Skocz do zawartości


Zdjęcie

brzuszek po 30stce....


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
32 odpowiedzi w tym temacie

budo_angmoh
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 247 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z Antypodów

Napisano Ponad rok temu

Re: brzuszek po 30stce....
Sluchaj Tomek, napisales czego nie jesz. Napisz lepiej co jesz, moze w tym tkwi tajemnica brzuszka :)

A nadal olewasz winde i wchodzisz po schodach do domu, czy teraz to juz za wysokie pietro? :)
  • 0

budo_malkavian
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 731 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Cracoviae

Napisano Ponad rok temu

Re: brzuszek po 30stce....
ludzie mniej rozmyślań nad dietami - czeste treningi + aqua i czowiek sam chuuuuuudnie w oczach. a tak na dobrą sprawę to mi by si erzydało troszkę masy ale mięśniowej anei tłuszczowej 8)
  • 0

budo_tomasz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2420 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Pekin

Napisano Ponad rok temu

Re: brzuszek po 30stce....

Sluchaj Tomek, napisales czego nie jesz. Napisz lepiej co jesz, moze w tym tkwi tajemnica brzuszka :)

A nadal olewasz winde i wchodzisz po schodach do domu, czy teraz to juz za wysokie pietro? :)


jem wszystko :)

co do windy to znow ja uzywam przeciez nie bede wlazil na 20 pietro!!!!!!!
  • 0

budo_angmoh
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 247 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z Antypodów

Napisano Ponad rok temu

Re: brzuszek po 30stce....

jem wszystko :)

co do windy to znow ja uzywam przeciez nie bede wlazil na 20 pietro!!!!!!!


To jem wszystko moze byc problemem...

A co do windy, to jak mieszkalem na 11 pietrze to chodzilem po schodach a jak teraz mieszkam na 9 to juz mi sie nie chce. Glupio, nie? :)
  • 0

budo_tomasz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2420 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Pekin

Napisano Ponad rok temu

Re: brzuszek po 30stce....


jem wszystko :)

co do windy to znow ja uzywam przeciez nie bede wlazil na 20 pietro!!!!!!!


To jem wszystko moze byc problemem...

A co do windy, to jak mieszkalem na 11 pietrze to chodzilem po schodach a jak teraz mieszkam na 9 to juz mi sie nie chce. Glupio, nie? :)


sorry nie jadam wszystkiego.... nie jadam RYZU !!!!
  • 0

budo_slaszysz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3313 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: brzuszek po 30stce....
To podaj przykładowe składniki jakie jadasz (nie dania, bo te nazwy pewnie nic nam nie powiedzą :wink: ). Może za dużo tłuszczu jesz?
  • 0

budo_tomasz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2420 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Pekin

Napisano Ponad rok temu

Re: brzuszek po 30stce....

To podaj przykładowe składniki jakie jadasz (nie dania, bo te nazwy pewnie nic nam nie powiedzą :wink: ). Może za dużo tłuszczu jesz?


jem duzo mieszanek ale wszystko jest smazone w oleju ale bardzo krotko, pare secund wlasciwie, i wybiera sie z tego pozniej miesko, nie jada sie sosow itd, w sumie chyba kaloryczne to ie ejst problem mzoe ze je sie tego duzo...
  • 0

budo_ukyo78
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1016 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:York UK

Napisano Ponad rok temu

Re: brzuszek po 30stce....
Ja od miesiaca po prostu przestalem jesc po godzinie 18-19 czegokolwiek, schudlem 5kg rowniez z brzucha. Ale brzuch rzecz nabyta, nie ma sie co przejmowac :D Ostatnio dobija mnie moja malzonka ktora je wiecej ode mnie a ciagle chudnie, niedlugo zejdzie ponizej 50kg i bedzie centralnie 2x ode mnie lzejsza:)
  • 0

budo_angmoh
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 247 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z Antypodów

Napisano Ponad rok temu

Re: brzuszek po 30stce....

sorry nie jadam wszystkiego.... nie jadam RYZU !!!!


Czyli nie jesz chleba, ziemniakow ani ryzu. A makaron jesz? Bo jak nie to jaki "wypelniacz" stosujesz zeby nie ssalo w brzuszku z glodu? :)
  • 0

budo_tomasz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2420 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Pekin

Napisano Ponad rok temu

Re: brzuszek po 30stce....

sorry nie jadam wszystkiego.... nie jadam RYZU !!!!


Czyli nie jesz chleba, ziemniakow ani ryzu. A makaron jesz? Bo jak nie to jaki "wypelniacz" stosujesz zeby nie ssalo w brzuszku z glodu? :)


jadam chleb do sniadania (mamy tu niemieckie pierkarnie), ziemniaki czasami w rosyjskich restauracjach a makoron to wypelniacz ale nie jem go za duzo ot raz, dwa razy w tygodniu, w pozostale dni tylko dania bez wypelniacza
  • 0

budo_muchol
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 742 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:prawobrzeżna Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: brzuszek po 30stce....

co do windy to znow ja uzywam przeciez nie bede wlazil na 20 pietro!!!!!!!

Na 20 piętro? 8O I z tego problem robisz? Jak masz klimę w biurowcu to powinienneś kilka razy dziennie wchodzić na 20 piętro.
  • 0

budo_angmoh
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 247 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z Antypodów

Napisano Ponad rok temu

Re: brzuszek po 30stce....

co do windy to znow ja uzywam przeciez nie bede wlazil na 20 pietro!!!!!!!

Na 20 piętro? 8O I z tego problem robisz? Jak masz klimę w biurowcu to powinienneś kilka razy dziennie wchodzić na 20 piętro.


A dlaczego klima w biurze wymaga latania po schodach na 20 pietro? Pytam z ciekawosci, nie podpuszczam :)

On mieszka na 20 pietrze a nie pracuje. Ale faktem jest ze jeden koles sie ostatnio przeprowadzil do HK i dzielnie tam zasuwa na 20 pietro po schodach :)

Ja pracuje na 12 pietrze i w biurze jest klima ale na klatce schodowej nie. Takze lece po schodach tylko po cwiczeniach przeciwpozarowych jak sa dlugie kolejki do wind.
  • 0

budo_angmoh
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 247 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z Antypodów

Napisano Ponad rok temu

Re: brzuszek po 30stce....

jadam chleb do sniadania (mamy tu niemieckie pierkarnie), ziemniaki czasami w rosyjskich restauracjach a makoron to wypelniacz ale nie jem go za duzo ot raz, dwa razy w tygodniu, w pozostale dni tylko dania bez wypelniacza


Tak OT to szkoda ze w Singu mozna kupic tylko chleb tostowy albo bagietki :(

A tak bardziej na temat, to wyglada na to ze nieswiadomie robisz cos w stylu diety Atkinsa - malo weglowodanow, duzo tluszczow (te wszystkie miecha) i ze jakos nie dziala dla Ciebie. Moze rozwiazaniem bylby trening HIIT (High Intencity Interval Training) - byl topik na budo na ten temat - poszukaj dyskusji a w skrocie to o ile dobrze pamietam to prowadzi do spalania tluszczu podczas treningu a poza tym podkreca metabolizm na kilkanascie godzin po treningu. Ja zamierzam wyprobowac te metode jak tylko sie lepiej poczuje...
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024