Skocz do zawartości


Zdjęcie

co myślisz o nitrobolon


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
13 odpowiedzi w tym temacie

karnold
  • Użytkownik
  • Pip
  • 26 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

co myślisz o nitrobolon
siema czwicze na silce jak mam czas czyli 3 4 razy w tygodniu. waż eok 56kg i podnosze 66kg raz. myśle żeby wziąść nitrobolon albo knockoaut. co o tych odżywkach sądzicie. ......... albo kreatyne mega caps 1250 {SMILIES_PATH}/icon_e_smile.gif
  • 0

karnold
  • Użytkownik
  • Pip
  • 26 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: co myślisz o nitrobolon
co jest najlepsza formą przyswajalną ........... odżywka w proszku czy w capsułkach czy w tabletkach
  • 0

Mefiu

Mefiu
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPip
  • 313 postów
  • Pomógł: 0
  • Lokalizacja:Damnica

Napisano Ponad rok temu

Re: co myślisz o nitrobolon
najlepjej przyswajalna jest w proszku. Ale jak bierzesz kreatynke to sa preparaty dzieki wkórym ona bedzie lepiej wchłaniana
"Bez bólu niema efektów"
Jak boli to rośnie xD

Mr.chudy135

    Przechuj nindża

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3438 postów
  • Pomógł: 0
11
Neutralna
  • Lokalizacja:Jastrzębie-Zdrój
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: co myślisz o nitrobolon
Jw w proszku bo organizm nie musi ich ani rozdrabniać (tablety) ani trawić powłoki (w przypadku capsów) tylko od razu może zacząć trawić i wchłaniać (oczywiście w jelicie cienkim) a co do transporterów to może dextroza, tauryna albo jak nie masz za dużo kasy to normalnie woda z cukrem (w żołądku przekształca się w glukozę(, która powoduje zwiększoną produkcję insuliny, która jest także transporterem kreatyny,) oraz fruktozę). Napisz ile masz kasy
  • 0
Dołączona grafika

karnold
  • Użytkownik
  • Pip
  • 26 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: co myślisz o nitrobolon
[quote name='"chudy135":1boaa6z8]Jw w proszku bo organizm nie musi ich ani rozdrabniać (tablety) ani trawić powłoki (w przypadku capsów) tylko od razu może zacząć trawić i wchłaniać (oczywiście w jelicie cienkim) a co do transporterów to może dextroza' date=' tauryna albo jak nie masz za dużo kasy to normalnie woda z cukrem (w żołądku przekształca się w glukozę(, która powoduje zwiększoną produkcję insuliny, która jest także transporterem kreatyny,) oraz fruktozę). Napisz ile masz kasy[/quote']
no tak do 130zł ale powiedz mi co ja mam wziąść napsiałem wcześniej wszystko i powedz co mam wziaść
{SMILIES_PATH}/icon_lol.gif
  • 0

Mr.chudy135

    Przechuj nindża

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3438 postów
  • Pomógł: 0
11
Neutralna
  • Lokalizacja:Jastrzębie-Zdrój
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: co myślisz o nitrobolon
No napisałeś prawie wszystko mamy wagę rekord w wyciskaniu (domyślam się) ale nie napisałeś nam najważniejszego a mianowicie staż treningowy oraz przebyte cykle. Napisz to o co pytałem powyżej i się coś skombinuje. Aha i napisz jaki masz cel czy siła czy masa?
  • 0
Dołączona grafika

karnold
  • Użytkownik
  • Pip
  • 26 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: co myślisz o nitrobolon
no więc przez wakacje ćwiczyłem codziennie oprocz niedziel całe wakacje 2miesiące i teraz ćwicze ale roznie 2,3,4x w tygodniu. i polec mi jakąś odżywkę na siłe i na ogolną poprawę sylwetki . ale nie na mase. a i teraz ćwicze takim sytemem że robie 6powtorzeń , zostało mi jeszcze 2 miesiące bo tak żeby to trwało 3 miesiace a potem będe ćwiczył na 10 powtórzeń.
no napisałem wszystko dokładnie i teraz powiedz co wy na to jaka odżywka??? {SMILIES_PATH}/icon_e_smile.gif
  • 0

karnold
  • Użytkownik
  • Pip
  • 26 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: co myślisz o nitrobolon
no ok moge wziąść to mam nadzieje że będą zajebiste efekty. tylko wiesz mi chodzi o to aby było tylko na mięśnie żeby nie na mase ,żeby normalnie same mięśnie rosły . DZieki {SMILIES_PATH}/icon_e_smile.gif
  • 0

Mefiu

Mefiu
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPip
  • 313 postów
  • Pomógł: 0
  • Lokalizacja:Damnica

Napisano Ponad rok temu

Re: co myślisz o nitrobolon
heh tez to biore {SMILIES_PATH}/icon_e_biggrin.gif
"Bez bólu niema efektów"
Jak boli to rośnie xD

kejmol
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: co myślisz o nitrobolon
Ogulnie nitrobolon to dla mnie to sciema nie nnadaje sie do niczego mi nic nie dal i zadnych kozysci po nim nie mialem zanm kilka osob co bralo i zachwala. ja tam nie widzialem zadnych efektow po tym ogulnie tego nie polecam!
  • 0

Mr.chudy135

    Przechuj nindża

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3438 postów
  • Pomógł: 0
11
Neutralna
  • Lokalizacja:Jastrzębie-Zdrój
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: co myślisz o nitrobolon
To zależy od organizmu na ciebie to nie zadziałało a na kogo innego poprostu jak 2 kilo meta na raz. To jest uzależnione od genów musisz się przekonać na własnej skórze jak ci to nic nie da to bierz co innego. Nie patrz na innych co biorą tylko dobierz sam coś dla siebie.
  • 0
Dołączona grafika

EXPERTO

EXPERTO
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 14273 postów
  • Pomógł: 5
  • Lokalizacja:P.O.T.C.O.A.W.M.B.W.
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:- Śliczne Panny.
    - Przyroda.
    - Kulturystyka.
    - Sztuki Walki.
    - Forum.
    - Samochody.
  • Staż [miesiące]:od 2003
  • Wzrost [cm]:188
  • Waga [kg]:100-102

Napisano Ponad rok temu

Re: co myślisz o nitrobolon
Ja mogę powiedzieć że nitrobolon na mnie nie działał praktycznie w cale nie czułem się lepiej ani nie miałem więcej siły choć w jednej porcji brałem 15g.

Nie udzielam pomocy na PW / PM / Priv. Wszelkie pytania proszę pisać na forum, w temacie otrzymasz więcej opinii.


katmen
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: co myślisz o nitrobolon
nitrobolan to nic dobrego, tylko cie napapuje i zero siły... chyba że dla szpanu chesz być wiejskim napiczanem
  • 0

EXPERTO

EXPERTO
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 14273 postów
  • Pomógł: 5
  • Lokalizacja:P.O.T.C.O.A.W.M.B.W.
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:- Śliczne Panny.
    - Przyroda.
    - Kulturystyka.
    - Sztuki Walki.
    - Forum.
    - Samochody.
  • Staż [miesiące]:od 2003
  • Wzrost [cm]:188
  • Waga [kg]:100-102

Napisano Ponad rok temu

Re: co myślisz o nitrobolon
[quote name='"slimshavy":2a29hq6q]a nie mówiłem {SMILIES_PATH}/icon_rolleyes.gif[/quote][quote="katmen":2a29hq6q]nitrobolan to nic dobrego' date=' tylko cie napapuje i zero siły... chyba że dla szpanu chesz być wiejskim napiczanem[/quote']
To jest sprawa indywidualna każdego stosującego, to nie jest tak że jak na Kogoś nie działa to i na każdego nie będzie działać {SMILIES_PATH}/icon_exclaim.gif

Nie udzielam pomocy na PW / PM / Priv. Wszelkie pytania proszę pisać na forum, w temacie otrzymasz więcej opinii.




Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024