Skocz do zawartości


Zdjęcie

do 1oo$


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
75 odpowiedzi w tym temacie

budo_blacha
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2143 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Puławy

Napisano Ponad rok temu

Re: do 1oo$
moim zdaniem BK7 i victorinos to wrecz idealne połączenie wypadkowe.
Bk7 widziałem ostatnio na 2 aukcjach na allegro - żadna sie nie zakończyła sprzedażą więc może jeszcze wystawią - na obu były nówki sztuki i w okolicach niecałych 300 pln.
Sprowadzając ze stanów masz ryzyk-fizyk - taniej lub niekoniecznie - zastanów sie - w polsce jak kupisz to drogo ale pewnei i od ręki - ze stanów taniej ale czekasz i kombinujesz - kiepsk iwybó - ostatnio go znowu podejmowałem.
zastanów sie i poszukaj na allegro - czasem sie coś trafi
A co do opini o BK to nie slyszalem jeszcze żadnej negatywnej co chyba ciężko sie zdarza.
  • 0

budo_vince
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4029 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: do 1oo$
co jest tym bardziej smutne, ze ostatnio sie dlugo oczekiwany folderek SR ukazal... :cry:
  • 0

budo_rejs
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 269 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: do 1oo$
Wysz, musisz daleko w te Bieszczady chodzić skoro zabierasz krzesiwo. :lol: [/img]
  • 0

budo_wysz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1649 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: do 1oo$

Wysz, musisz daleko w te Bieszczady chodzić skoro zabierasz krzesiwo. :lol: [/img]


A co ma piernik do wiatraka?
  • 0

budo_sorata
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1768 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Tomb Of The Mind

Napisano Ponad rok temu

Re: do 1oo$
kurde kurde , czyli tak zbierajac glosy uzyskuje informacje ze powinienek kupic BK-7 tak ??
wyslalem maila do knifeworks poczekam co odpisza
  • 0

budo_kubek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 895 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: do 1oo$
Bk7, lub coś podobnego. Dodasz do tego Victorka i jesteś wyposażony w ostre zabawki. Nie sugeruj się faktem, że większość poleca bk7. Jest to nóż dobry i dostępny w naszym kraju, jednak może się okazać, że za miesiąc będziesz miał przypływ gotówki i zdecydujesz się wydać więcej, za lepszą stal, albo nawet wygląd. Może Swamp Rat model Camp Tramp?? To również doskonałe ostrze.
Pozdrawiam.
  • 0

budo_sorata
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1768 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Tomb Of The Mind

Napisano Ponad rok temu

Re: do 1oo$

Bk7, lub coś podobnego. Dodasz do tego Victorka i jesteś wyposażony w ostre zabawki. Nie sugeruj się faktem, że większość poleca bk7. Jest to nóż dobry i dostępny w naszym kraju, jednak może się okazać, że za miesiąc będziesz miał przypływ gotówki i zdecydujesz się wydać więcej, za lepszą stal, albo nawet wygląd. Może Swamp Rat model Camp Tramp?? To również doskonałe ostrze.
Pozdrawiam.


moglbys mi dac linka do tego Swampa , i do Victora
jak mowisz o przyplywie $$$ to domyslam sie ze sa one drozsze niz 100$ tak ?
  • 0

budo_wysz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1649 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: do 1oo$
Sorata, sprawdź skrzynkę PW
  • 0

budo_kubek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 895 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: do 1oo$
Link do Swamp Rat już tu był. Wystarczy przejżeć co zawiera. W Polsce chyba będzie problem z zakupem, bo coś mi się obiło o uszy, że nie wysyłają za granicę USA, a na domiar złego można go kupić tylko przez internet. Camp Rat kosztuje coś kołem 128$, przynajmniej ja za tyle go kupiłem. Faktem jest, że mieszkałem w tedy w stanach i nie było problemu z pocztą, cłem i innymi duperelami. W Świecie Noży widziałem jakieś produkty SR więc może Piter będzie mógł Ci pomóc z zakupem. Jeśli nie to moja zabawka jest nie używana ( bo nie mam potrzeby tak ekstremalnego ostrza ) i do zbycia po cenie.
Jeśli mój post jest nie zgodny z polityką forum, proszę moda, lub admina o usunięcie.
Pozdrawiam.
  • 0

budo_sorata
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1768 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Tomb Of The Mind

Napisano Ponad rok temu

Re: do 1oo$
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
chodzi o ten Camp Tramp ?
130$ troche troche...
  • 0

budo_kubek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 895 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: do 1oo$
Fakt, że za darmo to nie jest, jednak jest to zabawka z naprawdę dobrej stali. Czy Ci to potrzebne, czy nie musisz zdecydować sam. Wydaje mi się, że warto zainteresować się jakie cechy powinien posiadać Twój wyśniony nożyk( rodzaj stali, rozmiary, geometria klingi, rękojeść ) i gdy będziesz już wiedział czego chcesz, rozglądnij się po necie i zobacz co spełnia Twoje kryteria. Jak już do tego dojżejesz, to Piter na pewno wykopie to spod ziemi.
Pozdrawiam.
  • 0

budo_sorata
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1768 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Tomb Of The Mind

Napisano Ponad rok temu

Re: do 1oo$
jak biore noz w bieszczady to mnie to ryba jak wyglada wazne zeby szybko i sprawnie cial to co potrzeba , narazie czytam co polecacie i staram sie wybrac cos taniego a dobrego noi z Waszych wypowiedzi wynika ze najlepszy bedzie BK-7 , mam jeszcze chwilke czasu takze cos wymysle

a jesli chodzi o wysniony nozyk to jest nim microtech-mini socom ,ale mnie na to cudenko niestac :)
  • 0

budo_kubek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 895 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: do 1oo$
Jakoś tak mi się zdawa, że mini socom, ma się nijak do Bieszczadów.
Pozdrawiam.
  • 0

budo_sorata
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1768 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Tomb Of The Mind

Napisano Ponad rok temu

Re: do 1oo$
wiem , napisalem tylko ze to noz marzen :) ale do bieszczadow masz racje ma sie nijak
  • 0

budo_sorata
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1768 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Tomb Of The Mind

Napisano Ponad rok temu

Re: do 1oo$
no dowiedzialem sie , wysla ale jak towar bedzie kosztowal wiecej niz 1oo$
  • 0

budo_qkiel
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1732 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: do 1oo$
ja bym przemyslal tego Camp trampa ( nie wiem ile cena by wyniosla z zlotowkach ), masz gwarancje dozywotnia, niezaleznie co sie z nozykiem stanie ( bezwarunkowa ? )
ja sie przymierzam do howlerka np.
obmacaj jak masz okazje i decyduj :wink:
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024