Skocz do zawartości


Zdjęcie

Wazne pomozcie !


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
8 odpowiedzi w tym temacie

Rizo
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Wazne pomozcie !
Witam . Jestem nowy i nie zabardzo znam sie na owym sporcie jednak chcialnym powiekszyc sobie obwod ramienia /miesnie i sile koledzy doradzili abym wziol "NitroBonon" znalazlem sobie go za 65 zl 300 g na allegro czytajac onim postrzeglem ze to bespieczniejsze od sterydow i niema co sie obawiac o skutki uboczne wkacu to tylko azot . Jednak moja starsza musi miec dowody wiec pisze do was zawodowcy czy faktycznie mnie nie trzasnie i nie zostane pietruszka albo cos inego . info omnie : 14 lat , 50 kg , 1,71m / slaby {SMILIES_PATH}/icon_e_wink.gif czekam na odpowiedz pozdrawiam
  • 0

Mr.chudy135

    Przechuj nindża

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3438 postów
  • Pomógł: 0
11
Neutralna
  • Lokalizacja:Jastrzębie-Zdrój
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Wazne pomozcie !
A ile już ćwiczysz??
  • 0
Dołączona grafika

Rizo
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Wazne pomozcie !
z przerwami ? no to gdzies tak 1 rok ?
  • 0

Mr.chudy135

    Przechuj nindża

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3438 postów
  • Pomógł: 0
11
Neutralna
  • Lokalizacja:Jastrzębie-Zdrój
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Wazne pomozcie !
Napisz nam jeszcze czy brałeś już wcześniej jakieś suple/odzywki i czy była w tym kreta.
  • 0
Dołączona grafika

Rizo
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Wazne pomozcie !
nie bralem nic takiego w czesniej jestem "czysty"
  • 0

Mr.chudy135

    Przechuj nindża

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3438 postów
  • Pomógł: 0
11
Neutralna
  • Lokalizacja:Jastrzębie-Zdrój
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Wazne pomozcie !
Jeśli jesteś czysty to na początek weź jakiegoś gainera, jeśli koniecznie kreta to monohydrat + np. BCAA. Jeśli co to odpowiada to napisz ile masz kasy to sie coś skombinuje. PS. na allegro nie kupuj bo nie wiesz czy gość ci sprzeda samo pudło czy pudło z piaskiem no chyba że kupujesz od gościa z jakiegoś sklepu albo od SuperSprzedawcy.
  • 0
Dołączona grafika

niebieski142
  • Użytkownik
  • Pip
  • 11 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Górny Śląsk

Napisano Ponad rok temu

Re: Wazne pomozcie !
A więc tak początkujący to żeby przybrać na masie mięśniowej to kup sobie Gainer'a Polecam Massive Gainera (activita) lub Gain Bolic (Olimp) do tego oprócz gainera kup sobie Carbo (trec albo Olimp )to jest odżywka węglowodanowa czyli uzupełnienie energii a będzie ci potrzebna i żeby wzmocnić o 50% gainera kup sobie Monohydrat Kreatyny Kre-Alkalyn (olimp) Teraz do sprostowania Linki Poczytaj ile kosztuje jak ci pasuje i jak zarzywać:

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] ... 244158afbc <---Carbo
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] ... 244158afbc <--- GAINER 1
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] ... 244158afbc <--- GAINER 2
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] ... 244158afbc <-- Monohydrat Kreatyny tyle kupuj sobie listki lepiej cie wyjdzie jeden listek ma 30kaps. kosztuje 21.45zł bodajże {SMILIES_PATH}/icon_razz.gif


POZDRAWIAM JAKIEś PYTANIA TO śMIAłO {SMILIES_PATH}/icon_evil.gif {SMILIES_PATH}/icon_evil.gif {SMILIES_PATH}/icon_mrgreen.gif {SMILIES_PATH}/icon_mrgreen.gif {SMILIES_PATH}/icon_e_ugeek.gif {SMILIES_PATH}/icon_e_geek.gif

  • 0

damiannuna
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 109 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Wazne pomozcie !
zgadzam się w pełni z niebieski142 sam brałem prawie to samo "Massive gainera (activita) + kre-Alkalyn i przytyłem na tym 5 kg a co lepsze po cyklu nic mi nie spadło z masy i przytyłem jeszcze 1 kg {SMILIES_PATH}/icon_e_smile.gif serdecznie polecam
  • 0

damiannuna
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 109 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Wazne pomozcie !
a co do NitroBonon to na początek odpada {SMILIES_PATH}/icon_exclaim.gif po 1 nitrobonon bierze się po przynajmniej 3-4 cyklach z kreatyny a po 2 nitrobonon jest na spompowanie mięśni wiec na przybranie masy więcej by ci dało to co pisałem w wcześniejszym poście
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024