Skocz do zawartości


Zdjęcie

Kontuzja ! pomocy !!!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

budo_r.a.f member
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Kontuzja ! pomocy !!!
Witam.
Ostatniego czasu nabawiłem się dosyć poważnej kontuzji, mianowicie mam zwężenie przestrzeni międzykręgowej w odcinku lędźwiowym. Dwa kręgi zostały starte w pewnym stopniu, do żadnego przemieszczenia nie doszło naszczęście. Objawy tej kontuzji są takie że z rana czuje ból przy mocnym zginaniu się do nóg, potem ból przechodzi na cały dzień, jedynie przy wyskokach i nagłych odgięciach kręgosłupa do tyłu i boku czuje ból. Uraz ten wziął mi się od akrobatyki, lecz do końca nie jestem pewien czy to rzeczywiście ten uraz o którym pisałem "zwężenie przestrzeni między kręgowej", tak twierdzą lekarze, ale ehh mam nieco inne spojrzenie na to. Jeśli ktoś miał coś podobnego, albo wie gdzie w takich sprawach szukać pomocy to prosze o wiadomość, bardzo prosze i będe wdzięczny za każdą wiadomość. Pozdrawiam i życze miłego dnia bądź nocy :)
  • 0

budo_dilsvern
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 362 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Kontuzja ! pomocy !!!
Lekarze nie przypisali zadnej rehabilitacji? Ja sie nie znam, ale mysle ze dobrym pomyslem byloby sie przejsc do rehabilitanta.
Nie wiem z jakiego miasta jestes, ale jesli z wawy to polecam Carolina Medical Center.
  • 0

budo_r.a.f member
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kontuzja ! pomocy !!!
Właśnie nie zapisali rehabilitacji, jestem z Elbląga. Lekarze powiedzieli że nie da się tego wyleczyć można jedynie przestać trenować, zacząłem więc szukać pomocy o kręgarzy itp., Ci z kolei mówią że można wyleczyć, chodziłem na zabiegi, ale nie wiele pomogło :/ i nie wiem co teraz z tym robić, a ciągnie mi się to już równo od roku i cały czas mam ten sam ból w tym samymy miejscu :(
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024