Skocz do zawartości


Zdjęcie

późny odblok


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
11 odpowiedzi w tym temacie

donbart
  • Użytkownik
  • Pip
  • 19 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:,śląsk/obecnie Dania
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Zajmuję się zarabianiem pieniędzy,w wolnych chwilach chodzę na siłownię.

Napisano Ponad rok temu

późny odblok
Witam.
Jestem po cyklu prop plus wino 12 tygodni,minęło już tydzień po ostatniej iniekcji a ja nie mam clomidu,po prostu ktoś mnie zawiódł,moje pytanie a właściwie prośba,Panowie co teraz?Może zdobędę za 2 dni a może nie bo mieszkam w Danii ale czy to ma jeszcze sens?już czuję osłabienie organizmu,senność a do tego pojawiła mi się niewielka ilość krwi w moczu(badanie laboratoryjne)to nie mój pierwszy cykl,zawsze miałem odblok,teraz go nie mam tylko tamox i trochę propka ale na odblok już chyba za późno,proszę o radę.Pozdrawiam.
  • 0

MaC406

MaC406

    B-52 Stratofortress

  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 3269 postów
  • Pomógł: 2
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: późny odblok
Siemka, stara zasada nie masz wszystkiego nie zaczynaj cyklu ale to juz sie Ciebie nie tyczy... Załatwiaj ten Clomid :P Idz do sklepu i kup PCT z Anabolic Xtreme lub Novedex XT z Gasapri. Zakup Ergo-Pharm 6-OXO lub ALRI Restore oraz ZMA. Najwazniejsza sprawa jak masz krew w moczu to biegnij dzisiaj na ostry dyzur i powiedz co ostatni uzywałeś za sterydy najlepiej jak masz zabierz ze sobą fiolki :D Wiesz co moze oznaczać krew w moczu po cyklu sterydowym :D Szybki Twoj koniec :D

firefly
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1838 postów
  • Pomógł: 0
169
Bardzo Dobra
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:od połowy 2007
  • Wzrost [cm]:172

Napisano Ponad rok temu

Re: późny odblok
Sorry Mac, wyjaśnisz skąd ta krew w moczu się bierze?
  • 0
Pomogłem? Daj plusa:)

Kawałek na ten tydzień:

http://www.youtube.com/watch?v=Zq64GRGpLQc

laska05b
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1231 postów
  • Pomógł: 0
43
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:sporty walki
    silownia

Napisano Ponad rok temu

Re: późny odblok
ja rtaczej watpie zeby krew w moczu by;la spowodowana brakiem odbloku a czy boli cie przy oddawaniu moczu????
jak najszybciej do lekarza!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • 0
"Łzy dadzą ci współczucie pot da ci rezultaty"

!!!!!!! Wróciłem !!!!!!!

donbart
  • Użytkownik
  • Pip
  • 19 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:,śląsk/obecnie Dania
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Zajmuję się zarabianiem pieniędzy,w wolnych chwilach chodzę na siłownię.

Napisano Ponad rok temu

Re: późny odblok
nic mnie nie boli,zrobiłem sobie badanie bo we wrześniu mam zabieg tzn przepuklina pępkowa b mała chyba za ostro trenowałem,ale lekarz mówi że w tydzień wrócę na siłownię,krwi w moczu jest b mało,śladowe ilości,ale myślę że było więcej,bo mocz był ciemniejszy,brałem testolic którego podobno się nie podrabia i winko desma,fotki kiedyś wrzucałem i laska chyba ty jak pamiętam przyznałeś że to oryginal! dziś zrobię jeszcze raz mocz i zobaczymy.Czyli na clomid nie jest za późno bo to już 9 dni po ostatnim strzale.MaC406,napawasz optymizmem pisząc twój szybki koniec,mam nadzieję że nie chodzi ci o zejście śmiertelne pozdrawiam.
  • 0

laska05b
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1231 postów
  • Pomógł: 0
43
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:sporty walki
    silownia

Napisano Ponad rok temu

Re: późny odblok
tak jak pisalem nigdy nie spotkalem sie z takimi objawami wiec zobaczymy co wyjdzie na badaniach
jedno jest pewne jezeli wystepuje krew w moczu to jest cos nie tak ale czy to moze byc spowodowane propkiem i winkiem to raczej watpie (ale nie mam pewnosci w 100%)
  • 0
"Łzy dadzą ci współczucie pot da ci rezultaty"

!!!!!!! Wróciłem !!!!!!!

MaC406

MaC406

    B-52 Stratofortress

  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 3269 postów
  • Pomógł: 2
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: późny odblok
Odblokowaniem lub jego brakiem nikt sie nie zabił ale krew w moczu :D :P :D

Tu masz cytat :
" Uszkodzenie Nerek podczas cyklu sterydowego. Takie objawy jak zmieniona barwa moczu lub, co gorsze krew w moczu, może skończyć się tragicznie. Najczęściej pokazanie się krwi w moczu kończy się śmiercią!!! Pamiętajmy ze nadmiar sterydów obciąża nerki/wątrobe/zoładek... ". Tylko nie piszcie mi ze brał tylko winko + propa. Jezeli miał i nawet nie wiedział problem z nerkami to juz po zawodach.

donbart
  • Użytkownik
  • Pip
  • 19 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:,śląsk/obecnie Dania
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Zajmuję się zarabianiem pieniędzy,w wolnych chwilach chodzę na siłownię.

Napisano Ponad rok temu

Re: późny odblok
byłem kolejny raz na badaniach,krwi w moczu wyszło mniej tj +1 wcześniej było +2 nie wiem co te liczby znaczą lekarz mówi że jak nie boli nie ma obaw bo jest mało krwi,powiedziałem że brałem propa i wino,ale lekarze mało wiedzą o np winstrol desma nawet jak powiesz stanazolol,nie każdy wie o co chodzi,prawdą jest że wszystkie specyfiki obciążają nerki i wątrobę,także mi ulżyło i biorę się za odblok,tak na marginesie,myślę że wino desma jest hurtowo podrabiane a zwłaszcza w hiszpanii skąd mam towar.
  • 0

MaC406

MaC406

    B-52 Stratofortress

  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 3269 postów
  • Pomógł: 2
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: późny odblok
Pewnie ze wszystko jest podrabiane przeciez aby zaopatrzyc rynek w Winstrol Desma firma musiała by mieć rozmiary Microsoft`u :P
Jezli miałbyś duze problemy z krwia w moczu to juz by sie lekarze szybko dowiedzieli co to jest Stanazolol wiec bez obaw.
Wykonywane sa specjalne badania pod kątem starydów anabolicznych. Na wszelki wypadek dowiedz sie wiecej co bylo przyczyną bo szkoda kosztem saa mies dozywotnie problemy np z nerkami.

donbart
  • Użytkownik
  • Pip
  • 19 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:,śląsk/obecnie Dania
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Zajmuję się zarabianiem pieniędzy,w wolnych chwilach chodzę na siłownię.

Napisano Ponad rok temu

Re: późny odblok
MaC406,zgadzam się z tobą,że szkoda by było mieć grupę inwalidzką z powodu sterydów,ja serio często po nie nie sięgam,raz w roku,ale tak sobie myślę czy jakby każdy z nas po 12 tyg. cyklu zrobił badanie na obecność krwi w ilu przypadkach wyniki byłyby pozytywne? Myślę,że to jeden z efektów ubocznych brania sterydów,chociaż każdy ma inny organizm.Gadałem z jednym anestezjologiem który wie prawie wszystko o saa i mówił mi,że to mógł być zbieg okoliczności,ale jest prawdopodobne krwawienie po winie.Wracając do tematu odblok,jutro mam clomid,to będzie 10 dzień po ostatnim strzale,jak brać?2 tabsy pierwszego dnia a później 1 tab,czy proponujesz inny system?trochę późno,czy to aby podziała?tyle pracy włożyłem na tym cyklu że przepukliny dostałem,szkoda by było to wszystko stracić.
  • 0

MaC406

MaC406

    B-52 Stratofortress

  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 3269 postów
  • Pomógł: 2
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: późny odblok
Nie ma zasady niektórzy robia jeden cykl w roku a pozniej ciągną się problemy latami np trądzik a inni używają 60mg metki oraz 1k testy przy 4 cyklach rocznie i nie widzą żadnych dolegliwosci. Testy po cyklu obowiązek ( jezeli masz możliwośc to równiez przed cyklem ). Co do clomidu to 150mg w 1dzień 100mg w 2d a pozniej 50mg przez 20dni. Pamietaj kup PCT w sklepie i nie oszczedzaj kasy na ten produkt. Oczywiescie dieta, aminokwasy, kreatyna oraz proteina. Pzdr

donbart
  • Użytkownik
  • Pip
  • 19 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:,śląsk/obecnie Dania
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Zajmuję się zarabianiem pieniędzy,w wolnych chwilach chodzę na siłownię.

Napisano Ponad rok temu

Re: późny odblok
dzieki za pomoc,mam nadzieje ze ten spozniony odblok podziala i spadki beda minimalne,pozdrawiam.
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024