Skocz do zawartości


Zdjęcie

olimpiada młodzieży


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

budo_thanes
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 495 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sigil

Napisano Ponad rok temu

olimpiada młodzieży
ogólnie mówiąc mój debiut na zawodach przypada w tym roku na olimpiade młodziezy :) możecie mi coś o niej powiedziec ?? :) ora mnie troche że od pół roku na hogach nie byłem, ale sprawdzić sie i tak chcę :)
(czy ktoś z poznania jedzie teraz na obóz do zakopca w terminie 30-12.02??)
  • 0

budo_gizmo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2337 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Świdnik/Lublin

Napisano Ponad rok temu

Re: olimpiada młodzieży
A co chcesz wiedzieć? Zawody jak zawody, tyle że są do nich trzy turnieje eliminacyjne (startować można maksymalnie w dwóch). Mają status mistrzostw Polski juniorów młodszych. Jak organizator się postara, to są fajne, jak się nie postara, to nie bardzo (starsi na tym forum pewnie jeszcze pamiętają sławetne zawody w Gliwicach...). W zeszłym roku zawodnik od nas miał 2 miejsce w układach - zresztą w tej dyscyplinie, tradycyjnie już dla polskiego WTF, zima była straszna.

Gizmo
  • 0

budo_mazi
  • Użytkownik
  • Pip
  • 40 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Świnoujście

Napisano Ponad rok temu

Re: olimpiada młodzieży
Ja na zeszłorocznej olimpiadzie dowiedziałem się o kilku dobrych zawodnikach w mojej kat., o których wcześniej nie miałem pojęcia :)

A co do reszty to tak jak napisał Gizmo - zależy jak i kto przygotowuje zawody ;>. Może być fajnie ale nie musi : p Tak bym to określił.
  • 0

budo_thanes
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 495 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sigil

Napisano Ponad rok temu

Re: olimpiada młodzieży
a jaki jest poziom, wysoki ?? w razie czego będą ludzie do zdrapywania mnie z maty ?? :wink: ma ktoś może jakies filmiki walk z takich zawodów ?
  • 0

budo_gizmo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2337 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Świdnik/Lublin

Napisano Ponad rok temu

Re: olimpiada młodzieży
Wysoki w stosunku do czego??

Bo jak porównasz to z międzywojewódzkimi mistrzostwami młodzików, to jest wysoki, a w porównaniu np. z MP seniorów to raczej niski...

Generalnie jest tak, że w eliminacjach wiele klubów wystawia wszystko co się rusza i w rocznikach się łapie. Stąd tez można trafić na wymiatacza albo na kompletnego debiutanta. Kto natomiast wejdzie do finału, niech już lepiej będzie trochę przygotowany...

Gizmo
  • 0

budo_thanes
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 495 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sigil

Napisano Ponad rok temu

Re: olimpiada młodzieży

Generalnie jest tak, że w eliminacjach wiele klubów wystawia wszystko co się rusza i w rocznikach się łapie. Stąd tez można trafić na [...] kompletnego debiutanta.

Gizmo


jakas część mnie łapie sie w tym ;) to prawda że trzeba mieć 6 cup aby na niej wystartować ?
  • 0

budo_gizmo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2337 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Świdnik/Lublin

Napisano Ponad rok temu

Re: olimpiada młodzieży
6 kup trzeba mieć w turnieju finałowym, w eliminacjach niekoniecznie.

Gizmo
  • 0

budo_thanes
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 495 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sigil

Napisano Ponad rok temu

Re: olimpiada młodzieży
acha, dzieki za odp. jak będe miał jeszcze jakies pytania to nie bedę się krępował ;)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024