Skocz do zawartości


Zdjęcie

Pieprzone wywyższanie się...


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
51 odpowiedzi w tym temacie

budo_worns-4life
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 375 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pieprzone wywyższanie się...

Uważam że po pierwsze to karate coś słabo twoją psychikę zahartowało skoro ta sytuacja zamiast cię motywować do pracy wpędza cię w doła ; )) Co to za karateka który użala się nad sobą że w czymś tam jest słaby.


/Mały off topic/

Ho, ho :D , nawet nie wiesz jacy niektórzy bokserzy są słabi psychicznie (mam na myśli zawodowców). Albo lepiej, ja :twisted: obiecuje sobie, ze nie będe pił bo to sie fatalnie odbija na mojej formie i dyspozycji na treningu...6 godz. temu leżałem pijany, znowu.... :evil:
  • 0

budo_badtrip
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 312 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pieprzone wywyższanie się...
Hehe nie zaskoczyłeś że to była ironia na hasło że karate w przeciwieństwie do np. boksu buduje charakter człowieka ; )) Ale twój post trochę osłabił siłę mego sarkazmu : ))
  • 0

budo_scorpio
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 326 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: Pieprzone wywyższanie się...

Jak ktoś daje mi w złośliwy sposób nieproszone rady to kompletnie go olewam chyba że czuje że ma racje to wtedy pier... mnie to kim i jest i jak co robi bo interesuję się tylko tym jak poprawić swoje błędy. Nie mam też oporów przed pytaniem o radę ludzi trenujących krócej ode mnie.

Uważam że po pierwsze to karate coś słabo twoją psychikę zahartowało skoro ta sytuacja zamiast cię motywować do pracy wpędza cię w doła ; )) Co to za karateka który użala się nad sobą że w czymś tam jest słaby. Do cholery przecież to sztuka walki a nie kółko wzajemnej adoracji. Takie upierdliwe dupki też są potrzebne. Mnie tam nic bardziej nie motywuje do pracy jak chęć pokazanie takim dupkom że nie można mnie ignorować. Oczywiście CO za dużo to niezdrowo i nie można do dopuszczać żeby doszło do znęcania się nad kimkolwiek w mniejszy czy większy sposób.

A po drugie myślę że masz też żal do tego że ktoś z niższym stopniem ŚMIE cię pouczać i że śmie być w czymś lepszy od ciebie ; )). Dlatego jestem zwolennikiem przyznawania stopni nie za umiejętności techniczne ale za umiejętności walki bo to nie zawsze jest jedno i to samo szczególnie w przypadku klasycznych styli ; ))

A poza tym nie płacz bo zawsze zostają ci kata i formy. Tylko może nie te przy muzyce bo może ktoś złośliwie ci powiedzieć że nie masz poczucia i rytmu i znowu wpadniesz w doła ; )) Złośliwym bo wierze że co cię nie pokona to cię wzmocni ;-)


nie będę się rozpisywać bo śpiący jestem ale wypowiedź wyjątkowo "mądra" myśle że ludzie o takiej właśnie mętalności mogą przypieprzać się do tej dziewczyny na treningach
  • 0

budo_wingtsun
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 667 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: Pieprzone wywyższanie się...

Hehe uważasz że jak facet mówi że cię nie uderzy dlatego że jesteś dziewczyną to od razu znaczy że się wywyższa? Aaaa to teraz rozumie kilka spraw. Mi ciężko uderzyć nawet lekko dziewczynę na sparingu ( chwytać to już mogę a nawet lubię ; ) nie dlatego że się wywyższam ale dla tego że bym się czuł jakbym niszczył dzieło sztuki ( no nie zawsze dzieło sztuki pięknej ; ) ale dzieło na pewno )
Kiedyś parę razy lekko sparowałem z dziewczynami. Wtedy zwykle skupiałem się na ćwiczeniu obrony no bo w co tu taką palnąć. W twarz? W piersi? ; ) Jeszcze coś bym jej uszkodził bo to to takie kruche i co by było ; ) . Raz tylko odruch wziął górę. Trafiłem lekko a i tak żałowałem bo zobaczyłem że jej łzy w oczach stanęły ; ) Inaczej mówiąc zrobić limo facetowi czasem może nawet być frajdą ale zrobić limo dziewczynie frajdą już nie jest i dla mnie wywyższanie się niema z tym nic wspólnego.


ja tam nie wiem ale zrobić limo partnerowi nigdy prawie nie jest fajnie - zdecydowanie wolę miec go na nastepnym treningu ;)

natomiast ćwicząc ciągle za słabo z dziewczyną - krzywdzisz ją - bo nie nauczy się nigdy walczyc a to nieprawda jakoby dziewczyny miały mniejsze predyspozycje od bitki... inne owszem - ale nie gorsze
  • 0

budo_badtrip
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 312 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pieprzone wywyższanie się...
No tu żeś Scorpio nie trafił. Gdzieś już pisałem że na sparingach z dziewczynami zawsze ćwiczyłem sobie tylko obronę bo ciągle miałem wrażenie że jak zaatakuję to uszkodzę jakieś piękne ciało ; ) Czasem niektóre się wkurzały że je poniżam bo ich nie atakuje ( paranoja :D ) Co nie znaczy że jak strasznie się odkrywały że im ciosu nie znaczyłem na nosku ; ), może dlatego dziewczyny lubiły zemną ćwiczyć a ja z nimi ( jak miałem humor ; )

Mi jedynie chodzi o to że jak ktoś mi rzuca kłody pod nogi to wstaje i walczę. Anonimowe użalanie się nad sobą nic nie da. Albo rozwiązać samemu problem albo przez trenera.

A zrobić limo koledze jest fajnie po tym jak on ci wcześniej zrobił limo ; )
  • 0

budo_cube_0
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 112 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:BDG

Napisano Ponad rok temu

Re: Pieprzone wywyższanie się...
Dawno dawno temu jak jeden pan zwracał mi uwage, poprawiał mnie marudził ze nie potrafie udeżać (przed aikido trenowałem 3lata karate) znalazłem prosty i skuteczny sposób żeby udowodnić mu że potrafie udeżać... dostał cuki w splot zgarbił sięi więcej ze mną nie chciał ćwiczyć... :D
  • 0

budo_nie_ja1
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 155 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pieprzone wywyższanie się...
A ja myślałam,że mój temat jest już zakończony, a tu proszę... :) ! W sumie to już mi przeszło,to były takie pierwsze emocje,że ciśnienie mi podskoczyło:). A wogóle to się już zastanawiam nad zmianą SW. Doszłam do wniosków,że nie ineterują mnie sportowe SW, gdzie są w większości zawody. Może Aikido:)?Ale to już inny temat.Niech duch prowadzi :wink: !
  • 0

budo_dorotasolo
  • Użytkownik
  • Pip
  • 32 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:W-wa

Napisano Ponad rok temu

Re: Pieprzone wywyższanie się...

Hehe uważasz że jak facet mówi że cię nie uderzy dlatego że jesteś dziewczyną to od razu znaczy że się wywyższa? ...


akurat nie chodzi mi o nie uderzanie (nie przeszkadza mi dawanie forów przez faceta cięższego o 30kg i dłużej ćwiczącego - i tak wygra :) ), tylko o konkretną sytuację, z podobnym "gatunkiem człowieka". Ćwiczenie w parach, akurat zostaję ja i gostek do pary, gostek patrzy na mnie i mówi "z dziewczyną nie ćwiczę" i idzie do innej pary robiąc "trójkę". Zostałam więc moim zdaniem oceniona jako "nie warta zachodu" - i chyba był to jednak jakiś rodzaj wywyższania się. Jego broszka, ja idę do innych i w ten sposób są dwie trójki. Wszyscy tracą, bo w zadanym czasie każdy powtarza technikę mniej razy. To moim zdaniem jest idiotyczne, ale na szczęście nie zdarza się często.

(Tak gwoli wyjaśnienia sprawy, sorry za odgrzanie topicu)
  • 0

budo_macias
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 932 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdynia

Napisano Ponad rok temu

Re: Pieprzone wywyższanie się...
taki ostatnio serial ogladalem w tv (sitcom jakis o szkole,na polshicie chyba) i tam facet od PO rzucilmniej-wiecej takim textem (podczas obliczania sily bojowej grupy nauczycieli):"Potencjal bojowy kobiety oceniamna 0,5" :wink:
  • 0

budo_badtrip
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 312 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pieprzone wywyższanie się...
Etam wywyższał się może chciał żeby tak wyglądało ; ) Dziewczyny zrozumcie że niektórzy faceci to tacy lamerzy że w niektórych sytuacjach kobiety ich krępują ; )
  • 0

budo_pawel15
  • Użytkownik
  • Pip
  • 23 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: Pieprzone wywyższanie się...
ja mam wrecz odwortnie jestem najmlodszy w grupie i jezeli cos mi nie wychdzoi podchodza i tlumacza mi wiec bardzo lubie swoja grupe
  • 0

budo_trik
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 222 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lublin

Napisano Ponad rok temu

Re: Pieprzone wywyższanie się...
Zauważyłem że nie wywyższają się Ci którzy wiedzą że są w tym dobrzy :) a po drugie to musisz troche poćwiczyć aby być "tak dobra", naprawde każdy może być dobry... ale musi dużo ćwiczyć i robić to wyłącznie dla siebie. Pozdrawiam
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024