Skocz do zawartości


Zdjęcie

Walki psów


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
70 odpowiedzi w tym temacie

budo_mich123
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 702 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Z krainy deszczowców

Napisano Ponad rok temu

Re: Walki psów
Nie jestem policjantem po pierwsze.
Zabraniam ludziom stać na klatce, owszem, ale doczytaj jakim. Mam do tego prawo! Pomyśl jakie. To było po drugie.
Po trzecie to o co Ci chodzi z tymi hiphopami z trzepaków co walki psów organizują???
Piszę przede wszystkim o tym, że policji trzeba pomagać dla naszego własnego dobra. Zrozumiesz może jak będziesz miał o kogo się martwić czy bezpiecznie przejdzie przez własną klatkę.
A po co jest policja???? Dlaczego napie....ć na policję że to takie i owakie???? I hasła Chwdp i inne takie to są na poziomie takich co ciągle tylko pi....lą szkołę, system i wszystko inne. Bazgrają po murach i rzucają butelki przez okna. Tak, niech stoją sobie na klatkach, jeśli ktoś lubi. u mnie stać nie będą. Co na to Twoja mama / siostra / dziewczyna??? fajnie się czują jak banda smarków stoi na klatce, chla jakieś piwo i pogwizduje na nie???? Zajebiście też wyglądają pomazane klatki, naprawdę extra. A może to babcie emerytki piszą bazgroły po ścianach???? Chcą stać niech stoją u siebie.
ja jak gówniarzem byłem to się w chowanego bawiłem, w ganianego, w nożyka graliśmy, łaziliśmy po łąkach jakichś, rożneśmy rzeczy broili.
Nudę człowiek sobie sam organizuje. To że ktoś nie ma co robić, to tylko wyłącznie jego wina. A nie brak klubów, pieniędzy czy czegoś jeszcze innego. Nie ma dla mnie nic zabawnego w siedzeniu na klatce, puszczaniu bąków, chlaniu i najeżdzaniu na policję.
Ale owszem są tacy co się podniecają, a to że radiowóz kamieniami obrzucili, a to że ich spisali, o to że znowu oni policjantów okopali, a to znowu że policja ich spałowała. Zajebiście, nie ma co.

pozdrawiam
  • 0

budo_mich123
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 702 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Z krainy deszczowców

Napisano Ponad rok temu

Re: Walki psów
A co do tematu, pomimo że policji nie trawisz, to cieszyłbym się gdybyś informacje na temat takowych osób uczestniczących w walkach psów przekazywał policji. Nawet na zasadzie:
- słyszałem to i to, może powinniście go poobserwować czy coś. Zresztą sami będą wiedzieli.

pozdrawiam
  • 0

budo_mradu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3413 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:New Rembridge
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Walki psów

Po 1 nie siedzie na klatce ani na murkach trzebakach itd. nie jestem żadnym blokersem zamiast tego łaże do budy i na treningi więc nie wiem o kim mówisz. Po 2 wróćmy do tematu, ja nie zmienie swojego zdania o policji i będę ich dalej nienawidził za ich czyny.

nie mowilem akurat O tobie. mowilem o tych wszystkich blokersach z haslem "chwdp" na ustach, ktorych ty tak zaciecie bronisz, a slowa "ty chyba jestes policjantem" w twoich ustach brzmia jak obelga. wiec nie mowilem O tobie a DO ciebie.
  • 0

budo_mich123
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 702 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Z krainy deszczowców

Napisano Ponad rok temu

Re: Walki psów
A propos tematu hihopów z trzepaków urządzających walki psów:
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
"zajebiście jest mieć psa zabijakę" rzeczywiście, zajebiście :roll:

pozdrawiam
  • 0

budo_tsuki
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 253 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Z Warszawy

Napisano Ponad rok temu

Re: Walki psów

A propos tematu hihopów z trzepaków urządzających walki psów:
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
"zajebiście jest mieć psa zabijakę" rzeczywiście, zajebiście :roll:

pozdrawiam

:lol: ale atoły!
  • 0

budo_zandark
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 370 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Walki psów
Ludzie mowcie z sensem, zalicie sie ze jak was okradli/pobili/napadli itp to nie bylo w poblizu policji, a jedyne mozliwe rozwiązanie w tym przypadku to chyba powrot do czasow komuny gdzie ludzie byli szpiegowani i kotrolowano ich zycie. Chcecie takiego bezpieczenstwa kosztem wolnosci?
  • 0

budo_mich123
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 702 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Z krainy deszczowców

Napisano Ponad rok temu

Re: Walki psów
Dla Ciebie zwracanie uwagi na obcych i dbanie o porządek wokół własnego bloku to powrót do czasów komuny???? 8O
Dla mnie myślenie hasłami że jak zadzwonił na policję to już konfident, że zwracanie uwagi to szpiegostwo, kgb i wogóle, to jest myślenie starym systemem jeszcze.

Podam jeden przykład:
kumpel był w stanach, coś tam po pijaku zwinęli dla jaj z czyjegos trawnika, znak jakiś czy coś. W Polsce k....a sprawa umorzona świadków nie było. Tam za 5 minut policja do nich do domku zapukała i powiedzieli żeby oddali bo kłopoty będą i do domu będą musieli się pakować.

Chciałbym aby chociaż moje dzieci doczekały czasów kiedy przeciętny Kowalski nie będzie się bał zadzwonić na policję, a Nowak go od konfidentów nie wyzywał.

Tak, bezpieczeństwo kosztem wolności bandytów. Tak to należy rozumieć.
Nie stawiajmy się od razu w roli ofiary. Mamy zarówno prawo (choć z deka po....ne żeby się bronić), mamy również ludzkie, naturalne prawo do bezpieczeństwa, nawet jeśli jest ono niezgodne z obowiązującym prawem.
Chociaż generalnie prawa trzeba przestrzegać, to jednak są sytuacje gdzie należy kierować się prawem ludzkim kosztem prawa pisanego. tu mam na myśli już skrajne sytuacje.

Nie twierdzę, że należy zwykłym ludziom wolność ograniczać. Piszę o zwykłej, prostej potrzebie człowieka do bezpieczeństwa.
Skomlenie, że kogoś ukradli, napadli, spalili piwnicę, czy nawet na zasyfioną okolicę jest bez sensu. Lepiej wziąść się do roboty i kulturalnie zwracać ludziom uwagę, żeby np. petów nie rzucali na klatce, żeby nie chlali, bo dzieci boją się przechodzić, zwracać uwagę na podejrzanych obcych. Jak ktoś nie rozumie kulturalnie albo się stawia, to już mniej kulturalnie albo na policję.

Sory, ale narzekanie i nic nie robienie i akceptowanie rzeczywistości do niczego nie prowadzi.

zandark, mówisz żeby udziska pisali z sensem. Zaproponuj coś. napisz jak dbasz o bezpieczeństwo swoje, swoich bliskich, swojej okolicy, sąsiadów.


Co do walk psów jeszcze:

to myślę że dało by się coś w necie na ten temat znależź, myślę tu nie opisach, historii walk itp, ale o tych co się naprawdę odbywają, ale.....
Trzeba znać znak / sygnał :)
To tak jak kiedyś kumpel mi opowiadał że szukał czegoś na temat swojego dekodera do chyba cyfry+ i trafił na stronę dla ogrodników :)
Przynajmniej tak to z pozoru wyglądało, ale dla znających temat wszystko było jasne, hasła ogrodnicze były tylko prykrywką do opisów sposobów radzenia sobie z dekodowaniem sygnału.
I tak samo przypuszczam może być ze stronami odnośnie walk psów. Jestem _prawie_ pewien że w sieci gdzieś coś jest. Tylko to hasło.....

pozdrawiam


edit:
dobra, niech będzie:

jestem konfidentem, sk....nem, ch....em i co tylko jeszcze ktoś sobie wymyśli. A jak się tylko okazja nadaży to do kgb wstąpię :twisted:
I dobrze mi z tym, i nikt mi na klatce burdelu robił nie będzie! :)

pozdrawiam
  • 0

budo_adamd
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3411 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Walki psów
kurwa, panowie (i chlopcy :? )

Nienawisc do policji? Pojebalo was do reszty? Ja bym grzecznie prosil wszystkich co maja hawdepowe haslo na ustach o uzasadnienie swojego stanowiska w pieciu zdaniach napisanych w miare poprawna polszczyzna. Koniecznie w oparciu o swoje wlasne prywatne i osobiste z policja doswiadczenia, a nie debilne stereotypy powtarzane przez bystrych inaczej blokersow co to z trudem skonczyli podstawowke, i nie potrafiacych gadac po polsku "artystow" hiphopowych.

I na dodatek ciekaw jestem, skad kolega ktory wspominal o tym ze z policja jest niewiele lepiej niz bez niej ma informacje na ten temat. Byl w kraju, w ktorym mieszkaja sami polacy i nie ma zadnej policji?

Jak ja kurwa nienawidze jak ktos rzuca puste, zaslyszane gdzies hasla korzystajac wylacznie z uszu i ust - z calkowitym pominieciem mozgu :roll:
  • 0

budo_mich123
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 702 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Z krainy deszczowców

Napisano Ponad rok temu

Re: Walki psów
a poza tym ktoś napisał że policji nie ma tam gdzie jest potrzebna. A skąd oni mają k...a wiedzieć gdzie są potrzebni????? To my mamy święty obowiązek ich wzywać jak się bliźniemu krzywda dzieje. A może na kursy magii i jasnowidzenia mają się zapisywać??????????

pozdrawiam
  • 0

budo_paweł18
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 345 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Walki psów
Adam-------> poklon poklon


Ja bym grzecznie prosil wszystkich co maja hawdepowe haslo na ustach o uzasadnienie swojego stanowiska w pieciu zdaniach napisanych w miare poprawna polszczyzna

tez chcialbym to uslyszec :?
  • 0

budo_mar1an
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 292 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:koshaolin/poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: Walki psów

kurwa, panowie (i chlopcy :? )
[...]I na dodatek ciekaw jestem, skad kolega ktory wspominal o tym ze z policja jest niewiele lepiej niz bez niej ma informacje na ten temat. Byl w kraju, w ktorym mieszkaja sami polacy i nie ma zadnej policji?
[...]

Ja napisałem że z policją jest źle,przynajmniej niektórym(mam na myśli ludzi którzy "mają hawdepowe hasło na ustach" pewnie dlatego że nie mogą sobie palić blantów na legalu,a policja się czepia dlatego że sobie "spokojnie i kulturalnie stoją pod klatką :twisted: )absolutnie odcinam się od takich osobników oraz głosów że policji nie powinno być ,bo mimo iż policji nie ubóstwiam to zdaje sobie sprawę że bez niej by było piekło na ziemii.
pozdra
  • 0

budo_skorpiob
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 876 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:polska :D

Napisano Ponad rok temu

Re: Walki psów

a poza tym ktoś napisał że policji nie ma tam gdzie jest potrzebna. A skąd oni mają k...a wiedzieć gdzie są potrzebni?????


To haslo powinno wyjasnic wszystko zeby policja byla "skuteczna" tak by zawsze byc na miejscu trzeba by bylo kazdemu obywatelowi przypisac policjanta który by chodzil za nim jak jakas ochrona ale to juz by bylo "zniewolenie" - utrata wolnosci wiec poprostu zawiadamiajmy policje kiedy trzeba. Ja moge tylko powiedzec ze czesto z kumplami grywalismy(i grywamy) w noge na trawnikach (bo boisk malo) i b.czesto ludzie poprostu dzwonia na policje zeby nas przepedzily wtedy my cekamy na nich i tlumaczymy i wszystko jest ok raz nam powiedza zebysmy przeniesli sie troche dalje a raze pogadaja z lokatoramisasiednich bloków
Policji trzeba poprostu ufac !!i byc kulturalnym
  • 0

budo_zandark
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 370 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Walki psów
mich nierozumiesz tego co chce przekazac, ta komuna to nie dotyczy tego ze ludzie mówią policji co sie dzieje na podwórku albo gdzies bo jestem za tym, ale ja chce wytlumaczyc osobom, tym ktorzy w wiekszosci popierają znany slogan cHWDP, ze nie ma mozliwosci aby policja byla wszedzie, a ich opinie opierają sie na tym " no i wyskoczylo na mnie 5 kolesi a gdzie policja?" itp. albo ze sobie ktos pije piwko w parku i przychodzi policja i wielkie pretensje za spisanie albo grzywne, a pomysleliscie ze dzieci mogą sie nauczyc od malych lat jaka to frajda popijac se piwko w parku i im tak zostanie, to przeciez nic zlego piwko ale są do tego odpowiednie miejsca a nie np park publiczny. Wracając do wątku to policja bylaby sprawniejsza gdyby ludzie pomagali, np komuś kroją komure widzi to z 20 osob a potem jak przyjezdza policja to wszyscy sie rozchodzą i nikt nic nie widzial, a potem są pretensje ze policja jest niesprawna itp. inteligentny czlowiek w tym momencie powinien winic za tę niesprawnosc gapiów.
  • 0

budo_heimdall
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 635 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: Walki psów

Jak ja kurwa nienawidze jak ktos rzuca puste, zaslyszane gdzies hasla korzystajac wylacznie z uszu i ust - z calkowitym pominieciem mozgu :roll:


...No ba, już ponad 25wieków temu mawiał wkurwiony Heraklit: "...złymi świadkami są oczy i uszy dla ludzi o duszach barbarzyńców." papieros

BTW, Adam, powinieneś mieć tu na forum jakiś dodatek za szczególnie ciężkie warunki pracy, jak już się pewnie zdążyłeś zorientować :wink: zostałeś generałem na najbardziej ścierwiastym odcinku budo-frontu...

Z wyrazami szacunku i współczucia,
pzdr
Heimdall
  • 0

budo_mich123
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 702 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Z krainy deszczowców

Napisano Ponad rok temu

Re: Walki psów
zandark:
ok, teraz juz Twoja wypowiedź poprzednia jest dla mnie jasna :)
po prostu można ja było zrozumieć na dwa sposoby i ja ja zrozumiałem nie na ten o który Ci chodziło :)

Żyjmy w zgodzie z policją :)

Chwała Wszystkim Dobrym Policjantom!!!!

A propos hasła Chwdp, to u nas jeszcze znaczy to po prostu:
Chowaj wszystko do plecaka :)


pozdrawiam
  • 0

budo_wojtt
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1078 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Scotland

Napisano Ponad rok temu

Re: Walki psów
ja znam jeszcze kilka podobnych okreslen jednak kazdy doskonale wie o co w tym chodzi :? :X
  • 0

budo_spiderowski
  • Użytkownik
  • Pip
  • 34 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Miasto 1 na 100

Napisano Ponad rok temu

Re: Walki psów

...
Nienawisc do policji? Pojebalo was do reszty? Ja bym grzecznie prosil wszystkich co maja hawdepowe haslo na ustach o uzasadnienie swojego stanowiska w pieciu zdaniach napisanych w miare poprawna polszczyzna....



[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_adamd
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3411 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Walki psów
Spiderowski...

Koniecznie w oparciu o swoje wlasne prywatne i osobiste z policja doswiadczenia


... wspolczuje ci :roll:
  • 0

budo_kejos
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 77 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bielsko

Napisano Ponad rok temu

Re: Walki psów

Adam-------> poklon poklon


Ja bym grzecznie prosil wszystkich co maja hawdepowe haslo na ustach o uzasadnienie swojego stanowiska w pieciu zdaniach napisanych w miare poprawna polszczyzna

tez chcialbym to uslyszec :?

Spoko napisze cos znowu za co pewnie mnie ktos zjebie :) No coz HWDP czy CHWDP jak kto woli to rzeczywiscie bardzo mylnie rozumiane haslo . Wiekszosc burakow i osiedlowych cfaniakoof (cwiercmozgow) traktuje je jako jebac policje bo to qrwy i dziwki choc nie miala z policja nigdy do czynienia. Od dluzszego czasu juz wqrwia mnie takie podejscie ale jeszcze bardziej wqrwia mnie podejscie ze chwdp to debilny tekst .
Ten tekst nie jest qrwa debilny w dwoch przypadkach ,z ktorych de facto sie on wywodzi :
1- Graffiti - graficiarze jako pierwsi zaczeli montowac tekst hwdp bo jak takiego graficiarza dorwie policja to np. u nas na polowie komisariatow ma wpierdol (nie mowie tu o frajerach bazgrajacych jakies chore teksty typu "xxx to pany" albo wrzucajacych tagi na nowiusienkich elewacjach albo na zabytkach bo takim sie wpierdol nalezy ,tylko o gosciach o naprawde wielkim talencie malujacych na starych zasyfialych i obsranych za przeproszeniem scianach)
2- Palacze trawy (np.rastafarianie) - w duzej liczbie cywilizowanych krajow trawa jest legalna (w przypadku rastafarian zakaz posiadania i sporzywania jest lamaniem konstytucyjnego prawa do wolnosci wyznania i praktyk religijnych) , a w naszym kraju za posiadanie
grama mozna dostac 3 lata i odwyk .
Wiec to by bylo na tyle .
Moze byc ??
  • 0

budo_spiderowski
  • Użytkownik
  • Pip
  • 34 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Miasto 1 na 100

Napisano Ponad rok temu

Re: Walki psów
Policja jest bardzo potrzebna i niezbędna do w miare prwidłowego funkcjonowania społeczeństwa.
Hasło CHWDP niezostało rozpowszechnione przez środowiska kryminalne tylko przez normalnych ludzi którzy mają niemiłe wspomnienia z władzami. Oczywiście hasło się stało popularne i bardzo modne, większość małolatów je używających robią to bo taka jest moda.

Adam chciałeś przykładu na własnych doświadczeniach, więc tak:
Mam 23 lata, jestem spisywany średnio 2 razy na tydzień. W całym moim życiu tylko 4 razy spotkałem się z ludzkim traktowaniem mnie przez pana władze. Zwykle słysze różnego rodzaju obelgi, zastraszenia; nie raz dostało się pałą za próbe prowadzenia dialogu. A zawsze od spisujących czuć wyższość. Może mają jakiś kompleks i się dowartościowują zakładając mundur. Dlatego nie szanuje krawężników.
I to nie jest tak że jestem złodziejem, dilerem czy chuliganem. Jedyną rzecz którą moge sobie zażucić to picie w miejscu publicznym.

Podałem przykład tylko spisywania bo chyba jest najlepiej każdemu znany.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024