Skocz do zawartości


Zdjęcie

jak mam przytyć..?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
57 odpowiedzi w tym temacie

budo_luccanus
  • Użytkownik
  • Pip
  • 16 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Oficina da Capoeira- Ząbkowice Śl.

Napisano Ponad rok temu

jak mam przytyć..?
witam wszystkich :-) jak już napisałem w temacie chciałbym przytyć... mam ok. 180cm wzrostu i ważę 58kg, a jem dość dużo :( jestem dość szczópły, mam chude rece i nogi... jakie macie pomysły na to żebym przytył??? chociaż z 5kg :D może jakieś odżywki?? za wszystkie postu thx
  • 0

budo_sorata
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1768 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Tomb Of The Mind

Napisano Ponad rok temu

Re: jak mam przytyć..?
ile lat?? cwiczysz?? a jak cwiczysz to masz diete?? same odzywki Ci chuja dzadza
  • 0

budo_luccanus
  • Użytkownik
  • Pip
  • 16 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Oficina da Capoeira- Ząbkowice Śl.

Napisano Ponad rok temu

Re: jak mam przytyć..?
mam 16 lat :-) ćwiczę capoeire, ale dopiero od 3 miesięcy... a co do diety to staram się jeść zdrowo z dużą ilością białka i wapnia.
  • 0

budo_sorata
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1768 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Tomb Of The Mind

Napisano Ponad rok temu

Re: jak mam przytyć..?
aa ja pytalem czy cwiczysz na silowni, jak chcesz robic mase miesniowa to co innego jak chcesz tylko przytyc to wpierdalaj na noc i gwarantuje ze 5 kg zrobisz w miesiac :) tylko to da tyle ze bemben sie powiekszy
  • 0

budo_luccanus
  • Użytkownik
  • Pip
  • 16 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Oficina da Capoeira- Ząbkowice Śl.

Napisano Ponad rok temu

Re: jak mam przytyć..?
hehe... beben mi nic nie da... :D a na siłowni nie ćwiczę. a na noc i tak wpierdalam :D ale to nic nie daje :) choćbym nie wiem ile jadł to i tak jestem dalej chudy... już nawet piłem ziółka na apetyt po których żekomo miałem jeść więcej i przy aktywnym trubie życia i uprawianiu sportów bym zwiększył masę ciała... ale to wszystko shit :)
  • 0

budo_serafin
  • Użytkownik
  • Pip
  • 41 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: jak mam przytyć..?
Mój kumpel miał taką fajną dietę, która polegała na wpieprzaniu normlanie ale z koktajlem wysokobiałkowym każdego posiłku, lecz nei pamiętam przepisu na owy koktajl. Mój drugi kumpel ma inny sposób, je 6 razy dziennie... i to działa.... ps. ten sam problem mam i zazdroszcze wzrostu...
  • 0

budo_endorama
  • Użytkownik
  • Pip
  • 34 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: jak mam przytyć..?

same odzywki Ci chuja dzadza


No ciekawe :]

w.
  • 0

budo_malta
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 898 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: jak mam przytyć..?
idź na siłownię robić masę i tyle.
a z odrzywkami to się koniecznie skonsultuj bo sobie jeszcze krzywde zrobisz. powodzenia! :wink:
  • 0

budo_luccanus
  • Użytkownik
  • Pip
  • 16 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Oficina da Capoeira- Ząbkowice Śl.

Napisano Ponad rok temu

Re: jak mam przytyć..?
aha... czyli siłka i konsultacja w sprawie odżywek... :-) na wakacjach na helu jadłem też około 6 razy dziennie i to okropnie wielkie ilości.... i przytyłem 3 kg w 10 dni :) ale tam cały czasy pływałem na desce i w domu nie był bym w stanie zjadać tyle co tam :-) a o jaki koktail chodzi?? thx
  • 0

budo_sorata
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1768 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Tomb Of The Mind

Napisano Ponad rok temu

Re: jak mam przytyć..?
wiesz co daj se spokuj z odzywkami , zacznij cwiczyc na silowni , moze najpierw przyda Ci sie tak ze 3 miesiace "zapoznania sie z silownia" czyli bez zadnego specjalnego treningu. Potem mozesz wprowadzic trening na mase + dieta. A noi w sprawie koktailu , to jak juz zaczniesz cwiczyc i pocwiczysz chwile to mozesz jesli strasznie chcesz zapodac te odzywki (chociaz jak mowie obejdzie sie bez, ale Twoj wybor) . Wogole to zacznij od treningu na silowni.
  • 0

budo_simon2
  • Użytkownik
  • 7 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Dąbrowa Górnicza

Napisano Ponad rok temu

Re: jak mam przytyć..?
do jednoego z przedmówców ja od zawsze najwiecej jem na wieczór i bynajmniej gruby nie jestem 190wzrostu 78 kg zależy to od genetyki
  • 0

budo_sorata
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1768 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Tomb Of The Mind

Napisano Ponad rok temu

Re: jak mam przytyć..?

do jednoego z przedmówców ja od zawsze najwiecej jem na wieczór i bynajmniej gruby nie jestem 190wzrostu 78 kg zależy to od genetyki



ooo men i tutaj uzyles slowa GENETYKA, no wlasnie , jesli chodzi o przytycie / zchudniecie tluszczowe to tutaj czasami nawet jedzenie na noc nie moze pomoc. Ale jesli chodzi o mase miesniowa to kazdemu sie moze udac , tylko tu tez genetyka ma cholernie duze znaczenie, kazdemu przybedzie ale jednemu szybciej drugiemu wolniej, tak samo jak ktos na redukcje robi , nawet najlepsze fat burnery czasami redukcji nieprzyspiesza.
  • 0

budo_dr prozac
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1492 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Planet Earth

Napisano Ponad rok temu

Re: jak mam przytyć..?
Ja mam tak samo. Jem jem jem jem jem [...] i ani troche nie tyje.
I wcale nie jest tak latwo mase zrobic.
  • 0

budo_slaszysz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3313 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: jak mam przytyć..?
Ile razy można tłumaczyć, że młodzież rośnie najpierw w górę, a dopiero potem wszerz? :) Poczekaj, aż przestaniesz rosnąć, na razie twój organizm zużywa budulce na rozwój ciała, a nie na przybieranie na wadze. Nie staraj się tyć na siłę, bo nie o to w tym chodzi. To przyjdzie samo z wiekiem. :)
  • 0

budo_mjr
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 161 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Jaworzno

Napisano Ponad rok temu

Re: jak mam przytyć..?
no tak a jak masz 19 lat 175cm wzrostu i 57kg wagi?

moze nie ma specjalnej diety ale staram sie jesc wszystko co popadnie?
ok 5-6 posilkow dziennie?

i waga no ze tak powiem to za h**a nie chce dojsc do 60 :)
nawet gainery uzupelniajace nie pomagaja czyli

sniadanie, gainer, obiad, "podwieczorek", gainer, kolacja

no i nic dalej z miejscu :/

eh no kurde a ludzie nazekaja ze maja slaba przemiane materi a jakby mieli taka to tez by nazekali

chybaze ja mam tasiemca? :D
nie no teraz zacznie sie szkola... ureguluje sie plan dnia rozlozy sie to bardziej stabilnie i zobacze efekty po miesiacu czy to sie zmieni czy nie... wiec do listopada :)

pozdr. mjr
  • 0

budo_slaszysz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3313 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: jak mam przytyć..?
Popatrz na ludzi na ulicy - czy wszyscy są napakowani? Każdy ma inną budowę i tego się nie przeskoczy. Poza tym do "właściwej" wagi dochodzi się zwykle w wieku 20 paru lat. :-)
  • 0

budo_xaimoon
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 786 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:częstochowa

Napisano Ponad rok temu

Re: jak mam przytyć..?
qmpel ma 23 lata 183cm i 60-65 kg :| wpieprza jak świnia i nadal tyle samo waży......:| robił badania na tasiemca i też nie ma :) Taka wątła budowa ciała i tyle nic nie poradzisz ....

szczupli ludzie długo żyją tym się pocieszaj :)
  • 0

budo_power-zone
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 416 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: jak mam przytyć..?
Witam

Wszystko zalezy od odpowiedniego zbilansowania diety, nieraz spotykalem sie z osobami, ktore twierdzily ze pochlaniaja cholendarne ilosci pokarmu itp. biadolenie, a po jakims czasie wychodzily na jaw przyczyny problemow. Duzo moze byc przyczyn, jednak propozycja Slaszysza wydaja sie byc najbardziej trafna. Duza ilosc bialka wbrew pozora moze przeszkodzic w przyrostach tzw "masy", bo bialko zamiast zurzyte na cele budulcowe zostanie spalone w celu uzyskania energi, gdyz nie ma odpowiedniego stosunku weglowodanow do bialka. Kolejna sprawa to kalorycznosc codziennej diety, z regulu mlodzi ludzie sa bardzo aktywni, duzo ruchu itp. wiec nieraz ciezko im uzyskac nadwyzke kaloryczna. Na Twoim miejscu sprobowalbym zaczac chodzic 2-3 razy w tyg. na silownie. Zacznij od lekkich cwiczen i nie przeciazaj kregoslupa. Z odzywek polecilbym Ci jedynie Carbo stosowane bezposrednio po kazdym treningu zarowno Capoeiry oraz silowym w ilosci 50-60 g na 500 ml wody. Jezeli spozywasz mala ilosc warzyw i owocow to zaopatrz sie dodatkowo w preparat witaminowo-mineralny.
  • 0

budo_sorata
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1768 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Tomb Of The Mind

Napisano Ponad rok temu

Re: jak mam przytyć..?
kurde , czemu wszyscy mysla ze odzwyki zdzialaja cuda "jem gainera po sniadaniu i przed kolacja i nic mi to nie daje" nie rozumiem , zaduzo reklam czy co ?? Gainer to tylko odzywka uzupelniajaca diete a nie jakis magiczny srodek na mase :/
  • 0

budo_tora
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 833 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z Calimshanu

Napisano Ponad rok temu

Re: jak mam przytyć..?
przedewszystkim regularny trening na silowni, dobra dieta i odpowiednia regeneracja. Nie mam mowy o przyrostach bez tych czynnikow.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024