Skocz do zawartości


Zdjęcie

reduktor tłuszczu


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
14 odpowiedzi w tym temacie

mexykanin
  • Użytkownik
  • 7 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

reduktor tłuszczu
Witam.

Mam 19 lat 177cm wzrostu i 86 kg , ćwicze na siłowni od 3 lat (niestety nie regularnie z powodu różnych kontuzji ) od 5 miesięcy nie ćwiczylem jednak teraz powróciłem do treningu od miesiąca chodze na siłownie 4 razy w tygodniu, do tego co drugi dzien biegam i codziennie sie rozciągam, nigdy nie stosowałem żadnych odrzywek i ćwiczyłem na sucho... Jednak z moja przemiana materi jest mi bardzo ciężko zgubic zbedne kg mimo tego że jestem bardzo aktywną osobą. tym razem jednak postanowiłem zakupić jakieś reduktory tłuszczu, jednak w tych sprawach jestem zupelnie zielony. I w tym leży mój problem... chciał bym, żeby ktoś mi doradzil jakie reduktory najlepiej stosowac zeby zgubic zbedne kilogramy, odrazu zaznacze że stosowanie wymyślnych diet w moim przypadku odpada. Chciał bym zgubic jakies 6 do 10 kg . Chcialem jeszcze zaznaczyc ze dość dokładnie przejrzałem to forum a także różne inne strony i nie moglem znaleźć nic dla siebie dlatego zdecydowałem sie napisać tutaj.

za pomoc dziękuje i pozdrawiam
  • 0

Mr.chudy135

    Przechuj nindża

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3438 postów
  • Pomógł: 0
11
Neutralna
  • Lokalizacja:Jastrzębie-Zdrój
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: reduktor tłuszczu
Możesz stosować różne termogeniki czy fatburnery. Napisz do jakiej kwoty ogranicza cię twój budżet, ile możesz wyłożyć na suple.
  • 0
Dołączona grafika

mexykanin
  • Użytkownik
  • 7 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: reduktor tłuszczu
sądze, że moge wydać 80 do 100zł na miesiąc to jest max.
  • 0

mexykanin
  • Użytkownik
  • 7 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: reduktor tłuszczu
był bym wdzieczny jeżeli by mi ktos poradzi w tej sprawie jak najszybciej ponieważ mój dostep do internetu jest bardzo ograniczony .... chodzi mi oczywiscie ktory z reduktorow jest najskuteczniejszy i ktory bys cie mi polecili

za wszelka pomoc z gory dziekuje.
  • 0

Mr.chudy135

    Przechuj nindża

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3438 postów
  • Pomógł: 0
11
Neutralna
  • Lokalizacja:Jastrzębie-Zdrój
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: reduktor tłuszczu
Może kup sobie L-Karnitynę ponieważ pomaga spalać tkankę tłuszczową (bez niej tkanka tłuszczowa nie może ulec spalaniu) do tego produkuje ATP (w procesie spalania kwasów tłuszczowych które tworzą energie magazynowaną w ATP w mięśniach).
  • 0
Dołączona grafika

mexykanin
  • Użytkownik
  • 7 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: reduktor tłuszczu
cóż słyszałem własnie że L-karnityna jest dobra jednak w skladzie tej odrzywki zobaczylem CHROM ktory jest rakotwórycz... i troche sie tego obawiam osobiscie ... jak poszukalem po necie to znalazlem jeszcze takie specyfiki :
-CLA
-HMB
-3oBurn
-Hydroxycut Hardcore
-Clenburexin
-Thyrotherm

takie cos wynalazłem .... chociarz namawiają mnie żebym zakupil wlasnie L-karnityne hmmm....

a "ATP" to równierz odrzywka ??
  • 0

Mr.chudy135

    Przechuj nindża

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3438 postów
  • Pomógł: 0
11
Neutralna
  • Lokalizacja:Jastrzębie-Zdrój
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: reduktor tłuszczu
L-Karnityna ma za jedno z zadanń aby spalać tkankę tłuszczową to w efekcie spalania daje nam energię, w l-karnitynie tego chromu nie jest dużo lub nie ma wcale (z katalogu Olimpu znalazłem skład właśnie l-karnityny i chromu tam jest 240 nanogram), HMB działa podobnie. ATP to nie odżywka to jakby "magazyn" energii podczas ćwiczeń energię pozyskujesz właśnie z ATP, ATP znajduje się w mięśniach i poprzez uwalnianie się energii z ATP możesz ćwiczyć, poruszać się i żyć {SMILIES_PATH}/icon_e_smile.gif ponieważ nawet jak twój żołądek trawi pokarm to potrzebna mu jest energia, jak połykasz to samo (mięśnie przełyku kurczą się i rozkurczają przesuwając pokarm do żołądka). Podsumowując L-Karnityne możesz spokojnie brać jeśli byłoby duże ryryko zachorowania na raka nie wypuścili by takiego suplementu na rynek nie masz się czego obawiać.


Znalazłem dla ciebie krótki artykuł o chromie przeczytaj to sobie:

"Chrom reguluje gospodarkę węglowodanową poprzez nasilenie działania insuliny.Hamuje łaknienie i zmniejsza ochotę na słodycze.

Preparat Chrom Organiczny zawiera bardzo dobrze przyswajalny chrom w największej jednorazowej dawce dziennej-200ug.

Kto powinien przyjmować Chrom Organiczny?

Mimo,że chrom jest powszechnie występującym w pożywieniu pierwiastkiem(ryby morskie,pieczywo pełnoziarniste,drożdże piwne), nie jesteśmy w stanie dostarczyć go w odpowiedniej dawce w ten właśnie sposób.Dlatego wskazane jest przyjmowanie chromu przede wszystkim osobom ze zwiększonym zapotrzebowaniem na cukier. "

źródło: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] ... -p-75.html
  • 0
Dołączona grafika

mexykanin
  • Użytkownik
  • 7 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: reduktor tłuszczu
Dzięki bardzo mi pomogłeś, i ułatwileś zrozumienie i ogarnięcie tego wszystkiego {SMILIES_PATH}/icon_e_wink.gif

to tak na koniec mam jeszcze pytanie jak brać taki "specyfik"... słyszałem że powinno sie brać 2 tabletki przed posilkiem i przed treningiem jakąś dawke a skoro juz tutaj jestem w tym temacie to mozna zapytac ekspertów {SMILIES_PATH}/icon_e_smile.gif
  • 0

Mr.chudy135

    Przechuj nindża

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3438 postów
  • Pomógł: 0
11
Neutralna
  • Lokalizacja:Jastrzębie-Zdrój
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: reduktor tłuszczu
2-3 razy dziennie 1 tabletka 30 minut przed posiłkiem, i około 2-3 tabletki 30 minut przed treningiem.
  • 0
Dołączona grafika

mexykanin
  • Użytkownik
  • 7 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: reduktor tłuszczu
Dzieki wielkie {SMILIES_PATH}/icon_e_smile.gif już zakupiłem teraz tylko pozostaje mi tylko jedno i juz chyba ostatnie pytanie, napisałeś żeby brać 2-3 tabletki przed treningiem.. ok tylko przed którym, bo ja ćwicze w ten sposób że o 16 chodze na siłownie a wieczorem biegam wiec brac przed silownia czy przed bieganiem ??
  • 0

Mr.chudy135

    Przechuj nindża

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3438 postów
  • Pomógł: 0
11
Neutralna
  • Lokalizacja:Jastrzębie-Zdrój
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: reduktor tłuszczu
Najlepiej jabyś połączył te 2 treningi i na siłowni najpierw ciężary a później jakieś pół godziny aeroby i przed wysiłkiem zażyć te piguły.
  • 0
Dołączona grafika

kadet
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 68 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:CaNzaS
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: reduktor tłuszczu
"CARNABOL- Jest jednym z najsilniej działających całkowicie bezpiecznym dla zdrowia płynnym preparatem realnie wspomagającym proces oduchdania - modelowania sylwetki." 200 tabletk - 2 miesiące suplementacji ok.96 zł {SMILIES_PATH}/icon_razz.gif
  • 0
"Nawet najtwardsi mają chwile kiedy potrzebują kleknąć"

kadet
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 68 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:CaNzaS
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: reduktor tłuszczu
Podobno dobre na redukcję tkanki tłuszczowej jest CleanBureXin TREC NUTRITION koszt to ok. 49zł za 90 kaps. 180 kaps.- 94 zł
  • 0
"Nawet najtwardsi mają chwile kiedy potrzebują kleknąć"

mexykanin
  • Użytkownik
  • 7 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: reduktor tłuszczu
dzieki ale już mi to jest nie potrzebne bo zakupiłem sobie l-karnityne {SMILIES_PATH}/icon_e_wink.gif

Dzieki chudy135 za pomoc {SMILIES_PATH}/icon_e_wink.gif zrobilem jak pisales ... biegam po silowni poprostu {SMILIES_PATH}/icon_e_smile.gif

jeszcze raz wielkie dzieki i Pozdrawiam {SMILIES_PATH}/icon_e_smile.gif może po jakims czasie wrzuce jakie są efekty {SMILIES_PATH}/icon_e_wink.gif
  • 0

Mr.chudy135

    Przechuj nindża

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3438 postów
  • Pomógł: 0
11
Neutralna
  • Lokalizacja:Jastrzębie-Zdrój
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: reduktor tłuszczu
No to trzymaj diete, trenuj i napisz jak ci idzie i czy są jakieś efekty.
  • 0
Dołączona grafika



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024