Skocz do zawartości


Zdjęcie

Panie doktorze coś mje rypie w stawie....


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

budo_kamasz666
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 276 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Panie doktorze coś mje rypie w stawie....
A dokładniej coś mje rypie w kostce palca środkowego... :? Aż sie zacząłem martwić bo od 2 tygodni nie moge dotknąć swojej kosteczki żeby mnie nie zabolała :/ a na ostatnich treningach zdycham z bólu przy zetknięciu z czymkolwiek (o pompkach na kościach i odpoczynku MT już nawet nie mówie). Zdaje mi sie że coś sobie uszkodziłem przy worku i co gorzsza nic mi na to nie pomaga... :[. Miał może ktoś coś takiego?? Jak tak to będę baaardzo wdzięczny za pare pomocnych słów.

Z góry DZIĘX :!: :!: :!:
  • 0

budo_prorock
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2145 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Dania

Napisano Ponad rok temu

Re: Panie doktorze coś mje rypie w stawie....
Marsz do lekarza!
  • 0

budo_kamasz666
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 276 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Panie doktorze coś mje rypie w stawie....
No właśnie mam zamiar sie w poniedziałek wybrać bo już qrde mnie to po trochu drażni :evil: ale chciałem wiedzieć za wczasu czy to coś poważnego czy sie obejdzie jakąś maścią z antybiotykiem czy innym specyfikiem... bo arcalen, altacet a teraz voltaren nic nie dają a od wtorku mnie zauważalnie boli (nie niewyobrażalnie fqrvia :X ).
  • 0

budo_sally
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4333 postów
  • Pomógł: 1
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Południe
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: Panie doktorze coś mje rypie w stawie....
prawdopodobnie staw, nie możesz go wciaz naruszac bo sie nie zagoi spróbuj wyciągnąć ten palec żeby lekko chrupnął, kup sobie masc z heparyną (środek na stłuczenia) i nie kop w nic tą nogą przez około dwa miesiące
  • 0

budo_sally
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4333 postów
  • Pomógł: 1
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Południe
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: Panie doktorze coś mje rypie w stawie....
ręką, przepraszam :D
  • 0

budo_chriser00
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 774 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sosnowiec

Napisano Ponad rok temu

Re: Panie doktorze coś mje rypie w stawie....
no to gratuluje mialem to samo do lekarza trzeba bylo isc odrazu ja sobie przy uderzeniu tak palec w sierpniu zalatwilem ale niestety lekarz do ktorego poszedlem byl idiota twierdzil ze to stluczenie i ze sie zagoi. W grudniu poszedlem do ortopedy ktory jest tez lekarzem sportowym i po badaniach i przeswietleniu okazalo sie ze wtedy w sierpniu zerwalem torebke stawowa, nikt mi tego do guipsu nie wlozyl i zle sie ona zrosla. Nie da sie z tym juz nic zrobic nawet operacyjnie. A bol taki ma zostac do konca zycia. Ka od sierpnia nie jestem w stanie uderzac bo tak bardzo boli..
  • 0

budo_kamasz666
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 276 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Panie doktorze coś mje rypie w stawie....
O Kuchwa... nie dobrze. To musze chyba odstawić chwilowo treningi :cry:
dzięki WIELKIE za porady. Lookne jak z tą maścią i jak do poniedziałku nie przejdzie to qrde do doktora...

PozdrO
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024