Skocz do zawartości


Zdjęcie

Ubiór a ulica


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
150 odpowiedzi w tym temacie

budo_tsuki
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 253 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Z Warszawy

Napisano Ponad rok temu

Re: Ubiór a ulica
Proszę mnie o to nie posądzać! Kapral, to nie było śmieszne! :?
  • 0

budo_smoke
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1960 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice
  • Zainteresowania:Boks

Napisano Ponad rok temu

Re: Ubiór a ulica
przykład ms'a to Beckham naprzykład :D ...
  • 0

budo_qkiel
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1732 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Ubiór a ulica
szatan tez jest metroseksualny, wiem, poznalem go, nawet sobie sniezkami pozaglowalismy :wink:

Ogólnie rzecz biorąc granica między gejem a Metro jest nadzwyczaj wąska.

znaczy sie chodzi o orientacje seksualna :)


ps. kotki skupuje, kooootki !
  • 0

budo_jeff
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 112 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sosnowiec

Napisano Ponad rok temu

Re: Ubiór a ulica
Trudno odgadnąc.
  • 0

budo_kapral
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3301 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:jakaś afryka, sam nie wiem
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: Ubiór a ulica

Proszę mnie o to nie posądzać! Kapral, to nie było śmieszne! :?


Czy ja wygladam ci na zartownisia. co? :)
Czy koles, ktory dzisiaj rano wyjebal kilka magow z Beretty z zajebistym skupieniem jest smieszny? :)
  • 0

budo_arfen
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 162 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Ubiór a ulica
Jesli chodzi o stroj to powiem tak :
kiedys bylem na imprezce... ubieram sie na czarno i akurat przyszlo do tego ze siedzialem z metalami bo to byli kumple jednego gostka z ktorym gralem dosc czesto w kosza. Pilismy wodke bo ja nie mialem swojej.
Nie pamietam jak ale nagle sie zaczelo... Jakis metal podpadl jednemu kolesiowi (w skladzie tych "oprawcow" mialem jednego kolege z podstawowki ale on poszedl gdzies) Ja wstawilem sie za metalem (wypadalo w koncu pilem ich wodke :) ) i zaczeli mi tamci ostro wrzocac bo mysleli ze i ja jestem metalem... Nie bilismy sie na szczescie bo nawet nie bylem w stanie...
Najsmieszniejsze jest to ze jak moj kumpel im powiedzial na drogi dzien ze nie jestem metalem i nie slucham hiphopu to potem przyslali do mnie do szkoly kolezanke z przeprosinami :lol: i zeby mnie przyprowadzila zebysmy sie napili :D teraz z nimi sie normalnie witam jak ich spotykam :)
Pozory pozory i jeszcze raz pozory...
  • 0

budo_warhead
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4469 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Ubiór a ulica
teraz z nimi sie normalnie witam jak ich spotykam
Pozory pozory i jeszcze raz pozory...



Bozeeee naprawde :) Cieszymy sie razem z Toba :)
  • 0

budo_shamad
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 187 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Ubiór a ulica
Ja tam nosze czarne bojowki, czarna koszule od gajerka, glany (czasami z wsadzonymi nogawkami do glanow ala skin), wloski mam krociutkie jak na awatarze (teraz juz nie bo troche odrosly) ogolnie nazwalbym to stylem militarno-metalowym (kumpel sie ze mnie nabija ze wygladam jak naziol) :) i tak szczerze mowiac to nie pamietam kiedy ostani raz mnie ktos zaczepil, duzy nie jestem (176 cm, 70-72 kg) buzke mam raczej milusia :D z kazdym sie umiem dogadac, i zawsze sie gapie wszystkim w oczy, to taki moj fetysz przed ktorym nie umiem sie powstrzymac, szczegolnie w czasie rozmowy . NIe wiem jak to jest ale nikt mnie nigdy bic nie chce ale to pewnie dlatego ze biore udzial w akcji "Pompuj rower dla Szatana" :rofl:
  • 0

budo_redeax
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 286 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Ubiór a ulica
Ja staram sie ubierac tak, zeby nie zwracac na siebie uwagi. I tak w kazde miejsce chodze inaczej ubrany. Wiadomym, ze jak ide przez osiedle o 12 w nocy po piwo to raczej nie ubiore jeansow i bluzki z jakiejs metrosexualnej :wink: firmy jakto chodze ubrany na wyklady, tylko centralnie dresy adidasa i bluza z kapturem. No itd. itp. Jak na razie moje Rayz-Do wychodzi bardzo dobrze bo od podstawowki nikt do mnie watow nie mial, no ale pewno jeszcze przyjdzie na mnie czas i zalapie wpierdol. :wink:
  • 0

budo_smoke
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1960 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice
  • Zainteresowania:Boks

Napisano Ponad rok temu

Re: Ubiór a ulica

Ja tam nosze czarne bojowki, czarna koszule od gajerka, glany (czasami z wsadzonymi nogawkami do glanow ala skin), wloski mam krociutkie jak na awatarze (teraz juz nie bo troche odrosly) ogolnie nazwalbym to stylem militarno-metalowym (kumpel sie ze mnie nabija ze wygladam jak naziol) :) i tak szczerze mowiac to nie pamietam kiedy ostani raz mnie ktos zaczepil, duzy nie jestem (176 cm, 70-72 kg) buzke mam raczej milusia :D z kazdym sie umiem dogadac, i zawsze sie gapie wszystkim w oczy, to taki moj fetysz przed ktorym nie umiem sie powstrzymac, szczegolnie w czasie rozmowy . NIe wiem jak to jest ale nikt mnie nigdy bic nie chce ale to pewnie dlatego ze biore udzial w akcji "Pompuj rower dla Szatana" :rofl:


łosz ty skinie ;) ...
  • 0

budo_la sombra
  • Użytkownik
  • Pip
  • 15 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Ubiór a ulica
A ja tam zawsze czarne bojowki i czarny t-shirt, długie włosyi nikt sie nie czepia.
Jak idzie nas pięciu...
czterech...
a jak idę sam to zwykłem przyspieszać...
Ogólnie to nikt się nie czepia..
Tylko czasami jakies bluzgi polecą..
Tak 5-6 razy w tygodniu..
  • 0

budo_kapral
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3301 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:jakaś afryka, sam nie wiem
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: Ubiór a ulica
BUuhewuhEuehueuuehuEHUEHEHUEUHE :) :) :) :)
  • 0

budo_shamad
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 187 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Ubiór a ulica
Dobre dobre, a ja zauwazylem, ze wraz z slugoscia wlosow, ludzie traca do mnie "respekt" , dlatego mam dylemat zapuszczac salej czy tez znow zgolic :) a moze po prostu miekne na starosc. :wink:
  • 0

budo_la sombra
  • Użytkownik
  • Pip
  • 15 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Ubiór a ulica
mialem dzisiaj moment zadumy na temat mojego wygladu...W wyniku dlugigo myslenia moge stwierdzic z cala stanowczoscia:
-dlugie wlosy podwyzszaja ryzyko zostania zaczepionym o jakies60-72%
-czarny wearstyle - jakies 8-15%
-wozenie sie przy 180cm/75kg - 20-30%
-warunki miejskie od -10% do +18,5%
Przelecialo mi przez mysl zeby sciac wlosy...cholernie wiatr rozwiewa, trzeba czesto myc ;) , w walce przeszkadzaja..
Ale mi ich po prostu zal.Bede twardy.W koncu jeszcze nigdy za wyglad nie zebralem..
(stan na 14.15 dnia 20.04)
  • 0

budo_as
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 75 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: Ubiór a ulica
Często zdarza się, że jak ktoś wejdzie w szaliku jakiejś drużyny na teren kibiców innego klubu, to ma problemy.
  • 0

budo__biały_
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 292 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: Ubiór a ulica
Często? :)
  • 0

budo_la sombra
  • Użytkownik
  • Pip
  • 15 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Ubiór a ulica
znam kolesia ktory popyla w szaliku jakies lokalnej pilkarsiej druzyny -chyba z wegier... jego nikt sie do tad nie czepil.Tylko co chwila go ktos zatrzymuje zeby zdjal i powiedzial co tam do jasnej cholery pisze i jak to sie czyta ;) )))))))))

swoja droga moze czas uzadzac rajdy kto wiecej razy przebiegnie w szaliku Wisly przez osiedle Cracoviii vice versa.Nie wiem tylko czy obroncy praw czlowieka nie oprotestowali by tej dyscpliny jako nieludzkiej i wystawiajacej cenne istnienie ludzkie na mozliwosc doznania obrazen wielokrotnie bardziej okrotnych niz w kazdym ze sportow walki..
  • 0

budo__biały_
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 292 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: Ubiór a ulica
Ja mieszkam niedaleko stadionu Lecha- jak kiedys po meczu wyszzedlem z domu w zielonej kurtce, to musialem sie szybko ewakuowac i przebraac :wink:
  • 0

budo_balofy
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1592 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Ubiór a ulica
La Sombra prawie dobrze z tym ze:
-miejsce- raczej 50-60 % ;)
-wozenie sie- znow 70-80 % :)
a reszta bywa roznie, bo za dlugie wlosy mozesz dostac za bycie szatanem, brudasem i szczerze to ch** wie za co jeszcze ;)
A sciac wlosy wlasnie zamierzam, coprawda tylko po 4 latach, ale do bjj to sie one nie nadaja, po kazdym treningu myc trzeba, koltuny mi sie kuzwa robia, a kto mial dlugie wlosy i kiedys koltun to wie co to znaczy ;)
A wogole to sie o wyglad jakos nie troszcze, w sensie czy dostane w pape czy nie. Moze nie mam dobrej kondycji ale przy odpowiedniej motywacji w sprintach jestem nienajgorszy ;) .
Tylko te glany przeszkadzaja troszke khe khe.
A bic mnie za czesto nie chca, ostatnio prawie sie musialem trzaskac na koncercie metalowym hy hy hy :)
  • 0

budo_kox_man
  • Użytkownik
  • Pip
  • 46 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:B-Stok

Napisano Ponad rok temu

Re: Ubiór a ulica
racja, ale sa tez plusy:
laski leca na przystojniakow z dlugimi wlosami :)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024