Skocz do zawartości


Zdjęcie

Biodro


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

budo_murky
  • Użytkownik
  • Pip
  • 27 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Ostrowiec Św.

Napisano Ponad rok temu

Biodro
Witam

Otóż mam chyba problem ze stawem biodrowym, tylko nie za bardzo wiem co jest grane... Gdy podnoszę lewą nogę wyprostowana normalnie wszystko jest ok ale gdy próbóje potem przesunąć ją w lewą strone (energicznie) tak jakbym chciał czegoś dotknąć na lewo odemnie wykonując ruch lekko okrężny (nog troche powyżej wysokości pasa) czuje jak coś mi chrzęści w lewym stawie biodrowym i pojawia się ból (mniej więcej taki jak po obewaniu w mięsień). Dużo zależy od ustawienia nogi tak że raz to doczuwam, raz nie. Mam już to od dawna ale dopiero teraz postanowiłem się tym zająć... Co to jest i co mogę zrobić? Acha i jeszcze... nie wiem czy to od tego samego, ale jeśli leże na plecach i próboje sie tak rpzekrecic aby palacami od nog dotknac podlogi za glowa to czesto choc tez nie zawsze czuje tym razem mocny niemiesniowy bol w tamtym miejscu...

Pozdrawiam
  • 0

budo_jurek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 474 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Stolyca, panie

Napisano Ponad rok temu

Re: Biodro
A u lekarza byles?
  • 0

budo_nie_ja1
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 155 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Biodro
Heh,ja nie wiem co to jest ale mi przeskakuje jakaś kość w stawie biodrowy. Ogólnie to jak nie pokręcę nogą żeby ta kość mi przeskoczyła to wtedy cała noga mnie boli :) .A fajnie to strzela :) .Ale większych problemów też nie mam z tym. Zależy też w jakim wieku jesteś. Mi ortopeda powiedział że w młodym (?) wieku to normalne,szczególnie u kobiet :) .
  • 0

budo_renegade
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 100 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wlkp

Napisano Ponad rok temu

Re: Biodro
czesc

ja mam cos takiego ze mnie bola stawy biodrowe (oba :? ) chyba sie zalatwilem przez złe rozciaganie.. nie moge nogi podniesc w bok (do przodu i do tylo git ale o kopniecaich okreznych i bocznych moge pomazyc :( ) jest tak zle ze mam problem zeby wsiasc na rower czasem przy chodzeniu bola nawet.. ale najlepsze jest to ze jak bylem u lekarza ortopedy z przeswietleniem to stwierdzil ze nic mi nie jest, a jak mnie boli to mam nie cwiczyc.. nie cwicze 1,5 roku a boli tak samo jak bolalo :( bralem glukozamine ale na mnie nie zadzilala, nie wiem co mam z tym zrobic, idz do lekarza moze Tobie pomoga. pozdrawiam

tomek
  • 0

budo_charlie novak
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 160 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ciemna strona księzyca

Napisano Ponad rok temu

Re: Biodro
ja mam cosik takiego,ze mam sztywne biodra...nie mogę wykonywac bardzo dynamiznych kopnięci okręzynych i tego typu....pojawia mi sie w pewnym momenice taka blokada....cholera nie wiem jak to opisac,ale mam nadzieje,ze ktoas mnie zrozumie :D jak robie rozgrzewke czy nawet poźniej i robie okrężne to czuje jak mi tam przeskakują różne kostki czy coś....
  • 0

budo_słoniak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1975 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: Biodro

Mi ortopeda powiedział że w młodym (?) wieku to normalne,szczególnie u kobiet :) .


Tak. Na starość się wtedy wymienia panewkę :)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024