Skocz do zawartości


Zdjęcie

moda na ubrania ?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
107 odpowiedzi w tym temacie

budo_dxa
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 386 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

moda na ubrania ?
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Coz niebawem nie tylko dres stanie sie zwyczajowa mozliwoscia na nadciagajace klopoty :)
  • 0

budo_)pit(
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1105 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:100Lica
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: moda na ubrania ?

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Coz niebawem nie tylko dres stanie sie zwyczajowa mozliwoscia na nadciagajace klopoty :)


hmmmm, po tym forum spodziewalem sie jednak jakiegos lepszego arta.

skejty sie jusz przejadły, to nastała moda na chuliganke...
  • 0

budo_tsuki
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 253 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Z Warszawy

Napisano Ponad rok temu

Re: moda na ubrania ?
To dobrze - z dala widać z kim się ma do czynienia.

Więc jak idzie taki sam to go można wychować :)
  • 0

budo_grozes desperades
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 153 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Skądinond

Napisano Ponad rok temu

Re: moda na ubrania ?
młodzież szuka ideałów wzorow skejci sie przeżyli teraz bedzie hooliganka a później mozę moda na radio maryja nie wyczujesz. Najbardziej martwi mnie to ze ludzie nie kierują sie własnym rozumem tylko "biorą" czyjeś poglady nie zastanawiajac sie nad nimi i uwazają ze sa najlepsze i ich własne idywidualne.Kazdy chce byc inny lepszy a nikt nie chce byc sobą-taka jest typowa mentalnosc młodzieńc. Apeluje tylko o jedno ludzie troche wiece zdrowego rozsadku...



P.S. lepiej czasem jakąs ksiażke przeczytać,to nie boli niż stać bezmyslnie pod blokiem
  • 0

budo_zandark
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 370 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: moda na ubrania ?
ciekawe kiedy wruci moda na jojo :)
  • 0

budo_mar1an
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 292 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:koshaolin/poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: moda na ubrania ?
no moda na chuliganke jest coraz bardziej widoczna ,wczoraj na koncercie widzialem chlopaka chudziutkiego ,nie przypakowanego ale oczywiscie lysego a na plecach dumnie wyeksponowany pittbull w rekawicach bokserskich i napis VALE TUDO :) obysmy tylko takich chuliganow mieli :D . tak poza tym ,przeciez te ciuchy londsdale i everlast sa strasznie drogie , zwyklych oprychow na nie stac ? :? chyba ze kradna po to zeby nowy dresik z napisem hooligans sobie sprawic :? Co to za subkultura, jakiej oni muzyki sluchaja :?:
jak dla mnie to zwykli idioci a nie subkultura(subkultura nazwac mozna chociazby hip-hop,na ktora sklada sie graffiti,breakdance,rap,deskorolka),oni nie maja zadnych zajec wiec stoja w bramach i zaczepiaja normalnych ludzi.
  • 0

budo_shannar
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 685 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:P.I.Ł.A / Toruń
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: moda na ubrania ?

Nienawiść do policji, tak zostałem wychowany, ten, kto z nimi trzyma, na zawsze jest przegrany, HWDP! - nuci piosenkę warszawskiego zespołu Proceder


To jest raczej kawalek HempGru(ach ten 'profesjonalizm" pismakow).
  • 0

budo_)pit(
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1105 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:100Lica
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: moda na ubrania ?

:? chyba ze kradna po to zeby nowy dresik z napisem hooligans sobie sprawic :? Co to za subkultura, jakiej oni muzyki sluchaja :?: jak dla mnie to zwykli idioci a nie subkultura(subkultura nazwac mozna chociazby hip-hop,na ktora sklada sie graffiti,breakdance,rap,deskorolka),oni nie maja zadnych zajec wiec stoja w bramach i zaczepiaja normalnych ludzi.
.


Ciuchy maja,

muza - "Contra Boys", oraz "Honor" i " Konkwista88" (te 2 ost. to raczej skin heads, ale contra to typowa muza kibicowska)

A kto na samym pocz. wiedzial o Molescie, o NAS itp?? Tylko nieliczni, a reszta sie z tego smiala.

Muze maja, co dalej??
na pocz. wszyscy skate jeździli na desce\rolkach (z czasem to zanikło i pozostały tylko ciuchy), w tym wypadku mamy wyjazdy na mecze piłkarskie , oraz treningi na siłce\ma
podst. hobby i element łączący maja

czego wiecej potrzebujesz do subkultury??
i tak wymienilem 3 el. nowej subkultury, dla porównania w przyp. metali terz moge wymienic tylko 2-3 el. - ciuchy, muze która słuchaja, smi próbuja robic muze i nic wiecej (bo to ze pija, robia wieczorki zapoznawcze czy inne takie to wyst. wszedzie, nawet bez zadnej subkultury).
  • 0

budo_mar1an
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 292 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:koshaolin/poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: moda na ubrania ?
hmm jesli chodzi o deskorolke to wcale nie zanikla, no ale nie o tym :-)
mowisz ze ciuchy maja,muze maja OK, i jeszcze chodza na silke :] toz to sportowcy :)
spoko jesli uznac to za subkulture to jest to bardzo uboga subkultura.
wydaje mi sie ze kazda subkultura powinna miec jakies podstawy ideologiczne ,dam przyklad hiphopu bo jest mi najblizszy mimo wszystko.artysci przekazuja jakies wartosci daja nadzieje ze mozna wyrwac sie z tego szarego blokowiska,miec normalna prace itp.dobra moze i naciagane :-) ale jesli ideologia subkultury hooliganow jest dawanie po mordzie nieznajomym
to po prostu sssuper :)
  • 0

budo_)pit(
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1105 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:100Lica
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: moda na ubrania ?

Nienawiść do policji, tak zostałem wychowany, ten, kto z nimi trzyma, na zawsze jest przegrany, HWDP! - nuci piosenkę warszawskiego zespołu Proceder


To jest raczej kawalek HempGru(ach ten 'profesjonalizm" pismakow).


gdyby pismak odrobil zadanie bojowe to pojawil by sie txt piosenki w stylu
"stoimy razem, spowici w tym, zgiełk awantury, bitewny krzyk, nad głową flagi, powietrze drga, odczuwasz sile, gdy zabijasz strach,
(ref.) to czas, by isc, by stanąc, do walki wręcz, gdy wróg naciera, niecofasz sie, to czas, by walczyc, za honor nasz, przyjaciół twych krąg, zewsządz otacza cie, w oparach gazów, gumowych kul, gotowy przekaz, na wroga ruch, wojna umysłów, napięcia stan, jesli wytrzymasz, wygrałes jusz
(jeszcze raz refren).."

, - oznacza chwilke pauzy

wydaje mi sie ze kazda subkultura powinna miec jakies podstawy


walczyc z własnymi słabosciami, poprzez ciężki trening i zabijanie strachu droga do samodoskonalenia własnej osoby

ale jesli ideologia subkultury hooliganow jest dawanie po mordzie nieznajomym
to po prostu sssuper :)


do tego samego mozemy sprowadzic "ideologie" wszystkich uderzanych MA, a szczególnie tych które maja zawody w full contakcie
  • 0

budo_mar1an
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 292 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:koshaolin/poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: moda na ubrania ?
no tak, ideologia hooliganow polega na tym zeby cos porozpieprzac ,wyrzyc sie porozwalac radiowozy i porzucac kamieniami w policjantow :X :X najgorsze jest to ze tlumacza to tym ze walcza o honor klubu , walcza pod jego flaga :( fajni kibice rzeczywiscie :? jestem pewien ze zaden prawdziwy kibic nie przyznaje sie do tych idiotow ktorzy robia ustawki i demoluja stadiony pilkarskie
  • 0

budo_mar1an
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 292 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:koshaolin/poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: moda na ubrania ?

do tego samego mozemy sprowadzic "ideologie" wszystkich uderzanych MA, a szczególnie tych które maja zawody w full contakcie


tak tylko ze we wszystkich uderzanych czy nieudarzanych MA zawodnicy ktorzy to trenuja i staja do walki na macie czy w ringu godza sie na to by walczyc i ewentualnie przegrac.nie porownoj napadania na ludzi do walki w ringu!
  • 0

budo_)pit(
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1105 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:100Lica
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: moda na ubrania ?

no tak, ideologia hooliganow polega na tym zeby cos porozpieprzac ,wyrzyc sie porozwalac radiowozy i porzucac kamieniami w policjantow


wlasnie po ta sa ustawki zeby walczyc TYLKO miedzy soba, bez zadnych postronnych os.

:X :X najgorsze jest to ze tlumacza to tym ze walcza o honor klubu , walcza pod jego flaga :(

tutaj masz całkowita racje, lepiej zeby zamiast pod barwami klubowymi walczyli po prostu pod wymyslonymi przez siebie nazwami swoich ekip, bez zadnego babrania sie w honor klubu

fajni kibice rzeczywiscie :? jestem pewien ze zaden prawdziwy kibic nie przyznaje sie do tych idiotow ktorzy robia ustawki i demoluja stadiony pilkarskie

pomijajac jusz fakt ze w mniejszych klubach za oprawe i huliganke w wiekszosci odpowiedzialne sa te same osoby to niestety musze cie zmartwic bo zdecydowana wiekszosc małolatów chce byc wlasnie taka, to ich idole, z którymi sie utożsamiaja np. poprzez noszenie podobnych ciuchów
  • 0

budo_)pit(
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1105 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:100Lica
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: moda na ubrania ?

do tego samego mozemy sprowadzic "ideologie" wszystkich uderzanych MA, a szczególnie tych które maja zawody w full contakcie


tak tylko ze we wszystkich uderzanych czy nieudarzanych MA zawodnicy ktorzy to trenuja i staja do walki na macie czy w ringu godza sie na to by walczyc i ewentualnie przegrac.nie porownoj napadania na ludzi do walki w ringu!


generalnie na ustawkach niema przypadkowych ludzi (a przynajmniej tak byc powinno)

sorka za 2 posty z rzędu, gdyby jakis mod. mugl je polaczyc w jeden.
  • 0

budo_mar1an
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 292 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:koshaolin/poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: moda na ubrania ?
no wlasnie .. widze ze chociaz po czesci sie zgadzamy :wink:
zaraz dyskusja zejdzie na problem braku autorytetow dla wspolczesnej mlodziezy.bo jesli lysy cwiercinteligent w dresie imponuje mlodym chlopakom to juz jest problem prawda ? :?



a jesli chodzi o ustawki to nie popieram i uwazam za mega kretynskie ,dobra niech im bedzie i niech sie leja, ale niech tez nie ruszaja normalnych ludzi,bo dobrze wiemy ze dzialalnosc hooliganow nie ogranicza sie do "grzecznych" ustawek i bicia sie pomiedzy soba ! i tu wraca temat stania w bramach i zlodziejstwa :!: skad oni maja kase na ciuchy everlasta :?: :?:
  • 0

budo_)pit(
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1105 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:100Lica
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: moda na ubrania ?

zaraz dyskusja zejdzie na problem braku autorytetow dla wspolczesnej mlodziezy

nie moja (nasza) działka, zostawmy to specjalistą

.bo jesli lysy cwiercinteligent w dresie imponuje mlodym chlopakom to juz jest problem prawda ? :?

co do nieświadomch dziaciaków z art. to sie zgadzam, co do starszych - kazdy podejmuje wlasne decyzje za które jest w pełni odpowiedzialy. Zycie to sztuka wyboru.

a jesli chodzi o ustawki to nie popieram i uwazam za mega kretynskie, ,dobra niech im bedzie i sie leja,

Uznajmy je za "zło konieczne", nałużmy jakies restrykcje, czy terz "kontrole" tak zeby

ale niech nie ruszaja normalnych ludzi !



i tu wraca temat stania w bramach i zlodziejstwa :!: skad oni maja kase na ciuchy everlasta :?: :?:

a skąd ty masz kase na swoje bluzy?? jezeli dobrze skojarzylem, to jestes skate, a ceny dobrej jakosci bluz skejtowskich (jak to sie odmienia??) sa porównywalne do ceny bluz "kibicowskich". Z cenami spodniii jest zapewe podobnie. Tym młodszym kupuja rodzice, a starsi (o dziwo) czasami terz pracuja i kupuja sobie sami.

P.S. Zanim dopieprzysz sie do ost. częsci przypomnij sobie film blokersi (takie cus pana Latkowsiego o skate), tam byl taki motyw na boisku, ze stoi cala ekipa skejtów, i jeden mówi, nas tu jest 25, a tylko 3 pracuje, i wszyscy zyja.
P.S.2 Dokladnych cyferek niepamietam, ale sens zostal zachowany
  • 0

budo_mar1an
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 292 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:koshaolin/poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: moda na ubrania ?
po pierwsze nie jestem skejtem :wink: po prostu z tych wszystkich istniejacych subkultur ta jest mi najblizsza(nie wiem takie otoczenie,osiedle)
kwestia ciuchow - zgodze sie mozna je kupowac ok,ale sam zabiles swoj argument poniewaz ludzie z "nizszych" sfer czyli tacy ktorzy sa biednymi skrzywdzonymi przez los skejtami i HOOLIGANAMI nie sa zbytnio wyksztalconymi ludzmi i nie moga miec dobrze platnych prac jesli w ogole jakas znajda, a za srednia krajowa 800 zl nie mozna sie ubrac w dobrym sklepie nie sadzisz :?
ludzie ktorych nazywamy chuliganami zazwyczaj wywodza sie z najbiedniejszych dzielnic miast
kradna,napadaja i stad maja kase - takie moje zdanie
skad ja mam kase na swoje ciuchy?no dostaje od rodziny forse bo nie jestem jeszcze w wieku produkcyjnym :)

P.S. nie dopieprzam sie tylko poddaje pod watpliwosc
pozdro
  • 0

budo_jerryisback
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 291 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:kosh/wwa
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: moda na ubrania ?
tak sie przyczepie. film blokersi nie mial nic wspolnego ze skejtami - byl o polskiej scenie hiphopowej.

subkultura kiboli i drechow to dla mnie dno skonczone. banda cwiercmozgowcow i bicepsami wiekszymi niz mozg. napieprzaja sie miedzy soba, niszcza stadiony, mienie miasta, tluka ludzi, okradaja, pchaja towar na ulicach. jezdza na roboty za granice skad czesto nie wracaja przez kilka lat i to nie z powodu ze maja dobrze platna pozycje.

mowisz ze ustawki maja... przeciez to glupota skonczona. jakie zlo konieczne... debilizm nie zlo konieczne.

hajs na ciuchy maja pewnie do matce wyciagaja z portfela albo kradna. ja tez jestem blisko kultury hh i wcale nie kupuje od razu spodni massa, bluz clinica albo no1... a ciuszki everlasta i blyszczace buciki z 3 paskami albo z lyzwa do tanich nie naleza...
  • 0

budo_xiosan
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 311 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:zza pleców / Wa-wa

Napisano Ponad rok temu

Re: moda na ubrania ?
Mam kilku kolegów, którzy noszą ciuchy Pitbula, słuchają Hip-hopu i wcale nie są hooliganami. Ale to rzeczywiście dziwne. Bo niby spokojni, a jak zaczepisz...
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_zniwiarz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 273 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:slupsk AdG

Napisano Ponad rok temu

Re: moda na ubrania ?
a ja na to no comment

nie macie juz o czym dyskutowac? :lol:

nie lubie hooliganow... jak tacy madrzy to prosze SW, Box :P i jakies walki
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024