Skocz do zawartości


Zdjęcie

Ubiór a ulica


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
150 odpowiedzi w tym temacie

budo_zielona wróżka
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 310 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Ubiór a ulica
Einstain, to w takich spodniach mozna kopac z wyskoku? :lol:
  • 0

budo_smoke
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1960 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice
  • Zainteresowania:Boks

Napisano Ponad rok temu

Re: Ubiór a ulica

Einstain, to w takich spodniach mozna kopac z wyskoku? :lol:


pod warunkiem, że stoisz na ławce :lol: ...
  • 0

budo_vigo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 374 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: Ubiór a ulica
Ja kiedyś miałem przez pewien czas włosy na 3 mm i kurtkę- szwedę. Wyglądałem na skina i ludzie w kolejce robili mi miejsce, często się odsuwali :-) . Mój wygląd przydał mi się kilka razy kiedy wracałem z Gdyni do Gdańska kolejką. Raz przedział w którym jechałem zdemolowała grupa skinów ubrana identycznie jak ja. Nikt by nieuwierzył że przypadkiem tam się znalazłem i że to nie moi kumple :wink:

W każdym razie kilka razy nie zostałem pobity lub przynajmniej zaczepiony z tego powodu że na skina wyglądałem. Raz za to pobiła mnie grupa wieśniaków, której mój wygląd skina mógł się niespodobać bo ich fryzura i ubiór odbiegały znacznie od mojego.

Jakiś czas miałem w miare długie(jak na kobiete były by średnie) włosy i nie miałem z tego powodu kłopotów.
  • 0

budo_einstain
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 140 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Pyrlandia

Napisano Ponad rok temu

Re: Ubiór a ulica
napisalem niezrozumiale :roll: .
gdy ten koles mial do mnie waty bylem w dresie. i do mnie z textem za zaraz dostane wpierdal bo mnie widzial kilka razy jak mialem szerokie spodnie. no i dostal kopa ...
  • 0

budo_ian17
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 302 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Ubiór a ulica
Dziś rano jak lazłem z qmplem w naszych hartzerskich moondórkah to dwóch skejto-drechów się sadziło, ale ich olaliśmy... co prawda normalie to bym za :pedała" się chociaż odgryzł, ale sie spieszyłem...

za to za długie kłakli to baaaardzo często mam problemy, raz sie 7 drechó czepiało jak z koleżanką szedłem Półwiejską, a ostatnio paru gangstas w bocznej uliczce rzucało "Zetnij te włosy, kurwaa" co mnie jedynie rozśmieszyłoi sie z nich lać zacząłem i poszedłem w długą

zwykle łaże w dżinsach lub sztruksach, kurtce dżinsowej, sfetsze lub koszuli(zawsze podwinięte rękawy) i rzadko na czarno...
A ostatnio jak szedłem z dziewczyną to nas od dzieci-kwiatów wyzwali, i też ich olałem, o nie bede dziewczyny narażał

ja tak wogle mam że mnie zaczepiają a z nikim sie nie bije :( :P (pewnie mnie, kurdupla bić nie chcą grrrr a by sie zdziwili)

a jak mnie ktoś pacyfistą nazwie, to nie odpuszcze takiej zniewagi!
  • 0

budo_einstain
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 140 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Pyrlandia

Napisano Ponad rok temu

Re: Ubiór a ulica
odnosnie wlosow:

kiedys szlismy na cytadele na piwko i do kumpla (o rudym kolorze wlosow) doczepil sie jakis kolo ze on sie niby z niego smial. itd. koles byl cwaniak bo niedaleko stalo 6 jego kumpli :? na szczescie skonczylo sie na tym, ze kumpel odebral 2 plaskie i niezbyt dobrze trafionego kopniaka. :? wkurzaja mnie tacy cwaniacy ktorzy sa kozakami tylko w grupie :? osobiscie moglbym isc wtedy w obronie kumpla z tym kolesiem na solo, ale pewnie zaraz dobieglo by tych 6 i by nas pozabijali :?
  • 0

budo_franz_szn
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 225 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:SzczecIn

Napisano Ponad rok temu

Re: Ubiór a ulica
Musze przyznac,ze jak w gimnazjum latalem w glanach,bojowki,dzinsy,lysy,flyersik,to byl spoko maksymalny :) . Jak bylem przez rok w szkolce pilkarskiej w ZG i wracalem pociagiem co tydzien do domu(Szczecin) to sam w przedziale siedzialem cala droge :lol: :) . Teraz troszke wygladam jak leszczyk :) ,bo wloski na zel,sweterki,koszule,pol buty itp itd,ale jakos tak mi z buzki patrzy,ze problemow nie mam :) .Pewna krok,wyprostowana postawa i jest w sumie looz.Chociaz w Szczecinie puncurow nienawidza :) ,ale od zawsze tak bylo w tym rejonie.Pelno skinow,faszystwo i nazistow. Pozdrawiam
  • 0

budo_franz_szn
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 225 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:SzczecIn

Napisano Ponad rok temu

Re: Ubiór a ulica
Sory za literowki :oops: . Zapomnialem dodac,ze u nas chyba najwiecej to drechow jest :) ,doslownie na kazdym rogu sympatyczne ludki stoja :lol: ,ale w sumie to kretyni sa,wiec zawsze mozna zalatwic pokojowo :) .
  • 0

budo_einstain
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 140 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Pyrlandia

Napisano Ponad rok temu

Re: Ubiór a ulica
sorry za glupie pytanie ale co to jest flyersik ???
  • 0

budo_sombre
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 296 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z Gdańska

Napisano Ponad rok temu

Re: Ubiór a ulica
To jest kurtka "flyers" po polsku nazywana "szwedą". :wink:
  • 0

budo_franz_szn
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 225 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:SzczecIn

Napisano Ponad rok temu

Re: Ubiór a ulica

To jest kurtka "flyers" po polsku nazywana "szwedą". :wink:


Nawet nie wiedzialem,ze istnieje taka nazwa "szwedka" :) :) ,dzieki Vortalowi sie nowych rzeczy dowiaduje,ide sie mamie pochwalic... :lol:
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024