Skocz do zawartości


Zdjęcie

Ahh te biodra


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

budo_djimpreza
  • Użytkownik
  • Pip
  • 29 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Ahh te biodra
Nie zaczalem trenowac tkd w mlodosci a wrecz mozna rzec ze nawet pono zaczalem bo po 22 roku zycia Mam taką sprawe cięzko mi sie wykonuje techniki w stylu bandal dollyo chagi czy typu twio dolmyo yop chagi (180) bez silnego bolu biodra i tak dalej te w ktorych trzeba przekrecac biodra w powietrzu jest ich nawet sporo. Chodzi mi o to czy sa jakies cwiczenia pozwalające maksymalnie rozluznic biodra tak na dluzej nie tylko na kilka godzin by nie blokowaly mi wykonywanych technik a co wazniejsze by nie wywolywaly te techniki u mnie bolu bioderprzy kopaniu na strefy kaunde i nopunde za info dziekuje z gory. pozdro dla wzystkich
  • 0

budo_azizawduanal
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 231 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznan
  • Zainteresowania:Taekwondo

Napisano Ponad rok temu

Re: Ahh te biodra
może to nic odkrywczego ale rozciąganie... :? a tak wogóle to nie wszyscy mają predyspozycje "człowieka gumy" i choć by nie wiem jak sie starali nic im nie pomoże(ja naszczęście nie mam tego problemu :twisted: )
w każdym razie dużo sie rozciągaj i na treningu i oczywiście w domu a efekty powinny przyjść, może nie od razu ale zapewne je zauważysz :lol:
  • 0

budo_dunja
  • Użytkownik
  • Pip
  • 14 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Ahh te biodra
jeśli przy tych technikach odczuwasz silny ból bioder to może sie przejdź do lekarza ?
ja właśnie się przeszłam. Ponoć ponadrywane mam przyczepy mięśni. ech. a w sobote egzamin a ja nic nie mogę zrobić :(
Idź do lekarza póki jeszcze możesz chodzic :)

pozdrawiam
dunja
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024