Skocz do zawartości


Zdjęcie

Psychika Kibica (kibola? hools'a?)


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
108 odpowiedzi w tym temacie

budo_piotrdg
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 88 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Dąbrowa Górnicza

Napisano Ponad rok temu

Re: Psychika Kibica (kibola? hools'a?)
)PIT(. Ja to wszystko wiem. Wypowiedzialem sie w tym watku tylko po to, by podkreslic ogolny wniosek z dyskusji, w ktorej wszyscy jechali po ustawkowiczach: Od walki na ringu do walki na polanie droga nie jest daleka. A skoro tak jest... to ustawkowicze (nazywani tutej przez wszystkich bandytami) niewiele sie roznia od ludzi trenujacych mma.

Podobnie jak Ty, ja takze wiem ze 90% ustawkowiczow nie ma nic wspolnego z krojeniami/okradaniem staruszek/demolowaniem mienia itp.

To tyle jesli chodzi o moje spostrzezenia/wyjasnienia.
  • 0

budo_adamd
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3411 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Psychika Kibica (kibola? hools'a?)
roznice - choc istotnie niewielkie - moga byc czasem znaczace.

to tak jak z policjantem strzelajacym do przestepcy i przestepca strzelajacym do policjanta.
  • 0

budo_piotrdg
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 88 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Dąbrowa Górnicza

Napisano Ponad rok temu

Re: Psychika Kibica (kibola? hools'a?)
Jak w Poznaniu? albo w Łodzi?
  • 0

budo_adamd
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3411 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Psychika Kibica (kibola? hools'a?)
Albo w tysiacu innych przypadkow o ktorych nie powiedzieli w dzinniku bo byly malo "medialne"
  • 0

budo_nakes
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 56 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: Psychika Kibica (kibola? hools'a?)
kyan
kryzcyz sie tak bo tak jest pryzjete.....nic na to nie poradze,skoro kibice przeciwnej druzyny jada po mojej to czemu ja nie mam jechac po ich klubie.
To nie jest tak ze sie wrzuca na kibicow wrzuca sie na druzyne wiadomo przeciez ze kazdy chce aby jego klub wygral a takie obelgi oslabiaja (i to bardzo)czemu druzyna ma wieksze szanse na wygrana u siebie w miescie niz na wyjezdzie ??(miedzy innymi dlatego)
  • 0

budo_nakes
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 56 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: Psychika Kibica (kibola? hools'a?)
a jezelui chodzi o wrzucanie na policje to jest proste wrzuca sie na nich bo oni lapia za nic pozniej cie bija i wogole a za co??za pierdoly!
albo siedzisz na lawce przed blokiem jada paly i juz sie ciebie czepiaja za byle co,zamiast sie zajmowac naprawde powaznymi sprawami.

dam tutaj taki maly przyklad:była sobie pasterka w kosciele,wokol caly czas krecila sie policja.po pasterce stalismy sobie nasza paczka i gadalismy(bylismy grzeczni :D )kawalek dalej jakies 200 metrow stalo z jakis 30 hooliganow (tych co naprawde robia awantury)czemu policja stala kolo nas i sie paatrzyla zamiasst pilnowac porzadku tam??
  • 0

budo_gruby perez
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 73 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Psychika Kibica (kibola? hools'a?)
Nawiązując do tematu to jestem kibicem i z moją psychiką jest jak najberdziej OK :D Ewenement w skali światowej buahah


:wink:
  • 0

budo_deejay
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 444 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Londyn

Napisano Ponad rok temu

Re: Psychika Kibica (kibola? hools'a?)

i cowy piszecie chtyba sami nic nie wiecie o prawdziwych hoolsach nixc bo tu oto cho żeby sie coś działo był dym i żeby sprawdizć co się umie a kto coita.

a nie lepiej iść na trening/jechać na zawody?

i zasady sa na ustawkach a jak niema to im trzevba wjeb bomy jak ustawka to motyle w domu

mama cię rozumie jak z nią gadasz? czy dopiero uczysz się mówić?
  • 0

budo_adamd
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3411 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Psychika Kibica (kibola? hools'a?)
temat sie wyczerpal
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024