Skocz do zawartości


Zdjęcie

pas odchudzający


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

ataman85
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

pas odchudzający
Kupiłem taki pas [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] i zastanawiam się jakie są wasze doświadczenia z nim związane. Czytałem o nim trochę i ludzie ogólnie polecają, więc postanowiłem zaryzykować, bo chciałbym spalić trochę tłuszczu z brzucha. W sklepie był jeszcze inny, tańszy, ale pomyślałem, że ten będzie lepszy.
  • 0

EXPERTO

EXPERTO
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 14273 postów
  • Pomógł: 5
  • Lokalizacja:P.O.T.C.O.A.W.M.B.W.
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:- Śliczne Panny.
    - Przyroda.
    - Kulturystyka.
    - Sztuki Walki.
    - Forum.
    - Samochody.
  • Staż [miesiące]:od 2003
  • Wzrost [cm]:188
  • Waga [kg]:100-102

Napisano Ponad rok temu

Re: pas odchudzający
Miałem podobny pas :lol: On zajebiście wypaca brzuch oraz wszystko co masz nim zakryte (biodra, boczki...) powiem że sprawuje się dobrze :thumbup: Jeśli chodzi na siłownie lub ćwiczysz gdzie indziej, to staraj się go mieć zawsze na Sobie, zawsze to chodzi mi głównie wtedy gdy ćwiczysz. Pas pomoże Ci lepiej spalić tłuszcz bo gdy się go zapnie to zaczyna gromadzić wyższą temperaturę, a wiadomo że wyższa temperatura lepiej spala tkankę tłuszczową. Na koniec powiem Ci tak że za tą kasę opłaca się kupić ten pas :?:

Nie udzielam pomocy na PW / PM / Priv. Wszelkie pytania proszę pisać na forum, w temacie otrzymasz więcej opinii.


Marian
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 132 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: pas odchudzający
Witam, mam pytanie , wiecie może jakiej długości jest ten pas?
  • 0

EXPERTO

EXPERTO
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 14273 postów
  • Pomógł: 5
  • Lokalizacja:P.O.T.C.O.A.W.M.B.W.
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:- Śliczne Panny.
    - Przyroda.
    - Kulturystyka.
    - Sztuki Walki.
    - Forum.
    - Samochody.
  • Staż [miesiące]:od 2003
  • Wzrost [cm]:188
  • Waga [kg]:100-102

Napisano Ponad rok temu

Re: pas odchudzający

Witam, mam pytanie , wiecie może jakiej długości jest ten pas?

To musisz się zmierzyć w pasie, ale z tego co wiem to one są uniwersalne i powinny pasować prawie na każdego.

Nie udzielam pomocy na PW / PM / Priv. Wszelkie pytania proszę pisać na forum, w temacie otrzymasz więcej opinii.


Marian
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 132 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: pas odchudzający

To musisz się zmierzyć w pasie, ale z tego co wiem to one są uniwersalne i powinny pasować prawie na każdego.

Źle sprecyzowałem pytanie chodziło mi czy jak go założę pod klatkę piersiową na brzuch to będzie sięgał za pośladki do ud czy tylko okrywał brzuch, dodam że mam 176cm
  • 0

Marian
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 132 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: pas odchudzający

To musisz się zmierzyć w pasie, ale z tego co wiem to one są uniwersalne i powinny pasować prawie na każdego.

Źle sprecyzowałem pytanie chodziło mi czy jak go założę pod klatkę piersiową na brzuch to będzie sięgał za pośladki do ud czy tylko okrywał brzuch, dodam że mam 176cm
  • 0

Marian
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 132 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: pas odchudzający

Źle sprecyzowałem pytanie chodziło mi czy jak go założę pod klatkę piersiową na brzuch to będzie sięgał za pośladki do ud czy tylko okrywał brzuch, dodam że mam 176cm


proszę o info
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024