Skocz do zawartości


Zdjęcie

need help ;d...


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

budo_lordprzemo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 308 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Browary Łódzkie

Napisano Ponad rok temu

need help ;d...
ehhh... kolejna kontuzja mnie dopadla z ktora nie moge jakos sobie poradzic.... otoz jakies 3/4 tyg temu wygialem 4 palce prawej reki "do tylu" tzn w odwrotnym kierunku do tego w ktorym one normalnie sie zginaja... bylem z tym tego samego dnia u lekarza... byl rentgen bylo obmacanie = diagnoza: stluczenie... jakos bol ogolny minal (tzn nie boli juz mnie np: przy pisaniu na klawiaturze) ale nie moge ani uderzac owa reka ani np: robic na niej pompek... bylem znowu u lekarza ale stwierdzil ze no nic nie powinno mi byc :/... nie wiem co jest grane :/... pomocy! ;d...
  • 0

budo_sorata
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1768 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Tomb Of The Mind

Napisano Ponad rok temu

Re: need help ;d...
mialem podobny przypadek , gralem w kosza , rozjebalem palca, przez dzien byl sztywny , dostalem pain-killera zabandazowalem i poszedlem spac. Rano wstalem caly siny i sztywny , niemoge zgiac, zawieziono mnie do szpitala, rendgena niebylo, palca mi czyms doktorek nasmarowal , zabandazowal , kazal tak miec tydzien potem moge zdjac. Jeszcze miesiac po powrocie do polski niemoglem zabardzo zginac w piesc, niemowiac o uderzaniu i pompkach. Po miesiacu wszystko w super normie :)
Czasami tylko dawal cos znac , ale teraz wszystko w porzadku. W Angli lekarz powiedzial ze to tylko mocne stluczenie i czeba czekac , czekalem i jest w porzadku. Jak masz ten sam problem to poczekaj i bedzie ok :)
  • 0

budo_novocaine
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5882 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:uk
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: need help ;d...
po prostu boli, bo sie zepsulo :P
a na serio, skoro nic ci nie jest (rentgeny i te sprawy) to po jakims czasie powinno przestac bolec.
ja sobie przedwczoraj tak palca wygialem (wlasnie: nie wybilem, a wygialem w druga stron) i przez dwa dni bolalo (ale ze nie spuchlo i moglem zginac to nie poszedlem do lekarza ni nic) i dzis juz nie boli.
to moze byc uraz torebki stawowej (bo to tu sie staw w druga strone wygina?) ktora potrzebuje trohe czasu by sie zregenerowac.

pozdro teoretyk amator, a ze niewiele wiem to duzo pisze.
  • 0

budo_dr prozac
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1492 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Planet Earth

Napisano Ponad rok temu

Re: need help ;d...
Ja jak wylecialem uprawiajac sporty zimowe w powietrze i po przeleceniu 3 metrow uderzylem barkiem i ramieniem w dwarda jak skale ziemie to rpzez jakeis dwa tygodnie mialem mocny bol. Teraz mi tylko czasami chrupie :) Powinno przejsc - tego typu kontuzje potrafia dlugo bolec, znam to z autopsji.

Kup sobie jakas masc i smaruj nia paluchy.

Pozdro
  • 0

budo_sorata
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1768 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Tomb Of The Mind

Napisano Ponad rok temu

Re: need help ;d...
watpie zeby masc pomogla , z tego comi ten doktor tlumaczyl od mojego palca :) to masc na poczatek zeby bol mniejszy + pain killer, a potem czekac az sie sam zagoi,no ale napewno masc nie zaszkodzi :)
  • 0

budo_słoniak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1975 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: need help ;d...
Nie zaszkodzi, ale czasu nie zastąpi. Szarpnięty aparat więzadłowy musi się zagoić. Jak nim będziesz pomiatał, to się zemści.
  • 0

budo_kubutek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 606 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:że znowu?

Napisano Ponad rok temu

Re: need help ;d...
Kup sobie DICLORATIO najlepszy jaki znam a przerobiłem już dziesiątki.
Polecił mi go mój fizjoterapeuta.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024