Skocz do zawartości


Zdjęcie

Walki psów


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
70 odpowiedzi w tym temacie

budo_rybak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4174 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Walki psów

w duzej liczbie cywilizowanych krajow trawa jest legalna

A mozna z ciekawosci spytac, gdzie, poza Holandia i co to znaczy "legalna"?
  • 0

budo_dar75
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3410 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:kiedyś z O, teraz z P.
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Walki psów
Pająkowaty: skoro zachowujesz się jak żul, to nie dziwne, że tak Cie traktują. Młodzi ludzie pijący publicznie alkohol, częściej niz inni urządzaja na ulicach awantury, demolki itp. więc nie dziw się, że Cie policjanci spisują.
Policjant ma swoją pracę, a Ty wykłócajac się z nim tylko mu przeszkadzasz w jej wykonywaniu i denerwujesz go. Po co? Aby dostac pałą w dupę i móc sie obnosić ze swoją "krzywdą"?
  • 0

budo_ukyo78
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1016 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:York UK

Napisano Ponad rok temu

Re: Walki psów
heh. Np w USA mozna bylo dostac na recepte, ale chyba zyje jeszcze 1 osoba ktora ma aktualne papiery ktore pozwalaja jej dostawac marihuane z zasobow rzadowych. O ile sie nie myle w kalifornii mozna kupowac i palic jesli lekarz zaleci.

tylko o gosciach o naprawde wielkim talencie malujacych na starych zasyfialych i obsranych za przeproszeniem scianach

no tylko niestety tych o naprawde wielkim talencie we wroclawiu jest moze dwoch i rzeczywiscie czasem cos naplodza gdzies z sensem. Natomiast 99% pozostalych to szczyle ktorzy potrafia pojechac papierem sciernym nowa elewacje nowej biblioteki. Zreszta co policja ma robic? Zbierac sie na narady w sprawie oceny skali talentu?
  • 0

budo_adamd
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3411 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Walki psów

Zwykle słysze różnego rodzaju obelgi, zastraszenia; nie raz dostało się pałą za próbe prowadzenia dialogu.


To musisz z Policja gadac jak kretyn, bo ja NIGDY nie mialem takich jazd, mimo ze kontaktow z Policja mialem w zyciu troche. Nawet wypisujac mi solidny mandat czy ogladajac sterte nozy wyciagnietych z plecaka / spodni byli uprzejmi. Czasem wrecz synpatyczni.

I to nie jest tak że jestem złodziejem, dilerem czy chuliganem. Jedyną rzecz którą moge sobie zażucić to picie w miejscu publicznym.


Łamiesz prawo.

Podałem przykład tylko spisywania bo chyba jest najlepiej każdemu znany.


Wylegitymowac i spisac dane Policja moze kazdemu w dowolnym miejscu i bez podawania przyczyn o ile sie nie myle. Krzywdy Ci nikt nie zrobil.
  • 0

budo_mich123
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 702 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Z krainy deszczowców

Napisano Ponad rok temu

Re: Walki psów
Spiderowski:
żyję niewiele dłuej od Ciebie i NIGDY nie spisała mnie policja. Nawet nie przypominam sobie, żeby mi jakiś policjant za coś uwagę zwrócił.
Do picia alkoholu są wyznaczone miejsca, można też pić w domu. Ja, póki piłem jeszcze alkohol, spotykałem się normalnie z kumplami czy to u mnie w domu, czy też u kogoś tam, czy też na stancji, akademiku.....
Nie chodzi o to, że łamiesz prawo, bo prawo zabrania pić na ulicy. Chodzi przede wszystkim o to, że większość takich pijących zaraz rzuca butelkami, hałasuje, wszczynają awantury, zdarzają się pobicia, demolki,ludzie boją się przechodzić itp itd....... Sory, ale wyobraź sobie, że matka z małym dzieckiem idzie na spacerek do parka, a tu jakieś xxxx (tu sobie każdy wstawi co trzeba) chlają wódę/ piwo /prytę. I co??? Co taka matka zrobi???? W trosce o swoje dziecko pójdzie z tamtąd i ch.... ze spaceru.

ALKOHOL JEST DLA LUDZI, ALE PIĆ TRZEBA UMIEĆ!
I nie chodzi mi o to, kto wypije więcej, a raczej o to żeby robić to w sposób kulturalny i w odpowiednich ilościach. Owszem, może mieć człowiek ochotę, żeby się na masę nawalić, podrzeć/pośpiewać czy coś.
Można grilla czy ognisko zrobić w miejscu powiedzmy wyznaczonym (na osiedlach, czy np. na misteczkach są czasami miejsca gdzie się robi takie rzeczy, o to mi chodzi).

pozdrawiam
  • 0

budo_spiderowski
  • Użytkownik
  • Pip
  • 34 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Miasto 1 na 100

Napisano Ponad rok temu

Re: Walki psów
A wy znowu odwracacie kota ogonem.
Napisałem wyraźnie że jedynie co mam sobie do zażucenia to picie w miejscu publicznym (i to nie jakieś tanie wina w sporych ilościach), nie zachowuje się jak żul, nie rzucam pustymi butelkami, nie zaczepiam matek z dziećmi, nie rzugam na chodnik i nie kopie w śmietniki. Nigdy też nie dostałem mandatu za picie.
Owszem pyskuje niektórym policjantom bo jestem holerykiem i na niektóre sprawy mnie gryzące reaguje wybuchowo. A przeważnie tak jest że policja mnie traktuje jak śmiecia, tak choćby byli "równiejsi".

Nieobnosze się z "moją krzywdą" bo żadna krzywda mi się niedzieje przez spisywanie, niech spisują - taka ich praca ale niech mają do normalnych ludzi więcej szacunku.
Nie mam tez twarzy seryjnego mordercy żeby mnie traktowali z góry.

No widzisz AdamD, tylko pozazdrościć Tobie za policje w Twoim mieście.
  • 0

budo_adamd
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3411 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Walki psów
Jak jestes cholerykiem, to zacznij sie z tego leczyc, a nie winisz caly swiat.

Z policjantami mialem kontakt nie tylko w Warszawie. Trojmiejscy byli rownie mili.

Tak jak powiedzialem - ich stosunek do ciebie jest pochodna twojego podejscia. Jak sie zachowujesz jak burak i kretyn, nie dziw sie ze nie traktuja cie z dworskimi manierami.
  • 0

budo_zandark
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 370 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Walki psów

nie zachowuje się jak żul, nie rzucam pustymi butelkami, nie zaczepiam matek z dziećmi, nie rzugam na chodnik i nie kopie w śmietniki. Nigdy też nie dostałem mandatu za picie.


ale pijesz w miejscu publicznym, a prawo tego zabrania więc chocbys nie wiem jaki grzeczny byl nie masz sie co klucic, lamanie prawa to lamanie prawa i obojętne czy wyglądasz jak student, koks, żul czy zwykly czlowiek, dlatego nie proboj tutaj nawet udowadniac racji bo jak widzisz nie masz zadnych szans. A pic mozna w pubie, knajpie barze albo chocby w domu, a jakby mnie srednio spisywali w parku 2 razy na tydzien to bym pil w miejscu do tego przeznaczonym bo kiedys sie wku***ą i policzą tobie mandat za te wszystkie razy co piles, i bedziesz miec kolejne pretensje do policji.
  • 0

budo_rybak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4174 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Walki psów

Tak jak powiedzialem - ich stosunek do ciebie jest pochodna twojego podejscia. Jak sie zachowujesz jak burak i kretyn, nie dziw sie ze nie traktuja cie z dworskimi manierami.

I tak jest nie tylko w Polsce. Zreszta jakby inaczej mialo byc?
  • 0

budo_dar75
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3410 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:kiedyś z O, teraz z P.
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Walki psów

Tak jak powiedzialem - ich stosunek do ciebie jest pochodna twojego podejscia. Jak sie zachowujesz jak burak i kretyn, nie dziw sie ze nie traktuja cie z dworskimi manierami.

I tak jest nie tylko w Polsce. Zreszta jakby inaczej mialo byc?


tak jest w krajach gdzie policja podlega kontroli.
W demokratycznym kraju prawa policja jako instytucja nie moze sobie pozwolić na zbyt wiele przegięć ze strony swoich funkcjonariuszy - inaczej prasa narobi rabanu i sprawą zajmie sie sąd. Dlatego też do policji przyjmowani są ludzie po testach psychologicznych - taka jest przynajmniej teoria :)
W krajach niedemokratycznych policjant da Ci w ryj, naszcza na łeb i jezeli nie masz wujka ministra to nic nie możesz zrobić. A sadyści i maniacy przydaja się do "specjalnych metod wydobywania zeznań".
Ale generalnie AdamD ma rację - wiekszośc policjantów to normalni ludzie i traktowani normalnie, nas traktuja tak samo.
  • 0

budo_rybak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4174 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Walki psów

Ale generalnie AdamD ma rację - wiekszośc policjantów to normalni ludzie i traktowani normalnie, nas traktuja tak samo.

Przeciez wlasnie sie pod tym podpisalem?
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024