Skocz do zawartości


Zdjęcie

2 cykl na metce


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

redbaron
  • Użytkownik
  • Pip
  • 32 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

2 cykl na metce
Witam jestem teraz na "przerwie" (po odbloku) po pierwszym cyklu metanabolowym , (jestem na wakacjach we wloszech , co 2 - 3 dzien robie pompki ) napewno nie unikne spadków ale tyje bo tu mają bogate w białko i węglowodany jedzonko.Mam pytanie jak po powrocie do polski ustawic cykl, piramidalnie czy np 4 - 5 tab dziennie przez 5 tyg ? która metoda jest lepsza.Chciałem dodac że pierwszy cyk był bardziej experymentalnym cyklem , sparawdzałem jak zareaguje na sterydy , wtedy była piramidka - 2- 3-4-4-3-2 ale słyszałem że odrazu wskoczenie na durzą dawkę np 5 dziennie , przez 4 tyg daje super efekty.Biore teraz kreatyne i wit b 12 czy dobrze ? szczerze nie moge się doczekać kiedy wskocze na swoją siłkę i poćwiczę... no i mam dosyć juz tych potwornych upałów, a tu jeszcze 2 tygodnie :P orosne w tłuszcz ale mam nadzieje że szybko spale na siłce. 2 pyt na jakiej zasadzie działa omnadren , co ile się go bierze i czy jest bardziej toksyczny od metki bo zastanawiam sie nad omkom , tylko te zastrzyki i jak to zdobyc ? Metke mam od swojego lekarza , polską , orginalną.Oki dzięki za odpowiedz ...
PS
73 kg
klata 105
biceps 37
ćwiczę od 6 ms
Pozdrawiam
  • 0

laska05b
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1231 postów
  • Pomógł: 0
43
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:sporty walki
    silownia

Napisano Ponad rok temu

Re: 2 cykl na metce
omka to mieszanina tesci powodujaca glownie zatrzymanie wody w organizmie dawka dla poczatkujacego to ok 250mg(1amp) na tydzien badz co 6dni chociaz ja na twoim miejscu bym wzial zwyklego tescia bo na omke dla ciebie za wczesnie!!!!!
  • 0
"Łzy dadzą ci współczucie pot da ci rezultaty"

!!!!!!! Wróciłem !!!!!!!

redbaron
  • Użytkownik
  • Pip
  • 32 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: 2 cykl na metce
Pytanie pomocnicze :P co to jest tesc ? nie wgryzłem się jeszcze w "slang" kulturystyczny... czy to w tabsach , ? dostępne na recepte jak się stosuje i jak wygląda w porównaniu z metką chodzi o efektywność ? z góry dzięki za odpowiedź
  • 0

VanDamme

    Doradca

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1982 postów
  • Pomógł: 0
7
Neutralna
  • Lokalizacja:Płd. Wlkp.
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:V
  • Wzrost [cm]:A
  • Biceps [cm] :N
  • Klatka piersiowa [cm]:---
  • Pas [cm]:D
  • Udo [cm]:A
  • Przysiad [kg]:M
  • Wyciskanie [kg]:M
  • Martwy ciąg [kg]:E

Napisano Ponad rok temu

Re: 2 cykl na metce
teść = testosteron
  • 0

WTF ?

Dołączona grafika


laska05b
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1231 postów
  • Pomógł: 0
43
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:sporty walki
    silownia

Napisano Ponad rok temu

Re: 2 cykl na metce
tak omka to mieszanina 4 testosteronow i jest to lek dostepny wylacznie na recepte w postaci zastrzykow poczytaj o tym na necie
odrazu ci odradzam ten srodek nie jestes jeszcze na niego gotowy i nic o nim nie wiesz masz mala wiedze na temat saa wiedz lepiej jeszcze jedz na suplach i dobrej diecie
  • 0
"Łzy dadzą ci współczucie pot da ci rezultaty"

!!!!!!! Wróciłem !!!!!!!

Eryczek
  • Użytkownik
  • Pip
  • 20 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Kulturystyka, Sztuki Walk oraz Fitness

Napisano Ponad rok temu

Re: 2 cykl na metce
Zgodze się z Laską że na Omke dla Ciebie jeszcze za wcześnie i jak już chcesz wejsć w Testosteron
to polecam same tylko jakiegoś Teścia !!!
Jeżeli zauważyłeś że szybko się obtłuszcasz to weź teścia propka, ale moim zdaniem poczekaj jeszcze
i poleć jeszcze raz na Mietku.
Dodaj dietę bogatą w dobre białko + Aminokwasy + Witaminy SPECIAL TWO.

Możesz zacząć od razu od większej dawki (4 tab.)i w ostatnim tygodniu troche z niej zejść, bo to dopiero drugi cykl
Pamiętaj o osłonce na wątrobę Sylimarol, po cyklu na regeneracje wątroby Hepatil oraz o Odbloku Clomid.

p.s.
myślę że przy Twojej wadze nie ma sensu stosować większej dawki jak 20mg ed

z teściem pobawisz się jak osiągniesz większy stasz na siłce.
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024