Skocz do zawartości


Zdjęcie

ZMA HMB KREATYNA


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
14 odpowiedzi w tym temacie

budo_syku0
  • Użytkownik
  • Pip
  • 38 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

ZMA HMB KREATYNA
siemanko mam pytanie brałem hmb 90 tabl dokupiłem jeszcze 90 tabl. i kreatyne megabolu i zastanawiam sie nad zakupem ZMA mam 17 lat 186 cm i 105 kg i wyczytałem zeby nie brac ZMA przed 21 rokiem zycia czy nie przytyje bardziej po tej mieszance biore hmb 6 tabl dzienni i kreatyny jedna mała łyzeczke do herbaty przed snem i zastanawiam sie nad zma co wy o tym sodzicie o tej mieszance opłaca sie dokupic zma pozdrawiam
  • 0

budo_tora
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 833 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z Calimshanu

Napisano Ponad rok temu

Re: ZMA HMB KREATYNA
hmb zeby cos dalo musi byc przymowane przez minimum 3 miesiące. Kreatyny nie bierz przed snem tylko rano na czczo i po treningu z 30 g glukozy. Zma mozesz brać, są to dobre minerały, dobrze wpłyną na sen i regeneracje. Bierz 3 kaps. przed snem.
  • 0

budo_syku0
  • Użytkownik
  • Pip
  • 38 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: ZMA HMB KREATYNA
kreatyne biore przed snem po trenjingu 5 gr bo niechce przytyc hmb mi robi bo przez tydzień z brzucha zjechałem 9 cm ( powaznie) pytałem sie kumpla o to zma i mowił ze brał i ze mu robiło dobrze ale cały czas mu prawie huj stał to jest po tym mozliwe bo to ma testosteron i chormon wzrostu ??
  • 0

budo_chriser00
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 774 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sosnowiec

Napisano Ponad rok temu

Re: ZMA HMB KREATYNA
Zma nie ma ani testosteronu ani hormonu wzrostu- Zma= cynk+magnez+vitamina B6. Chcesz to bierz. Do kreatyny nie bierz glukozy bo i tak juz za duzo wazysz i przytyjesz jeszcze bardziej. Kreatyny nie je sie przed snem tylko rano naczczo 5 gram i 5 gram po treningu. NIe wiem czy wiesz ale powinienes na silownie do tego chodzic bo w innym przypadku to nie da Ci to kompletnie nic, przybedzie Ci troszeczke sily na tydzien i potem spadnie. Kreatyna jedyne co powoduje to toze mozesz wiecej cwiczyc i przyrost sily wynika z tago ze wiecej na silowni cwiczysz a nie z tego ze krreatyne bierzesz. Pozatym po kreatyunie z Megabola niewiele Ci bedzie bo to najgorsaza kretka na rynku. HMB to tez porazka bo specyfik ten nie dziala wcale jesli nie bierzesz go 3 miesiace po 3 miesiacach dopiero zaczyna dzialac
  • 0

budo_syku0
  • Użytkownik
  • Pip
  • 38 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: ZMA HMB KREATYNA
hmb mi robi mam taki organizm a zma pomoduje w organizmie wzrost testosteronu i chormonu wzrostu cwicze vale tudo 4 razy w tygodniu i 2 raz robie siłke a kreatyna megabolu mi robi bo odzczuwał wzrost siły i zauwazyłem to na siłce ja mam taki organizm ze mi wszystko robi po glutaminiekiedys przytyłem 10 kg :/ a po kreatynie naturela przytyłem 8 kb i siły na klate mi poszło 15 kg
  • 0

budo_chriser00
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 774 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sosnowiec

Napisano Ponad rok temu

Re: ZMA HMB KREATYNA

hmb mi robi


???// :lol: :lol:



a zma pomoduje w organizmie wzrost testosteronu i chormonu wzrostu


Nie wierz we wszystko co producent pisze gdyby zwykle witaminy - cynk magnez i witamina B6 powodowala takie rzeczy to wiekszosc osob nie mogloby zadnych witamin jesc


cwicze vale tudo 4 razy w tygodniu i 2 raz robie siłke


To dalacz jeszcze 2 razy silownie zeby 4 razy w tygodnniu byla to wtedy ma to sens

a kreatyna megabolu mi robi


:lol: :lol: :lol:

po glutaminiekiedys przytyłem 10 kg :/ a



tia placebo czyni cuda, glutamina nie ma wiele wspolnego ze wzrostem masy glutamina to antykatabolik, a pozatym wg nowszych badan nie dziala.
  • 0

budo_tora
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 833 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z Calimshanu

Napisano Ponad rok temu

Re: ZMA HMB KREATYNA
oj chlopie przeczytaj sobie co nieco o suplementacji, bo za duzo tlumaczenia.
  • 0

budo_tarciu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 968 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: ZMA HMB KREATYNA

glutamina nie ma wiele wspolnego ze wzrostem masy glutamina to antykatabolik, a pozatym wg nowszych badan nie dziala.


Chriser, możesz to rozwinąć? Jakie badania?
  • 0

budo_tora
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 833 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z Calimshanu

Napisano Ponad rok temu

Re: ZMA HMB KREATYNA
co za bzdury. Ja biore glutamine dziala super! Kazdy zawodowy kulturysta poleca i stosuje glutamine.
  • 0

budo_syku0
  • Użytkownik
  • Pip
  • 38 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: ZMA HMB KREATYNA
jak po glutaminie nie mozna przytyc jak zawiera na 100 g 70 g białka 25 węglowodanów i 5 g tłuszczuw i jak nie działa jak sam brałem i wielu moich kolegów brało i wszyscy zadowoleni skad ty te informacje bierzesz ze niby glutamina nie działa
  • 0

budo_chriser00
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 774 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sosnowiec

Napisano Ponad rok temu

Re: ZMA HMB KREATYNA

jak po glutaminie nie mozna przytyc jak zawiera na 100 g 70 g białka 25 węglowodanów i 5 g tłuszczuw i



O matko Ty nawet nie wiesz co to jest glutamina, po pierwsze glutamina to aminokwas wiec jak moze tluszcz i weglowodany zawierac po drugie nie masz zielonego pojecia o czym mowisz wiec lepiej skoncz branie odzywek bo krzywda Ci sie stanie!!!!!!!
  • 0

budo_chriser00
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 774 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sosnowiec

Napisano Ponad rok temu

Re: ZMA HMB KREATYNA

glutamina nie ma wiele wspolnego ze wzrostem masy glutamina to antykatabolik, a pozatym wg nowszych badan nie dziala.


Chriser, możesz to rozwinąć? Jakie badania?



Sorry ale byly opublikowane na konkurencyjnym forum i nie moge linka dac:)

Chodzilo o to zo glutaminy podawanej doustnie przyswajasz znikomy procent, dziala tylko podawana dozylni i w mniejszym stopniu dziala peptyd glutaminy
  • 0

budo_dominika
  • Użytkownik
  • Pip
  • 47 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:okolice PŃ

Napisano Ponad rok temu

Re: ZMA HMB KREATYNA
Słyszałam ze od HmB się nie tyje , prawda?
  • 0

budo_tora
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 833 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z Calimshanu

Napisano Ponad rok temu

Re: ZMA HMB KREATYNA
po pierwsze hmb nie dziala. po drogie to zalozenia antykatabolik i nic wiecej.
  • 0

budo_power-zone
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 416 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: ZMA HMB KREATYNA
ZMA bierz bez obaw to fajny suplement.

HMB jak juz masz to dorzucaj do kazdej porcji kreatyny ok. 1g, oraz bierz przed treningiem i po przebudzeniu
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024