdolni maja powody do narzekan, co i tak najlepszym wyjsciem z sytuacji nie jest mimo wszystko. Tylko to co sie dzieje to juz jakas paranoja na szeroka skale ;) Dla czesci taka jest moda, dla innych sposob na usprawiedliwienie swoich wybrykow... A mysle, ze jednak sporo osob naprawde bedacych w kiepskiej sytuacji stara sie to jakos zmienic i nie obnosi sie wokol ze swoim nieszczesciem.
  • 0

budo_sir
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 100 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: moda na ubrania ?
Trafne obserwacje Dran, zgadzam sie.
  • 0

budo_malkavian
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 731 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Cracoviae

Napisano Ponad rok temu

Re: moda na ubrania ?
ja do policji nic nie mam . wielu moich znajomych jest dresami ale nie huliganami. oczywiście nie należą moze do kolka rozancowego ale są kulturalni i sympatyczni pomimo ubioru i długości włosów (nawiasem mam włosy długości 3 mm ale ani sposobem ubeirania (new yorker rulez) ani zachowaniem nie przypomniam huligana) oczywiście miłośc do ukochanego klubu t druga sprawa niestety nierozlącznie związana z pseudokibicami
  • 0

budo_mariusz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 104 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: moda na ubrania ?
Ee not o z tego wynika ze Twoii ziomale sa pozerami jakimis albo nie wiem...:/dresy..ktrótkie włosy...nie sa chuliganami??? hmmm nie wiem ziomek o co Ci chodzi...naprawde jakos dziwnie to napisałes.....
  • 0

budo_spid
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 713 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: moda na ubrania ?

Staryy ja cały czas mieszkam w blokowisku..gdzie sie cpa..pije.. i bije..wiec nie ucz mnie o róznicach...poprpostu wiem swoje...to ze Ty masz poglad na to taki a nie inny to juz Twoja sprawa...


W życiu nie czytałem większych bzdur, które ty, Mariuszu zawierasz w swoich postach .Buhahahaha .Ja też przez pierwsze 18 lat swojego życia mieszkałem na blokowisku. Kradli, bili, pili na klatce, a sąsiad z góry dilował, żeby było śmieszniej. Spadam z krzesła jak czytam twoje posty. Nie rób z siebie męczennika, bo mieszkasz odrapanym bloku. Każdy ma przesrane w dzisiejszej rzeczywistości. Cała ta podwórkowa ideologia to bzdury wymyślone przez chłopaków, którym nie chce się wysilić aby porządnie pouczyć się w szkole i do czegoś dojść, tylko pierdolą od rzeczy o braku szans itp. Beznadzieję życiową w której pozostają na własne życzenie rozładowują na przechodniach i stadionach, na porządnych ludziach którzy pracują i przez podatki łożą na podstawowy zakres edukacji dla takich kacapów. Jak się bardzo chce to można mieć normalne życie i nie piepsz mi tu o "spalonych w blokach".
Jak widzę ścianę z wyspejowanym dumnie napisem hooligans to mam ochotę się na nią zbełtać.
Howgh! Rzekłem.
  • 0

budo_malkavian
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 731 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Cracoviae

Napisano Ponad rok temu

Re: moda na ubrania ?
dopuszczam taka mozliwosc ze sa pozerami
  • 0

budo_mariusz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 104 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: moda na ubrania ?
Uzurpator smiac to mi sie chce po tym co ty piszesz....po 1 ja nie jestem zadnym chuliganem...po 2 Nie narzekam na szare bloki tylko pisze jak to wyglada wcale nie pisze ze uwzam ze jest mi zle w zyciu bo...jakos mi sie dobrze układa ;] Wiec najpierw sie naucz czytac ze zozumieniem a potem cos odpisuj nara
  • 0

budo_wolverine
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 407 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: moda na ubrania ?
bk o tym wczoraj w tv było w programie nakręcona noc czy jakoś tak.
  • 0

budo_cube_0
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 112 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:BDG

Napisano Ponad rok temu

Re: moda na ubrania ?
Mariusz ja tez zrozumialem jak bys na to wszystko narzekal i byl znudzony zyciem wiec to niejest chyba problem czytania ze zrozumieniem
  • 0

budo_mariusz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 104 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: moda na ubrania ?
No to chyba masz problem ziomek.... :? bo ja jakos pisałem w innej intencjii.....Wasz problem mnie wali co Ty sobie myslisz wiesz??? :)
  • 0

budo_hasegawa
  • Użytkownik
  • Pip
  • 16 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Mysłowice

Napisano Ponad rok temu

Re: moda na ubrania ?
co do tematu, to żal mi tyłek ściska, jak widzę małoletnich gnojków poubieranych w takie dresy. a najbardziej mnie rozwala łeb z bluząValetudo, kiedy nawet pojęcia nie ma co to oznacza :wink:
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024