Skocz do zawartości


Zdjęcie

Oklepać go czy nie?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
112 odpowiedzi w tym temacie

budo_adamd
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3411 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Oklepać go czy nie?
Mate, zamiast się silić na sarkazm, weź przeczytaj wszystkie swoje posty od początku tego tematu. Ty może i wiesz co chciałeś napisać, ale jak dla mnie, to pisałeś o gościu który wali pannę w łeb, a ty NIE ZNASZ jego motywacji, nie wiesz czemu to robi, jak wyglądała sytuacja minutę temu - nie wiesz nic. Proponuję zamiast odyłania do "konkursu" (Ha ha ha. Śmieszne :roll: ) skupić się nad precyzyjnym przekazaniem myśli.

Pozdrawiam,
AdamD
  • 0

budo_mate
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2646 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Oklepać go czy nie?
dobra loos :peace:
  • 0

budo_daxx
  • Użytkownik
  • Pip
  • 12 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: Oklepać go czy nie?
Jestem nowy na tym forum ale jeżeli bym mógł to się wypowiem w tym temacie również .

Swoje stwierdzenia opieram na doświadczeniu zawodowym jak i prywatnym . :)

Ocenę czy jak to koledzy sformułowali czy przyjebać mu czy nie czyli jak ja nazywam ten typ damski bokser jest trudna !!!!!!!!
W swoim życiu spotkałem sie z różnego rodzaju tego sytuacjami jedne po mojej "pomocy" kończyły się pozytywnie inne nie !!!!!!
Przykład pierwszy :
" Będąc pewnego razu na dyskotece w Gdańsku zobaczyłem następującą sytuację : Dziewczyna samotnie stojąca i czekająca na wpuszczenie do dyskoteki /kolejka/ podchodzi do niej chłopak w typie hurtowni telewizorów 32" i żada od niej 10 zł on zaś grzecznie odpowiada żeby się odpierdolił !!!! Nadmieniam że jak na dziewczynę małej budowy ciała lat ok.21 /5 za postawę/ Ale wracając do tematu w tym momencie on ją uderza w twarz z pięścią. W tym momemncie widząc całą tą sytuację spytałem się go grzecznie czy mu się bajki nie pomyliły że bije kobietę . na co on żebym sie nie wpier... bo będzie żle/skąd oni biorą te teksty ??? :roll: / w tym momencie nie zdzierżyłem jak mu odwinąłem to biedak spad z I p. na parter /wejście do tej dyskoteki było na I p. droga w dół była prosta/ oczywiście na dole nastąpiło dalsze ręczne pouczenie o konieczności dobrego zachowania się w stosunku do kobiet :twisted: . Dziewczyna oczywiście podziękowała za pomoc i po problemie "

Przykład drugi :
" Dyskoteka w trakcie imprezy widze następującą sytuacje koles wraz z paniennką sie napiętnie się kłócą powodu nie znam w pewnym momencie on ją zaczyna lać gdzie popadnie . Podchodzę oczywiście do gościa i grzecznie mu zwracam uwagę że nie powinien tego robić jak mu nudno to się niech weźmie za kogoś innego . Gość zaś stwierdza żebym sie odp..... bo weźmie sie za mnie . No to jamu na to że bardzo chętnie no oczywiście po wyjściu na dwór wymieniliśmy argumenty kto mam racje . Oczywiście moje argumenty zwyciężyły i przegrał dyskusję :lol: . Dziewczyna oczywiście podziękowała za pomoc . Jakiś czas póżniej ją spotkałem i poinformowała mnie że po rozmowie ze mną jej chłopak jej już nie bije :lol: ."

Przykład trzeci :
"Sytuacja podobna tyle że na koniec dostaje opi... na co się wtrącałem ona by se sama poradziła "

Przykład czwarty /patologia czyli moja praca/ :
" Po wezwaniu na interwencję typu mąż bije żonę zastajemy z kolegą taką sytuację mąż pijana żona pobita ze złamaną ręką . On oczywiście zadowolony jaki z nie go chojrak i zaczyna do nas podskakiwać więc zostaje ręcznie pouczony żeby się zachowywał a następnie wywieziony do Izby Wytrzeżwień gdzie następuje dalszy ciąg pouczenia :twisted: . Kobieta została zabrana na pogotowie "


Moje wnioski :

1. Pomagać zawsze trzeba nie zależnie od sytuacji !!!!!!!!

2. Najpierw porozmawiać jak nie skutkuje lać ile wlezie /znaczy obywatel nie jest komunikatywny czyli ręcznie trzeba wytłumaczyć :twisted: / !!!!!!!

3. Nawet jeżeli kobieta nie chciała pomocy to przez jakiś czas trep nie bedzie w stanie się naniej wyżyć a ona w tym czasie przemyśli troche spraw !!!!!

4. W przypadku takiej sytuacji zapewnić sobie obecność znajomego lub innego świadka / nie do pomocy oczywiście / w przypadku pretensji wcześniej ofiary jaki i późniejszej :lol: !!!!!!!

5. Tego nie powinienem mówić z racji wykonywanego zawodu dążyć do conajmniej 24 h. wyeliminowania przeciwnika :twisted: na 100 % zapamięta nauczkę !!!!!!!


To by było tyle w tej kwesti według mnie :roll: .

Ps. Przepraszam za ewentualne błędy ortograficzne !!!!!
  • 0

budo_drol
  • Użytkownik
  • Pip
  • 11 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Rybnik

Napisano Ponad rok temu

Re: Oklepać go czy nie?
miałem raz taka akcje przed dyskoteką, ide sobie z laska patrze stoi na ulicy samochód na awaryjnych i ma pootwierane dzwi a wkolo ganiaja sie jacys ludzie. I laska krzyczy pomozcie pomozcie podchodze patrze jeden koles jest butowany przez 3 innych - niezle najebanych. Podsszedlem zeby ich uspokoic to dostalem w jape od jednego ale zaraz sie z nim rozliczylem, jak tamci sie zoriteowali ze maja inny cel przezucili sie na mnie a koles i laska wsiedli do auta i pojechali :D Na szczescie pomógł mi bramkarz z tego wlasnie klubu - mój dobr kumpel i było ok. :]]]
  • 0

budo_druss
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 513 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Oklepać go czy nie?
Czasami naprawdę trudno się rozeznać w sytuacji,dlatego tak ważne jest aby w razie ataku kobieta natychmiast poinformowała otoczenie,że nie zna napastnika.(Na ten aspek kładą nacisk wszeklkiego typu poradniki samoobrony dla kobiet).

Co do opisanej sytuacji,w której została zgwałcona dziewczyna,to przypomina mi się inna makabryczna historia(swego czasu bardzo głośno było o tym w mediach).
Otóż w biały dzień w centrum Krakowa(?) zatrzymała się furgonetka,wyskoczyło trzech facetów i siłą zaciągneli do samochodu dziewczynę stojącą na pobliskim przystanku.Obok stali ludzie!!! Następnie wywieżli ją do lasu wielokrotnie zgwałcili i torturowali,cud,że dziewczyna przeżyła.
Nie wiem jaki jest finał całej sprawy,mam nadzieję,że złapali skurwysynów.
  • 0

budo_redeax
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 286 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Oklepać go czy nie?
Czytajac ten watek od poczatku chcialem napisac swoje zdanie, ale jako ze moje zdanie jest zbiezne z wnioskami Daxx'a to nie napisze :wink:

Daxx masz u mnie piwo. Tak wlasnie powinni sie ludzie zachowac to by nie bylo takich sytuacji, a juz na pewno nie w bialy dzien. Wszystkie patogenne elementy by sie po prostu baly, a tak nie sie nie boja bo i kogo sie maja bac. :evil:
  • 0

budo_daxx
  • Użytkownik
  • Pip
  • 12 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: Oklepać go czy nie?
Odnośnie gwałtów to też mam wyrobione zdanie tj. zaj.... sk..... itd.
Nadmieniam że nie wyraziłem swojej opini jako pracownik służb mundurowych :twisted: !!
Raz w pracy przy zatrzymaniu gwałciciela troche mnie poniosło i gość wylądował na ostrym dyżurze Oddziału Chirurgi ja zaś w nagrodę zostałem dyscyplinarnie ukarany i nie jestem wysyłany już na takie zatrzymania !!!
Szkoda :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: !!!!!!!!!!!!!
  • 0

budo_mate
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2646 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Oklepać go czy nie?
no szkoda :( :twisted:
  • 0

budo_s3e
  • Użytkownik
  • Pip
  • 33 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin/Gryfino

Napisano Ponad rok temu

Re: Oklepać go czy nie?
w temacie... mailem juz takie sytuacje. to co robie to sprzedaje gosciowi liscia. dosc mocnego by go przymroczyl i zeszmacil i rozmawiam. czasem jest tak ze laska opierdoli i mnie i zaczyna sie wspolczocie kochankow - odchodze a ci sie tula. dobra i tak wygralem. czasem goscia trzeba sprowadzic do parteru. wytzezwieje to z kwiatami do niej pojdzie. a jak bedzie lal to glupia niech se innego znajdzie. kazdy odpowiada za wlasny los ale obojetny nie przejde.

zabawna sytuacja... jade w patrolu... laska wybiega przed domek i drze sie ze facet robi awanture. interweniujemy a ona rzuca w niego wazonami, talerzami itd. sam malo co nie wylapalem. wariatka. gosc ogolnie spokojny misiek. babka na izbie a facet w domu.
  • 0

budo__ragan_
  • Użytkownik
  • Pip
  • 34 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Hanysowo

Napisano Ponad rok temu

Re: Oklepać go czy nie?
Mete -
Mówisz ze bys go najebał, pomysl otym ze on by Ci mógł szczęke przestawic. pieprzysz głupoty i tyle
  • 0

budo_daxx
  • Użytkownik
  • Pip
  • 12 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: Oklepać go czy nie?
Miałem podobny numer siedze se na przerwie w bazie na dyżurce a tu nagle wpada facet wzrostu około 190 cm wagi ok.100 kg z płaczem że go żona bije i nie może wrócić do domu /zawiąnęło od niego lekko alkoholem/ !!!! / Uważacie :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: !!! /
Aż z wrażenia przerwałem przerwę żeby zobaczyć tą jego żonę i pojechałem do niego oczywiście z nim . Po przybyciu na miejsce aż mnie kopara opadła bo zamiast zobaczyć kogoś w gabarytach King-Konga zobaczyłem kobietę wzrostu ok. 160 cm i jak to mówią filigranowej budowy ciała !!!! Jak nam opisała całą sprawę się okazało że mąż pije od 2 tygodni non - top więc się zdenerwowała i przyłożyła mu parę razy ścierą przez łeb . Zakończenie interwencji pouczono obywatela że jeżeli jeszcze raz przyjdzie do Komisariatu z taką sprawą to nie skończy się na ścierze :) :) :) :) :) :) :) !!!!
  • 0

budo_mate
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2646 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Oklepać go czy nie?

Mete -
Mówisz ze bys go najebał, pomysl otym ze on by Ci mógł szczęke przestawic. pieprzysz głupoty i tyle


raczej prowadziłem tu rozwazania czy trzeba by to zrobić - czytaj uwaznie bo nie lubie sie powtarzac a co do mojej szczeki to fakt - nikogo nie mozna lekcewazyc
  • 0

budo_cube_0
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 112 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:BDG

Napisano Ponad rok temu

Re: Oklepać go czy nie?
Raz widzialem jak jakis klient przepycha laske ale skonczylo sie na krotkiej wymianie zdan... czyli OK :-)
  • 0

budo_mate
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2646 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Oklepać go czy nie?
ale posta warto sobie walnac co nie?
  • 0

budo_adamd
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3411 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Oklepać go czy nie?
:twisted:

Przywołuję towarzystwo do porządku.

AdamD
  • 0

budo_mate
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2646 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Oklepać go czy nie?
spoko wielki bracie
  • 0

budo_malibu
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 78 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: Oklepać go czy nie?
Strzal!! takich gnoji powinno sie eleminowac!! Udezyc kobiete, w takim wypadku nie jestes mężczyzna tylo nędzny gnoj
  • 0

budo_deejay
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 444 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Londyn

Napisano Ponad rok temu

Re: Oklepać go czy nie?

Strzal!! takich gnoji powinno sie eleminowac!! Udezyc kobiete, w takim wypadku nie jestes mężczyzna tylo nędzny gnoj

zgadza sie, jezeli to kobieta... jezeli jedyne co ma wspolnego z kobieta to ta sama ilosc dziurek, to juz co innego, ale te kwestie poruszano wczesniej, wiec ciagnijmy tego dalej

co bym zrobil? chyba nie mozna uogolniac... zalezy od b wielu czynnikow :wink:
  • 0

budo_malibu
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 78 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: Oklepać go czy nie?
tez prawda!! Oczywiscie jesli taki many jest duzo większy od ciebie llepiej odejsc w spokoju lub zawolac policje!!(ale to zadko mozliwe ze przyjada na czas) więc!! zalezy od sytuacji i czynnikow, zgodze sie z tym:-)
  • 0

budo_adamd
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3411 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Oklepać go czy nie?

Strzal!! takich gnoji powinno sie eleminowac!! Udezyc kobiete, w takim wypadku nie jestes mężczyzna tylo nędzny gnoj


http://www.budo.net....p=428581#428581

Pozdrawiam,
AdamD
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024