Skocz do zawartości


Zdjęcie

Walki psów


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
70 odpowiedzi w tym temacie

budo_rafix_
  • Użytkownik
  • Pip
  • 41 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Walki psów
Witam!To nie odpowiednie miejsce na ten temat ale chcialbym go poruszuć troszke.Mnie tylko zastanawia jedna rzecz gdzie jest kurw*policja gdy ci ludzie organizuja takie brutalne walki.Ci ludzie zazwyczj nie zważaja na los tego psa chcą tylko na nim zarobić kupe szmalu a później go skopać i wyżucić na bruk.Policja powinna zrobić coś w tym kierunku np.patrolować pobliskie lasy w nocy bo właśnie w nocy najczęściej to sie odbywa.pozdro :D
  • 0

budo_wojtt
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1078 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Scotland

Napisano Ponad rok temu

Re: Walki psów
myslisz,ze policja dostaje pisemne zaproszenie na takowe walki? 8O na bank sa odpowiednie wladze zajmujace sie tym,jesli ludzie nie bede pomagac to sprawa w ogole nie bedzie taka prosta do rozwiazania.
  • 0

budo_sajmoneq
  • Użytkownik
  • Pip
  • 47 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wrzesnia

Napisano Ponad rok temu

Re: Walki psów
Stary ludzie gina na ulicy, w okolo pelno zlodziei, bujki co chwila! policja nie ma czasu na to a ma patrolowac jeszcze lasy chyba cie poje*balo! faktycznie szkoda tych zwierzat trzeba cos z tym zrobic ale nie patrolowac lasow!

Pozdrawiam 3maj sie
  • 0

budo_rafix_
  • Użytkownik
  • Pip
  • 41 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Walki psów
no napewno nie dostaja pisemnego zaproszenia na takie walki ale powątpiewam zeby byly takie włazde a jak sa to gówno robią!pozdrawiam
  • 0

budo_rafix_
  • Użytkownik
  • Pip
  • 41 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Walki psów
policja nie ma czasu jasne policja by znalazła czas tylko im sie neichce :)
  • 0

budo_wojtt
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1078 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Scotland

Napisano Ponad rok temu

Re: Walki psów

policja nie ma czasu jasne policja by znalazła czas tylko im sie neichce :)

jasne.po co maja patrolowac ulice,chronic naszego bezpieczenstwa,skoro moga sie zajadac paczkami 8O myslisz,ze wszystko da sie rozwiazac od reki?prosze cie...litosci
  • 0

budo_mradu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3413 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:New Rembridge
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Walki psów
rafix, to tak jakbys narzekal ze jeszcze sa morderstwa.
  • 0

budo_wolverine
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 407 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Walki psów
Policja to fikcja HWDP to moja definicja :) Wiem że zaraz się odezwie ktoś i zacznie nawijać, hasła typy HWDP są sterotypami itd. Ale w sumie co policja robi gdzie byli jak okradali mi mieszkanie, jak zatakowało mnie dresów na ulicyitd. Ja widziałem policje ostatnio jak spisywali mnie za picie w miejscu publicznym lub jak bezdomny leżał na poczekalni(dworzec PKP) i chciał się ogrzać bo jest zima i nikomu nie wadził a psy podchodzą przesłuchanie i ostatnią rente mu wzieli :X Wracają do walk psów zdecydowanie jestem na NIE. Mam psa bojowego i nawet so nie wyobrażem że mógł bym jego ból i cierpienie przerobić na hajc :? Ale myśle że się nie duża da zrobić w tej sprawie bo takie walki są organizowane przeważnie w lasach a tam to tylko chyba leśnicy mają jakieś uprawnienia. Oglądałem ostatnio całkiem przypadkowo jakiś program(chyba animal planet) o zwirzęcej policji w USA oni zajmowali się takimi sprawami i karali surowo przestępców. Ale to Usa, Polsce jeszcze baardzoo daleko do takich rozwiązań :?
  • 0

budo_wojtt
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1078 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Scotland

Napisano Ponad rok temu

Re: Walki psów

Policja to fikcja HWDP to moja definicja :)

:?

Ale w sumie co policja robi gdzie byli jak okradali mi mieszkanie, jak zatakowało mnie dresów na ulicyitd.

a nie pomyslales,ze w tym momencie mogli aresztowac dilera narkotykow cyby twoje dzieci nie mialy pozniej z tym problemu?wiem,ze to banalne przyklad ale do cholery ludzie!!! gdyby nie policja to bysmy siedzieli w domach bo taki syf by byl!
  • 0

budo_nuevo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 433 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: Walki psów
wojtt ja p... co za av :D


Ja widziałem policje ostatnio jak spisywali mnie za picie w miejscu publicznym

sie ciesz, żę cie tylko spisali, a nie wlepili mandatu, tak jak powinni.
  • 0

budo_wojtt
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1078 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Scotland

Napisano Ponad rok temu

Re: Walki psów
nuevo :)
sory za OT ale...
jesli chodzi o spisywanie za picie alkoholu w miejscu publicznym to ja do tej pory czekam na sprawe w sadzie i cisza,no ale nie o tym chcialem...
jakis czas temu podchodzi policja do mojego kumpla ktory pil w miejscu publicznym,oczywiscie standardowo powiedzieli,ze nie mozna pic etc.po czym wspomnieli,ze tak naprawde zeby miec 100% pewnosc,ze akturat to on pil ten alkohol musieli by pobrac sline z puszki od niego co za tym idzie....KASA!odchodzac wspomnieli(a raczej poprosili aby nastepnym razem zawinac piwo w torebke lub papier)i tyle....
  • 0

budo_wolverine
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 407 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Walki psów

a nie pomyslales,ze w tym momencie mogli aresztowac dilera narkotykow cyby twoje dzieci nie mialy pozniej z tym problemu?wiem,ze to banalne przyklad ale do cholery ludzie!!! gdyby nie policja to bysmy siedzieli w domach bo taki syf by byl!


Ty wiem że jak by psiarni nie było każdy by kradł zabijał idt. ale policja jest i nie jest o wiele lepiej. Ale policja to nie aniołki tak jak pokazują ich w tv i wcale nie przestrzegają prawa i są zwykłymi przestępcami krórych chroni mundur. Oczywiście są wyjątki, są policjanic którzy z dumą i bohaterstwem noszą policyjna odznake i im zależy wypełnianiu żetelnej pracy w policji w takim przypadku hasła chwdp znaczą chwała wszystkim dobrym policjantą :) , ale nie stety jest ich mało.

Cytat:
Ja widziałem policje ostatnio jak spisywali mnie za picie w miejscu publicznym

sie ciesz, żę cie tylko spisali, a nie wlepili mandatu, tak jak powinni.

wiedziałem że znajdzie się ktoś tak ograniczony
  • 0

budo_nuevo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 433 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: Walki psów
nie obrażaj mnie, proszę.
  • 0

budo_sajmoneq
  • Użytkownik
  • Pip
  • 47 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wrzesnia

Napisano Ponad rok temu

Re: Walki psów
kur*wa panowie! Wszyscy wiemy ze policja w ch*ja leci! Ale z drugiej strony bez polici strach by bylo wyjsc na ulice! Wracajac do tematu to bardzo szkoda tych zwierzat debile jeba*e wpajaja w psy agresje a zas puszczaja na walki by troche zarobic! A nie mysla o bólu jakim dostarczają tym zwierzetom!
Ps. Niby pies to najlepszy przyjaciel czlowieka!

Pozdro dla calego forum :wink: :(
  • 0

budo_paweł18
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 345 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Walki psów

Ty wiem że jak by psiarni nie było każdy by kradł zabijał idt. ale policja jest i nie jest o wiele lepiej

wolverine Ty masz chyba slaba wyobraznie :? :?
a pozatym ciekaw jestem czy Ty jestes taki czysty i prawozadny...chcesz cos zmienic zacznij od siebie a nie jezdziesz po calej policji bo HWDP znaczy h.j w d..p policji a nie h.j w d..pe tym zlym i skorumpowanym policjantom. :evil:
  • 0

budo_wojtt
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1078 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Scotland

Napisano Ponad rok temu

Re: Walki psów

kur*wa panowie! Wszyscy wiemy ze policja w ch*ja leci!


8O
za duzo drogowki i interwencji :roll:
  • 0

budo_wolverine
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 407 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Walki psów

kur*wa panowie! Wszyscy wiemy ze policja w ch*ja leci!

Ma racje.
  • 0

budo_mar1an
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 292 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:koshaolin/poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: Walki psów
bez przesady.... patrolowanie lasów to troche absurd nie sadzisz wolverine ??
mogli by szpiegow wpuscic w ten swiatek .... zeby wiedziec kiedy i gdzie organizowane sa walki psow.w naszym kraju jest duzo wiekszych problemow od walk psow ........... ty sie pytasz gdzie byli jak okradali ci mieszkanie?!?!?!? a co oni jasnowidze sa,skad do cholery maja wiedziec ze cie akurat dresy napadły??... bez przesady to tylko ludzie... jest wiele opinii ze policja to psy i wpier***aja tylko paczki zamiast pracowac,sam jak widze policje to mysle ze zaraz mnie spiszą za jakies byle gowno , ale jednak spoleczenstwu daja poczucie bezpieczenstwa i to jest dobre. bez nich do by byla chyba anarchia.
pozdro
  • 0

budo_paweł18
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 345 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Walki psów

kur*wa panowie! Wszyscy wiemy ze policja w ch*ja leci!


8O
za duzo drogowki i interwencji :roll:

masz racje wojtt, niestety masz racje :?
  • 0

budo_wolverine
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 407 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Walki psów

bez przesady.... patrolowanie lasów to troche absurd nie sadzisz wolverine ??

Człowieku chyba słabo widzisz już idź spać, ja nic nie pisałem o partolowaniu lasu.

sam jak widze policje to mysle ze zaraz mnie spiszą za jakies byle gowno

no to żeczywiście zajebi**e poczucie bezpieczeństwa. Co do tego że policja jest potrzabna to pisałem wyżej i nie musisz powtażać.
Myślisz że ludzie czują się bezpiecznie?? to powodzenia :? Co do tego że okradli mi mieszkanie próbowali pobić itd. nie winie za to policje tylko że policja mi nie pomogła ani razu o to mi chodzi :!: Przyszli spisali protokół i poszli wpizdu i tak jest prawie zawsze. Ale to nic wporównaniu z innymi historimi, które zdażyły się mi i kumplom. Pozatym nie tylko ja jestem za HWDP za tym hasłem stoją miliony ludzi :!!: Gdyby policja była pożądna i wypełniała obowiązki a nie wlepiała mandaty za byle gówna to by nie było takiej nie nawiści w stosunku do nich.

P.S.

bez przesady.... patrolowanie lasów to troche absurd nie sadzisz wolverine ??
mogli by szpiegow wpuscic w ten swiatek .... zeby wiedziec kiedy i gdzie organizowane sa walki psow

Masz racje mogli by wziąść swoich kumpli z posterunku i wystawić na walki, wkońcu to też psy :)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024