Skocz do zawartości


Zdjęcie

SUS500-OXANAVAR(epistane)


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
35 odpowiedzi w tym temacie

barto5
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1009 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Śląsk B-B
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Kulturystyka
    muzyka
    boks
    sporty siłowe
    kobiety :D
  • Staż [miesiące]:od 2007 z przerwami kontuzjami itp.

Napisano Ponad rok temu

Re: SUS500-OXANAVAR(epistane)

Teraz biore 4tabsy dziennie Oxanavaru i narazie nie ma rewelacji. Pompy sa slapsze niz na SUSie. Waga stoi w miejscu, obwody tez stoja. No i pojawily sie juz skutki uboczne czyli mocno odczowalne tetno, delikatny spadek libido. Jedyne co moge powiedziec pozytywnego o tym PH to to ze wytrzymalosc na treningu jest extra. Mam nadzieje ze sie jeszcze rozkreci.


no raczej słabiej będzie działał jak byś go wrzucił jako pierwszy w cyklu to by dużo lepiej działał ale już sus słabiej
  • 0

janu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1702 postów
  • Pomógł: 0
27
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: SUS500-OXANAVAR(epistane)

no raczej słabiej będzie działał jak byś go wrzucił jako pierwszy w cyklu to by dużo lepiej działał ale już sus słabiej



Pewnie to tez ma znaczenie, ale na susie nie czulem zadnych sajdow a od mometu jak zaczalem brac epi to zaczely sie pokazywac. na susie libido bylo na plus a od czasu zazywania oxsanavaru zaczelo sie pogarszac ;) , wiadomo ze im dluzej ciagnie sie cykl na PH to coraz wiecej skutkow ubocznych bedzie sie pokazywac, ale dziwi mie to ze tak nagle :) . SUS w swoim skladzie zawiera oslonki, naturalny boster testosteronu i slynna supstacje methoxsy gona, pozatym jest nie metylowany.
Ja jednak mysle ze moje epi sie jeszcze rozkreci z tego co wiem to ten PH sie dlugo rozkreca.
  • 0

janu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1702 postów
  • Pomógł: 0
27
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: SUS500-OXANAVAR(epistane)
Panowie zwiekszylem ilosc kalori i Oxanavar zaczol przynosic oczekiwane rezultaty. Masa ruszyla jeden kg na plus, obwody tez zaczely sie poprawiac, sila tez na plus ale zobaczymy dokladnie ile pojdzie na klate. Czyli na epi tez idzie budowac mase tylko potrzebna jest ogromna nadwyzka kaloryczna teraz wale okolo 4g-4,5g bialka na kilogram ciala dziennie.
  • 0

janu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1702 postów
  • Pomógł: 0
27
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: SUS500-OXANAVAR(epistane)
To co moge powiedziec o ostatnich treningach to EXPLOZJA sily. Na klate podnioslem o 7 powtorzen wiecej niz ostatno potem dolozylem 5kg i tez podnioslem piec razy wiecej, zaszokowalo mnie to! :) Ale zaraz za tym idzie mocny bol stawow, podczas cwiczen nie do wytrzymania.Slyszalem ze epi jeszcze wysusza stawy-cos wtym jest. W zwiasku z tym zaraz zakupilem glukozamine. Co do masy to delikatnie brnie do przodu. Masa nie idzie juz taka czysta przez ta nadwyzke kaloryczna. ;)
  • 0

janu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1702 postów
  • Pomógł: 0
27
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: SUS500-OXANAVAR(epistane)
Dzisiaj koncze cykl. Podsumowanie na SUSie juz bylo no to teraz kilka slow podsumowujacych cykl na Oxanavarze. Masa poszla mi 2 kg ale nie byl to taki czysty miesien jak w przypadku SUS500, pod koniec cyklu troche mnie zalalo ale nie ma sie co dziwic bo mialem dosc spora nadwyzke kaloryczna. Probowalem wlaczyc spalacz tluszczu ale niestety nie byl to dobry pomysl poniewaz w polaczeniu z PH wywolal ogromne skoki cisnienia , mocne i bolesne kolatanie serca i nie przespana noc :) Oczywiscie po odstawieniu spalacza wszystko wrocilo do normy. W bicepsie poszlo 0,5cm w udzie cos okolo 1cm. Sila dosc ostro na +, na klate dolozylem 7kg i szlo jak maselko.
Skutki uboczne: minimalny spadek libido, ból stawow,mocne tentno.
Jest to dobry PH, podkreslam ze byl stosowany jako drugi i dzialanie moglo byc troche oslabione.

Ogolnie na calym cyklu zbudowalem 5kg masy. Biceps powiekszyl sie 1,3cm, w udzie okolo 2cm.
Sila poszla dosc mocno ale dolozylem na klate tylko 7kg bo bol stawow jest nie do wytrzymania.
Skutki uboczne wystapily tylko po Oxsanavarze(byly opisane wyzej).
SUS okazal sie dlamnie rewelacja, zwracam tu szczegolna uwage na brak skutkow ubpcznych ;) . Oxanavar jest tez dobrym PH ale minimalne skutki uboczne pojawily sie.
W sumie celem byla odbudowa wakacyjnych strat no i cel zostal osiagniety. Cykl uwazam za udany.
Kilka fotek na koniec z obecnej formy.

Załączony plik  DSC06992.JPG   143,88 KB   174 Ilość pobrań
Załączony plik  DSC06999.JPG   152,93 KB   204 Ilość pobrań
Załączony plik  DSC07001.JPG   150,7 KB   170 Ilość pobrań
  • 0

pawel251
  • Użytkownik
  • 6 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: SUS500-OXANAVAR(epistane)
Wszystko ladnie poszlo !! Towar dal rade, wrzuc fotki przed jesli posiadasz
  • 0

janu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1702 postów
  • Pomógł: 0
27
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: SUS500-OXANAVAR(epistane)

Wszystko ladnie poszlo !! Towar dal rade, wrzuc fotki przed jesli posiadasz


No wlasnie nie posiadam, ale mysle ze fotki i tak by nie uchwycily roznicy.
Za jakis czas napisze jak poszlo podtrzymanie masy i odblok.
  • 0

KAM

    Wujek

  • Ekspert
  • PipPipPipPip
  • 3978 postów
  • Pomógł: 8
105
Bardzo Dobra
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:Płynę od 2008

Napisano Ponad rok temu

Re: SUS500-OXANAVAR(epistane)
No nieźle :) ;)
  • 0

janu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1702 postów
  • Pomógł: 0
27
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: SUS500-OXANAVAR(epistane)
Kilka slow dotyczacych odbloku i podtrzymania masy:

Wymienilem novedex XT na Arremedext XTR i dodalem do tego tribulus(tribusteron Olimp, bylo to bardzo dobre posuniecie poniewaz treningi po tych suplach sa zajebiste! Calkiem niezla pompa, cala masa z cyklu zachowana i co najwazniejsze delikatna poprawa obwodow! widac ze troche sie wyrzezbilem a na wadze jest tyle samo.Dodam jeszcze ze juz od kilku lat nie mialem przyrostow po za cyklem PH a teraz na odbloku moje objetosci poszly troche w gore, jestem bardzo zadowolony z tego odbloku. Juz po kilku dniach stosowania czulem jak libido maksymalnie wzroslo ale pozniej sie unormowalo. :P
No to teraz znowu kilka miesiecy przerwy w PH no a pozniej sie zobaczy moze zrobie cykl na samych anabolizerach? skoro tak dobrze dzialaly.
  • 0

szakull
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:48 (z przerwami)
  • Wzrost [cm]:176
  • Biceps [cm] :37
  • Klatka piersiowa [cm]:94
  • Pas [cm]:84
  • Udo [cm]:53
  • Przysiad [kg]:80
  • Wyciskanie [kg]:100 - 120
  • Martwy ciąg [kg]:60 - 80
  • Waga [kg]:74

Napisano Ponad rok temu

Re: SUS500-OXANAVAR(epistane)

Kilka slow dotyczacych odbloku i podtrzymania masy:

Wymienilem novedex XT na Arremedext XTR i dodalem do tego tribulus(tribusteron Olimp, bylo to bardzo dobre posuniecie poniewaz treningi po tych suplach sa zajebiste! Calkiem niezla pompa, cala masa z cyklu zachowana i co najwazniejsze delikatna poprawa obwodow! widac ze troche sie wyrzezbilem a na wadze jest tyle samo.Dodam jeszcze ze juz od kilku lat nie mialem przyrostow po za cyklem PH a teraz na odbloku moje objetosci poszly troche w gore, jestem bardzo zadowolony z tego odbloku. Juz po kilku dniach stosowania czulem jak libido maksymalnie wzroslo ale pozniej sie unormowalo. :)
No to teraz znowu kilka miesiecy przerwy w PH no a pozniej sie zobaczy moze zrobie cykl na samych anabolizerach? skoro tak dobrze dzialaly.


siema, wlasnie postanowilem rozpoczac swa przygode z PH / na pierwszy rzut mysle o SUS500 ... co radzisz czy sam sus500 wystarczy / oslonka / i clomed (na odblok) czy potrzebny ... cwicze juz pare lat (4 z przerwami nawet do 3 miechow) ostatnio przez stres spadla mi masa do 70kg (wczesniej okolo 78 -80kg) wzrost - 176cm/ sila tez spadla :)
wiesz ludzie roznie pisza jednym poszlo 2 kg innym 10 kg :) ... jedni brali odblok inni nie i jest dobrze ;/ wiec troche namieszane tu ... a mi chodzi o knkretna rozpiske co z czym i ile :/
wielkie dzieki, wierze ze stworzyma solidna mase :D
  • 0

janu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1702 postów
  • Pomógł: 0
27
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: SUS500-OXANAVAR(epistane)

siema, wlasnie postanowilem rozpoczac swa przygode z PH / na pierwszy rzut mysle o SUS500 ... co radzisz czy sam sus500 wystarczy / oslonka / i clomed (na odblok) czy potrzebny ... cwicze juz pare lat (4 z przerwami nawet do 3 miechow) ostatnio przez stres spadla mi masa do 70kg (wczesniej okolo 78 -80kg) wzrost - 176cm/ sila tez spadla :)
wiesz ludzie roznie pisza jednym poszlo 2 kg innym 10 kg :) ... jedni brali odblok inni nie i jest dobrze ;/ wiec troche namieszane tu ... a mi chodzi o knkretna rozpiske co z czym i ile :/
wielkie dzieki, wierze ze stworzyma solidna mase :)



Jedno opakowanie SUS-a na pierwszy cykl wystarczy po trzy tabsy dziennie. 10 dni przed koncem cyklu wlacz kreatyne, przez caly czas tluszcze omega, aminokwasy, MgB6. Odblok wystarczy sklepowy np. novedex xt(zaraz po ostatniej tabletce PH zaczynamy odblok). jesli celem jest masa to zapodaj sobie spora nadwyzke kaloryczna mozesz pomuc sobie gainerem.Aha no i jakas oslonke na watrobe, na cyklu moze byc Verdin a po cyklu hepatil.
  • 0

szakull
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:48 (z przerwami)
  • Wzrost [cm]:176
  • Biceps [cm] :37
  • Klatka piersiowa [cm]:94
  • Pas [cm]:84
  • Udo [cm]:53
  • Przysiad [kg]:80
  • Wyciskanie [kg]:100 - 120
  • Martwy ciąg [kg]:60 - 80
  • Waga [kg]:74

Napisano Ponad rok temu

Re: SUS500-OXANAVAR(epistane)

Jedno opakowanie SUS-a na pierwszy cykl wystarczy po trzy tabsy dziennie. 10 dni przed koncem cyklu wlacz kreatyne, przez caly czas tluszcze omega, aminokwasy, MgB6. Odblok wystarczy sklepowy np. novedex xt(zaraz po ostatniej tabletce PH zaczynamy odblok). jesli celem jest masa to zapodaj sobie spora nadwyzke kaloryczna mozesz pomuc sobie gainerem.Aha no i jakas oslonke na watrobe, na cyklu moze byc Verdin a po cyklu hepatil.

WIELKIE DZIEKI ... zaczynam w tym tygodniu !! zobaczym jak pojdzie i co z tego wyjdzie !!!
a jeszcze jedno jak sus'a 3 tabsy dziennie ? powiedzmy (9rano - 3 po poludniu - 9 wieczorem) gdzies czytalem ze maja byc rowne odstepy czasowe i na dobe 2 (rano-wieczor) ? ... dzieki wielkie jescze raz za porady - poukladam se to wszystko i strat okolo srody - czekam na paczki :) POZDRAWIAM !!
  • 0

szakull
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:48 (z przerwami)
  • Wzrost [cm]:176
  • Biceps [cm] :37
  • Klatka piersiowa [cm]:94
  • Pas [cm]:84
  • Udo [cm]:53
  • Przysiad [kg]:80
  • Wyciskanie [kg]:100 - 120
  • Martwy ciąg [kg]:60 - 80
  • Waga [kg]:74

Napisano Ponad rok temu

Re: SUS500-OXANAVAR(epistane)
... zaczynam w tym tygodniu !! zobaczym jak pojdzie i co z tego wyjdzie !!!
jeszcze jedno jak sus'a 3 tabsy dziennie ?
(9rano - 3 po poludniu - 9 wieczorem) gdzies czytalem ze maja byc rowne odstepy czasowe i dwie na dobe 2 (rano-wieczor) luz ?
i ile oslonki (do kzdej tablety sus'a x2 szt. verdinu ?)
potem przez 6 - 14 dni czy do konca opakowania (novadex 1 tabl. dzienie + 2 hepatil ?)
a reszta omega i hg-b6 - kreatyna zgodnie z zapotrzebowaniem ... czyli z opisu na opakowaniu ...
jak beda jakies pytania bede jeszcze pytal !!!
... dzieki wielkie jescze raz za porady - poukladam se to wszystko i strat okolo srody - czwartku - czekam na paczki :) POZDRAWIAM !!
  • 0

janu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1702 postów
  • Pomógł: 0
27
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: SUS500-OXANAVAR(epistane)

... zaczynam w tym tygodniu !! zobaczym jak pojdzie i co z tego wyjdzie !!!
jeszcze jedno jak sus'a 3 tabsy dziennie ?
(9rano - 3 po poludniu - 9 wieczorem) gdzies czytalem ze maja byc rowne odstepy czasowe i dwie na dobe 2 (rano-wieczor) luz ?
i ile oslonki (do kzdej tablety sus'a x2 szt. verdinu ?)
potem przez 6 - 14 dni czy do konca opakowania (novadex 1 tabl. dzienie + 2 hepatil ?)
a reszta omega i hg-b6 - kreatyna zgodnie z zapotrzebowaniem ... czyli z opisu na opakowaniu ...
jak beda jakies pytania bede jeszcze pytal !!!
... dzieki wielkie jescze raz za porady - poukladam se to wszystko i strat okolo srody - czwartku - czekam na paczki :) POZDRAWIAM !!



SUSa bierz w rownych odstepach czasowych czyli ranao,popoludnie, wieczor. verdinu wystarczy normalna dawka rekomedowana przez producenta(SUS sam w sobie zawiera oslonke na watrobe)Novadex do konca opakowania i hepatil tez w dawkach takich jak na ulotce.
  • 0

szakull
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:48 (z przerwami)
  • Wzrost [cm]:176
  • Biceps [cm] :37
  • Klatka piersiowa [cm]:94
  • Pas [cm]:84
  • Udo [cm]:53
  • Przysiad [kg]:80
  • Wyciskanie [kg]:100 - 120
  • Martwy ciąg [kg]:60 - 80
  • Waga [kg]:74

Napisano Ponad rok temu

Re: SUS500-OXANAVAR(epistane)
witam, Panowie juz po cyklu ... SUS 500 !!
a wiec, mialem jedno opakowanie SUS 500 / sylimarol (choc verdin jest lepszy) / omega 3 gold / chela MAG B6 / MUTANT MASS ... i coz ja osobiscie z efektow jestem zadowolony !!!
wiec dawkowanie susa 1 rano (ze sniadaniem) + 1 wieczorkiem (do 'przedkolacji') a reszte supli lykalem wedlug wskazan (1 tabsa dziennie / mutant roznie nawet do 3x dziennie - zalezalo to od dni treningowych czy nie) po skonczeniu susa wlaczylem creatyne vital maxa i dalej ciagne na mutanicie ... i jak narazie nie ma spadku masy :!: sila sie utrzymuje :D ... ale spadek pompy jest odczywalny i troche miesinie mnie bola na jak cwicze ! ale to chyba normalne ...
troszke o skutkach ubocznych ... wiec wyczytalem ze sus jest gorna polka wsrod PH i nie moge stwierdzic czy jest tak na pewno, ale u mnie ze skutkow uboczynych wystepowal tylko 'lekki' bol brzucha (jak mialem pusty zaladek), uczucie nedecia (co z tym idzie pierdzialo sie troche) ale to sie zalatwialo avtivia badz zwyklym jogurtem.
ALE DO RZECZY CIEKAWSCY
trening mialem cos takiego 1 - klata / triceps 2 - barki / biceps 3 - plecy / nogi (4 x 4 cwiczenia na partie po 10 - 12 powtorzen)
waga poszla - okolo 8 - 9 kilo (waha sie) i moze nie czystej/suchej masy miesniowej ale jak najbardziej przyrosty miesni sa !!
najwieksze przyrosty bylu tak moze nie w pierwszym tygodni ale byly odczuwalne ... ale drugi tydzien - poszlo ostro w gore - trzeci tydzien juz mniej i ostatni tydzien znowu skok masy !!!
sila - poszla i to niesamowicie !!! na klate na plus okolo 20 kilo !!! wiec ja jestem zadowolony - ale najlepsza byla ta pompa i lekkosc ciezarow !!!
spadek libido - minimalny /odczuwalny ! rozne dni :D wiecie jak jest 'czasem poprostu boli glowa'
gino - minimalne / brak ( nie wiem, mam jakies tam chrostki na plecach - ale wydaje mi sie ze sa to 'pociaki' i wczesniej tez byly ale mniej)
i teraz jeszcze jedno ostatnie chyba ... odblok !!! dlugo sie nad tym zastanawialem i po przeczytaniu kilku postow ... i obserwacji swojego organizmu stwierdzilem ze nie bede bral odbloku (niektorzy powiedza ze debil, ale coz ...) ja stwierdzam tak na obserwacji wlasnego organizmu ! i jest to sprawa indywidualna ... i wybor nalezy do CIEBIE !!!
teraz pozostalo tylko poczekac i obserwowac czy bedzie jakis spadek czy nie ... sila / masa !!!
mialem jeszcze cos dopisac ale mysl mi uciekla - AHA
no moze i moglo byc lepiej z przyrostem masy ale tu Panowie jest troche mojej i nie mojej winy co do diety - pracuje i nie moglem sie odzywiac tak jak bym chcial - chodzi o czas (przerwy byly to czasem kroteki szybkie posilki), praca (niestety 12h) wiec tez to co wypracujesz jednego dnie poniekad sie spala w pracy, no i trenieng byl nieregularny (wyzej pisalm o treningu ale wygladalo to tak ze 2 dni ciwiczylem potem dzien w pracy i trzeba dokonczyc trening czy zaczac od barkow - wiecie nie pokrywalo sie to w kazdym razie ze 3 dni treningu i dzien / dwa przerwy) ... no mysle o kolejnym cyklu na jesien i chcialbym sprobowac czegos innego, ale moze powtorze susa tylko inne dawkowanie ...
jakies pytania czy niejasnosci - pytajcie (chetnie odpowiem)
I WIELKIE DZIEKI DLA CHLOPAKOW ZA ODPOWIEDZI NA MOJE POSTY I PYTANIA !!! POZDRAWIAM !!!
  • 0

MaC406

MaC406

    B-52 Stratofortress

  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 3269 postów
  • Pomógł: 2
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: SUS500-OXANAVAR(epistane)
Część, wielkie dzięki za relacje z cyklu ( masz plusa ).
PS Skopiuj swojego posta i załóż nowy temat w dziale Nasze relacje na pewno wszystkim się przyda.
PZDRawiam



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024