Skocz do zawartości


Zdjęcie

Jak to pogodzić? SPORT, SZKOŁA, DZIEWCZYNA


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
32 odpowiedzi w tym temacie

budo_worns-4life
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 375 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Jak to pogodzić? SPORT, SZKOŁA, DZIEWCZYNA
Kolejność przypadkowa.

Wiec moze ktos ma jakiś pomysł, moze ktos miał podobną sytuacje... .

Jako, ze szkołe można zawsze rzucić, to dziewczyne i boks NIGDY :!:

Cos trzeba zrobić :!: :!: :!:



Bardzo bym prosił o poważne potraktowanie tematu, tak jak to czyniliscie w innych moich zagadnieniach.

Z góry wielkie dzięki!
  • 0

budo_hellfire
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2404 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Minas Morgul
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak to pogodzić? SPORT, SZKOŁA, DZIEWCZYNA
NIe wiem co zrobić, ale jak ktoś wymysli to niech rozwiąże zagadkę. Jak pogodzić: Szkołe, sport, pracę, działaność w Samorządzie Studentów, działalność lokalnie w mieście i troszeczkę pracy. O dziewczynie też możecie pomyślec, bo może sie trafi...
  • 0

budo_70m50n
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 67 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak to pogodzić? SPORT, SZKOŁA, DZIEWCZYNA

Kolejność przypadkowa.

Wiec moze ktos ma jakiś pomysł, moze ktos miał podobną sytuacje... .

Jako, ze szkołe można zawsze rzucić, to dziewczyne i boks NIGDY :!:

Cos trzeba zrobić :!: :!: :!:



Bardzo bym prosił o poważne potraktowanie tematu, tak jak to czyniliscie w innych moich zagadnieniach.

Z góry wielkie dzięki!

Do tych trzech rzeczy mozna tez dodac komputer
  • 0

budo_sorata
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1768 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Tomb Of The Mind

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak to pogodzić? SPORT, SZKOŁA, DZIEWCZYNA
pogodzic mozna wszystko , zawsze jest czas i oby byl zagospodarowany
  • 0

budo_70m50n
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 67 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak to pogodzić? SPORT, SZKOŁA, DZIEWCZYNA
No tak mozna to wszystko pogodzic ale wyrozumiala dziewczyna to podstawa :)
  • 0

budo_grazka
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 136 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak to pogodzić? SPORT, SZKOŁA, DZIEWCZYNA
Najlepiej zapoznac dziewczyne na studiach i zabrac ja na trening, wtedy bedziecie non stop razem :)
Sorki WORNS, mialo byc powaznie :wink:
Mysle, ze madrym dziewczynom imponuje to, ze ich faceci maja swoje zainteresowania (czytaj: treningi) i pasje (czytaj: szkola) :paker:
A tak serio - dla chcacego nic trudnego :D
powodzenia WORNS, dasz rade :)
pozdro
  • 0

budo_grazka
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 136 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak to pogodzić? SPORT, SZKOŁA, DZIEWCZYNA
O cholerka - nie doczytalam, ze w twoim wypadku chodzi o BOKS!! :)
To moze jednak odrzuc te wersje z zabieraniem jej na trening :)
pozdro
  • 0

budo_malta
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 898 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak to pogodzić? SPORT, SZKOŁA, DZIEWCZYNA
jak wyżej - dla chcącego nic trudnego.
też godzę, treningi, studia, czasem praca, znajomi i rodzina, czas na odpoczynek, jakieś kursy i inne no i... wiadomo :)
  • 0

budo_grazka
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 136 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak to pogodzić? SPORT, SZKOŁA, DZIEWCZYNA
hahahahahahaha podoba mi sie, ze w topicach dla facetow zabieraja glos babki, a w tych dla babek - faceci :-)
Malta - co to jest "wiadomo"? :wink:
  • 0

budo_sorata
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1768 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Tomb Of The Mind

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak to pogodzić? SPORT, SZKOŁA, DZIEWCZYNA
Grazka , niepytaj , przeciez wiadomo :P
  • 0

budo_thinspoon
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 795 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Radlin

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak to pogodzić? SPORT, SZKOŁA, DZIEWCZYNA
Zrezygnuj z boksu, zajmij się parterem. Namów dziewczynę na wspólne TRENINGI. Ćwiczcie na przerwach między lekcjami. Spokojnie starczy Ci jeszcze czasu na forum BUDO 8)
  • 0

budo_malta
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 898 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak to pogodzić? SPORT, SZKOŁA, DZIEWCZYNA

hahahahahahaha podoba mi sie, ze w topicach dla facetow zabieraja glos babki, a w tych dla babek - faceci :-)
Malta - co to jest "wiadomo"? :wink:


to jest topic dla facetów? :rofl:
  • 0

budo_grazka
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 136 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak to pogodzić? SPORT, SZKOŁA, DZIEWCZYNA
no ja sie z dziewczynami nie spotykam :wink: "wiadomo" :)
  • 0

budo_sorata
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1768 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Tomb Of The Mind

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak to pogodzić? SPORT, SZKOŁA, DZIEWCZYNA

hahahahahahaha podoba mi sie, ze w topicach dla facetow zabieraja glos babki, a w tych dla babek - faceci :-)
Malta - co to jest "wiadomo"? :wink:


to jest topic dla facetów? :rofl:


czemu dla facetow ? :)
to jest chyba jeden z nielicznych topicow w ktorym kobiety przewazaja .. i to sie podob a;P
  • 0

budo_worns-4life
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 375 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak to pogodzić? SPORT, SZKOŁA, DZIEWCZYNA

Zrezygnuj z boksu, zajmij się parterem. Namów dziewczynę na wspólne TRENINGI. Ćwiczcie na przerwach między lekcjami. Spokojnie starczy Ci jeszcze czasu na forum BUDO 8)

Tak prosiłem o poważne potraktowanie tematu...ej, to dla mnie naprawde problem, jak bedziecie chcieli to załoze temat, w którym się powygłupiamy, ale teraz pełna POWAGA :!:

Grazka, serdeczne dzięki za wsparcie, wiare w moje siły ( :!: ), ale fajnie jakbyś powiedziała "jak".

Bo widzisz, to nie jest takie proste...ona jest dla mnie jak narkotyk, uwielbiam ją, ale ona chyba mnie nie tak mocną jak ją....nie o tym chciałem, w kazdym razie, zeby ja odwieźć do szkoły wstaje o 4.30 na ranem, 1 godz. w autobusie, potem jestem z nią, w szkole i godzina na odwiezienie jej do domu....od siebie do szkoły jade jakieś 20 min., ale zrozumcie mnie ja MUSZĘ. Czyli droga do (i ze szkoły) szkoły min. 1godzine 20 minut minimum. Potem zapie...zapierniczam :) na trening, dwie godziny masochizmu :wink: , 10 mi. w autobusie, dom, kapiel i 1.20 h w autobusie do niej, jestem u niej powiedzmy 2 godz. , potem 1.20 w autobusie i jest...około 23.00, tak wiec ciekawa pora do zaczęcia nauki, zważywszy, ze w nastepny dzień musisz wstac o 4.30 na ranem.
A potem słucham w szkole, ze tu cytat "Nie spał na lekcjach" :evil: .
Próbowałem uczuc sie autobusie, ale tak sie nie da, uwierz mi nie da się.... .

Ale co zrobic, tak jak juz chyba podkresliłem, jak nie to włąsnie to robie:

KOCHAM JĄ

...choć najwyraźniej mnie nie, ale ja na to nic nieporadze, wiec teksty w stylu "rzuć ją" nic tu nie poradzą, bo nie da sie tak kogos "Przestać kochać"...miłość jest jak choroba, nawet w tak młodym wieku jak mój. :?
  • 0

budo_czasami
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 159 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bytom

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak to pogodzić? SPORT, SZKOŁA, DZIEWCZYNA
Ja to wszysko godze juiz od 3 lat i wiecie ja z dziewczyna sie widuje codziennie a szkole razcej mam tez 5 razy w tygodniu:P no i 3 razy w tygodniu trenng daje rade ciezko bylo jak mialem treningi pilki wodnej 7 razy w tygodniu w poniedzialki 2 i od wtorku do soboty jeden ale tez dawalo rade i sie widywalem z dziewczyna :P
  • 0

budo_thinspoon
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 795 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Radlin

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak to pogodzić? SPORT, SZKOŁA, DZIEWCZYNA
Worns. Jeśli traktujesz miłość jak chorobę a ponadto widzisz, że dziewczynie nie zależy na Tobie tak bardzo to zapisz się na terapię leczenia uzależnień. I to jest poważna odpowiedź.

Ale najlepiej to rozkochaj ją w sobie i jak najszybciej razem zamieszkajcie :-) Będzie łatwiej wszystko pogodzić.
  • 0

budo_worns-4life
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 375 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak to pogodzić? SPORT, SZKOŁA, DZIEWCZYNA

Worns. Jeśli traktujesz miłość jak chorobę a ponadto widzisz, że dziewczynie nie zależy na Tobie tak bardzo to zapisz się na terapię leczenia uzależnień. I to jest poważna odpowiedź.

Ale najlepiej to rozkochaj ją w sobie i jak najszybciej razem zamieszkajcie :-) Będzie łatwiej wszystko pogodzić.

Hmmm, ja jestem uczniem LO.

Miłosc choroba? Jak najbardziej, wiem, ze jestem od "tego" uzależniony, a to, ze ona mnie nie kocha to inna sprawa. Ja na to nic nieporadze, ona zreszta tez. Nie mogę zrobić "pstryk" palacami i przestać kochać, gdyby to było takie proste... . :roll:

I co pójde na terapie, a oni mi wytłumaczą, ze jej niekocham? Raczej niemozliwe, to tak jakby ktoś miał sachizofremie a tu bys mu powtarzał "Nie jesteś chory". :? Wiesz, np. myślałem, ze mi przejdzie, ze chodzi mi tylko o sex a potem o wszystkim zapomne...miało byc prosto, ale ch.uja :evil: , nadal chce JEJ, jej duszy nie ciała. :!: :!: :!:

Na to nie ma lekarstwa...moze alkochol w litrach, choć wtedy to treningi i szkołe napewno szlag trafi.
  • 0

budo_whitenoise
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 88 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak to pogodzić? SPORT, SZKOŁA, DZIEWCZYNA
chłopie, może najpierw weź kubeł zimnej wody. w tym wieku hormony szaleją i świat się wydaje trochę inny niż jest faktycznie. wrzuć z tą panną na luz to raz. nie odpuszczaj szkoły to dwa. i treningów też nie to trzy.
i tylko się pls nie obrażaj na mnie za te słowa, bo wiem co piszę :!: (patrząc na to z perspektywy czasu)
sam też kiedyś nie wiedziałem jak te sprawy pogodzić i wyszło na to, że dla panny porzuciłem treningi. i żałuję. a prawda jest taka: jeśli panna jest OK to zrozumie, że masz taką pasję, jak nie to panien jeszcze spotkasz w życiu dość. a lata na szkołę i treningi mijają i do tego już potem trudno wrócić, jeśli się oleje w tym wieku.

PS. jeśli teraz nie jesteś w stanie pogodzić tych rzeczy, to pomyśl jak sobie poradzisz na pełnym etacie w robocie i z dwójką dzieci w domu. podpowiem, że to dopiero jest przej**ane :?
  • 0

budo_maciejsobczak
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 391 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wawka

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak to pogodzić? SPORT, SZKOŁA, DZIEWCZYNA

chłopie, może najpierw weź kubeł zimnej wody. w tym wieku hormony szaleją i świat się wydaje trochę inny niż jest faktycznie. wrzuć z tą panną na luz to raz. nie odpuszczaj szkoły to dwa. i treningów też nie to trzy.
i tylko się pls nie obrażaj na mnie za te słowa, bo wiem co piszę :!: (patrząc na to z perspektywy czasu)
sam też kiedyś nie wiedziałem jak te sprawy pogodzić i wyszło na to, że dla panny porzuciłem treningi. i żałuję. a prawda jest taka: jeśli panna jest OK to zrozumie, że masz taką pasję, jak nie to panien jeszcze spotkasz w życiu dość. a lata na szkołę i treningi mijają i do tego już potem trudno wrócić, jeśli się oleje w tym wieku.

PS. jeśli teraz nie jesteś w stanie pogodzić tych rzeczy, to pomyśl jak sobie poradzisz na pełnym etacie w robocie i z dwójką dzieci w domu. podpowiem, że to dopiero jest przej**ane :?


Dobrze prawi. Ja w zasadzie na prawie 10 lat porzuciłem Aikido dla swojej obecnej żony i szczerze powiem że ja nie żałuję- choć to prawda że Aikido jest dobre też dla dziadków :) , z boksem no cóż jest troszku inaczej. Ale zmierzam do sedna sprawy, z takim podejściem będziesz miał trudno pogodzić to wszystko, daj se na luz jak radzi kolega a wszystko się samo ułoży.

Pozdro
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024