Skocz do zawartości


Zdjęcie

Oklepać go czy nie?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
112 odpowiedzi w tym temacie

budo_marcin954
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2861 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Manchester UK
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Oklepać go czy nie?

Swoje stwierdzenia opieram na doświadczeniu zawodowym jak i prywatnym . :)


co do doświadczeńzawodowych, to kiedyś jak jeszcze pracowałem na bramce w jednej ze szczecinskich spelun, to często mielismy róznego typu interwencje, najcześciej o glupoty, jedną zapamiętałem że małolat, podduszal jakąs laskę, zakończyło sie na solidnej zadymie, koledzy małolata uznali, że chcemy go bić, nas było czterech, ich nieco więcej, laska nie podziekowala, bo wśród poszkodowanych był jej brat, kolega jej lubego.
  • 0

budo_pablo
  • Użytkownik
  • Pip
  • 42 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Oklepać go czy nie?
jeśli stajesz "w obronie damy", to kończy się to bitką z gościem, ale też szarpaniną z damą "co się ch..u wtrącasz"

z pewnością nie ma co liczyć na dozgonną wdzięczność bitej kobiety, albo i jednorazową wdzięczność ;)
  • 0

budo_malibu
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 78 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: Oklepać go czy nie?

no spoko ale predzej wsadził bym fiuta miedzy otwarte drzwi niż swoją dziewczynę uderzył w twarz :wink:

A jakby ktos przymnknoł drzwi:-);d;d;d
Hehe nie do sprawy tez sie zgodze rozumiem udezywc kobiete bez neiczego to trzeba byc gnojem tylko i wyloncznie, ale jezeli takie damulki napadaja na kogos, lub bawia sie w huliganke dla chlopcow to trzeba dzialac i sieknonc otwarta lapa przez leb:-)
  • 0

budo_malibu
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 78 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: Oklepać go czy nie?
Taa wiele razy jebniesz takiego chu**8 a uratowana dama jeszcze cie zbiczuje, dokladnie raz taka sytuacja widzialem;p many mniejszy zlal Tak zwanego Garka!! 2 na 2:-) podszedł(ten mneijszy ) dal bombe na brode, nokaut a damka mju wpysk torebka z tyekstem "Co ty robisz, policja napadl na mojego chlopa"
pęknelemz e smiechu
  • 0

budo_mate
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2646 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Oklepać go czy nie?

A jakby ktos przymnknoł drzwi:-);d;d;d

to miałbym kurwa zgniecionego kutasa lol
  • 0

budo_marcin954
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2861 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Manchester UK
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Oklepać go czy nie?
wiesz ale niektóre wypowiedzi w tym temacie w tym Twoje, są jakoś niskiego polotu.
  • 0

budo_mate
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2646 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Oklepać go czy nie?
bo udaje glupiego, madrego udawac nie musze :wink:
  • 0

budo_theli
  • Użytkownik
  • 8 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Oklepać go czy nie?
Sorry nie czytalem wszystkich postow w topicu ale czy ktos juz wpadl na pomysl, ze mozna po prostu podejsc do panny i zapytac sie czy potrzebuje pomocy czy tez moze zbieranie po ryju od tego, obecnego tu pana, jest jej hobby? Wydaje mi sie, ze to rozwiazuje caly problem. Pozdro Wiara
  • 0

budo_marcin954
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2861 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Manchester UK
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Oklepać go czy nie?
wpadłem już na taki pomysł i wierz mi rezultat był dośc zaskakujący. :? 8O
  • 0

budo_malibu
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 78 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: Oklepać go czy nie?
jaki?? :-)
  • 0

budo_marcin954
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2861 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Manchester UK
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Oklepać go czy nie?
zapytalem raz panny czy nie potrzebuje pomocy jak ją luby poszarpywał, powiedziala ze nie - jak nie to nie, co sie będe narzucał
  • 0

budo_malibu
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 78 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: Oklepać go czy nie?
Racja, racja!! Jeszcze sie narzucisz i będzie miala do ciebie pretensje,
A kobitki tak gadają na nas ze my jestesmy strasznie zmiennio, a one to co:-)
  • 0

budo_daxx
  • Użytkownik
  • Pip
  • 12 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: Oklepać go czy nie?
Rozmowa rozmową ale ja nie mówiłem o sytuacjach gdy panienka z łepkiem się kłócą między sobą !!!!!! W tym wypadku to nie jest moja sprawa !!!!!! Mówiłem o sytuacjach gdy dochodzi do rękoczynów :)
  • 0

budo_w-wolf
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 262 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Oklepać go czy nie?
zapytajcie kogoś z Policji, kto miał interwencje na mieszkaniu w/s znęcania sie nad kobietą - sąsiedzi dzwonili na 997 słysząc krzyki maltretowanej kobiety - zapytajcie kto ich najbardziej atakował i wyganiał z mieszkania:/ :/ (oczywiście nie w 100 % ale w wielu przypadkach)

albo zapytajcie o to jak sie zachowywały te kobiety odwiedzajac takich mężów zatrzymanych w areszcie :/

w sądzie też pdooben sytuacje :/ kobieta z podbitym okiem, bliznami na twarzy, krwiakami i ręką na temblaku mówi że właściwie nic sie nei stało, i ona nei bedzie zeznawać, i korzysta z prawa do odmowy zeznań :/ :/

pomóc oczywiście trzeba - to nie podlega żadnej dyskusji - ale to jak sie potem zachowują niektóre kobiety.....aż sie człowiekowi żyć odechciewa :/
  • 0

budo_daxx
  • Użytkownik
  • Pip
  • 12 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: Oklepać go czy nie?
Skąd ja znam te sytuacje !!!!!!!!! :D
  • 0

budo_malibu
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 78 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: Oklepać go czy nie?
:-) z telewizji;p.........

U mnie, nademną pare latek temu mieszkala taka babeczka;p wiecie, rodzina jak rodzina, Powiem szczeze gdy nie pili byli spokojna radosna rodzinka;p ale jak pewnego razu wypil za duzo, to ganial tą swoja zone z nozem po podworku;p heheh...moze wyda sie to straszne dla wielu z was, ale bylem wtedy dzieckiem i troszke mnie to zabawilo, teraz smieje sie z tego ale mowie wam smiesznie to wyglodalo, co do czego przyszlo nie zeznala o napsaci itp puscili go i worci;p nma podworku przyjela go wielkimi usciskami i! histroia znowu sie zaczela;p ale gdzie indziej bo ich wyzucili za nieplacenie rachunkow:-)
  • 0

budo_kamasz666
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 276 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Oklepać go czy nie?
:idea: Jak już była wzmianka o policji to właśnie ... GDZIE ONI KURWA SĄ jak sie coś dzieje naprawde złego, z moich doświadczeń wynika że policja zajmuje się tylko zatrzymywaniem niewinnych kierowców :evil: , spisuje młodzierz wracjącą między 18 a 22 od qmpla i zgarnianiem żuli tak najebanych że nawet pięciolatkowi nie mogli by zagrozić. A jak już z dobry rok temu w pobliskiej wiosce z 10 najebanych chłopa sie napierdalało butelkami kijami i czym sie dało to radiowóz podjechał pół godziny po zadymie jak jeden leżał z tulipanem w ryju... I skoro stróże prawa tak na prawdę (no w 80-90%) leją na bezpieczeństwo obywateli to czemu my mamy się zajmować takimi skomplikowanymi przypadkami... poprostu to system w naszym kraju jest spierdolony i dla tego niektórzy muszą cierpieć :evil: zamiast temu idiocie który leje swoją kobite najpierw przyjebałbym ministrowi sprawiedliwości i jego kolegom z pracy :twisted: :!:
  • 0

budo_jumbo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2040 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Oklepać go czy nie?

zamiast temu idiocie który leje swoją kobite najpierw przyjebałbym ministrowi sprawiedliwości i jego kolegom z pracy :twisted: :!:


Nie rób sobie z dupska głośnika - zrób to - pokaż, że masz jaja....
  • 0

budo_scourge
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 93 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Oklepać go czy nie?
Koles i laska. Szarpanina, krzyki itp. Interweniujemy? Przez interwencje rozumiem slowne zwrocenie uwagi kolesiowi (przynajmniej na poczatku).
Zastanowmy sie, jakie (generalnie) scenariusze moga sie wydarzyc.

Wariant 1 - Interwencja i "porazka" czyli dostajemy w ryj od kolesia i/lub opierdala/bije nas panna.
Wariant 2 - Interwencja i "sukces", czyli zly i tchorzliwy damski bokser dostaje zasluzony wpierdol, ewentualnie odchodzi jak niepyszny, a piekna wybawiona od smoka krolewna rzuca nam sie w objecia itd.
Wariant 3 - Brak interwencji i "sukces" czyli nic wiekszego sie nie stalo, panna wylapala po ryju i jej to nie przeszkadza, ewentualnie tylko sie poszarpali i pokrzyczeli (wzmocnili wiezi); my zas uniknelismy niepotrzebnej konfrontacji; luzik.
Wariant 4 - Brak interwencji i "porazka", czyli panna wylapala i jej to przeszkadza (a nawet laduje w szpitalu), w najgorszym razie jest porwana/gwalcona itp.

Podsumowujac.
Nie wiem jak dla Was, ale dla mnie z powyzszego jasno wynika, ze kiedy interweniujemy w przypadku przemocy wobec kobiety, grozi nam (w najgorszym razie) pare hitow na ryj (duzo czesciej jednak kretynska przepychanka z glupia dupa).
Jednak kiedy nie interweniujemy, wtedy moze sie okazac, ze ktos przyplacil to zdrowiem (psychicznym, fizycznym), a nawet (w skrajnych przypadkach) zyciem.
To juz troche gorzej...

P.S. Majac na uwadze powyzsze, po prostu ROZPIERDALA mnie, jak slysze o kreceniu nosem policjantow na wezwania "w/s znecania sie nad kobieta" (post W-wolfa).
P.S.2 Oczywiscie nie to, zebym jechal na policjantow ogolnie :-)
  • 0

budo_w-wolf
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 262 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Oklepać go czy nie?

Majac na uwadze powyzsze, po prostu ROZPIERDALA mnie, jak slysze o kreceniu nosem policjantow na wezwania "w/s znecania sie nad kobieta" (post W-wolfa).


nie do końca to miałem na myśli - chodziło mi o suche pokazanie kto tam oponuje - policjanci nie kręcą nosem w tych sprawach - po prostu sami zachodzą w głowe dlaczego te kobiety tak czasem reagują....nic o kręceniu nosem nie pisałem ;)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024